Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Gość joke
dzieki ci monika26,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mówiłam tak zrobiłam:) wysłałam na skrzynkę fotkę sukni ślubnej i na poprawiny oraz jako bonus fotki niedokończonej kuchni :) jak ten remont trwa już prawie rok i nie możemy ze wszystkim sie uporać a już wypadało by zamieszkać na swoim jako młode małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wyslalam zdjecia na skrzyneczke:) ja juz sukni slubnej nie mam, sprzedalam od razu po weselu:) issima piekne suknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko boska co to za brednie do cholery!! dziewczyny moze faktycznie bedzie lepiej jak odejde z tego forum skoro ktos tak monci i zniecheca mnie do was tylko za jakie grzechy????nic z tego nie kumam przykro mi jak wy chcecie? odejde z pokora za duze zamieszanie tu jest i to jest bez sensu bo ktos mnie tak oczernia:( az plakac mi sie chce a dzis przez to jestem cala w nerwach dlaczego ktos sie bawi moim kosztem do cholery?? mam synka ktorego kocham nad zycie on jest wszystkim dla mnie jestem w ciazy blizniaczej czuje ruchy mioch dzieci i kocham je ponad wszystko:(i to sie liczy dla mnie najbardziej czy ktoras z was jest tak naprawde za mna i wierzy w to ze jestem wporzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima piekna suknia ale napisałaś, że jedna ślubna a jedna poprawiny czy to są dwie różne bo zgłupiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslę, że pomarańcza gada sama ze sobą widzę że jej wulgarne posty zostały juz usuniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha kiteczek mam nadzieje ze bedziesz zadowolona z tego plynu tak jak ja i w koncu pozbedziesz sie tej grzybicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, ja tak na szybko, bo już się kładę: byłam na echu serca - Julek cały zdrowy, nic mu nie dolega, waży 692g, wiek określony na 24,5 hbd, czyli się zgadza, ma rózne wymiarki trochę poniżej średniej, ale jak najbardziej w normie. Pięknie się wystawiał do filmowania, a pierwsze co pokazał, to oczywiście jąderka - ekshibicjonista mały :) Mamy piękne zdjęcia i jestesmy mega szczęsliwi. figlarna - gratuluję! Jeśli kogoś pominęłąm, to przepraszam, ale nie doczytałam do końca, bo padam. Jutro nadrobię zaległości. Życzę Wam dobrej nocki. PS: a może się jednak zdecydujemy na zamknięte forum? Bo zaczyna siętu robić nieznośnie?? - to taka luźna propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dwie rożne jedna ślubna na sobotę a druga na poprawiny (niedziela) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem za zreszta jest tu nas juz tak dużo że w zupełności wystarczy, RHM ale ci zazdroszczę tego USG ja juz tak dawno nie miałam, cieszę się że wszystko OK,ja teraz we wtorek ide jak nie zrobi to małżon obiecał 3D więc odrazu pojedziemy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cos mi nie wyslalo zdjec...ale zaraz sprobuje jeszcze raz:) a jak tam u was pogoda? bo u mnie to niedawno taka mala burza byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesu Issima przepraszam nie otworzyłam pierwszego zdjęcia i obejrzałam tylko z bolerkiem i bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alidzi tam sa dwa zdjecia sukni slubnej i jedno poprawinowej:) ta poprawinowa z fioletem jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna :)pięknie wyglądałąs Issima :)sliczne sukienki zarówno poprawinowa jak i ta slubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palulka dałam ciała, jeszcze chwila a stwierdziłabym że issima oszalała kupujac dwie takie same kiecki, sorkaz jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdjecia tez juz poszly:) strasznie mi sie podoba issima ta twoja suknia poprawinowa:) mozesz mi napisac gdzie ja kupilas?? i ile kosztowala? super jest:) RHM fajnie ze wszystko w porzadku z niuniusiem:) a tak swoja droga to nie pa,mietam czy juz wam to pisalam czy nie ale lekarze mi mowia ze moj synek ma baardzo dlugie konczyny:) ciekawe jak to bedzie jak juz sie urodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna wygladałaś slicznie i taka szczuplutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palulka sukienkę kupiłam w takim osiedlowym sklepie zapłaciłam ok 80 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym wam przesłała fotki ze ślubu mojego ale mam niezeskanowane na komp. mnie byście nie poznały bo u mnie to już prawie 7 lat człowiek się zmienia nie do poznania, 7 lat i jakieś 30 kg. mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietna jest i chyba nadawalaby sie dla takiego grubaska jakim teraz jestem:) a skad ty jestes jesli mozna zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palulka super fotki i suknia śliczna bardzo podoba mi sie koronkowe bolerko?? ono idzie na jedno ramie?? Jestem z pod Koszalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alidzi ja w dniu slubu wazylam ok 52 kg czyli jakies 20 kg mniej:) a to zaledwie 3 lata temu było...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG to kawałek bym miała do koszalina:) a to przy mojej sukni to był taki zakładany rękaw z leciutka stojka:) mi sie w bon prixie podoba jedna sukienka, jest w podobnym stylu co ta twoja issima ale nie wiem jak ona bedzie wygladala w rzeczywistosci i ogolnie na mnie... http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.114.3.54.1.&pr=30713 na wesele do leginsow tez by sie chyba nadawala nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka bardzo mi sie podoba :) moja to rozmiar m i spokojnie w nią wchodzę bo jest odcinana po biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobitki lece lulac:) kolorowych snow wam zycze i przespanej nocki:) do jutra:)😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×