Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

mam pytanko bo juz mi sie wszystko kręci : jak na tym baby astrology mam 27tydz6 dni tzn że zaczynam 28? czy to już był 28 a zaczynam 29 bo tam cosik jest do tyłu czy jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na obiad tak,tak wczorajsza grochówka(końcówka) ,a w Chorzowie to fakt pada deszcz,zimno,ale nie "grzmi" o dziwo...:D heheheheheeh i kasza z warzywami..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tez juz jestem po obiadku i po kawie,ale chyba przez ta pogode spadlo mi cisnienie,bo nic mi sie nie chce i tylko snuje sie dzis po domu,na dworze pochmurno i szaro i ani kropli deszczu Korulko dziekuje za link,bardzo mi pomoglas:))) Zelko dzieki za info,ja tez chyba zdecyduje sie na ta szkole rodzenia,dzwonilam juz wczesniej ,ale musze zadzwonic jeszcze raz o 16,babeczka faktycznie super,byc moze bedziemy chodzic razem,bo mi zalezy na jak najpozniejszym terminie ze wzgledu na przyjazd meza:))) Dzis z niunia zaczynamy 25 t.c,a wiec do studniowki mamy jeszcze 3 dni,hurrra!!! Tupo zgadzam sie z Twoja wypowiedzia na skrzynce w 100%, ja tez tak czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciucholandach nieraz są fajne buty....także może i na japonki trafisz ;) ostatnio udało mi się zakupić w nim buty jeszcze z metką angielską,ładne londyńskie buty z brązowej skórki na koturnie z delikatnymi kwiatuszkami za uwaga bagatela 18 zeta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomnialam jeszcze....moniko,sliczne te szmateksowe ubranka:)))marzenie brzuszek piekny,ja w ksztalcie mam podobny,tylko mniejszy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie ciesze dziewczyny...nie jestem sama :) A teraz zmykam szamac obiadek, dziś mexykańskie jedzonko...mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja czuje jakies bleee,do szmateksow,a butow uzywanych to juz na pewno nie zaloze,ale czasami zdaza mi sie,ze kuzynka wyciagnie mnie do takiego sklepu i jak widze,ze jest cos fajnego z metka,to jasne ze biore,w poniedzialek kupilam spodnie dzinsowe z esprit,nowe za uwaga 29 zl,oczywiscie zaloze dopiero po ciazy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"a ja powtórze\" dziękujemy za troskę, już same na to dawno wpadłyśmy:) Wypowiem się w imieniu wielu z nas. Droga Sandro czy jak Ci tam, nie wzbudzasz zaufania, więc hasła na skrzynkę w najbliższym czasie nie dostaniesz. I mów sobie co chcesz..ja się Ciebie nie boję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziekuje za rady na temat gardła.Ja jesli chodzi o szmateksy to nigdy butow,ale co do ciuszkow to czemu nie:)Dziewczyny jezeli chodzi o te pomaranczki to ja mysle ,ze ona słusznie chce nas ostrzec,ze sandra tak naprawde nieistnieje i powinnysmy sie upewnic ,ale napewno niepodawac jej hasła na skrzynke.Co prawda ja go tez jeszcze nieposiadam ,ale wy napewno wiecie jak postapic w tej sprawie he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM tak właśnie myślałam, że się rozliczają na zasadzie kompensaty, bo firma jest dość duża:) Dziękuję za wyjaśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny niedopytuje sie ,bo wiem,ze malo sie udzielałam co do Ciebie koteczek pamietam Cie z forum o staraczkach nie bylam tam długo bo,wkrotce zobaczyłam te dwie kreseczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napisałam z naszej skrzynki prośbę do moderatorów o sprawdzenie nicku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo noto fajnie ja niemogłam pozniej odnalesc tego forum ,wiec niemam pojecia jak sie tam sprawy maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek Byla tam bardzo fajna dziewczyna zuzanna noi wiele innych,ale ja jakos szczegolnie zapamietałam mozesz napisac czy jej sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie wiem co sie z wami dzieje sluchacie kogos kto po prostu czepil sie mnie i tyle! jesli nie chcecie nie