Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

MIAŁAM NOS ROBIONY I PRZED ZABIEGIEM BARDZO BARDZO PANIKOWAŁAM TO PEWNIE TEZ DLATEGO PRZYSZEDŁ DO MNIE ANESTEZIOLOG I POWIEDZIAŁ ZE JAK SIE NIE USPOKOJE TO MI NIE PODA NARKOZY ,WYLUZOWAŁAM I POSZŁAM NA SALE ONI SA TAM BARDZO MILI ,ZAGDAUJĄ CIE I NAGLE ODPŁYWASZ.... NO ALE JA COŚ MIAŁAM CHYBA ZA DUŻEGO STRESA I NIE SPAŁAM TE 20 SEKUND SŁYSZAŁAM ZE CHODZĄ PO SALI COŚ ROBIĄ ALE MNA NIKT SIE NIE ZAJMUJE CHCIAŁAM RUCHĆ POWĄ LUB PALUCHEM OD NÓG I NIC Z TEGO I JUZ POTEM PAMIETAM TYLKO JAK ZNALAZŁAM SIE W POKOJU PO OPERACJI :) NIE MARTWCIE SIE JA TAK MAIŁAM BO WIEDZIQAŁAM NA CO SIE PISZE Z TYM NOSEM BO TO MOJA 2 OPERACJA TEGO I DLATEGO PEWNIE TO MEGA STRES I PANIKA :) NIE BOJCIE SIE PLIS PLIS BO BEDE MIEC WYRZUTY SUMIENIA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
diablica a nie wiesz przypadkiem czy można wziąć jakieś ziółka uspokajające przed op.bo ja wczoraj przed konsultacją miałam strasznego stresa aż mi się wyć chciało nawet myślałam czy by stamtąd nie uciec.A co dopiero przed op.:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można przed op nic brać! podadzą ci głupiego jasia to się wyluzujesz :) Diablica, może to było normalne - po prostu szybciej zadziałał ten lek (bo się zdaje się podaje 3) który zwiotcza mięsnie a dopiero po nim ten który usypia.. (?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jak piszesz Samanta :) TYLKO TEZ NIE CHCIALAM PISAC TAK DRASTYCZNIE ZE NAJPIERW MI MIESNIE ZWIOTCZAŁY A POTEM ZASNEŁAM CO DO GŁUPIEGO JASIA TO ZALEZY W JAKIEJ KLINICE W JEDNEJ MI DALI I BYŁO OKI A W DRGUGIEJ CO TAK TO PRZEZYŁAM NIC A NIC LEKARZ MÓWIŁ ZE TO MU UTRUDNIA PODANIE NARKOZY I WOLI NA ZYWCA WŻIĄĆ PACJENTA ZE DLA NICH NIBY TROCHE LEPIEJ JAK ORGANIZM JEST PODDENEROWANY ... JA I TAK Z POWODU DEPERSJI ,NERWICY ITP BIORE LEKI USPOKAJAJACE WIEC MAM ZAMIAR COŚ POŁKNAC LEKKIEGO PRZED NARKOZA BO NIE CHCE TEGO ZNOWU PRZEZYWAĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia oczywiscie obojętnie co bys wżieła powiadom o tym lekarza ANESTEZJOLOGA nie ukrywaj nic bo tylko sobie zaszkodzisz ... ja mam na 15 operacje i załuje bo nie ma to jak isc z marsza od razu rano a takie czekanie tylko powoduje ze głupie mysli do glowy przychodza i wariujejmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym się zgadzam, dlatego ja chciałam być pierwsza tego dnia. i tak będę mieć op w poniedziałek, to cały weekend będę przeżywać.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie juz nie zasne dzien wczesniej :P lekarz na pewno mi nie pozwoli nic wziąć ale sama nie wiem co robić bo jak mam znowu czuć sie jak w trumnie to nie wiem co lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia płace 12 tys wnioskuje z tego co piszecie ze dobrze ze sie zgodzilam na tak szybki termin, malo czasu na stresa, wszystko szybciutko, badania na cito i juz jutro jade dodam ze wskoczylam na wczesniejszy termin, w poniedzialek dowiedzialam sie ze w czwartek moge byc operowana :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablica.. kiedyś był przypadek dziewczyny, która się nie wybudziła po op. z tego co pisali ludzie o tym (nawet na tym forum chyba) powodem były jakieś leki które przyjmowała a nie powiedziała lekarzowi. nie