Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

ja tez do kazdego usg dostaje zdjecie:) ale moja bratowa...jeszcze zadnego zdjecia nie dostala...a miedzy mna a nia jest tylko tydzien roznicy...chyba trafila na jakiegos dziwnego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram super torcik, śliczną masz córeczkę!!! Nilly ja ciśnienie miałam sprw w czwartek na wizycie, było 122/72. Dziś byłam zrobić badania na toksoplazmozę i takie wymazy, ale na te wymazy to musze tydzien czekać. Ale narobilyscie smaka tymi ziemniaczkami, chyba dzis zrobie bo mój Mąż pozno z pracy wraca to akurat mam czas, a zupka juz ugotowana i miesko z wczoraj mamy.A sloneczke tez slicznie swieci, ale chyba sie zdrzemne teraz, bo mnie na spanie bierze. Mała HPW super dowcipy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM - u mnie taka nerwówka z rzadka na szczęście, ale jednak... może nie popracuję tak długo jak bym chciała. póki co to bym umarła nie pracując - mieszkamy u rodziców i rzygać mi się już od tego chce:( wolę być w pracy, bez kitu! ale w maju-czerwcu przeprowadzamy sie do naszego domku i tam z chęcią posiedzę, zawsze coś do roboty znajdę - gniazdko powiję;) Lenka - ja też mam smaka - ja taka ziemniaczana panienka, że szok. a skończy się na tym co mama przygotuje. niby mam bosko, bo nie muszę gotować, ale za to nie jem tego co lubię. cóż, głupio by mi było powiedzieć, że sorki, ale mam w d.., że się męczysz i gotujesz - ja chcę po swojemu. choć już jestem blisko. schudłam 0,5 kg, zamiast przytyć z tych nerwów w zeszłym tygodniu i braku ochoty na pożywienie \"by rodzicielka\"! nic, byle do wiosny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) przeczytałam że rozmawiałyscie o witaminach a wiec ja biore feminital n a co do cisnienia tpo przed ciąza miałam albo niskie albo prawidłowe czyli 120/80 i jak ostatnio byłam u gina tez tak miałam Ruchów dzidzi też jeszcze nie czuje ale bardzo bym już chciała pewnie przyjdzie mi jeszcze trochę poczekac . może w sobote jak będe u ginki zobacze co mi w brzuchu siedzi już się nie mogę doczekac u mnie było do południa ładne słoneczko ale teraz zaszło za chmurkę wywiesiłam pranie na dwór mam nadzieje że nie będzie padac fajny był ten link z filmem o blądynce za kierownicą usmiałam się albo ten co dzieci muwiły co to jest slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HNey dziewczyny ja dopierow wstalam z drzemki hehe :) ale czuje ze jeszcze bym pospala :) zauwazylam ze w czasie ciazy moj sen jest taki slaby budze sie za kazdym przekreceniem cichy szelest a ja juz mam oczy otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek :D to moj tez powinien hehe ja tak samo mam teraz bardzo lekki sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! U mnie ciśnienie książkowe do 110/70 do 120/80, aż dziwne, bo zawsze miałam za niskie. Ja też słabo sypiam, budzę się w nocy, bo chce mi się pić, potem się budzę, bo chce mi się siku, jak już się wysikam, to muszę się napić i tak w kółko:) Dziś pierwszy dzień bez leżenia w łóżku - wczoraj obyło się bez wymiotów. Byłam na uczelni pogadać z kierowniczką dziekanatu co zrobić z tym fantem w postaci skierowania na dziekankę. Niestety jeszcze jutro muszę tam pojechać, żeby porozmawiać z panią dziekan. Najgorsze są te podróże autobusem, koszmar jakiś:P Pełno pchających się dziadków, a jak już siądę, to się patrzą z wyrzutem:P Więc łapię się w znaczący sposób za brzuszek i mam gdzieś całą starszyznę:P Nie mam zamiaru ryzykować utratą równowagi, bo kierowcy jeżdżą jak szaleni. Co do pieluszek, to jakoś tetra mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek - gratuluję, masz powód do radości. Ja tez jestem dzisiaj po wypłacie, ale już jedną trzecią wydałam na opłaty a to jeszcze nie koniec.... Iwoneczka - ja też bym chciała pracować jak najdłużej się da, zobaczymy jak będzie. Wytrzymaj jeszcze trochę, a potem będziesz