Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

właśnie znalazłam info, że on waży 20 kg!!!, mąż poszedł mierzyć bagażnik czy nam wejdzie, bo po złożeniu tez jest duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jeszcze wszystkie śpicie. Ja już się obudziłam dawno, chyba dlatego że dzisiaj do gina. A po wczorajszym dniu zaczęłam się martwić znowu, bo strasznie mi się twardy brzuszek robił :( I tak sobie myślę, że jednak mój syneczek się pospieszy tak jak ja - nieco ponad 2 tygodnie przed terminem się urodziłam. Ale bym miała prezent na urodziny, bo termin miala moja mama tak jak ja, a ja się zjawiłam na świecie 23.07 :) Koteczku strasznie mi przykro, że tak się stało :( Ale to takjest,że nie ma żadnych świadków, choćby sklep był w centrum miasta... Nikt się nie chce z policją wtedy użerać dla kogoś. Eh ludzie.... Justa mnie się podobają takie wózki, ale waży faktycznie sporo. Nie wiem czy wytargałabym go na 1 piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) I znów kolejny piękny dzień :) Polusia o której masz USG? Trzymam kciuki :) :) :) Wiesz co ja wczoraj też jakiś twardawy brzusio mialam od czasu do czasu-macica mi się coś prężyła, ale bóli, plamień i skurczów żadnych więc to chyba przejściowe, bo dziś jak na razie okej...napisz co tam Gin Ci powiedział :) CZekam :) Justa wózek ładny, mnie to prawie wszystkie wózki z tych nowych się podobają wizualnie...w praktyce dopóki nie wypróbujesz, się nie dowiesz ;) Ale 20 kilo to troszkę dużo. Jutro rano wyjeżdzamy na majówke, nie moge się doczekac...będziemy leżec do góry brzuszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey !! Alidzi dziekuje ze o mnie pomyslalas :D no mąż przyjezdza jak ma wolne teraz przyjedzie chyba na komunie mojej siostrzenicy a ja od 4 maja zaczynam praktyki w szkole podstawowej brzusio mam spory ale kazdy mowi ze jak na ten miesiac to maly mam hmm ... tak ogolnie to samopoczucie dobreapetyt tak samo Zuzka kopie jak szalona przez brzuch widac hehe na plusie mam 7 kilo u was sie tyle pozmienialo ze masakra tyle nowych dziewczyn doszlo .. wogole jak ten czas leci dziewczyny zanim sie obejrzymy juz na porodowkach niektore beda :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie nowego meila ?? bo patrze a tu nic nie wchodzi na onecie ani nick ani haslo ;/ i nie wiem czemu .. poda mi ktoras na meila / ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Muszę się Wam pochwalić, że wczoraj kupiliśmy furę dla Julka! Wow, pierwszy poważny zakup za nami. I będzie jeździł Mutsy Urban Riderem :) w zestawie oczywiście MaxiCosi nosidełko. Ale jesteśmy zadowoleni, bo to jest to co chcieliśmy :) Kamilka - ja tylko żartowałam! ;) Wybór imienia nalezy do Was i się wcale nie obrażę! Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka nic się nie zmienilo jesli chodzi o skrzyneczkę :) Właśnie wysłałam mój dzisiejszy brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa sliczny brzusioo kiteczek sliczna corcia wszystkim te brzusie tak urosły slicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, nic się nie zmieniło. Może Capsa wcisnęłaś? Tupo, a gdzie serducho wokół pępka? ;) Jogi, stu lat życia, spokojnego dziecka, wyrozumiałego męża, cierpliwości. Starzej się nam z godnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa USG dziś raczej nie będzie dzisiaj. Szkoda, bo chciałabym zobaczyć jak tam malutki. Mnie niestety pobolewa brzuszek i boję się trochę, że znowu się szyjka skrócić mogła. Idę na 15.30 i wtedy się dowiem wszystkiego. Jak wrócę do domku to od razu dam znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Asiu ;) Troszkę mi go mało wypycha do przodu, ale każdy brzusio jest inny ;) Ciągle zgaga...buuuu...Sylwinka migdały rzeczywiście pomagają ;) Idę se przegryźc z kilka sztuk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przypomniało mi się, bo jak czytałam o Waszych problemach z zębami, to miałam od razu napisać. Wszystkie ciężąrne mają leczenie stomatologiczne PEŁEN ZAKRES - ZA DARMO we wszystkich przychodniach które