igra się z takimi rzeczami.. nie wolno nam brać aspiryny, więc uspokajaczy (chyba że lekarz wyraźnie wyrazi zgodę na dany lek) tym bardziej. poproś przed op o głupiego jasia i tyle - płacisz za to więc ma ci być miło jak na masażu u przystojnego masażysty (przynajmniej przed op ;) ) hihi Pomponiara - trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny naprawde nie ma sie czego bać,ja przed zabiegiem dokładnie tak jak Wy bałam się panicznie narkozy.Najbardziej tego że się nie obudze,ale kiedy dostałam gupiego jaśka to tak mnie zamuliło że nawet nie pamiętam jak mnie zabrali na zabieg. Obudziłam się dopiero na sali pooperacyjnej i było już po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Aniula28 wyślij mi swoje fotki prosze gosiagt@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo powiedzieć :P ja na tą sale w pełni świadoma musiałam wejść i sie położyć :P do tego wczesniej podpisujesz te do dokumenty \'\'wraźie smierci ,że bierzesz odpowiedzialnośc... itd\'\' jak dla mnie to duże przeżycie po raz 3 nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha trzeba miec do siebie i tego dystans PEWNIE ,ŻE BEDZIE I MUSI BYĆ OK :) potem bedziemy sie z tego smiały :P SAMANTO CZEKAJ NA MNIE :p CHOCIAŻ BEDE MIEC POCZUCIE ZE KTOŚ CZEKA AŻ WRÓCE HI HI HI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
aniula28,czy moglabym poprosic o Twoje fotki??dziekuje z gory,moj @ gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
aniula28,czy moglabym poprosic o Twoje fotki??dziekuje z gory,moj @ gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIULA JAK TO DLE CIEBIE NIE PROBLEM TO PRZEŚLIJ MI PLIS PLIS BO BEDE MIEĆ TAKIE SAME JAK TY ODEŚLE RÓWNIEŻ SWOJE PO OPERACJI :) KATI696@ONET.EU Z GÓRY DZIEKUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jesli mozecie napisac Jak z kosztami takiej operacji Zliczajac wszystkie koszty z nia zwiazane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAMONA JA CI MOGE NAPISAĆ ŻE BEZ BADAŃ TO 3.500 IMPLANT I 5.000 OPERACJA POBYDT W KLINICE TO 300 ZŁ 2 DNI Z WYZYWIENIEM + BADANIA I TO ZALEZY JAKIE JUŻ MASZ M.I.N GRUBA KRWI.USG,''ŻÓŁTACZKA''-WZW, KRZPNIĘCIE KRWI,MORFOLOGIA,OB PRYWATNIE TO 300 ZŁ MNIEJWIECEJ OCZYWIŚCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet 26, bo mi umknelo Twe pytanie,sorka Moj doktor nazywa sie Allen Rezai ,przyjmuje na slwnej ulicy w centrum Londynu Harley Street 40,jak wklikasz sobie to w google to na pewno znajdziesz,kosz powiekszenia z ,,lepszymi,,wkladkami to chyba ok 3800,ja mam drozej bo u mnie dochodzi podniesienie 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZYWIŚCIE TO TYLKO NA MOIM PRZYKŁADZIE PONIEWAŻ SAME IMPLANTY ANATOMICZNE KOSZTUJA 5,700 ZŁ JA ROBIE W KOBYLINIKACH K/POZNANIA ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiekkasiek ja tez od razu bym zapodała sobie nawet z 3 zeby na noc starczyło hi hi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak juz wszystko wilczajac koncowa suma bedzie okolo?? A moze napisze jakas Kobietka ktora juz jest po??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda z nas robi u innych lekarzy i w innych miastach z tąd trudno okreslic ale 10 tyś przy okrągłych musisz liczyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×