Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Cześć:) Ale dziś u nas pochmurno.. :( mała piękne to opowiadanko:) bardzo wzruszające. Kiteczek gratulacje!:) Dziewczynkowe szaleństwo rozpoczęte. Coś czuję, ze teraz same córuchny będą się ujawniały. No, może oprócz nilli, bo u niej to pewnie chłopak:) Asiaaa, ale się musiałaś wkurzyć, zresztą wcale Ci się nie dziwię. Nie lubię robienia ludzi w konia, szczególnie jak chodzi o tak ważny i stresujący dzień, jakim jest ślub. koteczek wypoczywaj ile wlezie i baw się dobrze! Pisałyście ostatnio o podnoszeniu rąk do góry. Muszę Wam powiedzieć, że czytałam, że gdy podniesiemy ręce to w macicy gwałtownie zmienia się ciśnienie. Ile w tym prawdy, to nie wiem. Ale ja się czuję bardzo niekomfortowo, gdy mam ręce w górze. Takie dziwne odczucia w brzuchu mam i jakoś instynktownie od razu opuszczam ręce. może rzeczywiście coś w tym jest. Wagą się na razie nie przejmuję. Będę się martwić potem, ale nie ukrywam, że chciałabym tak, jak mają niektóre dziewczyny, wyjść ze szpitala ze swoją wagą:) ALe pewnie to nierealne.. Podczytuję ostatnio marcówki 2009, jejku ale u nich gorąca atmosfera. jak to czytam to troszkę jestem przerażona tym co nas czeka, poród, karmienie, opieka nad dzieckiem.. Ale może nie będzie tak źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiadanie faktycznie wzruszające, łezki mi się zakręciły w oku:) U mnie słoneczko boskie, 10 stopni za oknem:) Tylko cholercia znów leżę, bo wróciło plamienie.. Mam już dosyć a kończą mi się leki. Oczywiście niedziela bez wymiotów to był jakiś dar z niebios, bo znów jest to samo. Zadzwonię dziś do lekarza, bo kończy mi się no-spa forte i nie wiem jak to bez niej będzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlaśnie się dowiedziałam, że niedaleko mnie w sobotę będzie organizowana akcja Odety Moro -Figurskiej \"szczęśliwa mama=szczęśliwe dziecko\" i podczas wachlerzu uslug w tym dniu znajduje się bezplatne badanie USG 4D :) Pewnie tłumy będą wielkie jak zawsze przy takich akcjach ale napewno sie przejadę :) zwłaszcza że ja USG bedę miała dopiero w połowie kwietnia :) wiec może sie załapie na to w sobote i tym razem dowiem sie kogo nosze w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ale fajnie:) To Ci się poszczęściło:) Mi w sumie troszkę też, bo przezierność zrobili mi gratis jak byłam w szpitalu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała HPW a jeśli można spytać jakie miasto, bo ja też ze śląska więc może też się załapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Zelka_86 🌻 To fajnie . Poza tym zacznij sie oszczędzać ze wzgledu na dzidzie :) mam nadzieję , że szybko minie to plamienie i bedzie ok - odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Alidżi 🌻 ależ mozna spytac hehehe Akcja jest organizowana w Sosnowcu w Plazie :) zaczyna sie od 10 i trwa do 18 :) A skąd Ty jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczek, gratuluję córci :) pierwsza mała kobietka na forum :D MałaHPW - super to opowiadanko. Ja czytałam kiedyś tylko do 2 miesiąca. Ale całe jest niezwykle wzruszające. Oczywiście się poryczałam :P Jogi, u mnie też nic nie jest powiedziane :P może za tydzień się dowiem, co tam we mnie siedzi. Chyba, że maluch jest tak uparty i zadziorny jak mamusia i nie pokaże, co tam ma ;) ja siedzę w domu z katarem i moje samopoczucie pozostawia wiele do życzenia... składanie mebli do kuchni trwa. mała masakra. Stare wyniesione i nie mam nawet zlewu... mam nadzieję, że to już niedługo. Teraz biorę się trochę za robotę jakąś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Alidżi 🌻 hehehe to rzut beretem :) nie ja jestem z Bytomia, choc póki co wynajmuje mieszkanie na Gliwicach :) Ale szukam czegos w Bytomiu i Chorzowie, bo blizej do sprawdzonych lekarzy bede miala :) Wiec mamy szanse sie spotkac w sobote :) proponuje zrobmy transparenty z nickami :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zmieniam stopkę, bo zaczynam 19tc :) ale ten czas zapiernicza. Dzisiaj oficjalnie zaczynam 5 miesiąc. Oglądałam też zdjecia. Issima, super brzusio :) Kiteczek, fotki bobaska cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znalazłam tabelke gdzieś poniżej strony 200 :D jak coś nie aktualne to proszę poprawcie :) Nick.........Miejscowość......Wiek.....T.porodu....Płeć .d ziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... .......?...........? