Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

poczytalam , bardzo przekonujace i na pewno przetestuje ten lopian,bo szybszy wzrost wlosa tez by sie przydal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
ze swojej strony polecam tez placente

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi placenta (i ta druga mleczna z kallosa) ładnie nawilżała włosy, niestety nie działając zupełnie na cebulki (bo też stosuje się ją chyba tylko na włosy, nie na skórę głowy). ja już chyba przetestowałam na sobie wszystko.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie po porodzie pomogły ampułki vichy do wcierania w skórę głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musze sie pochwalic,tak jak postanowilam napisalam do doktorka i odpisal:)dostane wieksze wkladki:) 0,5cm wyzsze ,0,5cm szersze i 3 mm w projekcji, co daje 290g!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
samanta to pewnie mialas odzywke z placenta, ja polecam AMPUŁKI ktore trzeba wcierac w skóre głowy :) maja za zadanie pobudzic do wrostu nowe włoski dzis rozmawiaam z kolezanka która jest pielegniarka i była przy wielu operacjach, uspokoiła mnie bardzo bo powiedziała ze obecnie juz nie zdażaja sie żadne tragedie przy narkozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess - ;) ;) Przyszła.. - bardzo możliwe ;) mam jednak nadzieję, że nie będę musiała już nic na sobie więcej testować z tego typu preparatów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniura
SAMANTA TY JESTES PRZEDSTAWICIELEM CHANDLOWYM? GDZIE NIE CZYTAM TO TY JAKIES LEKI POLECASZ.ALBO POPROSTU NAGANIACZKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
weszłam na str nagora bo po tym co pisała samanta coraz bardziej zastanawiam sie nad tymi implantami no i ciekawi mnie czy high profil i very high profil róznia sie tylko projekcją? czy vhp daje mniej naturalny efekt czy nie ma to znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
aaa i jescze cos! samanta ty macałas te high cohesive gel? bo jesli dobrze zrozumiałam z tej str to one sa bardziej zbite i one akurat maja wymiary w gramach a sa jeszcze inne i maja wymiary w ml...zgłupiec mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniura, niestety, pudło. ale tobie mogę zdecydowanie polecić SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY przyszła cycatka, nie jestem teraz ci w stanie powiedzieć które były jakie.. ja mam mieć super wysoki profil (EHP 325) i te mi pasowały miękkością, a co do efektu - ja chcę mieć takie bardziej do przodu niż na boki ;) naprawdę, on mi dał cały kosz róznych impl i przy każdym mówił co to itd, ale teraz pamiętam już tylko szczątkowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniura to chyba nic zlego jak ktos cos poleca i sluzy chetnie rada,ten topick wlasnie po to jest,a jak cos komus nie pasuje to nie musi korzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak zachowują się implanty podczas ciąży i karmienia piersią, nie trzeba ich potem wymienic? Moniura ty chyba pomyliłaś forum, jak nie masz nic do powiedzenia na temat powiększania piersi lub nie masz dla nas jakiejś dobrej, sprawdzonej porady to lepiej przejżyj słownik ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
ok samanta dzieki, tez mi zalezy na tym zeby miec bardziej do przodu niz na boki :D a kiedy masz termin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu zamierzam się skontaktować z dr i zaklepać jakiś termin na ostatni tydzień kwietnia. wcześniej mój facet nie dostanie urlopu a wolę nie być sama zaraz po op.. te nagory są i tak jeszcze stopniowane twardością (chyba 3 st (?)) - ja nie wiem jakie dokładnie ustaliliśmy, bo to on sobie zapisywał szczególowo, chyba te 1 (soft) albo drugie, ale to i tak jeszcze wszystko do ustalenia blizej op. a co do ciąży - na beauty jest wątek o cycolinkach w ciąży, są jakieś zdjęcia etc, większość dziewczyn w ciąży/po pisze że na razie nic nie zamierza poprawiać, tak że chyba jest w miarę pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
megumi a u kogo robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam konsultacje, nie moge sie doczekac, jestem ciekawa jakie mi doktorek dobierze implanty, dziewczyny a jak myslicie polegac na lekarzu jesli on zaproponuje konkretny rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno dopytuj co jeszcze by zapropobował etc jak już ci coś zaproponuje konkretnego. a moze innej firmy? a może inny profil? a może coś tam...? ;) im więcej ci powie (omówi z tobą) tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
gg jestem codziennie, podczytuje tylko się nie odzywam.W sobotę spotkałam się z dziewczyną z innego forum i powiem Ci że każda przed zabiegiem powinna miec możliwośc zobaczyc żelki, jestem zachwycona bo przyznam się, że troszkę się obawiałam jakie one są na żywo i jakie w dotyku ale jestem bardzo mile zaskoczona bo dziewczyna miała piersi rewelacyjne i fantastyczne w dotyku a do tego była super kobietą, bardzo się naładowałam i nie mogę się już doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcę zmienić na okrągłe. Pewnie wiesz jak podczytujesz. I jeszcze marzę o wcześniejszym terminie. Chociaż miesiąc wcześniej by wystarczył. Bo od kwietnia straszny młyn sie u mnie zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka87
Dziewczyny slyszalyscie moze ze implanty okragle z wysokim profilem sa dobre tylko dla kobiet o waskiej klatce piersiowej? Ja mam szeroka a chcialabym wlasnie takie, bo efekt najbardziej zblizony do anatomicznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
gg wiem czytałam , z tym terminem to też się martwię bo u mnie od kwietnia też straszny młyn i nie wiem czy zdążę dojśc do siebie kurcze a z tymi okrągłymi to nie wiem Kasprzyk dobrał mi właśnie takie a ja mam bardzo szeroką klatę, ale ja mu ufam, więc zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka87
Lubila to mnie pocieszylas troche bo ja tez od Kasprzyka:) widocznie to jakas glupota, ale na stronie mentora znalazlam taka informacje o wysokim profilu...powiedz mi jeszcze jakiej firmy implanty Kasprzyk proponuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez mam konsultacje u kasprzyka co o nim myslicie, mozna mu zaufac co do doboru implantow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megumi trzymam kciuki jutro 🌼 ja juz miesiac po op:) dzisiaj ogladalam swoje blizny i sa juz cieniutkie (huraaaaaa:D) a jeszcze tydzien temu narzekalam na zgrubienia:D Piersi są już ruchome i miekkie, takze jestem baaaaardzo zadowolona;) (a co do dziewczyn ktore maja miec op u Kasprzyka, ja u niego miałam i jak juz pisalam wielokrotnie- POLECAM w 100%, naprawdę mało jest takich fachowców, dr dobiera implanty idealnie- Pomponiara można mu zaufać w 100% :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×