Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Dopiero wróciłam do domku!!!Dziś naprawde ślicznie i upalnie!!!Póki co mi ciepełko nie przeszkadza ale ja poprostu uwielbiam taką pogode!Tylko troszkę nogi mi puchną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi na receptę, bo zawiera w sobie jakiś składnik który zaliczany jest do grupy antybiotyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaobserwowałam, że mój mały kopie o 11 wieczorem, po 2 w nocy bo zwykle o 2.20 wstaję do łazienki i po 6 rano, w dzień mam problem z ustaleniem regularnych godzin ciekawe czy się sprawdzi później jak się urodzi z godzinami budzenia do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doskoku, więc tylko pozdrawiam. Alidżi, antidral po konsultacji, etiaxil milczy na temat ciąży. Ponieważ jednak składy mają bardzo zbliżone, skonsultowałabym używanie. http://www.teva.pl/_itemserver/produkty/dokumenty_pdf/AntidralLIQ_PIL_2008.09.23.pdf http://www.strefalekow.pl/product_leaflets/etiaxil-antyperspirant-pod-pachy-w-kulce_ulotka.pdf Nici, malutkiej nie zaszkodzi, tobie może dać się we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w końcu znalazłam czas żeby napisać ;) RHM ojej faktycznie ale mi z imieniem tak naprawde wszystko jedno ja i tak mowie Niunio do niego ale mój K chciał zmienić, przepraszam Cie 🌼 byle zdrowe były nasze szkraby :) Co do puchnięcia nóg to ja jeszcze nie mam tego problemu ale za to puchną mi palce u rąk ;/ i bolą. Dzisiaj cos mnie głowa boli ;/ :( chyba to ciśnienie. U mnie też cieplutko. Zaraz zmienie stopke bo nie uczyniłam tego w sobote. Dziewczynki dziekuje za zaproszenia na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lactovaginal biorę raz w miesiącu profilaktycznie na poprawę flory bakteryjnej, bo zawiera pałeczki kwasu mlekowego. Biorę aby czegoś nie złapać i od początku ciąży nie mam żadnych upławów poza mleczną wydzieliną, która jest naturalna w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Maluszek spi wraz ze mną, przynajmniej tak mi się wydaję...za to rano po 1 i 2 śniadanku daję w kośc, a potem po obiadku :) Korulka i Marzenie wysłalam Wam zaproszenie na n-k ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa mój Mały też uaktywnia się ok 23:00, potem w nocy po powrocie z toalety - czuję jakbym go obudziła;-) W ciągu dnia to różnie bywa z porami kopania. Bardziej zależy od tego co robię, a kopie jak siedzę lub leżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maluszek też kopie :) i tak samo nachodzi go po 23 a w dzień różnie czasem cały dzień baraszkuje a czasem w ogóle tylko wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 18-stej przyjeżdżają mebelki dla mojego Małego tj. komoda na ciuszki z 4 głębokimi szufladami i półka wisząca na kosmetyki, a dla mnie regał na książki. Wszystko w jasnym kolorku. Stolarz robił na zamówienie, bo pokoik jest niewielki i nie mogłam nic dobrac w sklepie aby pasowało. Poza tym koszt mebli na zamówienie nie jest dużo większy - płacę ok. 30% więcej a mam wszystko to co chcę i w pełni wykorzystuję powierzchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pikle ja na podstwie tych ulotek już podjęłam decyzję, że można (taki ze mnie lekarz ) Co do opuchlizny to ja sie może lepiej nie wypowiadam bo ja mam wszędzie spuchniete nogi jak założe podkolanówki to nawet w kolanch mam spuchnięte. Pije pokrzywe raz dziennie i jest lepiej, poleciłam również mojej babci i też zadowolona bo jej tak juz nogi nie puchną, Jeśli chodzi o kopniaczki to u mnie sporo wieczorem tak od 22 do zaśnięcia czyli ok 24, rano też sporo i w ciągu dnia różnie, dzisiaj np. daje czadu, ogólnie aktywne dziecko jest, aż sie boje co będzie po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez