Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

ja biorę Prenatal Classic 1x1, Magnez i rutinoscorbin :) też czasem jest mi słabo. nie wiem, czy mi hemoglobina w dół nie leci... a z seksem to różnie. jak mam ochotę to męża nie ma :P ale nie ukrywam, że jest gorzej niż wcześniej, bo mam jakiś taki dyskomfort :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak dodałam mleka zamiast piwa. Te ciuszku super, widziałam w sklepie spodenki jeans owe Timberlanda na dziecko 12-18 miesięcy, kosztowały 45 euro! To jest ponad 170 zł Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo was prosze;) ciezarnej sie nie odmawia bo was myszy zjedza haha;) a u mnie sexu nie ma wogole nie chce mi sie i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, nie nalegaj! taka jest ogólnie przyjęta zasada i każda dziewczyna tak miała. Proszę, żebyś to zaakceptowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, co Ci się zawsze pojawia pod wypowiedzią - automatycznie :) np. tak jak ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu... nie jestem tak tutaj obcykana jak wy wiec powiedzcie jak mam to zrobic ja mi ciezko bylo sie zaczernic haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w preferencjach swojego konta możesz ustawić stopkę, czyli to, co będzie się automatycznie pojawiało pod każdą wypowiedzią. Standardowo u nas to: imię, wiek, skończony tydzień ciąży i termin porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 18:45 masz stopke ta z kwiatuszkami wpisz ja w preferencjach i będziesz miała na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki!!! Ja dziś zaszalałam i wybrałam się z mężem na rower. Taka pogoda, że aż mnie skręcało, a że byliśmy akurat w garażu i w oczy wpadły mi stojące tam rowery, to dałam się ponieść chwili. Pojechaliśmy na trasę rowerową, więc żadnych wybojów nie było i gładko się jechało. Pojeździliśmy z godzinkę, było super! Narobiłyscie mi ochoty na pizze, może jutro tez zrobię, a dzisiaj gotowałam zupę z botwiny z młodymi ziemniaczkami i koperkiem - pyszota :) Nici, ja tez mam od kilku dni jakies dziwne bóle w nogach, zwłaszcza w lewej, promieniujące do pachwiny, tak jakby kości, dziwne. A co do skurczów łydek, to ostatnio tez miewam, właśnie dziś w nocy dopadł mnie taki przeraźliwy. Myślałam, że się zwinę z bólu, od razu zaczęłam rozmasowywać i czułam taką gulę w mięśniu. Na szczęście szybko przeszło. Widzę, że była jakaś jazda ze skrzynką. Nie wiem, co ta pomarańczówa pisała, bo za późno weszłam. Mam jednak nadzieję, że mi to nie zaszkodzi, bo własnie tak jak palulka chciałam was prosić o namiar na skrzynkę. Jestem juz na forum ponad miesiąc chyba i mam nadzieję, że przeszłam kwarantannę :P To co dziewuszki, mozna na was liczyć?:) Od razu wyślę fotki brzusia :) Podaję maila: korulka@wp.pl Z góry dięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosze ale mam saune w domu a co bedzie w lipcu, dramat, chyba musze pomysleć o klimatyzatorze chociaż w sypialni. Dziewczyny czy wy też się tak w ciąży pocicie? Ja wróciłąm dzisiaj ze szkoły mokra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się udzielam od 20 marca, to minęło już 2 tygodnie, więc łada moment dostane dostęp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, do Ciebie namiary poszły. Korulka, daj swojego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się uczyć na balkon, może tam w cieniu troszkę chłodniej bo w domu grzeje mi od dachu i w okna i nie ma czym oddychać, wróce jak sie już naucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, zaraz prześle mój brzuszek z przed 2 tygodni, świeże może mi mąż dziś zrobi, ale najpierw idę zjeść pizze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi u mnie też duchota straszna już od wczoraj. to są takie dni, kiedy się marzy o deszczu, a tu nic się nie zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu na chwilke, za 2.5 godz mężul wróci z pracy i mamy sobie wieczór filmowy zrobić, póki co ogarne jeszcze przed jutrzejszym wyjazdem i troche się spakuje, jakbym już nie zdąrzyła się odezwać to życzcie mi szerokiej drogi :) bo będziemy jechać ok 10 godzin z przerwami co godzine, półtora, według zaleceń lekarza! U teściów nie będe miała dostępu do netu ale u mamy jak znajde chwile to zerkne ile napisałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc brzuszki!!! O co chodzi z ta pomarańczowa bo dopiero co weszłam do domu!!!Ostatnio wole spedzac czas poza domem dopóki ładna pogoda!!! Alidżi pytałaś czy się pocimy!Ja przed ciążą to wogóle nawet przy włoskim upale ok 45stopni to byłam sucha ani kropelki potu!!A teraz co nie jest komfortowe niestety troszkę tak!!! Sa_ndra fajnie że mówisz ze bedzie dziołcha bo wszyscy mówią że tak ślicznie wyglądam w ciąży że chłopak murowany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram :)szerokiej i bezpiecznej drogi i udanego wypoczynku A Ja tez byłąm na rowerku sama bo męzus jeszcze w pracy , ale pojeżdziłam tylko pół godziny bo ostatnio jak jezdziłam więcej to mnie mięsnie bolały , a tak jest ok , no ale jak wyprowadzałam rower z piwnicy to myslałam że się zhawtuje tak tam smierdziało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj padam na kły- ciągle chce mi się spać ;( Na uczelni koleżanka zapytała: a co ty bliźniaki nosisz, że jesteś taka gruba? Normalnie szok :( zrobiło mi się przykro, co, nawet nie można spuchnąć sobie w ciąży? Małpa jedna, a chuda jak nie wiem co. Idę już spać, także do jutra i miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia a ja na buzi sie zmienila jak bylam w caizy z synkiem:) a na poczatku tej ciazy cere mialam zniszczona strasznie jakies pryszcze jak nigdy! ale juz dawno mi to przeszlo,nigdy nic nie wiadomo kochana a ty co chciala bys miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam mieć dziewczynkę ale tak naprawde to nie ma różnicy co będzie!!! Ja zawsze byłam chuda na twarzy wiec jak pare kilo przybyło to i buzia troszkę pulchniejsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli, jeszcze raz dzięki za namiary!!! Już chciałam oglądać Wasze fotki, ale kuzynka wparowała na herbatkę. Teraz już jestem po prysznicu, więc na spokojnie pooglądam. Może wrzucę od razu swoje, a jak nie to z samego rana na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×