Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

pytalas jakie kity, na przyklad takie : myslcie sobie co chcecie ... z jakis powodow wpakowalysmy sie w takie zwiazki ... ale z jakich... pisac tu nei bede bo i tak nie zrozumiecie...tylko osoby ktore sa w takiej syt,potrafia z rozumiec.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
wiesz dobrze szczery że to "cos zlego" - to prawda wyjdzie na jaw to w tym wszystkim może nie być to najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
pudło, a taki bystry podobno jesteś :) też nie o to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
szczery idz na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
nie decyduj się na "pseudo przyjaźń" Marta, nie, teraz jestem pewna,że nie chce tego, bo wtedy tak naprawdę nic się nie skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
bylo no on jest "bardzo bystry".. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
gwiazdo i tak trzymaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przejmuje sie tymi wpisami,niech pisza mam to gdzies ,to juz sa tacy ludzie ktorzy tylko szukaja takich tematow by sie wcinac i obrazac cos pisalas marto? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
dziewczyny wiecie co, jestem z sobie dumna, ze w końcu dojrzałam do tej decyzji,teraz skupie się na moich chłopakach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
gwiazdko Po rozstaniu .. on chcial miec ze mna konakt (tyle lat jak mozesz odciac sie tak i zapomniec,,przeciez to nic zlego jak zapytam co u ciebie - tak mimowil)ok pomyslalam ,,,to nic zlego pzreciez to juz koniec wszystko sobie wyjasnilismy.......pisal ...z kazdym dniem wiecej smsow , pozniej dzwonil ... to juz nei byly rozmowy "co u ciebie" wspominanie tego co bylo.... rozdrapywanie ran,,, a pozniej klotnie , zal i nieporozumienia.......to stalo sie niedozniesienia . Az w koncu zdecydowalam sie na spotkanie by wszystko wyjasnic i zakonczyc definitywnie ,,,,, i co? nie potrafie zakonczyc ...sa tel, smsy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
szczery pisales cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
Marta no proszę Cie!!! tak dobrze się trzymałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az w koncu zdecydowalam sie na spotkanie by wszystko wyjasnic i zakonczyc definitywnie ,,,,, i co? nie potrafie zakonczyc ...sa tel, smsy ... no niestety marta, to jest uzaleznienie identyczne jak narkotyki, albo odwyk albo wcale, nie da sie inaczej, dlatego o alkoholikach mowi sie, ze sa nimi cale zycie, zwyczajnie nie powinni siegac po alkohol, bo po chwili wszystko wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
Gwiazdko trzymam kciuki....... obys byla silniejsza niz ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a facet jak chce pobzykac i jak zna wasze slabosci to bedzie mowil dokladnie to co chcecie uslyszec by "zmiekczyc wasze serca" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
zawsze szczery masz calkowita racje, trzeba zerwac raz a porzadnie bez zadnego kontaktu, ja tak zrobilam i mi sie wypomina,ze mnie nie kochal :O wiec sorry wezcie sie zdecydujecie :O marta i gwiazda Wy powinnyscie zmienic numery telefonow bo inaczej to sie nigdy nie skonczy :( Wasi K sa troche egoistami ... ze nie chca Wam dac spokoju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
liczę się z tym,że u mnie tez tak będzie, nawet jestem pewna,że będzie się ze mną kontaktował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
bylo nie potrafie .....:( nie umiem , nieeeeeeee wiem co dalej bedzie ... nie potrzebne bylo to spotkanie .. wszystko wrocilo nei potrafie sobie poradzic ...tesknie za nim jest mi zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
szczery no mam ochote napisac cos brzydkiego ...ale nie wypada ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
to czemu, zmienić nr i poprosić żeby on tez zmienił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
szczery skąd Ty to wszystko wiesz?? :) laski zmieńcie nr tel, zablokujcie ich nr w tel. Nie wiem cokolwiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafie ..... nie umiem , nieeeeeeee wiem co dalej bedzie ... nie potrzebne bylo to spotkanie .. wszystko wrocilo nei potrafie sobie poradzic ...tesknie za nim jest mi zle to zwroc sie o pomoc do psychologa, bo uwierz mi, najczesciej prawda i tak wychodzi na jaw, wtedy jak za dotknieciem magicznej rozdzki sie "odkochasz", a dla twojego meza bedzie chyba latwiej, gdy ten "zwiazek" bedzie juz zakonczony i to z twojej inicjatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery no mam ochote napisac cos brzydkiego ...ale nie wypada .. pisz co tylko chcesz, akurat na mnie to wrazenia nie robi a co do wypadania - to zdradzac predzej nie wypada, prawda? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
gwiazdko na pewno , wiesz jakie to trudne..... tesknisz ....aaa jak pisze dzowoni to nie odbierasz nie odpisujesz ..za wszelka cene chcesz zapmniec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
powiem Wam, że jeszcze to do mnie nie dociera (jakby ta rozmowa mi się przyśniła), że to będzie/jest koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
szczery nie znasz mojej syt. z mezem wiec sie nie wypowiadaj(na temat mojego meza)... tu nie bede pisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
było no tak, ale co z tego jak się zna jego nr, powiem Wam szczerze chciałabym wiedzieć za jakiś czas czy on jest z zoną i jak im sie uklada wtedy byłabym spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
gwiazdko i przez dluzszy czas nie dotrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×