Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

odczep sie bo to ja cie zglosze na policje o nekanie kobiet ciezrnej to jest karalne wiec dobrze ci radze odejdz stad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becadło
i po topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa_ndro kochana
ale dziewczyny nie beda z toba pisac!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozumiesz?????????????????????????? i ty na jakiekolwiek forum pojdziesz zostaniesz rozszyfrowana bo twoj styl bycia pisania bardzo odbiega od dziewczyn ty nie jestes wtopiona w temat topiku tylko piszesz sama z soba!!!!!!!!!!!!! skorzystaj z pomocy lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becadło
daj jeszcze kilka twoich z synkiem tylko z bliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa_ndro vel klaudio p
ty chyba sie naprawde zle czujesz? sama dla siebie wklejasz zdjecia?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczynki macie na suwaczkach moje fotki :) ja sie zbieram do lekarza pozniej napisze co i jak dalam fotki na suwaczki choc za bardzo sie nie znam na tym ale jakos sie udalo:) bo nie chcecie dac mi hasla na wasza skrzynke i wiem ze przez jakas pomarancze juz go nie dostane dlatego dalam fotki na suwaczki mysle ze zmienicie zdanie o mnie zycze wam milego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jedna z nas..
Nie ma paragrafu na nakanie kobiety ciezarnej:)za to jest na poslugiwanie sie nie swoimi zdjeciami..wpadlas. A swoja droga to zaden normalny czlowiek nie usmieca siebie i swoich dzieci..mialas jakas konsultacje z lekarzami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zaraz dam tylko sie spisze troszke bo musze jechac do lekarza ale jak mam dac z bliska chyba nie umiem:) jak mi pomozesz to dam pisz jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jedna z nas..
Dziewczyny jesli chcecie pomoc to przegladajcie fora i szukajcie zdjec ,ktore podala ta wariatka.Ja tak robie:)moze znajde??:)jak bedzie nas wiecej to szybciej pojdzie:)Potem trzeba powiadomic autrke zdjec,i przekazac jej to co ta wariatka wyrabia z jej zdjeciami.Szukam na e-mama i na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becadło
chora ta laska. Nikt z nią nie gada a ta pisze o jakichś lekarzach ze da znac itp. trzeba jakoś jej pomóc, ona ma schizofrenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa_ndro vel klaudio p
ale kłamiesz wczesniej pisałas ze idziesz na 15.00 do lekarza lecisz pewnie na kolejne forum pod innym nickiem pisac bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becadło
to szukanie igły w stogu siana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa_ndro vel klaudio p
zdjecia z bliska pstrykniete nie rozumiesz???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok masz tu jeszcze jedno jakies duze jest nie wiem jak to sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małej niunieczki
sandra ale po co z nimi piszesz jak cię nie chcą? obrażają, wyzywają. daj sobie na luz. W realu napewno znajdziesz mase znajomych. Po co ci kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam na 15 00 widzisz ktora jest godzina>??? ja kawalek musze podjechac tam i to z synkiem bo nie mam co z nim zrobic maz do lekarza po pracy ma podjechac i go zabrac od razu bo ma po drodze to jest moj syn do cholery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rodzilam go 14 godzin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak poszlam o 20 00 na porodowke to urodzilam rano o 10 00 co mam ci jeszcze napisac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co.....................
ona rzeczywiscie ma chopla doscx ze pisze sama ze soba to jeszcze wyzywa pomarancze i im zdjecia wkleja a na dodatek do niej nie dociera ze wy dziewczyny macie ja gleboko w cztrech literach.............i pisze dalej jakby nic sie nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ze bardzo zalezy mi zeby tu byc jestem w ciazy blizniaczej chce porownywac wyniki i zdjecia brzuszkow w danym tygodniu rodze w sierpniu przeciez ja nikomu krzywdy tu nie robie byl spokuj tylko jakas pomarancza sie pojawila i....wszystko zniszczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co.....................
sa_dro kochana nie pien sie tak bo przyłapana zostałas na klamstwie a spieszy ci sie na inne forum zadna z sierpniowek nie bedzie ztoba pisac zreszta ty nie umiesz normalnie wczuc sie w rozmowe topiku wiec o czym mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja sie zbieram jakos nikt nie ma pretensji do mnie tylko ty pomaranczo ktora nie jestes tu mile widziana i strasznie moncisz!!! jak ktos bedzie chcial moje fotki z brzuszkiem albo synka albo z usg 4d chetnie przesle bo nie wiem juz jak mam wam udowodnic ze jestem ok dajcie gg to zobaczycie fotki z bliska a to moje gg 454761 piszcie jak cos papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małej niunieczki
no ale skoro cię nie chcą to po co na siłę. Po co ci porównywanie. Wiele lasek chodzi w ciąży i się obywa bez kafe. nie szkoda ci nerwów i zdrowia twoich dziewczynek? odpuśc sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bedziesz porownywac
zdjecia brzuszkow bo masz ich na swoim kompie juz doosc wystarczy ci tyle ile masz to i tak za duzo dziewczyny pilnujcie sie iternet to nie zabawka dlatego tak nalegała od poczatku o dostep na skrzynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam silne nerwy a przez jakas pomarancze nie beda rezygnowac z pisania z dziewczynami stad! mam ja gdzies! ide juz bede pozniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana nikt
nie ma pretensji do ciebie???????? o tobie istnieje od 2 lat specjalny topik z ostrzezeniami i z twoimi nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest 1 pomarancza
tylko kilka dziewczyn z roznych topikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja też rodzę w sierpniu ale udzielam sie na innych topikach, bo tu już bym się nie odnalazła. Piszę bo przeczytałam ostatnich kilka stron i jestem przerażona sa_ndrą ta dziewczyna chyba naprawdę ma coś nie po kolei w głowie:( czytałam ją na e-mama itp. albo to choroba psychiczna albo może straciła dziecko i coś jej sie na głowę rzuciło. Ponieważ sama często bywam na stronach dla mam przyłączam sie do szukania właścicielki zdjęć ale prawdziwej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jedna z nas..
Super Franka:)Moze przypadkiem tarfimy na prawdziwa mame tego maluszka!!Pozdrwaim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!Widze,ze koniec z tym forum to co sie tu dzieje to jest poprostu juz smiechu warte.Sandro dostałam fotke,ale z kad moge byc pewna,ze to sa Twoje blizniaczki.Zreszta to jest dziwne,ze wiedzac dobrze,ze nikt po takich sporach nie bedzie z Toba wchodził w dyskusje Ty nadal sie tu udzielasz.Ja juz dawno dałabym sobie spokoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwinko 25 zobacz na
poczte ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×