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław..............19.08.09..........? ............? issima.............Pomorze.................20.08.09..... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......An iela / Julian.... Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilianJakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam, że ty też z Sosnowca i razem wózkami sobie bedziemy jeździć po parku. No nic szkoda ja myślę, że pojadę tam jak najwcześniej bo nie bedę mogła się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak a propos odchudzania... ja nie jedząc słodkiego i nie jedząc po 18 schudłam jakieś 4kg przez może dwa miesiące. Dla mojej wagi i wzrostu to sporo. Ale uważam to za racjonalną dietę. Do tego ćwiczyłam. Potem zaczęłam jeść normalnie już w sumie tyle, ile chciałam i tylko chodziłam na aerobik i tenis i wagę trzymam. Wiadomo, że po jakiejś imprezce to kilo więcej, ale zaraz wracałam do swojej wagi :) Dodam, że moja siostra też stosowała jakieś drastyczne diety, o różnych nazwach i zawsze był efekt jojo... nawet anoreksji się nabawiła. I ciągle ma z tym problemy. Raz jest chudsza raz grubsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Alidżi 🌻 też mam taki zamiar, bo wiadomo ze trzeba sie liczyc z tlumami - ale jak co to zajmij mi kolejkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Miejscowość......Wiek.....T.porodu....Płeć .d ziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... .......?...........? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław..............19.08.09..........? ............? issima.............Pomorze.................20.08.09..... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......An iela / Julian.... Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilianJakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?.............? Alidżi...........Śląsk...............29....... 02-05.08.09......????.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam sobie dopisać się do tabelki. Widzę, że jeszcze Asiaaaa jest z sosnowca może też dołączy na 4D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka --> leż i się oszczędzaj. Trzymam kciuki że wszystko będzie OK. NiLLy --> nie martw się katarem, mnie też znowu powrócił. Samopoczucie oby ci się poprawiło, jak się zajmiesz czymś innym to może zapomnisz że jest źle. Dobra wiadomość jest taka, że za chwileczkę będziesz miała wszystkie nowe mebelki! U mnie powoli lepiej, ale .... Mam nadzieję, że niedługo zdejmiecie ze mnie kwarantannę i udostępnicie dostęp do skrzynki. Wczoraj Miły zrobił mi pierwsze zdjęcie brzucha. W końcu trzeba rejestrować postępy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, kolejność w tabelce jest wg terminu porodu, więc Twoje miejsce jest gdzieś na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM, na szczęście katar nie trwa wiecznie :P Tobie również życzę powrotu do zdrowia, bo katar bywa dość uciążliwy. Ja wczoraj cały czas kichałam. Klient dzwonił - kichałam, klient przyszedł - kichałam. Masakra :P tym bardziej, że ja mam takie ataki, kicham 10 razy pod rząd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już poprawione. Dzięki. Nick.........Miejscowość......Wiek.....T.porodu....Płeć .d ziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... .......?...........? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? Alidżi...........Śląsk...............29l..... 02-05.08.09........????......... NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław..............19.08.09..........? ............? issima.............Pomorze.................20.08.09..... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......An iela / Julian.... Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilianJakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie piękne słonko, makijaż zrobiony moge lecieć na zakupy. Do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D Kiteczek gratuluje córeczki :D:D ja jutro mam wizytę u lekarza jak wrócę to napiszę jak było :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Właśnie wróciłam od gina. Wprawdzie bez usg, ale najważniejsze że wszystko jest w porządku. Zrobił mi badanie ginekologiczne. Podobno mam bardzo głęboko osadzoną szyjkę i macicę w związku z czym ruchy dziecka poczuje najwcześniej za dwa tygodnie buuuu :( pozostaje mi cierpliwie czekać. Dostałam też odgórne zalecenie, że mam wypijać jedną filiżankę kawy dziennie. Masakrycznie zaczyna spadać mi ciśnienie. Taka moja norma to ostatnio 80/60. W zaawansowanej ciąży grozi to częstymi omdleniami. monika1987 Czekamy na wieści po wizycie. Mam nadzieję, że dzisiaj dowiesz się, kto mieszka w Twoim brzuszku. RedHairMama Tymi kłótniami to się nie przejmuj. Ja w pierwszym trymestrze byłam cichutka jak myszka a teraz wszystko wyprowadza mnie z równowagi. No i kłótnie co chwilę gwarantowane. a najgorsze jest to, że jak się zdenerwuję to odrazu zaczynają mi płzy płynąć i to mnie jeszcze bardziej wkurza Poprostu trzeba ten okres przeczekać Żelka Szybciutko wracaj do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także dopisuje się do tabelki Nick.........Miejscowość......Wiek.....T.porodu....Płeć .d ziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... .......?...........? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? Alidżi...........Śląsk...............29l..... 02-05.08.09........????......... NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław..............19.08.09..........? ............? issima.............Pomorze.................20.08.09..... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......An iela / Julian.... ruda2828.......W-wa...........26........24.08.09......syn/Krystian?..... Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilianJakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziewczyny z Warszawy mam pytanie w którym szpitalu rodzicie? Kamila i ja w Bielańskim, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda2828 --> nie mogę się nie przejmować bo taka moja cholerna natura :/ Czasami sama ze sobą nie mogę wytrzymać... Ja też tak mam że ze złości zaczynam teraz płakać, a tego bardzo nie chcę i nie lubię. Ehh, jakoś trzeba wytrwać. Ale dzięki za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda2828 --> nie mogę się nie przejmować bo taka moja cholerna natura :/ zwasze wszystko do siebie i przez tyle lat się nie oduczyłam... tzn trochę tak, ale teraz to kompletnie nie działa. Teraz, znaczy w ciązy. Też mam jak tym że jak się zdenerwuję czy zezłoszczę to łzy mi zaczynają lecieć. I nie można tego powstrzymać. Nie lubię tego bardzo. Cóż, trzeba jakoś wytrwać. Dziękuję za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw zeżarło posta, a jak napisałam nowego to wstawiło oba,..... Bebe B. - ja jestem z Łodzi i wypada mi tzw Matka Polka - czyli Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki. Dlatego, że tam pracuje moja lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RedHairMama Zobaczysz wszystko się ułoży. Wiem przez co przechodzisz. Pamiętaj, że zawsze masz forum na którym można się wyżalić. A Mężulek musi to teraz zrozumieć, bo nam nie łatwo nad sobą zapanować. Bebe B. Ja planowałam rodzić na Karowej, ale chyba nic z tego nie będzie. Raz, że szpital jest bardzo oblegany, a dwa, lekarz do którego dostałam namiary (pracuje własnie na Karowej) jest cholerie drogi - 170 zł za wizytę. masakra. Ostatnio dostałam namiar na lekarza ze szpitala Bródnowskiego. Prywatnie nie jest drogi, przyjmuje blisko mnie, szpital też mam bliziutko. Moja znajoma trzy m-ce temu urodziła drugie dziecko własnie w tym szpitalu i pod opieką tego lekarza. Podobno warunki w szpitalu bardzo się polepszyły. Przejde się do niego i zobaczę. ale decyzji do końca jeszcze nie podjęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×