Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

mialam isc na grila ;/ a kuzynka przyjezdza ehs spoko // czytalam tak posta Młode mamy troche samokrytyki yyyyy smieszne to troche jak ludzie nie potrfia normalnie skomentowac tylko juz sie nurza jest tam niby opisana 20 letnia matka co przed kosciolem wyciagnela piers i zaczela karmic hmm ja osobiscie tego nie popieram jako matka wiedziala ze dziecko bedzie za iles tam glodne jesli nie dokarmila to mleko do butelki odciagniete albo butla picia i juz do termosiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidzi co do kilogramow to0 sie nie przejmuj wazna dzidzia zeby zdrowa byla kilogramami sie zajmiesz jak urodzisz dziecko wyssie z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) ja byłam na wyjeździe z moim małżem, wróciliśmy w piątek wieczorem i od razu na imieniny babci. wczoraj znowu wypad do Wrocka, a wieczorem wielkie latanie, bo mój R. z moimi rodzicami jechali dzisiaj rano na tą wieś, co kiedyś pisałam. no i znowu zostałam sama do środy wieczór, a najprawdopodobniej do czwartku. zgłupieję tu sama i cały czas mi się wydaje, że już poniedziałek ;) Alidżi, 20kg to sporo... to masz takie predyspozycje, czy dużo jesz? ja mam na plusie 7kg wg mojej wagi, a wg wagi lekarza 5,5kg (ale ta przekłamuje, bo w ciuchach się waży). także 7kg to widzę, że norma na tym etapie. ale staram się pilnować. i przede wszystkim tą godzinkę dziennie ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi to ja Cię gonię. Już 14 kg na plusie. Jest mi ciężko. Nie wyglądam jak potwór tylko dzięki początkowej wagi, która była niska. Poradzimy sobie. Sam poród to 7 kg mniej, a nad resztą popracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko zrzucicie :) nie ma się czym martwić! a ja mam takie pytanie, w sumie dwa. kiedyś była mowa o tym, czy tętno u chłopców jest niższe niż u dziewczynek. sprawdza się Wam to? mój dzidziak ma zawsze około 140 i będzie chłopak. i jeszcze jedno - po której stronie najczęściej maluch kopie? mój w 90% po prawej stronie. niby chłopcy kopią prawą stronę, a dziewczynki lewą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ponad półtorej godziny Was czytałam... super, ze jest super - glukozy w normie, krwawienia minęły, a liczenie w obrabowanym sklepie skończone... u mnie jest ok. Glukoza 75 zrobiona i raczej w normie - lekarz wynik przyjął do wiadomości i nosem nie kręcił:) 30kwietnia byliśmy na 4d - jeremiasz to słodziak - identyczny jak mój pierworodny - kropla w kroplę. Załaduję buźkę na skrzynkę oczywiście:) i zaraz wasze obejrzę... temat cesarek i naturalnych porodów był - naturalny z całą odpowiedzialnością - ale to moje zdanie, 24-godzinny ból po? hmmm... nie zauważyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilli jeremiasz ma zzazwyczaj ok 154 tętno, a kopie- najczęściej po środku...hmmm i co my z tym zrobimy;)? aha 102 w bębęnku i 6 kg na plusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No i weekend majowy prawie minął. W piątek zrobiliśmy sobie wypad na Mazury, koło Szczytna - mój M. ma tam wuja. Trochę odpoczęłam, chociaż cały czas na powietrzu więc i tak byłam w sumie zmęczona :P Wczoraj prawie cały dzień u teściów i tak zleciało. Muszę Was poczytać bo ma mtrochę zaległości. Mój dzidek średnio ok. 140 uderzeń na minutę. Do tej pory kopał przeważnie po prawej stronie, ale os kilku dni kopniaki czuję bardziej w okolicach pępka, po środku brzucha no i po wnętrznościach - czyli można powiedzić że łapie się do \"standardów\" chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie lubię weekendów, wtedy mamy najwięcej pracy i jeszcze koleżanka poleciała do Polski, bo stwierdziła, że jak pójdę na zwolnienie to już jej nie dadzą urlopu i teraz muszę wykonywać swoją i jej prace czyli w tym tygodniu 5 dni po 10 godzin i jeden dzień 5 godzin,już nie mogę się doczekać zwolnienia,mam nadzieję, że już od czerwca dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzień temu powtarzałam badania tarczycy i wczoraj dzwonił lekarzGP, że nadal mam bardzo niskie TSH i pyta czy w szpitalu mnie już leczą, a ja że nie, bo 2 lekarzy powiedziało że wszystko w porządku, więc GP powiedział, że znów mi napisze list, żeby wreszcie wysłali mnie do specjalisty. I powiedział, że napisze mi skierowania na: morfologię, tarczyce, glukozę ( a myślałam, że mnie ominie ) i na antyciała na grupe krwi, wszystko do odebrania w recepcji. Przynajmniej z tym jest dobrze, że jak tylko są wyniki to dzwonią i można wszystko na tel załatwić. Ale się rozpisałam Bebe śliczna suknia ślubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie teraz standardem jest \"przepływanie\" z boku na bok i okopywanie prawego żebra. Lewe nic, tylko prawe hihi. Kopniaki już teraz mniej. Poza tym dzidziuś rusza się prawie cały czas. Cały dzień gdzieś się tam wierci ;) jeśli chodzi o poród to tylko naturalny. No chyba, że będą