Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Enii - super, że się pojawiłaś. Poluję na kogoś po operacji u dr Szczyta. Mam pytania: * czy jesteś zadowolona z wyboru chirurga? * jakie miałaś cięcie? * jaki jest Twój wzrost i waga? * Czy piersi są nadal twarde? ja cały czas mam wątpliwosci czy wkładki 295ml nie będą dla mnie za duże. Głównym moim celem jest naturalny wygląd (nie chcę, aby piersi były duże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle25z z tym szczepieniem to na 2 dawki masz czas do marca:)2 szczepionka 1 miesiac po pierwszej, 3 szczepionka 6 m-cy od pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eniii a w jakiej klinice będziesz robiła? daj link :) pomponiara ja przeglądnęłam wiele stron klinik a jedną mam nawet pod nosem lecz wybrałam dr Kasprzyka, jakoś mam do niego zaufanie a opoeracje np "chcę ważyć" potwierdza, że wybrałąm dobrze i też nie mogę się doczek:o:o ale poczekam. Termin konsultacji!! 17.03.... może coś się zwolni wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
Do Agniesia8787 jak jeszcze możesz to przeslij i mi te fotki - porównam z moimi. Dzięki. eniii@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
Do: lion30 ! Myślę że jestem zadowolona z wyboru chirurga. Cięcie miałam pod piersią , chociaż on chciał mi zrobić w sutkach ale ja nie chciałam-podobno potem brak jest czucia w sutkach. Wzrost 171; waga 54; pod biustem 70; w biuście 89-teraz a wcześniej:81-83. Piersi są bardzo mięciutkie i wyglądają na bardzo naturalne.One robiły się już miękkie w 3 tyg. Przy opuchliźnie były jeszcze większe i tak mogły by zostać ale niestety zrobiły się mniejsze i wcale nie wyglądają na rozmiar małe D ajest pełne C.(takie jest moje zdanie) ale w porównaniu do tego co miałam wcześniej a może nawet i nie miałam nic to jest i tak super. Ja bym Ci proponowała min. 330ml. bo potem będziesz napewno chciała wieksze ja już jestem chętna na następną op. pow. piersi. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia8787 bardzo prosze jesli mozesz wyslij mi tez zdjecia, jestem bardzo ciekawa efektu, ewabrodzik@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eniii masz dokładnie takie same wymiary jak ja!!! :) ale ja poniżej 350cc nie zejdę :) chcę w końcu cieszyć się dużymi piersiami :) ale jestm ciekawa jak to u Ciebie wygląda, jeśli możesz to podeślim mi fotke plissssssss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eniii a co to za dane, bo nic mi to nie mówi? .." McGhan 410MX 370g i 410MF 335g ..." masz 2 rodzaje wkładek czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy trzeba potwierdzać telefonicznie wyznaczony termin konsultacji u Kasprzyka? Coś mi sie kojarzy, że podczas rozmowy telefonicznej powiedziano mi, że zadzwonią do mnie tydzień przed wizytą z zapytaniem czy moja wizyta jest aktualna. Do dziś żadnego telefonu nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nic takiego nie mówili o potwierdzeniu konsultacji. Może będą dopiero dzwonić do Ciebie a jakby co, to zawsze też możesz zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonię od rana na wszystkie 3 tel. i nikt nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
do desperados1 wkładki mam firmy McGhan 410 i mam dwa różne rozmiary bo miałam jedną pierś mniejszą od drugiej czyli asymetrię i w ten sposób chciał mi je wyrównać ale i tak się nie udało minimalnie widać różnicę.jak pójdę na kontrol to zapisuję się na drugi zabieg pow. piersi chcę mieć większe - zobaczymy co powie lekarz . A czy słyszałaś o czymś takim że jak ktoś chce wymienić wkładki to McGhany daja i płaci się tylko za operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg ja Cie uspokoję :) jutro będą do Ciebie dzwonić potwierdzać konsultację :) enii ja też mam nie równe piersi, ale w takim sensie, że jedną karmiłam dłużej do niedawna, ale myśle, ze się wyrównają, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
gg- ja też mam jutro konsultację i dzwonili w tamtym tygodniu, może później się dodzwonisz? Napisz jutro wrażenia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg a kiedy masz konsultację? cos pomieszało mi się. Jutro będą dzwonić i potwierdzać te konsultacje z 06.01 :o;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia69
ja jestem juz 5 lat po powiekszeniu. chciałam mieć tylko duże B chirurg namawiał mnie na C ale ja uparcie że tylko B i zrobił mi miłą niespodziankę zrobił i tak C a powiedział że tak jak chciałam. jak zdjęto mi bandaze i zobaczyłam mój kapitał pomimoze spuchniety to załowałm ze nie dałam się namówić na większy rozmar. dopiero jak kupowała nowy pierwszy biustonosz i zadne B nie pasowało to sie ucieszyłam ze "zostałam " mile iszukana. warto było. dziewczyny skonsultujcie dokładnie rozmiar bo i tak po zabiegu bedziecie załowały że za mały. a mozna było posłuchac fachowca. biust rubcie proporcjonalny do reszt ciała a nie według rozmiarówki.i masujcie dużo aby nie powstały zbliznowacenia. bo potem podobno zjaebiście bola.ja posłuchałam rady , a mąż mnie pilnował ostro.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu sie dodzwoniłam. Sama sie potwierdziłam, że przyjadę. Następny problem polaega na tym, że nie mogę dojść do porozumienia z moim mężem. On chce wielkie cyce a ja takie w sam raz. Ale niech sobie pomarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
Agniesia wyslij prosze mi fotki swoich skarbow...odwdziecze sie tym samym i porownam czy z moimi jest wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
A ile każda z Was nosiła specjalny stanik ? I czy później nosiłyście już normalne staniki z drutami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×