Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

NiLLy - co do Łuku - w Paryżu byliśmy w listopadzie ub.roku, a fasolka zakiełkowała nam tuż po powrocie, więc szczęsliwy był dla mnie ten Paryż. Teraz z powodu ciązy odpadają kraje południowe, więc niewykluczone, że wrócimy do Paryża :) byłoby super. kiteczek- dziękuję, staram się jak mogę, ale nie wychodzi. muszę to przezyc :) Też się wybieram dzisiaj po spodnie, bo już nie mam co nosić, w najluźniejszych mnie uwiera w pasie.... a w dresowych do pracy nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczek, też mam na tylnej ścianie i ruchy czuję już jakieś 3-4 tygodnie :) to nie od tego zależy. RHM ja też się zastanawiam nad miejscem krótkich wakacji pod koniec kwietnia, ale nie wiem, czy coś z tego wyjdzie. Chciałam pojechać do Chorwacji, ale chyba będzie nam szkoda kasy, bo na jesień startujemy z budową i każdy grosz się liczy... także może chociaż coś w Polsce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie najgorsze są te ciuchy- jeszcze jak sie siedzi w domu to dres ewentualnie na wyjscie jakies dwa 3 stroje...ale jak ty chodzisz do pracy to masakra- całej ciąży w 1 spodniach chyba sie nie da rady no i te ciuchy ciazowe sa strazsnie drogie- a wcale nie ładne...te spodnie szyte na odpieprz .... bluzki jak dla matron ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilly wiem własnie każdy czuje w swoim czasie- wlaśnie babcia mi wczoraj wyjechała z haslem ze ona juz dawno czuła nawet w 3 mc i że chyba cos jest nie tak ze nie czuje, a ja na to że w końcu lekarz chyba sie bardziej zna niz ona hihi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczku ja słyszałam, że problemy z odczuciami raczej mogą mieć te kobiety, które mają łożysko przodujące. U mnie podobno lekarz zaobserwował trofoblast na przedniej ścianie. Koleżanka mówiła mi, że to jeszcze jedna rzecz, przez którą mogę mieć problemy z ta ciążą, tzn takie łożysko lubi się odklejać itp. Ja tam się na tym nie znam, ona ma już dwójkę dzieci i coś niecoś na temat ciąży wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczku opóźnione ruchy wywołuje łożysko na przedniej ścianie. Lekarz mi tak powiedział. A Tobie, że na tylniej? Ja mam na przedniej i też jeszcze nie czuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli super są te bluzeczki. Ja już zamówiłam kilka na Allegro. Materiały trochę kiepskiej jakości, ale za tą cenę to uważam, że mogą być. Jeśli możesz to wklej jakiegoś linka tych legginsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też odglądam na Allegro, ale jeszcze sięnie odważyłam nic kupić. Boję się, że przesadzę z rozmiarem w jedną albo drugą strone, no i te fasony.... niektóre beznadziejne. Z tymi gaciami to też kłopot, kiteczek masz rację, teraz kupię jedne, ale weim, że za jakiś czas będe musiała drugie jak mi brzuchol zacznie konkretnie rosnąć. A koszty nowych są masakryczne. Próbowałam coś "upolować" w secondhandach" ale nie mam siły. wybieram sie do sklepiku z odzieżą dla ciężarówek i po prostu MUSZĘ kupic spodnie. Byłam w H&M ale żaden fason mi się nie spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi, materiały może kiepskie, ale przez okres ciąży wytrzymają, potem można wydać komuś, kto będzie w potrzebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli mnie też zaintrygowała ta wiązana bluzka już wcześniej jak szukałam spódnicy ciążowej:) I chyba się na nią skuszę;) Chociaż większy problem jest w dołem niż z górą:/ Niby mam już spódnice i spodnie "ciężarówkowe" i jedną parę leginsów do kostek z rozciągliwą górą, ale na nie jeszcze za zimno. Póki co chodzę w tych jednych