wskazania medyczne. Zresztą nie biorę cesarki pod uwagę. Ćwiczę i przygotowuję się na poród sn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja z działeczki wróciłam i znowu grill i na powietrzu trochę bo w tygodniu to małżona ciężko gdzieś wyciągnąć, dobrze że siostra chodzi ze mna na spacery i przyjaciólka, Nilli ja już sama nie wiem po pierwsze od 5 tc nie pracuje, więc wiadomo jak cudowny wpływ na wzrost wagi ma siedzenie w domu (szczególnie prawie całą zimę) po drugie woda mi sie zbiera, po trzecie mam predyspozycje bo nie należę do chudzinek, po czwarte już przed ciążą mi się przybrało i po piate jadam sporo (ale nie jakoś przesadnie) i do tego niezdrowo i nie lubię wody mineralnej piję tylko w nocy (ze względu na zęby bo pewnie piłabym colę) Zaraz mam zamiar piec karpatkę a miałam sie od jutra troszkę ograniczyc bo pewnie ciężko będzie zrzucić po porodzie Ide się zmierzyć... w bębenku mam 108, zaraz męża zaangażuje żeby mi zrobił fotki to przeslę na skrzynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kopniaków to ja cały czas czuję po lewej stronie od poczatku chociaż teraz mam juz wrażenie że dzidzia naprawdę urosła bo coraz wyżej ją czuć a co do tętna to 148 chyba było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano tak to jest w ciąży. kobieta mało co ma wpływ na to, ile na wadze przybędzie. po porodzie zrzucisz. i woda zejdzie. rach ciach wrócisz do formy :) oj na grilla też mam ochotę już od jakiegoś czasu... :P a jecie kiełbaski pieczone na tackach, czy bezpośrednio z rusztu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli strona kopania się póki co w miarę sprawdza :P tak pytam, bo byliśmy u mojego męża rodziny i ciocia się spyta co będzie, a ja że chłopak. Ona: to co, kopie po prawej...? a ja że tak. potem powiedziała, że jej wnuczka ma termin na maj i dzidziuś kopał od początku po lewej i wróżyła dziewczynkę na 100% i urodzi się dziewczynka :P czy coś z tego wiadomo? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, ja też kiedyś o tym słyszałam tyle że niby ważne gdzie poczuje sie ten pierwszy kopniak jak z lewej dziewuszka a z prawej chłopina, ciekawe czy u wszystkich sie to sprawdzi, Co do kiełbachy to jadam prosto z grila chociaz nie przepadam wolę taką na kiju z ogniska a najlepiej to jaką karkówkę albo pieczonki bo kiełbasa już mi się przejadła ja ogólnie nie przestrzegam zasad bo teraz namietnie zajadam sery pleśniowe na opakowaniu pisze że z pasteryzowanego mleka więc wpylam aż mi się uszy trzęsą tak lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio oglądałam, że sery produkowane w Polsce są wyłącznie z mleka pasteryzowanego i można jeść do woli :) a o kiełbasie z ogniska to mi nawet nie mów, bo mi się wydzielanie śliny na samą myśl zwiększa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, ja tez chcę kiełbachę taką - mniam:) ale własnie spałaszowaliśmy z synkiem po \"telegrzance\" - od teletubisiów;) też pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli to załanczaj piekarnik i juz kiełbacha jest a ja na obiad robiłam te piersi w krakersach dobre a małżon polał je sosem Jalapeno ale on to tabasco je łyżkami więc norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z piekarnika to nie to samo... :P zresztą samej dla siebie mi się nie chce. no i kolację już jadłam. a pod względem jedzenia to troszkę pieprznięta jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo wrocławskie zoo...byłam trzy razy i mogłabym co roku byc - zazdroszczę koteczek. My jeździmy najwyżej do Zamościa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłałam fotki na skrzynię przed chwilą robione, jutro kończę 27 tc więc napisałam że skończony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alidżi - brzunio zgrabniutki i nieduży jeszcze;) mam ten sam termin ale mój trochę większy chyba. Trzeba by fotę zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakos to 20 porozkłądało się wszędzie w plerach się rozeszłam, goloneczka całkiem całkiem no i łapki też, a co, jak tyć to po całości i broda mi się druga robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wstyd sie przyznać ale ja jeszcze nie byłam we Wrocławiu ale mam nadzieje że jeszcze bedę przed narodzionami Dzidki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrocilam bylam jednak na grilu mniammm prosto z rusztu moze troche za słona byla ale ok Nilii ja to kopniaka poczulam 2 dni po poznaniu plci i mala kopiala przewaznie po lewej stronie ale teraz kopie wszedzie przewaznie jak leze to siedzi na dole po lewej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidzii ładny brzucholek i to dobrze ze sie tak porozkładało chyba mamy podobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? dla mnie Wrocław to najpiękniejsze miasto w Polsce - bez urazy dla Krakowa i Gdańska - kolejnych moich piękności..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×