Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

hej Tupa :)zgadzam się z Tobą w 100% z tm co napisałyscie na skrzynce Co do ciuszków to Ja co wejde do lumpka to zawsze wybiore jakies 3-4 rzeczy a dzisiaj za te bordowe spodenki rózowy sweterek i sukienkę bordową dałam 20 zł a w normalnm sklepie czasem jedna tyle kosztuje , ale juz chyba musze przestac chodzic po ciuchlandach , a butów tez w lumpkach nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj troche mi zeszlo za nim tego posta napisalam,a tu tyle wypowiedzi:) dziewczyny najlepszym rozwiazaniem bedzie po prostu olewanie takiej osobowosci i juz...no bo coz innego mozemy zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandro jakbyś robiła te usg to dobrze byś wiedziała czym się różnią:) Ja jeszcze nie robiłam, ale wiem. Wystarczy trochę poczytać. I na pewno nie różnią się " 3d = film- 4d = zdjęcia" i jakością płyty:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucałam wszystko na śmietnik dlatego ze zaśmiecane zostało forum raz wystarczy napisać a nie po 10 takich samych postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to jakas paranoja jest powaznie chcialam sobie pisac z dziewczynami na forum chciala porownywac wszystko no chyba od tego jest forum tak? a ktos mi robi kolo dupy i tyle a wy wierzycie w to szczesliwa juz zdjecie poszlo ,widziasz jak jedna wtulona jest w druga?:) 22tc i 4 dni dokladnie usg4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka - nie ma za co :) Sa_ndro - gdybyś miała trochę oleju w głowie to sprawdziłabyś w google czym się rózni 3d od 4d jeśli dotąd nie wiesz, bo wypisujesz okropne głupoty. Zelka - uważam że już pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelka napisalam ci czym sie roznia i po co drazysz ten temat nie rozumiem wiec jak nie mialam to po co sie udzielasz???!! ja mialam chcesz to przesle ci zdjeci an e-maila bardzo fajna sprawa widzialam nawet jak jedna drugiej na glowce raczke polozyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło o twoje zdjęcie, a nie dzieci. Tak to ja Ci mogę wcisnąć kit, że noszę 5cio-raczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red..... kurwa mac bo juz nie wiem jak pisac zeby dotarlo mialam i 4d i 3d i wiem czy sie rozni!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 z 3d mam plyte nagrana 18 minut a z4d na plycie mam 4 zdjecia i 6 zdjec to sa na zwyklym aparacie mierzone kosci udowe brzuszki i glowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelka daj e-mail to przesle ci fotki brzuszka ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM też uważam, że pozamiatane:) Proszę Forumowiczki o stanowczego IGNORA dla tego nicka:) Dziękuje za uwagę, więcej pytań już nie mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam sie mialyscie takie usg ze sie udzielacie???!! jak mam wam to udowodnic??!! szczesliwa na e-mail fotke wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe az sie kurzy Zelko:) monika26sz fajne te ciuszki:) zaraz zrobie foty tych co ja mam i tez wysle:) bo na pisanie pracy i tak sie nie zanosi...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek a widzialas go moze na zywo?? bo u nas w zadnym sklepie go nie ma, czytalam wlasnie ze jest fajny i wygodny, ale wolalabym sie czegos z bardziej wiarygodnych zrodel dowiedziec...u nas tylko te foteliki neo co sa w zestawie z tym wozkiem mozna dostac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek prosze cie przestan a co ty bys zrobila na moim miejscu kazda taka madra a nie jest na moim miejscu:( ide po synek wstal bede chyba pozniej przemyslcie jeszcze raz to co pisze do was przykro mi i tyle:( ja jestem ok to wy pokazcie ze jestescie ok wobec mnie jak ktoras chce to pisac ja chetnie wysle fotki i brzusia i dzieci na e-mail pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja czytam i czytam :) i tez jestem Za jeśli chodzi o sprawę skrzynkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mi sie on najbardziej podoba z tych wszystkich co na necie ogladalam i cena tez jest fajna:) a dziewczynki zapomnialam wam napisac ze w selgrosie jest teraz promocja na bodziaki z dlugim i krotkim rekawem:) wczoraj kupilam dwie pary po 6,50:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny po dłuższej przerwie , byłam w szpitalu , ale o tym opowiem pózniej choc pisałam o tym na skrzynkę teraz nadrabiam zaległości i czytam pilnie , jeszcze skrzynka mi pozostała , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie dziś rano było deszczowo i