spodniach na zmianę ze spódnicą i mam gdzieś co ludzie sobie pomyślą:P Ogólnie ciuchy dla ciężarnych są drogie i zazwyczaj brzydkie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam po te spodnie. Odezwę się potem z domku mam nadzieję. Jutro będę cały dzień na szkoleniu więc poklikam wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka, ja się czaję na tą bluzkę od dawna ;) ale też chyba się skuszę. W sumie czekałam, aż się zacznie robić cieplej na dworze, bo zimowych ciuchów to już nie ma co kupować. Spódnicy ciążowej nie mam żadnej, bo żadna mi nie wpadła w oko i w sumie też chodzę w jednych spodniach ciążowych i bojówkach na zmianę... ale idzie wiosna i ciepełko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do H&Mu to beznadziejne te spodnie mają, rozmiary też z kosmosu, jak szukałam na wczesną ciążę, to nic nie znalazłam:/ Dopiero na targu pod lubelskiem zamkiem znalazłam stoisko dla ciężarnych i tam kupiłam idealne spodnie. Fakt faktem, że teraz wiszą mi na tyłku, bo tak schudłam (nawet w kozakach mam spory luz), ale przynajmniej brzuszka nie gniotę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mi się w tym wszystkim baaardzo podoba? Że pierwszy raz od x lat, przed wyjściem, nie stoję godzinę przed szafa i się nie pytam, w co się ubrać.. mam tylko kilka rzeczy, chodzę w nich na zmianę i jest ok:) A spodnie to mam jedne. na razie wystarczy, potem to na pewno właśnei legginsy sobie zafunduję. Na pewno wygodne będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam spodnie ciążowe takie czarne z H&M i bardzo je lubię :) mam jeszcze jeansy takie szare też H&M ale to są rurki i nie zawsze mi pasują, więc noszę je dość rzadko. ale ogólnie fajne, grube i dobrze uszyte. Nic, ja idę się ubierać i jade na obiad do babci, bo ja nie mam na czym podgrzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki kurde ale nastrugalyscie :D hehe u mnie dzisiaj pogoda tez nie dopisuje :( ale moze juz wiosna sie przebije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale poczułam chcicę na kiszoną kapustę, masakra:) Mama poszła po zakupy, to mi kupi i zrobię sobie surówkę. Przed chwilą wsunęłam kawałek sernika, z kapustą to niezły zestaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam taką chęć na kapustę kiszoną w zeszły piątek. Kupiła 40 dkg do obiadu do rybki i zanim obiad się zrobił to już kapusty nie było :) Mężulek musiał po drodze z pracy dokupić :P Co do ciuchów to typowe dla ciężarnych są beznajdziejne i w rozmiarach kosmicznych. Ja póki co mam jedne jeasny ciążowe i chyba ze trzy bluzki. Mieszcze się jeszcze w kilka tunik i narazie starczy. A większe zakupy zamierzam zrobić jak będzie cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RedHairMama Wysłałam Ci zaproszenie na NK. Słodki ten Twój maluch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę w jednych spodniach ciążowych, jedne mam materiałowe cienkie za duże ale na nie za wcześnie jeszcze, ostatnio upolowałam spódnicę za 40 zł z takim pasem jak w spodniach w zwykłym sklepie, niebieska sztruksowa, dość szeroka, całkiem fajna. A bluzki wyciągnęłam od siostry, bo jest grubsza i na mnie nieco wiszą, akurat na ciążę. Trochę tunik mam od koleżanki i jedną letnią sukienkę. Pewnie uszyję jakieś dwie, trzy proste sukienki na lato z bawełny i będzie na następną ciążę :) A ludziska niech się wypchają jak im się mój ubiór nie podoba :P Mój K dzisiaj mnie zaskoczył, bo przyszła paczka a w niej super komplecik bielizny w moim nowym rozmiarze, zdziwiłam się bo prezenty należą u niego do rzadkości :P Akurat na miesiąc przed ślubem :) Zbieram się do lekarza, nie mogę się