Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

czesc mamusie:) wyslalam na skrzynke fotke brzuszka z 15 tydzien :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zelka już nie taka chudzinka brzuszek odstaje :) ale faktycznie jak tyłam to zawsze w nogi dupsko szło hahaha a górna cześć sama skora, pamiętam jak kiedyś byłam kupować stanik i żaden na mnie nie pasował (wszystkie za duże) babka w sklepie powiedziała mi ze dziecięce powinnam nosić hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest link do blogu równei szczupłej :P i na końcu są zdjęcia, Issima na ich podstawie możesz przypuszczać jak bedziesz wyglądała w dalszym etapie ciąży ;) http://bedziemyrodzicami.blox.pl/html/1310721,262146,169,170.html?2,-1 po kliknieciu na zdjęcie zapisuje się ono na dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaki śmieszny brzuszek :) mi biust prawie wcale nie urósł nosze teraz pełną miseczka A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK 56 od razu byłoby za małe :) ile Twój mały miał cm? bo moja Paula 57, ten rozmiar to może dobry na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ważyła 3900 a miseczke mam C i pewnie z czasem wejde w D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej właśnie wróciłam od lekarza- z dzidzią wszystko dobrze, długości wszelkie i grubości ok!!! 4D powiedzial że mi zrobi nastepnym razem bo narazie dziecko jeszcze jest niewyrażne ....no i najważniejsze na 80% mam DZIEWCZYNKĘ !!!!!! HURRAAA na początku wogóle sie nie chciała pokazać a byłam z mezem, i ja mowie ze pewnie sie niechce pokazac bo poprostu nie mam siusiaka miedzy nogami :) a lekarz mi w tym momencie powiedział ze sie ze mna zgadza i nie chciał mowic głosno bo nie jest pewien ale wlaśnie zobaczył wargi sromowe dzidzi:) ale powiemi na 100 na nastepnej wizycie!! nawet nie wiecie jak sie ciesze- zaraz wrzucam fotki na skrzynke !!! moja Jadziula!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek99999999999999 to super!! gratuluje!! jest pierwsza dziewczynka na forum!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek999999 ale super DZIEWCZYNKA gratulacje!!!!!! ja tez chce dziewczynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie a jeszcze Asiaaaa nie wrzuciła zdjęć sukni i w ogóle coś sie nie odzywa! Kiteczek czekamy na fotki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ciesze się ze dziew. najlepiej jak poxniej sie okaże że moja przodowniczka( 1 na forum dziew,) okaże sie chłopczykiem ,ale i tak przecież bedę się cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek999999999 Gratuluje dziewczynki - i to w dodatku pierwszej na forum :) ja ubranek nie mam jeszcze żadnych, tzn teoretycznie :) jedna z babć zrobiła już niezły zapas. Ja czekam na potwierdzenie płci na następnym usg no i na remont w kwietniu. Jak skończymy, to wtedy zacznę kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam stopkę - dzisiaj zaczynam 16 tydzień :) Mam nadzieję, że już niedługo poczuję maleństwo, bo narazie nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja kolejna wizytę ma dopiero 26 marca to będzie 18 skończony tydzień jest nadzieja ze poznam pleć?? Czy prędzej po 20 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj bobo na usg w 12 tyg wiercił sie przebierał nóżkami aż sie wystraszyłam ze taki ruchliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, kochane, otwierać szampana i piwo (bezalkoholowe, byle nie picolo). Pierwszą dziouchę na forum oblać trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chcesz, ziemniaki z gzikiem już się robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek gratuluje piewszej dziewczynki na forum :) Co do ubranek to ja mam też tylko jedne śpioszki te z biedronki Ciekawe czy Ja poznam ołec , usg mam teraz w sobote , już sie nie mogę doczekac Pikle :) mniam ziemniaczki z gzikiem miałam dzis na obiadek Wznosze toast za córeczkę Kiteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi znowu kulinarne zachcianki ja od paru dni nie widzę nic poz surówka z marchewki i jabłka ze śmietaną oraz kanapki z sałata, serem żółtym i pomidorem a na deser kisiel żurawinowy :) A w pierwszym trymestrze to tylko konserwa mi smakowała:) Jak te smaki sie zmieniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajajaj, Kiteczku99999 jak się cieszę!!! Gratuluję dziewuszki i to pierwszej na forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Agula, ale się uśmiałam, jak napisałaś, że Cię boli brzuch po bokach na wys. \"dolnej fryzury\" buhahahha!!!!!!!!!!!!!! Tzn. nie rozśmieszyło mnie to, że Cię brzuch bolał, tylko ta \"dolna fryzura\" (którą Ci Twój Kochany targa hihihihih!!!!!!111111) Issima, moje Maleństwo też się baaardzo wierciło na USG w 12 tc, a moja gin powiedziała, że to dobrze! Koteczek, gratuluję schudnięcia 14 kg!!! Ja też tak chcę!!! Możesz mnie jakoś zarazić? Pliz! Pikle ma rację, co do schylania się. Mnie raz \"położyło\" na 3 dni i jak szłam do łazienki siusiu, albo się umyć, to jęczałam z bólu. Jest już ok, ale lekarz mówił, że nigdy się nie schylamy z prostymi nogami (należy przykucnąć). Asiaaaa dzięki! Mi też wyszedł termin na 22 sierpnia. Tylko teraz nie wiem, czy zmienić sobie w stopce termin, czy tzrymać się tego co mi gin mówi? Zresztą, to nie jest takie ważne. Monika26, Ty też masz w sobotę USG? Ja właśnie może się dowiem w sobotę co ma dzidzi między nóżkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, dłygo pisałam posta i nie zauważyłam, że Monika26 już napisała, że może się dowie kogo nosi pod serduszkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, ja ostatnio też atakuję truskawki! A w niedzielę był rosół , no i na drugie kurczak. A mnie od niego tak odrzuciło, że nie mogę na niego patrzeć i na drugie zjadłam......lody! Nie ma to jak racjonalne odżywianie! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ci Koteczek gratuluje i zazdroszcze tego chudniecia, ja nawet bez ciazy nie umiem nic schudnąć Aula ja też nie mogłam z tej " dolnej fryzurki "heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zapalenie opon...:( ale dobrze że wcześnie wykryli że cosik nie tak z tarczyca to moze sie jej ureguluje. Ja mam 168 też wzrostu i ważyłam tak 63 kg. Dzisiaj u gina 68,5 ;/ :) zawsze miałam "troszkę ciałka" dobra lece na moje seriale papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×