Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Idę się rozpakowywać Dziołchy, bo salon nadal w pudłach i walizkach..ech jak mi się nie chce:P Tak prawdę mówiąc to dziewczyny dołączające teraz w ogóle nie powinny mieć dostępu do skrzynki, bo coraz bardziej podejrzane osoby się kręcą na forum. Albo kwarantanna powinna być dłuższa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co chyba lepiej żeby sie teraz dziecię obróciło bo potem podobno przed samym porodem jest juz duże i bardzo boli ałłłłł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi baardzo śmieszne:P Póki nie świeci w twarz jest ok, ale ok 6:40 koniec spania:/ Dziś może się wybierzemy po rolety i będzie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi dobry sprzęt, my na całe mieszkanko teę nie założymy klimy...też myśleliśmy o takim przenośnym, chociażby właśnie do sypialni...pewnie za niedługo kupimy takiego sprzęta...ja w ciąży 75kg.,mężuś też do chudzielców nie należy, jest wielki :) trza cos poradzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelka znam ten ból, jak mieszkałam z rodzicami to rano słonko nas ładnie budziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi a Twoja Maleńka też miednicowo na dole siedzi?...niech nam się Dzieciulki obracają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie słońce od 15 do zachodu w całym mieszkaniu na balkonie mam po zewnetrznej rolety takie bambusowe bo się tam siedzieć nie da i w salonie trochę chłodniej, Zelka ostatnio w biedronce były fajne rolety różne kolory po 15 zeta a normalnie w sklepie ponad 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa chciała bym wiedzieć bo nie miałam usg i chyba do 12.05 nie będę wiedzieć jak ta mała siedzi pewnie dalej kuperek ma na dole bo siusianie wzmożone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje maleństwo jest ułożone główką w dół wiec chociaz jedno mam z głowy!!!O ile nie zrobi fikołka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Też oglądałam do DDTVN i wydaje mi się, że 10tc to strasznie wcześnie, ja co prawda byłam w 8, ale moja koleżanka do 3 miesiąca miała @ i nawet nie wiedziała, że dzidzia będzie miała. Wysłałam zdjęcie brzuszka na skrzyneczkę :) O dziwo bluetooth w laptopiku zadziałał tym razem i udało mi się z koma przerzucić :p Kurcze muszę jechać po te wyniki z wczorajszych badań, a strasznie mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj to ja z Maluszkiem jestem z tyłu, jak on taki leniuszek i wygodnie mu w miednicowej kołysce, zobaczymy na następnym USG, ale to dopiero w 30 tygodniu, kawał czasu, no chyba że Ginka 13tego zrobi szybkie USG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka ja też mam tak, że mleczko się pojawiło :P A najśmieszniejsze jest to, że u nas w bloku, kilka pięter wyżej jest kilkunastodniowe maleństwo i jak ono płacze to też mi się pojawia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,oglądałam zdjęcia na skrzynce--piękne ciężarne,piękne brzusie,piękne fotki maleństw :) super :) sandra-troszkę cierpliwości,każda z dziewczyn przechodziła kwarantannę i uwierz mi, nie były to nawet 2 tygodnie,tylko więcej :) a jeśli będziesz z taką nachalnością prosiła o dostęp,to tylko sobie pogorszysz sytuację ;) cierpliwie czekaj...:) i nie denerwuj się tak i Twój brzuszek zobaczymy :) tak,rolety w mieszkaniu to jest dobra sprawa :) na szczęście mam na każdym oknie :) w tym mieszkaniu mam lepiej,bo parter i chłodniej niż na zewnątrz,w poprzednim mieszkaniu na poddaszu,to już wentylator chodził na maxa,przez 24 godziny,prysznic był co parę minut :( na szczęście to już nie wróci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freckled nie ma to jak parter ;) Ja już się zastanawiam jak to będzie w tym roku i tak sobie myślę, że jak będą duuuże upały to może do rodziców na jakiś czs się przeniosę - w kamienicy i to na parterze zawsze chłodniej niż w bloku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialam przeciez ze poczekam skoro takie sa wasze reguly:) a ja juz sie wykapalam juz przezebienie mi minelo jade dzis z mezem kupic synkowi buciki bo z dnia na dzien wyrosl :) mam dzis kupe sprzatania zaraz pranie musze rozwiesic chcemy na dniach pomalowac pokuj synkowi bo sciany przez ten rok wybrudzil niesamowicie:) a moje coreczki tez sa glowkami do dolu ulozone i kopia jedna przez druga ale bardziej to w zoladek ,synek mi strasznie prawe zebro skopal w poprzedniej ciazy masakra byla normalnie tak bolalo ja jutro na usg zobacze ile dzieci juz maja spadam sprzatac kochaniutkie buziaczki papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kuchnię i łazienkę posprzątałam, czyli najgorsze za mną :P teraz zostaje reszta, potem małe prasowanie i muszę ciuszki na wyjazd spakować dla siebie