Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

Gość ebon
jakie zrozumienie, tu kobiety ulokowaly uczucia w jakis kretynach ipotrzebuja pomocy bo maja problem a w twoim przypadku to ty jestes problemem i ich katalizatorem bo wszystkich dookola krzywdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki M
nie bluszczu, nie da sie nie skrzywdzic... juz to zrobilas, tylko jeden z trojkata o tym nie wie, ten opleciony z certyfikatem "meza". Zycie wystawia rachunki takim tworom kobiecoksztaltnym lub meskopodobnym , za czs jakis za Wyspianskim bedziecie mogli powiedziec... Miales hamie zloty rog, Miales........ Ale to wasze zycie i wybory i nie , "nie jestescie niczemu winni" to nie wy to zly los-fatum, malzonek, czort wie jakie jeszcze idiotyzmy ale to nie wy... a idzcie w cholere bezmozgie istoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebon
moj kumpel mial taka zone tez sobie nie dawala rady ,dowiedzial sie i co odszedl od niej zgadnijcie z kim z 14 letnia corka ktora sama ocenila matke i stwierdzila ze z nia mieszkac nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Chyba troche przesadzacie z tym jechaniem po niej i wyzywaniem jej :O Dajcie sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki M
Do uslug... choc nigdzie nie uzylem epitetow.Ale to co wypisuje gwiazda a wczesniej inna "gwiazda" to obraza czlowieczenstwa, mysle,ze to te panie czynami obrazaja bardziej niz my slowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
no chłopaki pojechali po bandzie :O ja już wiem o co chodzi z moim, niestety nie zmienia to faktu, że mam mętlik w głowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki M
"bylo" no prosze cie, po bandzie to jada tylko takie panie (i nie tylko panie), my tylko robimy za komentatorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki M
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
NIE WIERZE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
taki M ciebie znow tu przynioslo ??? pytam po co do cholery!???? czy ty czlowieku nie potrafisz ulozyc sobie zycia tylko ciagle rozpamietujesz swoja syt?a przy tym krytykujesz innych! tobie sie nie ulozylo zona ci ezdradzila , myslisz ze to tylo jej wina? gdyby bylo idealnie nie zrobila by tego , wlazisz tu i wylewasz swoje zale ! kogo to obchodzi ! pytam kogo! umoralniasz innnych ! po cholere , zajmij sie swoim zyciem i odpier,, sie od innych! a jak ci tak zle i nie potrafisz sie odnalesc to moze zaloz swoj topik i umoralniaj tam"swoich gosci" co robic by nie zostac "rogaczem!"chyba wiesz jakie popelniles bledy ?a moze swojej winy nie widzisz? widzisz cudze i w tak perfidny sposob wylewasz swoje zale obrazajac innych ! Ostatni twoj wpis juz kiedys byl zakonczony AMEN ! i znow przylazles .... moze potrzebujesz specjalisty?? wiec nie siedz na kafe tylko idz szukaj pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
Gwiazdko pisz i nie przejmuj sie tymi wpisami - jak widzisz to ludzie ktorzy tu anonimowo wyzywaja sie za to ze nim sie ulozylo .. tak prosciej sa anonimowi , nie widzac swoich bledow pouczaja innych - zenujace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
nie wiecie co was w zyciu spotkac moze wiec nie wyzywajcie innych , oczywiscie tu latwiej .. pewnie wam to w jakis sposob pomaga ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
"bylo" no prosze cie, po bandzie to jada tylko takie panie (i nie tylko panie), my tylko robimy za komentatorow- PEWNIE "CI TA ROLA "W ZYCIU POMAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
archeonka24 Marta 12345.. ja mam podobna/inna sytuacje.. jestem w zwiazku z zonatym/dzieciatym od prawie5ciu lat! zostawil dla mnie rodzine, (byl tak jak by w separacji rok zanim go poznalam..ale mieszklai razem) dzieci teraz maja 7 i 10 lat zamieszkalismy razem po 3 tyg znajomosci, jego rodzice, zona wiedza o mnie od poczatku ale on nadal nie jest rozwiedziony i zonk dupa kwas co zamierzasz dalej? chcesz z nim mieszkac jak on jest zonaty??on sie rozwodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
ebon ty to akurat nie powinnas zadnych rad udzielac bo jestes zwykla szmata i dzi**a TY KIM JESTES??? no kim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
gwiazdko prosze cie pisz , oni nie musza cie rozumiec- nie zwracaj na nich uwagi - to nasz topik zalozylam go by moc porozmawiac z ludzmi ktorzy maja podobne problemy ktorzy rozumieja styt. w jakiej sie znalezlismy:( o mnie maja podobne zdanie ale ja mam to gdzies ! niech sobie mysla i pisza pisza! bo gdzie maja wyrzucic swoj zal za to ze ta ?ten maz /zona zdradzila - swojej winy nie widza bO SA IDEALNI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech Marto
Ani oni nie są obiektywni ani wy nie jesteście... Przecież taki M nie rozpamiętuje sytuacji tylko wyraża swoje zdanie. Ma pełne prawo. Jeżeli Ty nie widzisz że postępowanie Gwiazdy co nieco różni się od innych no to nikt Cię nie przekona. Nikt tu nie mówi o idealnych ludziach tylko uczciwych, bo różnie w życiu jest - ludzie się rozchodzą i schodzą - ale takie postępowanie... dziwne żeby je chwalić, jak tego oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa...jak można zdradzic drugiego czlowieka bedąć z nim w związku? Moze i jestem facetem ale nie wyobrazam sobie czegos takiego, nie ma większej podłosci niz zdrada. Od wieków zdrada byla najwiekszym przestępstwem zarówno moralnym jak i prawnym, za który karano smiercią. Nie zrobiłbym, NIE ODWAŻYŁBYM sie zrobic czegos takiego bedąc z kims, nawet jesli milosc przygasla. Brzydze sie. Tfuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
nie interesuja mnie wasze moraly(temat topiku jest inny) ...sa tu osoby ktore sa w podobnej syt,tu mozemy sobie porozmawiac- ale zawsze znajdzie sie ktos taki jak takiM i wiele innych ktorzy "wyrazaja swoje zdanie obrazajac innych" ... ps. mam to gdzies co o mne mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
Lekarz Umysłów nigdy nie mow nigdy- obys sie nie zdziwil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
moze i jestes facetem....... to nie wiesz? a wiesz o czym wogole piszesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
co? brak uczucia , czulosci , milosci , bliskosci ,,mam jeszcze pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
ja tez sie kiedys brzydzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
Byles kiedys w dlugim zwiazku?jestes zonaty?bo zadajesz dziwne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech Marto
Zapewne ci, którzy wyrażają to "zdanie" mają gdzieś co myślisz o nich. Tu nie ma podobnych przypadków ani sytuacji. Nie zauważyłaś tego? - Chociaż nie - jest jedna wspólna cecha: rujnowanie życia sobie, a co gorsze komuś. Piszecie jak Wam źle i jakie nieszczęśliwe jesteście cały czas... gdzie tu sens??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×