Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość lubila
Ukdorotka no , bo właśnie o Tobie myślałam i martwiłam się bo nic dzisiaj nie napisałaś na Twoje ciało Gratuluje nowych piersiątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniaaa, straszysz mnie mówiąc,że nie będe mieć D o to mi własnie chodziło, chciałabym mieć własnie miseczkę D.oglądałam fotki, miałam mniej więcej tego rozmiaru implanty w ręce, ale jak mam to dokładnie sprawdzić jak one będą wyglądać i jakie duże będą akurat u mnie, bo to tez przecież zależy od sylwetki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukdorotka jakie masz implanty i u kogo robiłaś,bo nie doczytałam? a tak pozatym gratuluje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS KOCHANE DZIEWCZYNKI :) JA MAM TERMIN NA 3 MARCA A JUZ SPAĆ NIE MOGE I CIAGLE MYSLE CZY WYBRAŁAM OK IMPLANTY CZYLI 400CC ŁEZKI Z POWODU MOJEJ WĄSKIEJ KLATKI PIERSIOWEJ.... ROBIE W KOBYLNIKACH DOKTOR SUPER A I NIE ZA DROGO JAK NA POZNAŃ BUŹIAKI DLA WAS :) JESLI KTOŚ MIĄŁ MAŁE B A MA 400 PLIS PLIS O OPINIE :) POZDR KASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula 28 -dopiero odczytałam powiedz mi jak wygladaja teraz te 400 setki ''nasze'' ?:P anatomiczne niby sie róznia ale chociaż w przyblizeniu bym chciała wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunla1
hej, ktora z was miala operacje u dr Sylwii Daniluk z kliniki dr Molskiej? szukam opinii, wybieram sie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej DIABLICA 696, no to witaj w klubie, ja też mam 3 marca zabieg, w Krakowie.normalnie miałam małe B, a po karmieniu zostało małe A, jeżeli to w ogóle można nazwać A ha ha. będe mieć 345ml wysoki profil, anatomiczne, ale szczerze się zastanawiam czynie będą za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ***Gosiaczek*** :) no ja będe miec hihi takie same anatomiczne ale 400 cc pod miesien ponieważ mamy wąskie klatki i okragłe by brzydko wygladały ja mam 175 cm wzrostu tak że duza ze mnie kobitka dlatego lekarz zalecił 400 setki duzo ludzi mówi ze beda akurat bo w zroście i tak sie zgubi a to już spory rozmiar niby :) te anatomiczne nie odpowiadaja wielkości okragłych niby są bardziej uwydatnione wiec chyba bedziemy sie cieszyć ale jak znosić bol to juz konkretnie a nie by wypełniły sie tylko miseczki nasze marne ;) ale sie ciesze ze mamy równo hi hi na ktora masz ? bo na na 14 godzine :) już odliczam :P mam stronke fimry metroa z rozmiaramy tzn nasze są np 12 cm podstawa implanta to taka płyta od cd :) wiec myśle ze fajne co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc dziewczynki u mnie już minęło 2tygodnie dziś odkleiłam plastry i zobaczyłam swoje blizny są ok. Czuje się już normalnie i funkcjonuje też ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukdorotka
Gratulacje !!!ja nadal cierpie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA- kurde wiesz co tak lekarze mówią ze to niby na węższe klatki lepiej sie układa ... nie wiem juz sama w takim raźie moze dlatego ze mam 28 lat noi te piersi jak u nastki juz nie są niestety :P w kazdym raźie mam nadzieje ze wszystkie bedziemy cudnie wygladac :P ps- w klatce mam 70 pod biustem czyli pewnie tak jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak tu sie nie dolowac
wchodze sobie na o2 a tam co? artykul ze małe cycki sa gorsze no i jak tu nie robic sobie silikonow? no dobra troche sie zbulwersowalam ale mam do Was praktyczne pytanie-na ile przed operacja powinnam zaczac stosowac kremy na rozstep? bo mam termin za pół roku czy juz mam sie smarowac? i co polecacie?? mustele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak tu sie nie dolowac