i męża. także uciekam dalej do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to ty zajęta jesteś od rana :) Ja już posprzątałam sobie i rozwiesiłam pranie :) Teraz wybieram się po wyniki i przy okazji wstąpie do sklepu indyjskiego na jakieś rozpoznianie - może znajdę coś fajnego? Ty, bardziej, że taka pogoda za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Dziewczyny, dzięki za zaproszenia na NK. Potem postaram się poszukac pozostałych i tez powysyłam :) Zaraz muszę iść do teściowej i poprawić rozliczenie pita. Jak zwykle zostawiam wszystko na ostatnią chwilę:/ Martusia, nic się nie martw, tak jak dziewczyny piszą, raz kopie mocniej, raz prawie wcale. U mnie też tak bywa, kiedys wpadałam w panikę, teraz podchodzę do tego na luzie. Tym bardziej, że moja dzidzia jest bardzo delikatna i rzadko mi brzuch podskakuje przez nią. No wczoraj trochę, ale chyba miała po prostu aktywniejszy dzień. Co do jej położenia, to ja nie wiem w końcu. Wydaje mi się, że co chwila jest inne, bo raz ją czuję na dole, potem gdzieś z boku, potrafi tez kopnąć w szyjkę (to akurat mniej przyjemne), nad pępkiem tez się zdarza. Ostatnio mam straszne problemy z zasypianiem, tłukę się 2 godziny z boku na bok, wcześnie się budzę, a potem odsypiam w ciągu dnia. I brzuch mnie wczoraj pobolewał trochę jak przed okresem. Dziś na szczęście jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny ja jestem pod opieką lekarza od 5 tyg ciąży i kartę też wtedy miałam założoną ja chodzę prywatnie do lekarza moja koleżanka chodziła na NFZ i wizyty miała co 2 miesiące więc kolejki są w przychodniach :) mój maluszek dzisiaj od rana zaczął kopać a jak zjadłam śniadanie to na razie nie kopie pewnie był już głodny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, I znowu troszke mnie nie było, ale na udało mi się już nadrobić zaległości. Żelka, Monisia - gratuluje poznania płci. W reszcie dziewuszki się pojawiają :) Koteczek - przykro mi z powodu sklepu. Oby cała sprawa szybko się wyjaśniła! Kiteczek - trzymaj się cieplutko Ja ostatnio miałam trochę więcej pracy :( siły już nie te co kiedyś. Dzidziula raz kopie mocno, aż cały brzuch mi podskakuje a nieraz wcale jej nie czuć. Mają jeszcze trochę miejsca to korzystają :) Też oglądałam dzisiejszy program na TVN. Dla mnie ten pomysł jest chory, ale znając życie i tak większość osób będzie go obchodzić. Do tej pory do lekarza chodziłam na NFZ - kolejek u nas nie ma. Przyjmuje wprawdzie 3 dni w tygodniu, bez zapisów, ale większych trudności nie ma żeby się dostać. Ostatnio zmieniłam na prywatnego ze szpitala, w którym zamierzam rodzić. Jutro nareszcie przychodzi facet od ekipy remontowej zobaczyć pokój i ocenić koszty. Od miesiąca dojść nie może :( mam nadzieję, że szybko się uwiną ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam jeszcze stopkę - bo od wczoraj 24 tydzień leci. Zaraz spojrze jeszcze na skrzynkę na wasze brzuszki. Muszę wziąć się za sprzątanie, a mam mega lenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej opiece ginekologa nad ciężarną, to chodzi o to,że od listopada 2009 roku zmienią się przepisy,że kobieta do 10 tygodnia ciąży,powinna być pod opieką ginekologa jak jest w ciąży,aby po urodzeniu dostać becikowe...tak,paranoja,tylko nikt nie wziął pod uwagę tego,że do publicznego lekarza,na wizytę czeka się nieraz więcej niż 2,3 miesiące,wtedy kobieta nieraz nie wie,że jest w ciąży i opieka nad nią zaczyna się w późniejszym okresie,według przepisów które wejdą,może mieć problem z becikowym...wychodzi na to,że najlepiej prywatnie,od ręki wizyta,tylko czy wszystkich na to stać???...nasze kochane przepisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dołączam do klubu sprzatających, narazie się pouczyłam, wykapałam (bo do 11 w stoju wieczorowym chodziłam) zjadłam drugie śniadanie i biorę się tylko taka jestem mało zmotywowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka - ostatnio to jakaś masakra jest, aż boje się pomyśleć co będzie dalej :( Jutro wybieram się do fryzjera :) trza się w końcu zrobić na bóstwo :P musze farbe położyć, bo od grudnia już niezłe odrosty są. W piątek wybieramy się do wujostwa na mazury więc jakoś wyglądać trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Polusia , Korulka wysłąłam Wam zaproszenia na nk , prosze o akceptacje Śliczne brzuszki na skrzynce Koteczek :)strasznie mi przykro że Ci pół sklepu okradli ale Ty się nie denerwuj la dobra Majeczki Wczoraj z mężem dyskutowalismy na temat imienia dla naszej córci i nie mozemy diojsc do porozumienia jak mi się cos podoba to jemu się nie podoba szok , zawsze twierdzi ze zna juz osobę o tym imieniu i kółko to samo szok Żelka :)gratuluje pojawienia się mleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×