musimy umeblowac caly pokoj bo moje stare meble nie nadaja sie na nasza 3 ;) ale moj K zawsze ma czas... i mowi ze zdazymy ech... nie wiem jak mam do niego przemowic ze pora juz sie z tym ogarnac i zaczac meblowac teraz a potem wyprawka tylko i moze te 4 mies zleca szybciutko i juz bedziemy tzrymam w ramionach naszego Maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na opuchnięcia nóg kupiłam też skarpetki bawełniane nieuciskające i wywaliłam wszystkie, które mnie uwierały i mogły powodować puchnięcie. Nieuchroniłam się jednak - upał stał się przyczyną ciężkich nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka mój też myśli, że mamy ze wszystkim czas. Ja natomiast korzystam z dobrego samopoczucia, bo nie wiem jak będzie później i kompletuję ciuchy, teraz te mebelki. Powiedziałam mu, że póki dobrze się czuję chciałabym się teraz tym zająć, bo potem moge nie mieć siły a jak dobrze wie - wpływ na zakupy lubię mieć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nogi zawsze puchły bo ja mam ciagłe problemy z krążeniem i jestem już po operacji na zylaczki a po ciąży pewnie koleja mnie czeka, chociaż odpukać narazie nic mi nie wyłazi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidzi moj Maly tez dzisiaj buszuje hehe w brzuszku i sie bawi kopie a jak wezme reke w to miejsce to przestaje potem zabiore reke z brzuszka i znowu kopniaczek :) Zmykam na kolacyjke bo zglodnielismy mam nadzieje ze pojawie sie jeszcze pozniej a tym czasem pozdrawiam mamusie i brzuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też większość rzeczy mam, pokój pomalowany, łóżeczko stoi, komoda z ciuszkami zapełniona tylko pozostał wózek i parę drobiazgów typu gruszki, smoczki ale mam nadzieję, że po wypłacie trochę kupię i resztę w czerwcu a wózek dopiero po porodzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe może moje Malenstwo też kopie o 23 -tej, a ja o tym nie wiem bo moja stała pora do spania to 21:30-22:00 :) Zasypiam od razu i budzę się na siusiu o 2-ej i znów zasypiam :) Lęce przed TV bo za chwilkę Brzydulka leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pokoik też niedługo zacznie przypominać świat dziecka;-) Na razie na pólce stoją trzy pary małych bucików, co mnie codziennie ma maxa rozczula kiedy koło nich przechodzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tyle sie napisalam i mi zżarło posta grrrrr to piszę jeszcze raz Hej kochane brzuchatki! Antytram ja kupilam materac z gryką i kokosem na wierzchu- czyli dosyć twardy... Sandra pytalaś o imiona dla dziewczynek- mi osobiście podobaja się : Jadwiga, Zosia, Marysia, Gabriela, Marianna, Helenka:) Ale ja zamawiam Jadzię:))) koteczek tak mi przykro...:( Korulka - najmniejszy brzuch to chyba ma Kamila:) Martusia też uważam że mało ruchow tzn że dzidzia inaczej ułożona Żelka i Kapucha wyglądałyście ślicznie na waszych ślubach!!!!! Kala u mnie na kasę chorych czasem czeka sie 1mc lub 2 miesiace za wizytą:/ dlatego chodze prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do etiaxilu to właśnie zaczęłam stosować- troszkę się bałam ale działa-mam nadzieje ze dziecki=u nic nie bedzie bo to chyba miejscowe dzialanie Jogi wsiego najlepszego z okazji 18 stych urodzinek!!! Polusia też mam problemy z żelazem;/ Alidzi to co bierzesz etiaxil? bo Pikle mnie wystraszyla a ja uzywam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a teraz opowiem wam o wczorajszej mojej wizycie u gina- moimi dusznościami i wymiotami nie przejął się wcale powiedzial ze macica przygotowuje sie do porodu to zolądek też się rozkurcza i może szaleć.. po żelazie miałam krwiste kał- to powiedział mi że po porodzie pewnie bede miała żylaki;/ Moja Jadziunia jest