musicie dawac mi tego hasla ale podkreslam jeszcze raz chcialam porownac swoj brzuszek z waszymi,wiec pytam sie po jaka cholere bylam bym tu gdybym nie byla w ciazy?? nie wiem czemu nie ufacie ale jest mi przykro ze tak jest jak mam wam udowodnic ze jestem wobec was szczera ??? nie wiem dlaczego ktos poruwnuje mnie do jakis innych osob ja przysiegam na zycie mojego synka ze to co pisze jest tylko iwylacznie prawda! wiec ty pomaranczowa kobieto zejdz w koncu ze mnie i idz sobie stad,a wy jak byscie mogle nie knujcie za moimi plecami i nie piszcie sobie na moj temat na tej waszej skrzynce bo to nie jest mile naprawde pomuslcie jak ja sie czuje:( a ja nie mam co tydzien usg 4d tylko raz mialam 3d a 10 dni pozniej 4d ciaza blizniacza jest inna jak pojedyncza i trzeba kontrolowac ja czesto jutro mam wizyte mam nadzieje ze lekarz nie bedzie robil zwyklego usg ale zobaczymy,moje dziewczynki sa jednojajowe i trzeba je kontrolowac bo moga udusic sie nie daj boze pepowinami:( jak nie wierzycie to poczytajcie o ciazy blizniaczej moge wyslac wam zdjecia z usg 4d :) piszcie moze tak mi uwierzycie ze jestem lojalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam dzis wyniki cukier mam 73 wiec ok hemoglobina to 11,4 chyba nie jest az tak zle ostatnio byla12 no i bakterie w moczu liczne ale nie boli mnie jak sie zalatwiam wiec nie wiem skad sie wziely dopiero sie nasmialam bo mam jutro wizyte i nie mialam jak sie ogolic bo przez brzuch nic tam nie widze:) wiec wykorzystalam meza jakos sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra to wyslij to fotke do ktorejs z nas na meila noi oczywiscie napisz do ktorej wysłałas.Dziewczyny oczywiscie za wasza zgoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczy nie rozumiem...jak mnie nie bylo 2 miesiace na forum skoro jestem tu pierwszy raz! to bylo moje 2 usg dopiero mialam nienormalnego lekarza ktorego zmienilam oczywiscie o ciazy blizniaczej dowiedzialam sie nie dawno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna fotka niczego nie zmieni, bo fotek ciężarnych dziewczyn są setki w necie. A czym się wg Ciebie Sandro różni 3d od 4 d?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze 2 dni mnie nie bylo a tu juz tyle do nadrabiania:) ale juz wszystko doczytalam (to dot. klaudyny czy jak jej tam tez) i wcale sie nie zdziwilam, ze z ta sa_ndra tez jest cos nie tak...od poczatku mi sie jakas dziwna wydawala,ale nikt nic nie mowil to i ja milczalam:) ale koniec z takimi tematami:) wlasnie obzeram sie ciastem ktore wczoraj upieklam- 3 bitem...pychota...:) jak tylko skoncze pisac prace (ale kiedy to nastapi to nie mam pojecia) to poprzesylam zdjecia na skrzyneczke ciuszkow ktore zakupilam dla mojego szkrabka...kolekcja powoli sie powieksza:) wczoraj w nocy dzidzius tak mi dokuczal,ze pol nocy nie przespalam...ale dzisiaj za to jaki spokojny:) co do uplawow to mam caly czas ale takie znikome,bezzapachowe i nic na to nie dostaje... a wozek tez juz mam na 99% wybrany- bedzie to espiro vector 4 lite:) a no izdrowia zycze koteczek,bo tobie( a raczej wam) to najbradziej potrzebne bo co chwile was cos lapie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicie co myslalam ze jestescie troche inteligentne a nie sluchacie bzdur jakies nienormalnje baby!!! jestem zdrowa ty sie lecz i idz juz stad!!! Zelka a wedlug ciebie czym takie usg sie roznia ja za 3d zaplacilam 200 zl mam plyte ale nie bylam zadowolona a 4d to sa zdjecia nagrywane na plyte taka sesja krotka zaplacilam 150zl i jestem zadowolona twarzyczki ladnie widac:) a tam ta pluta z usg 3d zacina sie poza tym wiec nie wiem jak mam wam udowodnic ze jestem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę pomarańcze o zaprzestanie pisania na naszym forum. Dotarło, zrobimy co się da, nie zaśmiecajcie nam forum, nie upodabniajcie się do klaudyn, klaudii itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×