Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Witam z rana!!! chyba dziś jestem pierwsza!Wczoraj mnie nie było bo brzuch mnie bolał masakrycznie!Zjadłam u bratowej zimnego kotleta a potem to co zjadlam wylądowało w kiblu!Dziś już lepiej!Tylko że teraz dopadło mnie przeziębienie i gradło mam zawalone że mówić nie mogę!! Sandra super ze wszystko dobrze!!!Widzę że wczorajsze wizyty udane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyba jeszcze spicie wiec ide pogladac telewizje!!!Miłego słonecznego dzionka majowego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja druga.... Oj martusia ( jakie masz śliczne imię - najpiekniejsze na świecie!!!) taka ładna pogoda a ty nam sie rozchorowalas??? zdrowka życze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palulka- śliczne zdjęcia!!!! Rhm mam nadzieję że nasze szkraby nam na DZIEŃ MATKI zrobią miłą niespodziankę tzn. będą super zdrowe i np na usg pokażą łapkę albo nóżkę do minitora :)) albo sie wysiusiaja akurat do wog płodowych- moja ostatnio sie sysiusiała gin mi powiedzial- ale ja nie zauważylam. nic chyba jem śniadanko- i idę się kąpać i robić piękna- małża moja różowa jeszcze śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj cisza dzisiaj:) wszystkie pewnie gdzies powybywaly:) ja niedawno wstalam, zjadlam sniadanko i zamierzam byczyc sie caly dzien (zreszta jak codziennie:P) milego dzionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi jakiś czas temu pisałam o Łubinowej,fajna ,nowoczesna placówka,szwagierka w grudniu tam rodziła,znieczulenie na własne życzenie 500 zł,tylko jeśli pojawią się jakieś komplikacje,to nie uzyskamy tam pomocy ani matka,ani dziecko (dziecko od nich, zaraz po porodzie dostało obrzęku warg sromowych i musiała \"oddać\" dziecko do szpitala) takie informacje uzyskałam od niej,ale najlepiej dowiedzieć się samemu,ja chyba się tam przejadę z mężem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek, po tym wszystkim, to sobie swoją majówkę urządzisz i odpoczniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądnęłam Wasze zdjęcia na skrzynce :) coraz większe brzuszki rosną ;) ciuszki też fajniusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kiteczek Twoje imię też jest śliczne!!!hi hi Obejrzałam fajną komedie romantyczną! Kurcze taki ładny dzionek a ja nie wiem co tu robić! Koteczek nie przemęczaj się za bardzo bo znów nam w szpitalu wylądujesz!Dbaj o siebie i o Majeczkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:):) wczoraj miałam robione usg 3d dzidziuś ma 20 tyg jest zdrowy rozmiar kości udowej nosowej i główki jest prawidłowy maluszek waży 459 g jest ułożony główką w dół i jakoś ukośnie się wczoraj ułożył i jedyne co pokazał to swoje piękne pośladki:P śliczny nosek i oczka a płci nie znam i słyszałam bicie serduszka Duphastonu już nie muszę brać bo łożysko pięknie wykształcone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Ale sobie pospałam dzisiaj do 9 jak święto pracy to święto pracy, poleniuchuje dzisiaj jak palulka (czyli ja codzień) Freckled opieka podobno w tej klinice rewelacja, koleżanka miała tam cesarke więc też musiał być jakis problem skoro nie dało się naturalnie ale spiasali się a co do dziecka to też słyszałam że w razie czego to przewożą do szpitala, zastanawiam się tylko czy szpital który ja wybrałam tez czasami tak nie robi bo nie sądzę żeby mieli wszystkich specjalistów na miejscu, trochę czasu jeszcze jest wiec trzeba bedzie zrobić rozeznanie, ja sie tylko obawiam jednego że zajadę na Łubinowa a tam mnie nie przyjma bo podobno ciężko się tam dostać, że najlepiej mieć z tamtąd lekarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, zapytam jeszcze jednej znajomej, bo rodziła tam w lutym i z tego co wiem,nie była pod opieką żadnego lekarza z Łubinowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi,a odwiedziłaś już ich stronę internetową? właśnie jestem na niej,ale żadnych konkretów,jednak muszę się tam przejechać i osobiście wszystkiego wypytać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Palulka:)sliczny masz brzuszek no i ciuszki dla Alanka równierz Czarnula :)nie będe oryginalna i napisze że tez masz sliczny brzuszek A ja przyłączam sie do spiochów bo wstałam o 10 Wczoraj na kolacje ugotowałam sobie brokula i kurczaka na parze i polałam przed jedzeniem jogurtem naturalnym , gdzies to w necie wyczytałam że to dieta dla ciężarnych ale mojej niuni chyba nie smakowalo zresztą mi tez nie smakowało i wszystko poszło do kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Sylwinka dobre wieści po USG :) Szkoda tylko, że maleństwo wypieło się na mamusie... A tym drugim faktem się nie przejmuj. Dojdziecie do składu ;) Koteczek babo nie przemęczaj się tak, bo tylko możesz zaszkodzić WAM. Jeśli możesz to proś wszystkich o pomoc! Dziewczynki brzuszki wszystkie ładne macie :) Już nie pamiętam, która pisała o wielkości brzuchów pod koniec... Otóż nie wyrównają się. Jedne będą miały bebzony takie,że im stopy zasłoni, a inne malutkie i zgrabniusie brzuszki do końca ;) Jedne będą zdychać pod koniec, a inne będą góry przenosić. Wszystko zależy od uwarunkowań genetycznych i budowy ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dwa dni zostanie mi równe 11 tygodni do porodu. O rany.... Ja się za chwilke zbieram i idę na ploty. Dobrze, że koleżanka ma syna w podobnym wieku do Martyny to poszaleją. I oczywiście idę zebrać szczegółowe informacje, co mam ze sobą zabrać do szpitala, bo będę rodzić tam gdzie ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled muszewstapić na strone, kiedys tylko przegladałam opinie na gazeta.pl ogólnie OK, Gaga no to pocieszyłaś, czyli, że nie ma sprawiedliwości na tym świecie a ja głupia naiwna myślałam, że wszystkie bedziemy tak samo cierpieć pod koniec, eh życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam nadzieje ze góry bede przenosic!!!Co prawda przytyło sie pare kilo ale brzuszek na tyle mały ze jeszcze mi nie przeszkadza i nadal spie na brzuchu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślcie , że będzie to lato i nie będziecie musiały wiązać butó :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tego to nie wziełam pod uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny czy któraś z was dostała juz za zwolnienie z zusu??? Nie wzywali was na kontrolę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora23-do sandry
sluchaj mam do ciebie prosbe-twoj maz jest pdobno bardzo dobrym cukiernikiem upieklby mi torta na moje 23 urodziny mieszkam we wroclawiu i podskoczylabym do ciebie po niego prosze odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFF to dobrze bo strasznie nie lubię się ciągać po takich komisjach!!!A poza tym to co oni moga wiedziec jak kobieta w ciąży sie czuje!!kazda z nas jest przeciez inna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,martusiu chyba wszystkie kobietki wyjechaly ze swoimi polowkami na majowki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×