mają podpisane umowy z NFZ i nie wolno im odmówic leczenia ciężarnej!!! Przerobiłam ten temat przed wyjazdem i dzwoniłam nawet specjalnie do NFZ w tej sprawie, bo nie chciano mojej siostry przyjąć. I nie trzeba im pokazywać że jest się ubezpieczonym, wystarczy dowód. W razie problemów NFZ tylko czeka na informacje, że ktoś odmawia albo woła kasę, albo żądą dowodu ubezpieczenia. Ja się na razie rozstałam ze swoją dentystką i zamierzam zaoszczędzić trochę kasy. Co prawda dużo do zrobienia nie mam - jakieś tam małe poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yogi wszystkiego dobrego...szczęśliwego rozwiązania jak to się mówi ;) ---->z okazji urodzinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziwczyny, Ja się tylko przywitam, bo muszę się uczyć bo na 12 do szkoły wracam do domu a potem jeszcze na 17 :( Od 8 się zalogować nie mogę nie wiem co się dzieje, strony też licho chodzą, nie wiem czy posta wyslę Asiaaaa nic się nie zmieniło, próbuj, RHM napisz coś wiecej o furze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Glukoza wyszła mi w normie. Uffffffffffffffffffffffff, Dziś badania u gina. Tupa malutki masz brzuszek. Lżej Wam będzie dziewczyny. Zobaczę ile przytyłam od ostatniej wizyty, bo wśród Was to chyba mam najwięcej na plusie. Dobrze, że zaczynałam od 49 kg to nie wyglądam jak potwór ale jeszcze nigdy nie byłam taaaaaaaka duuuża :) Ręce i nogi puchną mi ale lekarz powiedział, że to normalne. Nigdy tego nie miałam ale takie są uroki. Oby do sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin i pomyłkowego wyniku glukozy dzisiaj 3 mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam,że ciężarne mają za darmo opiekę stomatologiczną podczas ciąży..;) dobrze wiedzieć,bo dentysta to złoty interes :P tak zdzierają... jogi --- ╠╣APPY BIRT╠╣DAY !!! sto lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi wszysstkiego najjj alidzi juz sie zalogowalam// a ja jak bylam u mojej pani doktor zajrzala w karte ciazy i ja nie zwracalam na to uwagi a ona sie dopatrzyla ze w ciagu dwoch miesiecy przytylam 5 kg zaraz mi nogi sprawdzala ale wszystko okey jak ja chodze non topa nie mam czasu nawet spac popoludniu zawsze cos wypadnie .. z badaniami wszystko ok nie mam juz stanu zapalnego ale dalej biore ten urinal ...instaluje teraz programy i jak zainstaluje wysle wam fote no i wysle tez fote lozeczka turystycznego jakiechce i przewijaka razem z wanienka fajna rzecz. mamy wielka lazienke wiec moze kupimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki juz wyslane ;] ale fajnie cieplo na dworze musze sniadanie jesc i do sklepu pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek fajne fotki,ładnie buźkę widać :) tupa brzuszek extra,chyba zaczyna Ci się pępek chować,dobrze widzę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka ja w ciągu miesiąca na ostatniej wizycie miałam plus 3.800, Ginka mówila że nie jest tak źle, tragicznie nie wyglądam hehe:) Minęły dwa tygodnie a ja już nastepne dwa kilo na plusie ;) Ładne łóżeczko turystyczne i przewijaczek, też chcę taki dla Maluszka z szufladkami i wanienką :)A naśliczniejszy Brzusio :) Ja też lece do sklepu :) Miłego Dnia Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) u mnie nadal ladna pogoda nie dlugo ide z synkiem na spacer a pozniej z moja siostra jade na te usg 3D niby sie nie denerwuje a a w nocy plakalam juz chyba nerwy nadchodza beda pewnie przed samym usg musi byc wszystko ok!!!!!! jogi 100 lat!!!! i zdrowego slicznego dzieciatka ci zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freckled tak mi jakoś rozciąga wzdłuż ten pepek, na wierzch mi go nie wywala...siostra męża też nie miała pępucha na wierzchu...to chyba zależy od jego głębkości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi wszystkiego naj naj naj z okazji urodzinek :) Sandra nie martw się, wszystko będzie dobrze. Ja się boję, że np. każe mi leżeć już do końca, a ja nie znoszę nic nie robienia... Ale czego się dla maluszka nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×