szaleć u siebie i wtedy weźmiesz l4 :) U mnie skończyła się kwadrans temu narada w pracy i generalnie jest beznadziejnie. Istnienie firmy wisi na włosku. Mam megamix w głowie i płakać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny dziś ten dzień:) napisałam to co miałam napisać, poszłam na spacer, zjadłam kolejny dzień z rzędu ogórkową a teraz leniuszkuję:) A tą ogórkową to jem od momentu, kiedy narobiłyście mi takieeeeego smaka na forum:) Ja nie mogę się zbyt energicznie przeciągać, bo sprawia mi to ból, dosyć mocny. Jak kicham to też zaboli. Ciśnienie sprzed ciąży 90/60 i teraz tak samo. Ale dobrze się, mimo tego czuję. Wiem, ze jaja będą latem. Bo takie ciśnienie w upale mi nie służy. Często robi mi się słabo i zdarzają się omdlenia. Dziewczyny czy Wy pijecie kawę? Mi bardzo znów zaczęła smakować i piję ok 1 - 2 kubki dziennie, bez mleka i cukru, bo nie lubię. nie wiem czy przypadkiem nie szkodzę dziecku. Wyczytałam gdzieś, ze nawet 3 filiżanki można bezpiecznie wypić, ale mimo to mam obawy. Fajnie, że co niektóre mają za kilka dni wizyty, my musimy czekać do 19 marca, ale będzie to już 21 tydzień i myślę, że prawie na pewno zobaczymy wyraźnie płeć:) o gziku nigdy nie słyszałam, ale na pewno wypróbuję, bo brzmi super:) Asiaaa czekamy na zdjęcie sukni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha ja Też dostaje do kazdego usg 3 sztuki do każdego usg a co do pieluch tetrowych to raczej nie przekonują mnie ale zobaczymy a co do pasa to nie wiem zawsze miałąm skłonosci do oponki więc może będzie to dobry pomysł a co do spania to ja nie mam problemu dzis wstałąm o 10 a połozyłam się spac ok północy i siku wstałam ok 8 jak m jechał do pracy ale pojechał i sru do łózka i obudziłam sie o 10 i wstałam ale ja zawsze śpioch byłam i jestem nadal u mnie też się zachmurzyło Koteczek gratuluje podwyżki męza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi :) ja poije jedną kawke rozpuszczalną z cukrem i mleczkiem ale tez mogłabym więcej wipic np teraz ale sobie odmawiam A te ziemniaczki z gzikiem zrobie jutro na obiadek bo nie mam sera a na kolacje chyba zrobimy frytki bo już od wczoraj za mną chodzą zapraszam na frytki tak ok 19 -20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zaprosiłam was na frytki a ja jednak nie smaże ich dzisiaj bo straciłam na nie ochote i jakos nie jestem głodna chyba że pózniej zgłodnieje to może ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zjadłam obiadek - ćwiartkę kurczaka z duszoną marchewką i surówką z kiszonej kapusty, potem poleniłam się trochę i wróciłam do netu. Koteczek - ja w zasadzie jestem optymistycznie nastawiona do życia, ale po tym dzisiejszym zebraniu, gdy zadzwoniłam do męża żeby się z nim na gorąco podzielić informacjami to czułam się bezradna i załamana. Teraz już ze mna wszystko OK. Czekam spokojnie co będzie dalej i już. A propos picia kawy - ja teraz mało piję i raczej słabą, i zawsze staram się z mlekiem. Z natury mam niskie ciśnienie i przed ciążą mogłam pić ją litrami i efektu podnoszenia ciśnienia nie było, więc na mnie chyba nie działa. Piję dla smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawę ograniczyłam do zera, nie wiem ale jakoś w ciąży nie chce jej pić chociaż wiem że można. Czasem jak jestem u rodziny to się napiję właśnie tak jak mówi RHM dla smaku :) ale raczej robię sobie ją słabą i z mlekiem :) Narobiłyście mi smaku na frytki ech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj cały dzień poza domem, poszłam z siostrą do \"lumpexu\" i kupiłam śliczne rzeczy dla dzidzi, kurteczkę i dresik, zapłaciłąm 2 zł. Wogóle nie zniszczone bo dla takiego maluszka nie ma czasu się zniszczyć. Napiszcie czy kupujecie wogóle rzeczy używane? Co do kawy to ja pijam ok. dwie filiżanki rozpuszczalek czarnych, gorzkich i jak bardzo mi się chce to jeszcze kolo południa bezkofeinową jedną. Przed ciążą byłam straszna kawiara