mała- powiedział że jakby robil dokładne (???) szczegółowe badanie pierwszy raz to by stwierdził że zbyt mala, ale że już ostatnio miała niską wagę to pewnie będzie niewielkich rozmiarow - waży coś ponad 800 g.... No i na grzybka zapisal dla mnie i dla męza flumycon...kupilam a tam na ulotce pisze ze przenika przez łożysko, że badania na kob. w ciąży nie robiono i dlatego nie stosuje sie w ciąży... I CO MAM ROBIĆ RATUNKU!!! ale on w końcu chyba nie mnie pierwsza leczy- juz nie wiem czy brać czy nie.....Ogolnie znowu jakoś ta wizytę niezbyt fajnie odebrałam. Zastanawialiśmy też się z mężem nad wozkami już tak poważnie- chcemy kupic przez neta ale najpierw w sklepie wyprobowac. Wybralismy wiec najpierw titi- ale u nas w sklepach nie ma wiec wozek bez sprawdzenia odpada- pozatym podobno ma mala gondolę. To w sklepie spodobały nam sie Coneco V3 i juz bylismy zdecydowani- ale przeczytalam w necie ze to beznadziejny wozek, wadliwy, kolka odpadają - i się załamalam...Dzisiaj poszlam z kumpelą do sklepu i chyba w końcu zdecyduję się na czarnego x landera o normalnych kolach...ech rok bede jeździc a taki problem. Sorki że sie rozpisałam:) zaraz robie skan mojej niuni i przesle wam na skrzynkę:) no i moje namiary na nk bo tez nie wszystkie z was mam- a tak pozatym to czasem nie wiem na nk ktora to która i musze sie zastanawiac chwile hehe musiałybysmy sobie w przezwiskach szkolnych dopisac nick z cafee heheeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś zrobiliśmy w końcu pierwszy krok w kierunku ekwipunku dla dzidziusia :) Zamówilismy wreszcie komodę na ubranka. Niestety mam małe mieszkanie i na razie 1 komoda i szafka muszą wystarczyć. Mi tez nogi puchną, tzn łydki, ale ten problem miałam już dawniej. Teraz nie ma tragedii, ale boję się, że jak przyjdą upały to będzie gorzej. Mam nadzieję, że udadzą się zaklęcia i lato w tym roku nie da nam do wiwatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kiteczek to faktycznie z tym lekarzem trochę dziwnie. Też bym się pewnie wahała. Może skonsultuj jeszcze z kimś, może chociaż farmaceutą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie niestety puchną nogi i palc u rąk. Ręce to mi zawsze puchły przy upale, więc w sumie się nie zdziwiłam. Kurcze mój brzuszek znowu dzisiaj strasznie twardy się robi i trochę pobolewa :( Dobrze, że jutro do gina idę. A mój synek w ciągu dnia szaleje, a wieczorami jest spokojny i chyba śpi :P Więc daje mamie pospać też ;) Ale z początku to najbardziej kopał tak koło 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczek ja stosowałam i to i to teraz mam antidral bo na mnie lepiej działa, poczytaj te ulotki co Pikle przesłała, ja weszłam na forum gin. i tam pisało że te środki działają na cienką warstwę skóry więc chyba nie ma obaw ja w każdym razie zastosuje dzisiaj bo już nie daje rady myślę, że raz w tygodniu nie zaszkodzi dziecku tym bardziej że najgorszy jest pierwszy trymestr bo wtedy nic nie wolno a teraz myslę że spokojnie ale jak masz wątpliwości zapytaj swojego lekarza, ja też nieomieszkam spytać, a co do tego leku to sama nie wiem myślę że lekarz powinien wiedzieć i pewnie nie tobie pierwszej to przepisuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze,nigdy nie miałam spuchniętych nóg,ale znając życie właśnie w tym okresie, dopadnie mnie ten zaszczyt,tylko czekam na to...;) salon powoli zaczyna wyglądać,właśnie zeszłam z okien,czyściłam je z farby,zrzuciłam w końcu przyklejone reklamy z Kauflandu :D,które tak pięknie zdobiły moje okna i zasunęłam wspomniane dzisiaj rolety ;) mój mały kopie najintensywniej jak leżę bądź siedzę,najmocniej wieczorem,w ruchu natomiast,w ciągu dnia nic nie czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×