nie no po prostu nie moge! musze wylac swoje zale do konca!!! mały siusiak to jest ok tak? ale małe cycki to juz nie? w artykułach o małych siusiakach pełno jest pocieszajacych zdan typu-rozmiar nie ma znaczenia,liczy sie technika itd...nienawidze o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabojada
ja tez nie moge zczaic tej strony.jej zalozycielem jest pewnie facet jakis brzydki,gruby z malym obwislym fiutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabojada
ja tez nie zcaje tej strony..........,jej zalozycielm jest facet,bzrydki,gruby ,z malym obwislym fiutem,ktory mu i tak nigdy nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunla1
hej, czy ktoras z was miala powiekszane cycuszki u dr Sylwii Daniluk?/wawa bede wdzieczna za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie to jakiś zakompleksiony wariat albo dziewczyna bo każdy z moich znajomych uwaza ze mniejsze piersi są fajne a najlepiej takie do rączki hi hi no ale my to robimy dla siebie przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej dziewczynki no to
odpowiecie mi na to pyt odnosnie rozstepow? czy juz mam sie smarowac tymi kremami jak mam zabieg za pol roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wiem czy jakiekolwiek kremy Ci pomogą ja też mam rozstępy , jestem po dwóch ciążach i używałam tysiąca różnych kremów które nic nie pomogły także dałam sobie spokój. Jestem 15dni po zabiegu i rozstępów wogóle nie widać,bo skóra jest napięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramisg
Micci, proszę odezwij się.Mam poddobne gabaryty, jak ty (176, 68 kg)Ja mam operację 24 lutego u dr Zdzitowickiego w Gdańsku.Wybrał mi ze względu na asymetrię anatomy 295 i 330cc pod gruczoł.Myślisz, że przy mojej budowie będzie pełne c? Dziewczyny doradźcie proszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramisg
Zapomniałam dodac, że stan wyjściowy to 75 małe b:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramisg
aha, może któraś z Was robiła u Zdzitowieckiego? Już boję się operacji, brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak tu sie nie dolowac
no dzieki, w rossmanie jest taka oliwka na rozstepy dla przyszlych mam ale myslalam ze to ma byc ciezszy kaliber a nie za kilkanascie zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak tu sie nie dolowac
no dzieki, w rossmanie jest taka oliwka na rozstepy dla przyszlych mam ale myslalam ze to ma byc ciezszy kaliber a nie za kilkanascie zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak tu sie nie dolowac
no dzieki, w rossmanie jest taka oliwka na rozstepy dla przyszlych mam ale myslalam ze to ma byc ciezszy kaliber a nie za kilkanascie zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma w okresie ciazy wydala fortune na rozne specyfiki -efekt:rozstepy na grubosc malego palca,pozniej kupowala wszystko ,co wpadlo jej w rece na rozstepy-efekt:ta sama grubosc rozstepow ,jednak jasniejsze i plytsze,teraz inwestuje w laser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
WITAM WSZYSTKIE ODWAŻNE KTÓRE JUŻ SĄ PO I TE PRZED OPERACJĄ !JA TEŻ ZDECYDOWAŁAM ŻE TO ZROBIE,BO JESTEM PSYCHICZNIE WYKOŃCZONA ŻE NIE MAM PIERSI A CHCĘ MIEĆ,CHCĘ KUPIĆ NORMALNY STANIK,CZY STRÓJ I NIE MARTWIĆ SIe ŻE NA BASENIE ZSUNĄŁ MI SIĘ BO NIE MA NA CZYM SIĘ TRZYMAĆ.JESTEM PŁASKA CAŁE ŻYCIE I JEST MI Z TYM CHOLERNIE ŹLE :((( PROSZĘ O RADĘ WSZYSTKIE DZIEWCZYNY KTÓRE MAJĄ PODOBNY PROBLEM: CZY W MOIM PRZYPADKU DA SIĘ WŁOŻYĆ IMPLANT,BO NIE WYDAJE MI SIĘ ŻEBYM MIAŁA NA TO MIEJSCE. KARMIŁAM 2 DZIECI,NIESTETY NIE MAM NAWET WORKÓW . BĘDĘ WDZIĘCZNA ŻA WSZELKIE INFORMACJE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×