wietrzenie teraz tylko wietrznie :) Modlę się o piękną pogodę w sobotę:) jeszcze parę dni i wielki dzień przede mną (strasznie się boje trzymajcie kciuki :)) Wszystkie fotki na skrzynce są świetne, muszę jakieś zdjęcie sobie strzelić bo dawno nie robiłam:) W domu mam zapierdziel bo goście zjeżdżają się już w piątek i planują posiedzieć ciut dłużnej :) Dziewczyny oglądałyście DDtvn mówili o wcześniakach byłam w szoku ze dziecko urodzone w 14 tyg może przeżyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzuchatki :) Byłam dziś u gina .Jestem zdrowa i dzidziuś też :) żadnych zapaleń,infekcji ani nic.Szyjka prawidłowa. Po zbadaniu poprosiłam lekarza o USG,bo mężuś jeszcze nie widział dzidzi,bo wiecznie w pracy jak mam wizyty :)lekarz się zgodził.Fajnie było,mężulkowi łezka się w oku zakręciła jak zobaczył.Pytaliśmy gina co tam widzi?czy synek czy córcia? :) A on na to,że dziecko jest ułożone pośladkowo i praktycznie nie ma dojścia do tych miejsc.Widzieliśmy pupkę i nóżki jak raz się zginały a raz prostowały ;) wtedy gin zatrzymał obraz i zbliżył i powiedział z uśmiechem,że na 80% mamy synka !!!!! :) popatrzył jeszcze i poobracał przez chwilę żeby mieć pewność :)i ponownie powiedział że to syneczek :)...mężulek od razu jak tylko zaszłam w ciążę mółił,że będziemy mieć synka i cała rodzinka też :) Wy wywróżyłyście mi córkę :)wróżba z obrączką też pokazywała córkę hihihi :) Marzenie śliczny brzuchalek,fajny kształt. Co do sprawy skrzynkowej -też tak myślałam cosik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka Korulka......................dziewczynka sa_ndra......................dziewczynka + dziewczynka zelka_86......................dziewczynka monika26sz...................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec Kajunia99..................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80.......................chłopiec czarnula 81..................chłopiec palulka........................chłopiec Justa8228...................chłopiec anytram.....................chłopiec Sympatyczna79.........chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nieoglądam takich rzeczy , bo mi wtedy w szpitalu powiedzieli ,że 23 tyg miałabym zerowe szanse na przezycie syna , więc się nienakręcam , mam zamiar jeszcze spokojnie nosic Maciusia w sobie 3 miesiące , 3 tyg i 2 dni . No TO SIE chwalę w szpitalu zrobili mi usg na najlepszym w województwie USG i licze ,że te jajka nie odpadną :):):) Wiec wszystkie dzieci bedę miała w domku i więcej nie planujemy pociech. Mąż mówi ,że zrobil już wszystko w życiu co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka Korulka......................dziewczynka sa_ndra......................dziewczynka + dziewczynka zelka_86......................dziewczynka monika26sz...................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec Kajunia99..................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80.......................chłopiec czarnula 81..................chłopiec palulka........................chłopiec Justa8228...................chłopiec anytram.....................chłopiec Sympatyczna79.........chłopiec Figlarna...................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno.... Dziś jak się malowałam,zauważyłam pod oczami prawie takie dwie ciemniejsze plamki.Mama powiedziała,że też tak miała ze mną w ciąży.To jest spowodowanie uciskiem na wątrobę,ten powiększający się brzuszek.Pamiętacie jak pisałam że boli mnie t.j żołądek że aż odpinałam biustonosz bo myślałam że jest za ciasny?,ale nawet wtedy nie przestawało...no to już wiem co to.Pytałam dziś gina o to ,a on powiedział dokładnie to co mama,że to robi się tak zwana 'maska' mogą mi się pojawić dookoła twarzy te plamy,ale po ciąży zniknie. Badania sprzed tygodnia krew i mocz mam super.Wszystko ok.Następna wizyta za 4 tyg. czyli 3 czerwca. Fajne te ciuszki na skrzynce i tak dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam zdjecia ciuszkow na skrzyneczke:) sympatyczna i figlarna-gratuluje chlopcow:) beda miec dziewczynki w czym przebierac...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejni chłopcy u nas na topiku Gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej coś jest na rzeczy z tymi chłopakami - niezła banda się zrobiła:) Sympatyczna, figlarna - gratuluję:D issima - oczywiście, że będziemy 3mać kciuki, prognozy są dobre. wszystko się uda:classic_cool: ale mam obcego w brzuchu - na całego szaleje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×