Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Violesia gratuluje masz już termin operacji ,który wypada w dniu urodzin mojej starszej córci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tym razem zdam sie na pociag i zastanowie sie jeszcze czy nie wyjechac dzien wczesniej i zostac noc w hotelu ,na spokojnie ,bez pospiechu i bez nerwow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thalio na tym zdjeciu jest podniesienie tzn.plstyka piersi a nie sam implant.... Sam nie wiem czy Ci juz wspominalam ale dostalam straszna wysypke od plastrow,ponoc to sie moze goic z 2 miesiace,straszne bable..nie wiem jak to uleczyc szybciej widzialm dzis je,z oklejonymi cieciami..,jak dla mnie to mogly by takie zostac,szkoda ze ten pas ma je niby jeszcze zepchac do dolu i dobrze ze wzielam wieksze,moja cora byla ze mna i jak je zobaczyla to powiedziala,,mamo w staniku to nie widac,ale tak to sa niezle balony,,:) Na pewno mam pod miesien,takze doktor stwierdzil ze jestem very lucky ze to tak gladko przeszlam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramisg
Dziewczyny ja jutro idę pod nóż!Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było oki. Podzielę się wrażeniami jak wrócę do domu i trochę dojdę do siebie:-)Strasznie się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny!! troszkę mnie nie było, ale postaram się nadrobić zaległości :) Janess dzieki za zainteresowanie moją osobą 😘 A Twój opis dojazdu do doktora poprawił mi humor, nie w sensie niepowodzeń, a sposobu opisywania :D:D Ja dla przypomnienia napiszę, że operację mam u dr Brzuchańskiego 19.03 350-400 pod gruczoł :) Na marzec tez mam termin konsultacji u Kasprzyka, ale raczej zrezygnuje. Pozdrawiam wszystkie przed i po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny!! troszkę mnie nie było, ale postaram się nadrobić zaległości :) Janess dzieki za zainteresowanie moją osobą 😘 A Twój opis dojazdu do doktora poprawił mi humor, nie w sensie niepowodzeń, a sposobu opisywania :D:D Ja dla przypomnienia napiszę, że operację mam u dr Brzuchańskiego 19.03 350-400 pod gruczoł :) Na marzec tez mam termin konsultacji u Kasprzyka, ale raczej zrezygnuje. Pozdrawiam wszystkie przed i po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, nie mam pojęcia czym można takie coś smarować.. mi zawsze robią taki płyn na wszelkie uczulenia (jeśli już mi się coś pojawi na skórze to zawsze takie samo) i działa.. jeśli w uk bagatelizują w ogóle pojawienie się tego uczulenia to wątpię abyś dostała receptę na takie robione mazidło heh Janess, ja mam zapisane w notatniku że w przypadku przeziębienia przed op należy przyjmować 1000mg wit C/rutinoscorbinu ale 3 dni przed należy zejść do 500mg (to są inf z beauty) i na koniec moje pytanie, czy Wasi lekarze mówili Wam, na ile przed zabiegiem macie odstawić opalanie w solarium? na beauty większość lekarzy radziła dziewczynym przestać chodzić na miesiąc przed zabiegiem (chodzi o elastyczność skóry i wpływ tego na gojenie się blizn) a 2 tyg to obowiązkowo, choć sporo opalało się jeszcze 2 dni przed i nie miało żadnych komplikacji z tym związanych.. napiszci mi proszę jakie zalecenia dawali wam poszczególni plastycy? (bo ja nie pamiętam, żeby mój coś wspominał, a jeśli mam po przez dłuższy czas być blada, to chciałam się trochę opalić przed ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA ja mam zapisane -na 3 tygodnie przed nie nalezy korzystac z solarium,a ja jeszcze korzystam:)jeszcze 22 dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tydzien przed odstawic wit .E i