doczekać, może poznam płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM super fotki Twoje i dzidziusia!!!! A co studiowałaś ? Tak z ciekowości pytam. Nilli ta bluzka wiązana super, chyba też ją sobie kupię, ale nie mam pojęcia jaki rozmiar wziasc bo ja jestem wysoka. Na razie mam jedne spodnie ciążowe, musze zrobić zdjęcie brzuszka i wrzucić na skrzynkę, może wieczorem. My mieliśmy leciec na weekend majowy do Brukseli, ale mój Mąż panikuje , ze lepiej nie ryzykowac ze wzgl na zmieniajace sie cisnienie, a bylismy w gorach na sylwestra i zle sie czulam, troche sie strachu najedlismy, wiec chyba tez w jakich zakatek Polski sie wybierzemy, ja myslalam o Kazimierzu nad Wisla, nigdy tam nie bylam, a podobno uroczy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny \' w poniedziałek byłam i ginka , nie miałam usg tylko ginekologiczne ,mamzapalenie i dostałam tabletki dopochwowe , no i L4 to szef mój MEGA SZCZEŚLIWY. Następne badanie 31 marca to będzie 21 tyg to moze płeć poznam narazie będę żadko bo mam awarie neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki mam zasuw, że nie mam czasu pozamiatać. piszecie, że u Was brzydko - to chyba tylko kresy wschodnie słoneczne są od początku tygodnia. ale i u nas zapowiadają pogorszenie. kiteczek99999 - gratuluję córeczki, to musi być super wiedzieć:D i dziewuszka, bosko❤️ akcja z kapustą kiszoną u mnie w toku - właśnie wciągnęłam ćwierć kilo. płakałam przez ostatnie pół godziny \"niezwykłego przypadku Benjamina Buttona\" i dziś z samego rana jak mnie na śpiocha mąż zdjął z kopa w pupala - tak się nagle obudził z przykurczem... jak dobrze, że Was mam i mogę podczytać (nawet do chwili nieobecności na topiku) i potem wiem, że nie ja jedna wariatka na świecie👄👄👄 RHM - zaraz oblukam skrzyneczkę coby Cię \"zapoznać\":) figlarna - naprawdę szef szczęśliwy? czy może z przekąsem to było, a ja głupawa nie łapię? aaaaaaa, i wreszcie mnie wybuliło!!! dziwne, bo na wadze efektów nie ma - ciągle 3mam 3 kg na plusie, ale wreszcie można poznać, że ja ciężarówka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika1987 czekamy na relacje :D Alidzi o lol hehe no ja dokładnie jestem z Bohaterow M C i ja pojade nie wiem z mama albo sama albo ojciec mnie zawiezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi i Zelka nie lekarz mi nie mowił ze przez to że na tylnej scianie mam łożysko to moge pozniej czuc ruchy- ja tak sobie obmyśliłam ;P ale wiem że dzieki temu ciąza jest stabilniejsza mniejsze ryzyko krwawień ****te bluzki wiązane sa zajefajne- moze sobie tez zamowie bo dzisiaj widzialam u mnie taką bluzkę tyle że bez kokardy za 100 zl ;( *****Iwoneczka ja tez beczalam na Benjaminie Buttonie fajny choć troszkę przydługi film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem :) Tak jak przeczuwałam, mam chłopaka :) Zresztą mój K. od 6 pokoleń ma w rodzinie samych facetów więc to chyba jakaś determinacja płci, co lekarz potwierdził, że jest gen odpowiadający za to, ze w jednej rodzinie są sami chłopcy a w innej same laski :) Więc chyba będzie Franek, albo Stasio. Dzisiaj kopie jak dziki :) Cieszę się bo dziś naprawdę jest fajny dzień :) Tylko wcięłam pół chleba z salami i w sumie zjadłabym jeszcze. Waga +3 kg na plus od początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przydługi nie powiem... slumdog krótszy i nie do płakania, polecam! ja ciuchowo czekam na wiosnę - jakoś te wszystkie spodnie takie ciężkie się wydają, może potem coś lżejszego rzucą. i faktycznie nie ma problemu wreszcie co na na siebie włożyć - wybór jest ograniczony aktualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×