Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

KOTECZEK19833 w takim razie czekamy jutro na fotke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja juz po ginu i wszystko ok dzidzia ma 28 mm , hemoglobina w normie , przyziernosc 1.3 tak się ciesze ze ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, super, że z dzidzią wszystko dobrze :) Koteczek, jutro koniecznie prześlij zdjęcia :) ja się nie chwalę, bo nic jeszcze nie widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki a też mam termin na 30 lipiec/2 sierpień . Mam do was bardzo ważne pytanie : na poczatku ciąży kiedy jeszcze nie wiedzialam o niej tak ok. 2-3,5 tyg. strasznie dużo piłam alkoholu bo były rózne okazje - bardzo martwię się o maluszka...... jakie wady mu grożą z tego powodu. pomóżcie plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek, często zdarzają się takie sytuacje, bo kobieta nie wie o dziecku. Opinie są podzielone - proponuję poczytać trochę w sieci o alkoholu w ciąży. Poza tym najlepszych i najrzetelniejszych informacji udzieli Ci lekarz prowadzący ciążę. Wystarczy się spytać. To ludzka rzecz przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika26sz my też się cieszymy że u Ciebie wszystko ok z dzidziulem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny , ja musze też brzusio zrobic , ale u mnie więcej chyba sadełka , choć brzusio twardy sie robi. Wizytę mam 13 to już 6 dni , juz nie mogę się doczekać i na pierwsze ruchy . Z córką poczułam w 18 tyg , ponoć w kolejnej można już szybciej ale ,że mam fałdkę tłuszczyku to dzidzia mocno będzie musiał pokazać charakterek by matka poczuła :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna ja też mam tłuszczyk i wizyte tak jak Ty za tydzień 13 i termin na 17 sierpnia i z tego co widze to Ty też jesteś w 12tyg i 5dni, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczek :) ja piłam wódkę szampana w sylwestra a byłam wtedy w 4 tygodniu i pani ginekolog się zapytała jeżeli nie leżałas nieprzytomna ani nieswiadoma swoich czynów to nic dzidziusiowi w tym okresie nie grozi .teraz mogłoby to miec dużo gorszy finał a skoro to był 2-3 tydzien to naprawde ja mysle że nie ma powodu do obaw ale posłuchaj tez Nilly i poczytaj trochę o alkoholu w ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam ze jeśli robi się coś nieświadomie w ciąży to nie ma to wpływu na dziecko i na tej stronie co lekarz odpowiada na pyt dotyczace ciąży było nawet o amfetaminie właśnie wpierwszym miesiącu i ten lekarz odpowiedział ze raczej nie miała wpływu po czym ja byłam w szoku, natomiast prześwietlenie w pierwszych 4tc jest gorsze niż alkohol czy leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę, że alkohol na początku nie zaszkodzi, bo łożysko nie jest jeszcze w pełni wykształcone i nic nie przenika do dziecka. ja mam wizytę 18 lutego. To już będzie czwarte USG i pierwsze przez brzuch. Ja czasem czuję takie delikatne \"coś\" w podbrzuszu, ale to jak nic nie robię i mogę się skupić tylko na sobie. Nie wiem, czy to już takie delikatne ruchy dziecka, czy sobie wymyślam i to całkiem coś innego. Ale myślę, że na takie porządne ruchy to poczekam kilka tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dzisiaj miałam usg przez brzóch :) cudowne uczucie zobaczyc te ruszające się rączki i nózki . mój mąz sie smieje że mnie ze bardzo to wszystko przeżywam i żebym tak nie przeeżywała ale to się nie da:) Dobranoc kobietki ide lulu bo jutro do pracy i o 5 rano musze wstac brrrr] Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już nie ma wyjścia, bo mówił, że ostatnio już przedobrzył z tym przezpochwowym, bo dzidziuś się ledwo mieścił na ekranie :P przechlapane masz z tym wstawaniem :( a my jutro jedziemy do teściów do Wrocławia. Dawno tam nie byłam, bo każdy weekend w szkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wiecie ci ja bylam juz na pierwszej wizycie mialam usg na brzuchu i wewnetrzne hm...;/ nie wiem czemu. Dostalam zdjecie mojego maluszka :) kolejna wizyta 24 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy lekarz preferuje inne USG. Na przezpochwowym lepiej widać na początku :) ja już mam kolekcję trzech filmów hehe czasem sobie oglądam. Najlepsze jest drugie USG, bo dzidziuś się ślicznie ruszał :D a na trzecim sobie spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila19_2908 napisz w stopce na kiedy masz termin porodu i w którym jesteś tygodniu ciaży i ew miasto i wiek. Kiedy nastepna wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :0 wiecie co, ja też mam wrażenie że czuję już takie delikatne ruchy... takie jakby pękające bąbelki w dole brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe powiem Wam ze bym chciala wpisac ale nie wiem gdzie i jak ( wiem wiem mloda a nie wie gdzie ale naprawde chyba przeoczylam cos :D az wstyd sie przyznac;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :0 wiecie co, ja też mam wrażenie że czuję już takie delikatne ruchy... takie jakby pękające bąbelki w dole brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila --> do góry strony w Preferencjach :) lolcia, ja czuję takie jakby delikatniutkie skrobanie, albo pukanie. Nie wiem, czy to właśnie to, ale to bardzo słabiutkie odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa razy mi się wysłało... ja pierwszy raz to poczułam 3 lutego... ciekawe czy czujemy dzidzię czy sobie wmawiamy... ;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia26 to chyba to! pamiętam z Paulą jej kopniaki, jakby bąki w jelitach chodziły ;-)))))))) sorry że tak bezpośrednio :-) Kamila nie przuważyłam że wpisałaś termin wizyty, aha, i gdybyś chciała kwiatuszek to wpisujesz słowo 'kwiatek' w nawias kwadratowy [ kwiatek ] tylko bez spacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antyram, myślisz?? no mój dzidziuś ma 8 cm więc fakt, a tymi bąkam w jelitach to dokładnie! idealny opis ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia26 gratuluje :-) i wszystkim wam które TO czują!! Dobranoc brzuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila19_2908 idealnie! :-) i żaden głupek, nie każda z nas wiedziała jak zrobić stopke, ja też nie wiedziałam i po prostu pytałyśmy tak jak Ty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antyram, dziękuję 🌻 mam nadzieję że z dnia na dzień będą mocniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×