Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

madzena nie gniewam sie moj maz tez oglada ze mna zdjecia i jest juz takim specjalista od cyckow ze chyba lepiej odemnie orientuje sie w temacie, tez caly czas o tym gadamy, moje cycuszki wygladaja wielkie nago, ale w ubraniu sa super i chyba nie rzucaja sie specjalnie w oczy bo tesciowa nie poznala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak !! zwłaszcza jak mąż dobrze masuje HI HI :) :) :) POMPONIARA mówiłaś kilka razy że miałaś zero!!! ale całkowite czy jednak był jakiś woreczek? bo wiesz tak się zastanawiam jak ci teraz jest z tymi cycorkami,czy nie ciężko he he,wiem że cholernie cieszą,ale tak myślę czy nie będą przeszkadzać,w końcu nie wiem... ale plote... dziewczyny napiszcie a nie śmiejcie się że taka glupia jestem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co madzena nie przeszkadzaja mi, teraz w tym cieniutkim biustonoszu mam troche wieksze niz przedtem z potrojnym pusch-upem, jak chcesz to moge ci przeslac zdjecia przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMPONIARKA dzięki serdeczne,pocieszyłam sie ogromnie i gratuluję ci ,ściskam Cię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no to i u mnie powinno się zmieścić :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMPONIARA jestem wzruszona wciąż,dobrze że to zrobiłaś ,ciesze sie razem z tobą,fajnie masz teraz ,a Twój mąż ho ho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz niedaleko trzydziestki, mam 28 lat :-( moj maz cieszy sie razem ze mna bo wie jakie to bylo dla mnie wazne :-) noi widzi jaka teraz jestem szczesliwa, juz nic do szczescia wiecej mi nie trzeba, mam super meza, cudowna corcie (kocham ich ponad zycie) noi do tego moje moje cycuszki a co za tym idzie dobre samopoczucie, superrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakota655
Madzenta, co do tego przeszkadzania, to wg. mnie to jest super uczucie tak je ciągle czuć, wiem co mówię, bo jak już pisałam kiedyś miałam ładne C, w ciąży i jak karmiłam to D. To powoduje, że każdy krok stawiasz pewniej i bardziej się prostujesz, a to wpływa na całą Twoją osobę - jesteś bardziej pewna siebie i inni od razu Cię inaczej postrzegają. Pomponiara, mnie też czeka konspiracja przed teściami - oni codziennie przychodzą zająć się moimi smerfami jak idę do pracy. Już od kilku miesięcy staram się nie eksponować przed nimi klatki, wcześniej karmiłam więc widzieli większy cyc, mam nadzieję że nie zauważą. Tylko muszę coś wymyśleć z tą moją niedyspozycją, nie będę przecież mogła podnosić synka, chyba to będzie wypadnięcie dysku albo coś podobnego - co o tym myślisz? A jak długo Ty nie mogłaś podnosić dzieciątka, bo z tego co pamiętam chyba masz diecko, a jak się pomyliłam to sorki, ale któraś dziewczyna też była w takiej sytuacji. Moje waży ok 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dakota mam coreczke, do dzisiaj jej nie podnosilam wszystko robil maz, dzis ja podnioslam jeden raz i nic mnie nie bolalo, ale chyba lepiej jeszcze z tym uwazac, chociaz moj doktorej wczoraj mi powiedzial ze juz delikatnie moge, a co do tesciow - jak bylam w ciazy na sutku wyrosl mi taki malusienki jakby drugi sutek i to tez mi doktor obcial, wiec tesciom powiedzialam ze to mialam wycinane, ze mam zalozone szwy i dlatego jestem niedysponowana, praktycznie ich nie sklamalam, tylko tyle ze nie mialam tego szytego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakota655
Madzenta, tak sobie jeszcze myślę i przeszkadzać to Ci mogą jedynie jeśli uprawiasz intensywniej akieś sporty, ale teraz są takie dobre staniki sportowe, że chyba nawet D nie byłoby uciążliwe. Ja jeżdżę konno i na koniu wiadomo podrzuca, tylko troszkę mi doskwierało moje D jak karmiłam, ale myślę że to nie problem, to jest tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze dakota najgorsze to to ze wlasnie malej nie moge podnosic, ale jakos sobie radzimy, wyjmujemy szczebelki z luzeczka- nauczyla sie wychodzic i wchodzic, obnizylam fotel do karmienia - wchodzi sama, w nocy je w lozeczku, z pozostalymi rzeczami poradzisz sobie, ja od pierwszego dnia gotowalam, delikatnie sprzatalam takze luz, wczoraj cwiczylam na steperze (oczywiscie krocej niz zawsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakota655
Pomponiara, a ile dokładnie czasu jesteś po op.? Ja po op. biorę urlop na 10 dni i jadę z dzieciakami do mamy, ona mi mąż zajmą się nimi, potem wracam do pracy, i chyba będę siedzieć dłużej żebym nie była sama w domu jak wrócę, bo przecież nie będę mogła dźwigać. B. się obawiam tego jak to będzie i czy dam radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell23
