Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

zawsze szczery ty to na każdym topiku zamieszasz, widze,ze lubisz\"podsysac rozmowy\", niekiedy masz racje, ale za duzo czepiasz sie słówek i wyciągasz błędne wnioski,powklejałes posty Gwiazdy i Ma rty z kilku miesięcy wstecz wiec sytuacja mogła sie przez ten czas zmienić, nie sądzisz? Ja nie bronie ich ale to akurat rozumiem. Marta ma racje nie da sie z dnia na dzień odejść po długim związku, a w przypadku gwiazdy widać,że jej romans nabrał tempa i dziewczyna sie pogubiła, to jej \"szczęście\" teraz jest jej przekleństwem Gwiazdo, napisz co ty chcesz zrobić, bo mnie naprawde ciekawi, mam znajoma ,ktora miała niemalże identczna sytuację, ale ona dokonała złego wyboru i wkońcu została sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Ja tez sie pozegnam z tym topikiem na jakis czas, bo pisanie tu rozdrapuje tylko rany :( U mnie to jest calkowity koniec i niech tak zostanie .... A to,ze Wy sie do nich odzywacie to niestety ja tez pozniej przez to mam ochote :O Zycze Wam wszystkim zeby sie jakos ulozylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
no no no, ale się porobiło :( Marta, stanęłaś po mojej stronie to i Tobie się "oberwało", dzięki:) zawsze szczery - widzę ,że brylujesz w tematach kochanek - ciekawe co masz z tym wspólnego? do mam ochotę..... oczywiście zgodnie z tematem rozstaję/łam się z k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
dziewczyny nie uciekajcie :( do kogo ja będę pisać?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebon
skarbulku pojawilas sie jak milo cie czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
niech sobie piszą co chcą olać to :) mają prawo pisać. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że łatwo komuś tłumaczyć jak powinien postąpić, że to i tamto robi źle. Ale o ironio jak ta sama osoba znajdzie się się właśnie w takiej sytuacji to zazwyczaj zachowuje się dokładnie odwrotnie do zasada które wygłaszał wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
witam:) gwiazko Ja nie przejmuje sie tymi wpisami,niech pisza mam to gdzies ,to juz sa tacy ludzie ktorzy tylko szukaja takich tematow by sie wcinac i obrazac ......... widocznie to im pomaga ,, a jak widac taki M buszuje po kafe i tylko szuka wrazen by podsycic rozmowe ... "rozsadny poukladany facet" z doswiadczeniem oj wielkim /:P rozstalas sie z K , spotkaliscie sie? w jaki sposob mu to powiedzials?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
czemu nie uciekaj ......... dziewczyny nie uciekajcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
ebon ooooooo skarbenku ... fajna lektura co? naczytasz sie a pozniej wyglaszasz swoje moraly w sensie "szmaty ect ect,,,, bo coz innego potrafisz napisac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Dziewczyny u mnie nie chodzi o to,ze mam dosc komentarzy ... Po prostu pisanie tu to powracanie do analizowania wspominania :( Juz dwie noce z rzedu sie kladlam z placzem :( Nie chce tak, to juz sie skonczylo i juz bylo ok a od kiedy znowu zaczelam tu wiecej pisac to wrocilo :( Ja musze zapomniec, nie chce go i nie chce mu niszczyc zycia niech ratuje swoje malzenstwo a jak kiedys bedzie zalowal (jak juz nie zaluje ) to albo sie odezwie albo bedzie cierpial w samotnosci, ale to juz jego wybor nie moj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
mam ochote on tylko szuka takich tematow .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powklejałes posty Gwiazdy i Ma rty z kilku miesięcy wstecz wiec sytuacja mogła sie przez ten czas zmienić, nie sądzisz? no wlasnie widze jak sie zmienila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
to czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
nudzi się poprostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
to czemu jakoś fajnie nam się rozmawiało szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
było........:) coś nowego dzieje się u Ciebie? i macie rację -pierdolę opinię tych co mnie nie znają a oceniają Marta :) Nie spotkaliśmy się, bo go nie ma, ale zadzwoniłam, bo nie chce dalej z nim pisać i potem wiesz..., rozmawialiśmy o tym,to była trudna rozmowa, ale chce się spotkać w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze zapomniec, nie chce go i nie chce mu niszczyc zycia niech ratuje swoje malzenstwo a jak kiedys bedzie zalowal (jak juz nie zaluje ) to albo sie odezwie albo bedzie cierpial w samotnosci, ale to juz jego wybor nie moj ... z tym sie zgadzam od a do z :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
szczery ty znow sie pojawiles witam pana serdecznie coz dzis masz do powiedzenia? pewnie znow zaczniesz wklejac "dawne posty" ....... a jak sie nie rozstala to co? takie smieszne? nie wiem coz tak cie smieszy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Bede was czytac i jak cos to wtracac sie czasami, ale ja juz nie chce nic analizowac u siebie ani wspominac bo to jest skonczone ;) Trzymam za Was kciuki :) Za gwiazde i marte by podjely wlasciwe decyzje i zostaly z jednym facetem ;) A za Ciebie bylo by sie wszystko ulozylo i wierze w to,ze tak bedzie !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i macie rację -pie**olę opinię tych co mnie nie znają a oceniają i slusznie bo tak naprawde, to piszac to co piszesz oceniasz sie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie nie rozstala to co? takie smieszne? nie wiem coz tak cie smieszy ??? co mnie smieszy? to jak ludzie oszukuja samych siebie i probuja wcisnac kity na forum by sie w swoich oczach troche wybielic, nazywajac to na przyklad "trudna sytuacja, skomplikowaniem" macie problem z rozstaniem sie czy raczej szkoda wam oddac jedno z dwoch ciasteczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
to czemu 🌼 ułoży się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
Gwiazdko to na pewno bedzie bardzo trudna rozmowa .... on zapewne tak latwo nie odpusci....bedzie cie przekonywal bys zostala.... mysle ze nei bedzie ci latwo powiedziec ostatniego slowa KONIEC ( na tym spotkaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
będzie jej trudno to napewno, ale nie można tak żyć!!! w końcu, prędzej czy później może się stać coś złego. Im szybciej to skończy tym lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
szczery jakie kity? jakie wybielanie ... rozmawiamy a ty sie wcinasz i komentujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
Marta, dlatego już teraz o tym mu powiedziałam, było mi o tyle trudno,że nasze relacje zdecydowanie się polepszyły, nie było to w przypływie jakiś negatywnych emocji, tylko zupełnie spokojnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
było :) masz rację, nie można tak żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prędzej czy później może się stać coś złego dobre dobre - nazwijmy rzeczy po imieniu to "cos zlego" - to prawda wyjdzie na jaw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
Gwiazdko jesli sie juz zdecydowals na rozstanie...................... (choc wiem ze to nie bedzi ekoniec) nie decyduj sie na "pseudo przyjazn"uwierz mi nie ma nic gorszego po takim zwiazku, to agonia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×