Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

dziewczynki ja spadam juz wiec wszystkim mamom i dzidziusiom spokojnej nocy zycze i kolorowych snow:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Ech, miałam dziś ciężką noc, od czwartej już wcale nie śpię, chyba z nerwów, bo dziś zaprowadzam moją sunię na sterylizację :( Bidulka też się wierciła całą noc, chyba coś przeczuwa. Tak mi jej szkoda ale musimy to zrobić. Mam nadzieję , że wszystko przebiegnie prawidłowo. Męczy mnie cholerny kaszel, kicham strasznie i nie wiem co dalej. Obżeram się czosnkiem, chrzanem, piję herbatki malinowe i mleko z miodem. Byłam wczoraj u lekarki, powiedziałam jej o ciąży a ta pi...da dała mi receptę na lek, którego jak się okazało w aptece nie wolno stosować w ciąży. Tak więc zostałamm tylko z domowymi sposobami, boje się brac cokolwiek, piję tylko syrop drosetux. Byłam też u gina, mam brac duphaston do 20 tygodnia, czyli jeszcze miesiąc, aha i kazał mi kupić sobie witaminki, polecił jakiś tam Prevital, ale zobacze co tam kupię , jeszcze nie wiem. Co do lewatywy to ja się boję tego bardziej niż porodu, bo jak narobię na korytarzu w drodze do kibla to chyba spłonę ze wstydu. A co szkoły rodzenia to ja mam darmową w swoim szpitalu, położne prowadzą zajęcia godzinę dwa razy w tygodniu. Aha , a za wczorajszy sernik mężuś zabrał mnie na zakupy i sprezentował mi .... komplet za.....stych garnków, wyciągnęłam go do biedrony i ja też wzięłam komplecik w kolorze limonki i niebieski pajacyk, jak trafię w płeć to dobrze ,jak nie to dzidzi będzie i tak obojętne w jakim kolorku spi. Idę coś zjeść bo mnie ssie. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście te gary to nie z biedronki, tak napisałam ,że trudno pojąć co i jak , sorki.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey a ja nie spie od 6 ;/ Aga hehe tez kupilam niebiski i w kolorze limonki :D hehe kropelkaaaa to jest sprawa indywidualna ja sie akurat wystraszyłam bo nie wiedzialam ze mi sie wkłuje w kregosłup i uciekłam musial wbijac sie drugi raz po tym dostałam drgawek na sali operacyjnej babka mnie przykrywala bo zimno mi ylo jak nie iwem nie mogla mnie uspokoic dopiero jak przysnelam wszystko przeszlo .. ni ewolno podnosic glowy nie mniej niz po 12 H ja niestety lekarz chcial mnie zbadac a ja podnioslam glowe iiii ... mialam bole glowy mdlosci przez 3 tygodnie a to bylo nie do wytrzymania .. teraz wiem ze głowy nie podniose . sympatyczna moj tak samo jak koteczka pracuje w marynarce wojennej na lądzie :D nie dosc ze zawodowy to jest jeszcze kucharzem :D ja gotowac nie umiem :D ale mam czas ucze sie pomalu :D ja tez jestem zazdrosna ale zadna na niego oka nie zawiesza hehe to on nawet jak jestem w ciazy jest cholernie zazdrosny nie moze sie doczekac kiedy bede miala wielki brzuch hehe KOTECZEK19833 no ładnie moze ja tez zaczne grac :D Co do porodu to kazda z nas sie boi , a ja ja chyba bede miala najwczesniej :( majka ja tak samo biore urinal i nystatyne oprocz tego jeszcze antybiotyk jeden ja miałam 2 operacje ;] jedna artroskopie a druga bardzo powazna przeszczep wiezadła głownego przedniego w kolanie ;/ na zawodach zerwałam chodzilam w gipsie potem rehabilitacja lekarz sie nie poznal dopiero specjalista wysłał mnie zaraz tydzien po studniowce na operacje ;] na mature szłam z kulami ;] długaa rehabilitacja :( ja po ciazy bede miala usowanego tego zasranego kamienia i boje sie zostac w szpitalu :( i chyba pojde ale najpierw znow na ten nieinwazyjny zabieg co mialam wczesniej bo odrazu do domu po nim sie idzie moze pomoze Kamila19_2908 eheh chyba wenflonu :D on nie jest taki zły boje sie najbardziej cewnika ;/ bleee wiem jak to boli przy operacjach sie nie zgodzilam by mi zakladali a przy cc musi byc koniecznie cewnik ? anytram mi sie wydaje ze na przedniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ale produkujecie :) ledwo nadrobiłam czytanie ;) Nareszcie wczoraj na USG maleństwo dało sie zbadac z każdej strony i zmierzyć :) Ma 10 cm z nózkami :) jest bardzo wygimnastykowane i lubi ssać kciuka ;) jest zdrowiutkie :) Ale niestety nie dało rady zobaczyc co ma miedzy nóżkami ;) bo je ciągle podkurcałao kiedy chcielismy cos zobaczyc hehehe wstydziło ;) Teraz dopiero w kwietniu wybieramy sie z moim Łukaszem na USG 4D :) wtedy już nie powinno byc problemów z poznaniem płci :) Życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :) Lewatywy się nie boję, bo miałam już i nie było to nic strasznego, a robił mi ją lekarz (mężczyzna) i przeżyłam i do wc zdążymy napewno. wenflon to pryszczyk malutki w porównaniu z całą resztą (porodem) Przypomnijcie mi : Wy podajecie tydzień ciąży wg ostatnie @ i jak piszecie 14tc to jest to skończony 13 czy 14 ?????????????????????????? Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) ja już od wczoraj spałam u rodziców, bo dzisiaj zaczynają Panowie malowanie. Także też miałam niezbyt dobra noc, bo wiadomo jak to jest w nie swoim łóżku. Jeśli chodzi o poród to nie wiem, co myśleć. Za bardzo nie wiem, czego mam się bać. Tylko o tym bólu słyszałam. A lewatywę chcę mieć robioną, tylko nie wiem, czy w domu sobie zrobić czy w szpitalu. Chyba wole w domowym zaciszu... Issima, sama to robiłaś? :P Jak mi się nie chce dzisiaj w pracy siedzieć, a to dopiero początek... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja wyjąkowo już śpię bo wyprawiałam męża do pracy. Nadal na zwolnieniu i sobie to vhwalę na razie. Koteczek - grtuluję wygranej!!!! Chyba pójdę za Twoim przykładem bo do tej pory nie miałam szczęścia do gier losowych. Ja nie miałam żadnej oepracji i w ogóle niegdy nie byłam w szpitalu jako pacjent i z tego powodu boję się pójscia do szpitala bardzo. Z powodu potencjalnego konfliktu serologicznego muszę uważać na wszlekie krwawienia, bo wtedy pędęm do szpitala - mam tylko 72 h na podanie surowicy. Nie wiem jeszcze jak to u mnie będzie z porodem, położną i całą tą otoczką, zapytam swojej lekarki za tydzień na wizycie, bo pójdę do niej do szpitala, do Matki Polki. Wiem mniej więcej ile trzeba płacic i wcale mi się to nie podoba. Z meżem stoimy na stanowisku, że nie chcemy wcale płacic bo zgdonie z przepisami się to nam należy. Ale rzezczywistość zweryfikuje to zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe, zapisujemy skończone tygodnie od ostatniej @. Ja jestem w 17tc i mam skończony 16tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe B. ja podaję tc wg USG, bo u mnie z @ byłby niemiarodajny, za każdym razem inaczej, podobnie z terminem. Podałam 14 tc bo go właśnie zaczełam i jestem w 14tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLli czy to znaczy że mam zrobić korektę?? Liczę wg ustaleń z moim ginem i jak tu zacznę inaczej to zgłupieję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka bebe- według ostatniej @ i piszemy skończony tc:) dzis się wyspałam i od razu humorek inny. dobrze, że piszecie o porodzie, ja sie boję, a nic o tym prawie nie wiem. chętnie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale nie będę pisała w 2 sposobach, teraz powinno być czytelnie, bo dodałam że wg USG. Przy moich Bardzo nieregularnych cyklach, bez monitoringu nie dało się określić owu. A dodanie "orientacyjnie" około 2 tg jak to się standardowo robi jest bardzo niemiarodajne. Zresztą termin wg USG zgadza się z moimi obliczeniami co do czasu zapłodnienia. Wszystko zależey od podejścia lekarzy do sprawy jak i przychodni, jedni licza tak inni inaczej. Czasami trzeba być elastycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****RedHairMama🌻 Więc nie mieszaj sobie i licz jak do tej pory - my wiemy o co chodzi a reszta nie musi ;) skoro tak ci łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RedHairMama - więc pisz jak Ci wygodniej, jakby któraś zapomniała, że Ty inaczej to po prostu przypomnisz. z tego się nie strzela;) przynajmniej na tym topiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie mi łopatologicznie zrobić stopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki barzdo, poczułam ulgę :) Mam nadzieję, że moim elaboratem żadna nie poczuje się urażona. Jestem non stop rozdrażniona, albo płaczę, więc wybaczcie, burza hormonów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz w preferencje pozniej tam masz nicka i haslo daj na potwierdzam wchodzisz wtedy w ustawienia masz tam pozniej napisane o sobie i stopka wpisz tam w stopke swoeje dane tak jak my mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM - ja to rozumiem aż za dobrze, całą niedzielę spędziłam wyjąc... spoczko🌼 damy radę, gorzej, że laski, które juz mają dzieci piszą, że to z czasem postępuje - kupiłam meliskę;) Bebe - wejdż 🌼 robi się wpisując[ kwiatek ] bez spacji. próbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe B. - pamiętnik to chyba za dużo powiedziane ;) Zaczęłam prowadzić dziennik prowadzenia ciąży jak zaszłam w ciążę. wtedy nie pomyśłałam o tym, że istnieję to forum i w ogóle fora nie chodziły mi po głowie. Będzie taka pamiątka na przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka - ja też w niedzielę cały wieczór i pól nocy ryczałam. Ale wcześniej pokłóciłam się z mężem. A jak zaczęłam to już nic nie było w stanie mie zatrzymać. Mama takie skoki "napięcia" co kilka dni i płaczę bez opamiętania. No i wkurzam się o wszystko. Chyba faktycznie sięgnę po melise. Co prawda ostatnio podjadałam cukierki melisowe Verbeny i jakoś nie pomagało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przez męża - wczoraj pisałam. teraz jest sfochowany i się nie odzywa, przynajmniej mnie nie denerwuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei prowadziłam wykresy cykli, a teraz kartę ciąży na 28dni.pl wszystko tam zapisuję: samopoczucie, rozmiar brzuszka, wagę, ruchy dziecka, leki, wizyty i różne inne rzeczy :) całkiem fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×