witam kobietki ja mam termin na 5 marca u dr. stepniewskiego doktor wybral dla mnie wkladki 350cc okragle profil wysoki mentor ciecie pachowe , mam 170 cm rozm stanika 70 c(male c zaznaczam) boje sie jednak ze beda za male bo gdy czytalam na forum to kazda mowi ze one sie zmniejszaja ja bym chciala takie duze d lub male e , ale pan dr. powiedzial ze ani mniejsze ani wieksze juz sama nie wiem a operacja lada dzien pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakota655
Mój synuś ma 11 m-cy i jeszcze nie chodzi, więc to jest trochę większy problem. No nic, będę musiała polegać na bliskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dakota ja jestem 9 dni po op., jesli twoj synus jeszcze nie chodzi to bedziesz miala wiekszy problem, moja corcia ma 14 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny nie było mnie tylko chwilke ,a Wy już 4strony zapisałyście.Jeszcże troche i walnie nam setna strona trzeba będzie jakiegoś szampana otworzyć.Isabela z tego co piszesz to wydaje mi się że napewno będziesz miała duże D,Ja mam 400ml ,i mam właśnie D, E, ale jestem od Ciebie niższa troche. Także D będzie napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara podaje maila-alexa-r@o2.pl zgadzam sie Aniula pisza te nasze babki jak zwariowane :-D I TAK TRZYMAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moj synek teraz ma 20 m-cy i też mam obawy co do tego czy sobie poradze z moim urwisem...?Maż dostanie góra 2 tyg urlopu i mam nadzieje ze to wystarczy,we wrześniu bedzie miał juz ponad 2 latka...ja juz w zeszłym roku chciałam iść na op ale po pirwsze karmiłam długo,a trzeba odczekac conajmniej poł roku,a po drugie dziecko było za małe nie poradziłabym sobie a do pomocy mam tylko męża,który nie dsponuje pełnym urlopem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell23
no mam taka nadzieje ze przy tych 350 takie wyjda bo nie wiem czy dam rade wynegocjowac wieksze bo dr stepniewski jak powie tak zrobi a ja o niczym innym nie potrafie teraz myslec..bo moje kolezanki juz po pol roku mowia ze sie zmniejszaja i co tu robic nie chce tez przesadzic a mam opadniete piersi wiec bym chciala miec jedrne okragle ....na glowe mozna dostac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Mam pytanie... Nie mam zielonego pojęcia w tych sprawach ale myślałam już dawniej żeby coś zrobić z moim biustem,tzn mam 160 cm wzr. jestem na diecie bo ważę 80kg i rozm.D ale one są dość obwisłe,sutki kierują się w dół(masakra) nie podobają mi się a nawet to mało powiedziane,jak na siebie patrze nago to coś mi się dzieje najbardziej chodzi mi właśnie o piersi bo z resztą sobie poradzę.Nie wiem co powinnam zrobić,chciałam iść do jakiegoś lekarza po konsultację co mogę z tym zrobić ale nie wiem gdzie do kogo itd.Jestem na wszystko otwarta.Pomóżcie mi bardzo was proszę.Pozdrawiam wszystkie Panie i bardzo zazdroszczę tym po op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabell33 ja mam 3 u Dr Stępniewskiego i tez mam 400 myśle ze doktor wie co robi ta pani do ktorej rwniez pewnie dzwoniłaś w sprawie wkładek mówiła m ,że nie mam brać wiekszych i posłuchałam gdyż nie chce aż tam mega cieprieć przy jeszcze wiekszej naciaganiu skóry ... pozdrawiam DAWAJ ZNAC :) pewnie sie tam spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisiowa poczytaj pare stron wcześniej tam dużo pisałyśmy o lekarzach u których się operujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell23
DIABLICA696: no napewno sie spotkamy bo podobno lezy sie 4 doby, pozatym prawie bym byla w tym samym terminie gdyz pielegniarka do mnie dzwonila ze pomylili sie ustalajac termin gdyz 5 wypada w czwartek a cycuszki robia we wtorki no ale po 1,5 godz zadzwonila i powiedziala ze pan doktor jednak mi zrobi 5 bo nie ma juz wolnego miejsca, ja mam nieciekawe piersi bo po ciazy takie oklaple c no i boje sie ze 350 bedzie za malo planuje jechac do niego w ponioedzialek jeszcze raz na rozmowe moze zmieni zdanie , a ty jakie masz teraz wymiary ze bedziesz miec 400 bo to sporawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka ole
O nawet nie widzialam ,ze trzeba odczekac 6mies,jak sie przestaje karmic piersia,ja dopiero pol miesiaca nie karmie juz,synek ma 10mies Ja mysle ,ze sie zdecyduje na anatomy,mam 166 i 45kg,myslicie ,ze jakie bym mogla miec najwieksze?Tez niechce przesadzac,ale chcialabym miec D,przed ciaza mialam 75A a podczas karmienia piersia C ,a przy nawale mlecznym dochodzilo do D,w jeden dzien dostalam rozstepny na cyckach,ale juz zbledly ,tylko w uczuciu sa takie okropne,jak naciagne skore na piersi to sa ok ,jak przedtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×