Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

A może zrobimy teraz tabelkę , tylko bez tyg. ciąży , żeby nie było znowu problemów i wklejajmy ją np, co 10 stron? co wy na to? Bo0 gdiześ nam zaginęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milczenie odbieram jako zgodę, proszę się dopisywać Nick..............Imię.......Wiek.....T.porodu.....Płeć dziecka/imię Agula125.......Agnieszka....29l......17.08.09..........?.............?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te które się udzielają dopiszą się, a te nieodzywajace się gdy się pojawia, wpiszą się ponownie. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NCK.........T.PORODU...PŁEĆ/IMIĘ..........MIEJSCOWOŚĆ......I L.DZ Kiki2342......30.07...............................Podkar pacie ..........0 Jogi11.........30.07...................................Śląsk................0 monika1987..30.07..............................Śląsk/Małopolska.....0 Kate87........01.08...................................śląskie..............0 natalka2384..02.08.................................Podkarpacie.......0 Majka15181..04.08.......Olivier/Marika..........Głogów.. ..........0 3XMaMa.......04.08.......syn..JAŚ...................Śląsk.. ......1+1(*) Maja136.......05.08.................................Szczecin..........0 NiLLi ..........05.08......Weronika/Hubert.....Ostrów.Wlkp.......0 Iwoneczka....05.08..............................lubelski e...............0 GaGa_.........06.08.......p.na.c/Szymon/?.........UK.... ............1 lolcia26........06.08......Antoś/Emilka.........UK/Szczecin.........0 lamajra........11.08.................................... W-wa............0 Edusia83......12.08..............................Małopolska............0 nadiewa.......12.08.........Nadia/Erwin.......Radom..... ...........0 pikle............12.08..............................Warszawa............0 koteczek19833.13.08........Paweł/Maja....świętoszów.... .......1 dorocia1198..13.08............................Ostrów.Wlkp...........0 trójca.........13.08................................ śląskie...............2 Monika........15..08 .Amelia/Aleksander.....Inowrocław...........0 Marzenie1508..15.08.......Maja/Jaś..........Warszawa.... ........0 Asiaaa.........16.08.........Paweł/Zuza..........Śląsk ................0 Agula125......17.08..................................lubelskie............0 d.o.r.o.t.k.a.17.08..................................opolskie............1 chardonnay..17.08.................................Wielko polska........0 zuzana77.....17.08...................................kuj.pom...........0 Figlarna.......17.08...................................Gdańsk...........1 antyram.......17.08.................................Kołobrzeg...........1 majka.84......18.08.................................Wrocław............0 *Olusia*0502..18.08....................................Łódź..............0 galaxy.........19.08...............................podkarpacie..........0 Sympatyczna79....19.08........................Wrocław... ............0 issima..........20.08..................................Pomorze...........0 małaHPW......21.08...................................Śląsk..............2 Niagara78.....22.08.................................Trój miasto.........0 kropelkaaaa..23.08...................................Francja.............0 aniuladoniula.24.08...................................Sztokholm...........1 ruda2828.....24.08........Weronika/?...........Warszawa. ...........0 Klara83........24.08..................................Białystok.............0 monika26s...28.08......................................Koło ...............0 ania69x2......29.08..................................... Łódź...............1 Zelka_86......03.09..........Sandra/Robert.........Lublin..............0 Koliban........05.09.................................... ..Warszawa........1 Karola1988....?.08.....................................Gdańsk..............0 Klaudia.P......?.08..................................... .Wrocław...........? mariolaaaa....?.09...................................... ..Ełk................0 malbertka.....?.08...................................... Wrocław............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo nieudzielających się w tej starej tabelke, KOTECZEK miała zrobic z tym porządek, dała tydzien i potem miały byc usuwane ale temat ucichł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się może odezwę cobyście mnie nie usuneły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ja połowy dziewczyn nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na dobrą sprawę lepiej chyba zrobić nową tabelkę. Dopiszą się dziewczyny, które się udzielają i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa racja, lepiej zrobić ją na nowo :) tylko wg której, tej starej czy tej co teraz Agula125 zrobiła? tam jest bez miasta, może lepiej z miastem to będzie bardziej klarownie, co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zamiast imienia miasto czy województwo , jak kto woli, wstawiła. A imię w sumie to każda ma w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram Gaga. Ja jutro śmigam do laboratorium na badanie krwi w związku z konfliktem serologicznym, bo mój luby ma rh(-) a ja (+) i po południu znowu do pana "dziurkacza" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to znowu ja - nie omincie mnie:) ta tabelka jezt na poczcie czy gdzie mam się dopisać ? bo mnie nie ma Właśnie wzięlam się za rozliczanie moich [itów...blleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula "pan dziurkacz" :D To bedziesz brala chyba dwa razy zastrzyk na przeciwciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek nie baw się w usuwanie. Zrobi się nową i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, konflikt serologiczny jest wtedy, kiedy facet ma +, kobieta - i dziecko odziedziczy + po ojcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcz róbcie porządek :) KOTECZEK licze na Ciebie ;) ja na razie uciakam małą zaprowadzić do szkoły, dziś ma aż na 11:50, najpózniej zaczyna i najpozniej kończy.. za niedługo wracam ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprostowałaś :) co robimy z tą tabelką, ja tez jestem za zrobieniem nowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............Imię.......Wiek.....T.porodu.....Płeć dziecka/imię Agula125.......Agnieszka....29l......17.08.09..........?.... .........?...... małaHPW........Justyna.....24l......21.08.09..........?.... ......?.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zróbmy taką tabelkę jak Agula próbowała, tylko zamiast imienia miejscowość wpisac i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to proszę sie dopisywać mamusie- a te nie ktywne nie będą widniały i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm to zmieniamy imie na województwo?? ;) bo chyba lepiejjak w tabelce widac jak mamy na imie łatwiej wtedy niz szukac po tabelkach a poza tym stopki i tak zostaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............Imię.......Wiek.....T.porodu.....Płeć dziecka/imię Agula125.......Agnieszka....29l......17.08.09..........? .... .........?..... małaHPW........Justyna.....24l......21.08.09..........?. ... ......?....... kiteczek999999999........Marta....27l...30.07.09.....?................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×