ok 5 dziennie (mocnych). Teraz ograniczam czasami wypiję tylko 1. Polecam wam dzisiaj program Uwaga o 19:50 TVN bedzie o tym pedofilu Samsonie, nie wiem czy słyszałyście o nim. Ja na punkcie pedofili mam hopla i wtedy jestem za karą smierci dla takich zwyrodnialców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ja chyba też sobie frytki zrobię. Swieży olej we frytownicy mam, frytki też, to idę włączyć sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sytuacji w firmach, to chyba wszędzie jest kiepsko, ja pracuję w branży motoryzacyjnej więc u mnie było dużo zwolnień, ja mam umowę na stałe więc nie mam się czego obawiać ale odrazu wysłali mnie na L4 dla nich to oszczędność bo płaci mi już ZUS, ja jestem od 5 tyg na L4. Kupiłam dzisiaj wyborczą i z ciekawości zerkłam na rynek praca i jak zawsze ten dodatek był gruby tak dzisiaj ma niewiele stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba obejrzę ja to bym im palce poucinała i genitalia łobuzom. RHM no proszę Cię i Ty smaku robisz :P hehe ja wysłałam brata po hot doga:) bo już mi się nie chce frytek robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny . Myślę że mogę do Was dołączyć mimo że termin mam na lipiec. Mi leci własnie 22tc. Ruchy poczułam w 17 tc a teraz mały szaleje jak nie wiem. Niektóre pewnie m nie kojarzą bo pisałysmy już wczesniej na innym forum. Jak się czujecie kobitki? Jak tam waga, dużo juz przybrałyscie? Ja narazie 2,5 kg ale będzie rosło do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka urodziła 2 tyg . temu więc ja pokupowałam trochę rzeczy ale dałam jej ona trochę poużywa i mi wszystko bedzie odkładać. siostry córcia ma 18 miesięcy więc tez ciuszków pewnie dostanę, wanienkę, nosidełko, chodzik jest tego trochę. Źle nie będzie ale wózek to muszę mieć nówkę już oglądałąm na necie ale nie ma jak zobaczyć na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcyny, ale się uśmiałam, szczególnie jak dzieci mówią o ślubie i o tej blondynce za kierownicą! Dobre było! co do ciśnienia to ja ostatnio miałam 111/75. Kawę piję jedną dziennie (rano) z 1 łyż. piję rozpuszczalną z mlekiem, bez cukru, bo nie lubię z cukrem. Asiaaaa, czekam na suknię. Nie zapomnij wrzucic ją na skrzynkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz poza tym jeszcze drugi synuś, razem się będą bawić a jak tam starszy nie jest zazdrosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawie jeszcze nic nie mam dla maluszka, mam jedne śpioszki kaftanik body i skarpeteczki a no i babcia mi na drutach zrobiła sweterek i czapeczke :) A właśnie mam takie pytanie Wy też tak często oddajecie mocz ?! ja tak dziś latam do łazienki co poł godziny jak sie opije a tak to co godzinę ale i tak często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktoś tu kiedyś pisał gdzie w danym tyg znajduje sie dziecko ?? i nie mogę znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelkaaa jak ostatnia miesiaczke miala 21.11 a termin tez mam jak Ty na 28.08. Jestem w 14 tyg ciazy. Ja wczesniej bylam straszna kawiara, jak mialam problemy z anemia to odpuscilam troche, bo kofeina wyplukuje b zelazo, pilam ricore albo caro a teraz w ogole nie mam ochoty na kawe, anwet zbozowa. Za to lubie herbatke z cytryna i miodem. Zrobilam te ziemniaczki, znalazlam na necie wersje uproszczona, czyli ugotowalam ziemniaki w mundurkach, potem sciagnelam lupiny na pol no i na kazda polowke farsz. Pyszne byly, ale moj Maz chyba nie docenil tak do konca ich walorow, on przepada za frytkami. Ja w ciazy jadlaym ziemniaki pod kazda postacia oprocz frytek wlasnie, odrzuca mnei od nich. Dziewczyny czy ktoras z Was miala 3kolowy wozek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zamierzam taki kupić ale też chciałam się najpierw poradzić. Chcę go ze względu na to , że jest lżejszy a ja mieszkam na 4 piętrze bez windy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×