Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

naprawdę się zastanawiam jak tą ogórkową zdobyć.. ale nic do głowy mi nie przychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi, a może być sok z ogórków? Nie jadłam kiszonych ogórków już dośc długo, odrzucało mnie od nich. Za to dziś... Pobiegłam do znajomego warzywniaka ze słoikiem i ubłagałam znajomą sprzedawczynię o sok. Same ogórki też kupiłam, ale ten sok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślinka mi cieknie na maxa ale nia mam ogórków wiec muszę sie pomęczyć ...mniam ale nie mam sumienia męża wysylać. Muszę uciekać bo mężuś wchodzi na kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****KOTECZEK19833 🌻 no moja droga Ty pewnie zasiskasz ręce ze szczęścia , że sie pozbędziesz tej ogórkowej ;) ale wiecie co mi tez zrobiłyście potwornego smaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek chyba muszę się obejść smakiem dzisiaj, ale za to zjadłam ogórka, choć to nie to samo to trochę pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie :) Nie było mnie prawie cały dzień a tu tyle czytania!!! jakieś tabelki zawirowania i zamieszania:) ale przynajmniej wszystko teraz jest czytelne. Dziękuje temu komuś kto mnie dopisał 🌻 Ja dzisiaj cały dzień na zakupach kupiła spodnie w H&M ale śmieszne tak cieplutko w brzuszek z tym panelem:) i wybraliśmy z narzeczonym obrączki takie http://www.yes.pl/obraczki_slubne/obraczki#ZO-Z-R06-OBR-406 (z tego jestem najbardziej zadowolona) i tak prawie cały dzień zleciał A co do koloru ścian to ja mama pokój zielony tzn zielona puchata wykładzina i zielona tapeta na jednej ścianę. Meble i dzidziusia będą waniliowe czekam aż stolarz zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikle wypiłam właśnie pół słoja i zjadłam ogóra, trochę pomogło, ale tylko trochę. Nie sądziłam, ze te smaki to takie męczące są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK ja od kilku dni codziennie opycham słoik ogórków i doprawiam ptasim mleczkiem albo serkiem czekoladowym :) no i zjadłam już cała dużą torebkę rodzynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima gratuluje wyboru obrączek :) my mamy po babci S. i tylko je oddaliśmy do wygrawerowania i wypolerowania bo chociaż chciałam wzór to był beznadziejny i sie nie zdecydowaliśmy. Swoją drogą coraz mniej czasu a u nas syf w domu - remont jednego pokoju a kurzy się na całą chate i boje się że ze wszystkim nie zdąrze :( juz za 3tyg rodzinka się zjezdza a Paula ma mase rzeczy, zabawek i ksiązek do układania eh :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issima nie obraź się i przepraszam, że pytam ale ile kosztowały te spodnie i jakie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też calutki dzień jem, zresztą mam już tak od kilku dni. nie wiem co się dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mam sie obrazić :) są to zwykłe granatowe jeansy rurki a zapłaciłam 149 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam, bo ja też kupiłam spodnie tylko w innym sklepie i były po 179,90, a potem spotkałam takie same w drugim sklepie po 120 zł, a do H&M wybieram się i byłam ciekawa jakie tam są ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima a Ty masz profil na nk? zdaje sie zy chyba nie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj głodomorki :) Za mną też chodzi cały dzień jedzenie :) Jak rzeklam, na obiadek wcielam pierogi z truskawkami i smietanką. Ale na długo sie nie najadlam. Mama przywlekła drożdżówki z serem, to podgryzłam. A teraz na kolacje wciełam kanapki z serem żółtym i majonezem. Maniam :) Na jutro planuję zupę pieczarkową. Szkoda, że nie mogę jeść pieczarek surowych, a tak bardzo je lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam dżinsy z HM i zapłaciłam 149,90zł. Bardzo jestem z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spodni ciążowych to odrazu wskoczyłam po przylocie w te stare, z poprzedniej ciąży. Odrazu wygodniej. Jednak drożej wychodzą w Polsce te spodnie ciążowe. W UK w H&M zapłacisz za ciążówki, przeliczając na polskie, od 70zł w zwyż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to duża różnica. na moich jakieś 80 zł. bardzo się cenią u nas za ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam w sklepie z ciężarówkowymi ciuchami za 109zł , były jeszcze z cienkiego jeansu za 129zł i inny fason, a w Białymstoku 179zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że zarobki nasze takie marne. W UK powinni mieć drożej, bo ich na to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe to nie do końca tak jest... Ciuchy fakt tanie, żywność zależy jaka, ale raczej droższa. Chemia też zależy jaka, jedna droższa druga tansza. Za to meble wychodza drożej. Są wysokie opłaty za prąd i gaz, oraz za wynajem. Ale i tak w ostatecznym rozrachunku wychodzi na korzyść UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wspomne już o koszmarnych cenach usług dentystycznych i nie mówie o prywatnym :/. Wogóle jakiekolwiek usługi tam są masakrycznie drogie. Dobrze jest znać się tam na wielu rzeczach, które można samemu wykonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuce Was super fotke na skrzynke, ale nie ciążową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie sierpnióweczki, swoją drogą czyż to nie piękny miesiąc na poród. Mam nadzieję, że dobrze tą stopkę zrobiłam. Imienia dzidzi narazie nie piszę bo jeszcze nie wiem a co do wagi to lepiej nie pisać (skutki L4 i siedzenioa w domu). Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*dla Was ( !! ) kurcze nie wiem co sie dzieje ciągle cos zjadam albo przekrecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×