inne,polopiryne,aspiryne i leki zaw.kwasy salicylowe i pochodne,na 2 tygodnie przed zaprzestac palic;)-tego nie osiagne:(,na 48 h przed zadnego alkoholu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam mi dr nic nie mówił o opalaniu,2 dni przed op jeszcze poszłam na solar i po op nic się nie działo.Kazał mi tylko jeść wit.c i na 2tyg. przed op nie brać żadnych przeciwbólowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeczytałam na beauty,żeby oglądać jutro Interwencje na polsacie,ma być o dr Wilgusie i to chyba nie za ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczynki za odp 😘 i proszę inne cycolinki o wypowiedzi :) widziałam Becinka tę zapowiedź, ale biust tej dziewczyny chyba świadczy wyraźnie o tym, czego ma dotyczyć program.. przykre, tyle się nacierpiała a lekarz zero odpowiedzialności (zresztą z tego co pisała to ileś ma być pacjentek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA ja nie mam Polsatu,ogolnie zadnej polskiej tv,a przez internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewzyny termin zabiegu już mam, ale konsultację bede miała dopiero w czerwcu. Jak już wam mówiłam - zabieg mogę mieć w ściśle określonym terminie i dr się zgodził. Także nie wiem jeszcze jakie wkładki. Ale już sie ciesze! Wypycham sie codziennie i podziwiam jak bede wygladać po zabiegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jannes ja mysle ze powinnas rzucic papierosy bo to nie sa zarty,zrob to dla siebie,ja to mowie ze nie da sie to rozlozyc parasola w dupie:):ja rzucilam juz troche temu ale 2 miesiace przed zapalilam jeszce jakas polowke..nie chce Cie tu nawracac,ale gdyby to nie mialo znaczenia to lekarze by o tym nie wspominali..ja widzialam jak kilku swiatowej klasy lekarzy po prostu odmawialo kijentkom ze wzg.na to ze nie uwierzyli ze przestana palic i po co im klijentka z kaplikacjami.. ja tak bardzo pragnelam tej operacji ze nie pomagalo nic ;zrzedzenie ,namawianie mnie itd.ale chec operacji pomogla jak nic,po za tym to takie wydaje mi sie teraz nieeleganckie i smierdzace,po prostu nie na czasie,no cool!!:):) Samanta znalazlam ze moge to smarowac laticortinem ale pani w aptece w Pol.powiedzial tez ze to samo zejdzie,to jest tak jakby plyn surowiczy w srodku...jutro opuszcza mnie mama:(:( Co do opalania,ja tez sie nadf tym zastanawialam..tyle ze ja nadal lightsheer wiec i tak nie moglam,ale mnie sie wydaje ze jak pojdziesz sobie na troszke zeby nabrac kolorku to nie zaszkodzi,2 tyg.przed juz bym nie szla na pewno..ale zebys nie przegiela z produkcja melaniny,moze byc ok ale nie wiem czemu mnie sie to nie wydaje dobrym pomyslem,wydaje mi sie ze lepiej sie porzadnie opalic po 3miesiace(choc na ten temat kiedy mozna zaczac tez sa spekulacje..)i swoja droga to sie zastanawiam skoro przez rok nie wolno wystawiac blizn teoretycznie to czy stroj kapielowy wystarczy czy trzeba sie bedzie okrywac recznikami,bo tak bardzo bym chciala sie w te latow koncu opalic.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość authentica
Witam wszystkie panie:) Otóż jestem tydzień po zabiegu powiekszenia piersi prez Dr Brzuchańskiego.Narazie wszystko dobrze aczkolwiek na lewej piersi mam niestety niezłego śiniaka:((pojawił się po powrocie do domu(leciałam samolotem)napisałam do Doktora powiedział ze kilka dni spokoju i powinnien zniknąć i ja mam taką nadzieje.:)Pozatym super polecam Doktora i szpital w Trincu(Czechy) Czym smarujecie blizny?mi Doktor powiedzial ze jakikolwiek tłusty krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam na solarium do ostatniego dnia przed zabiegiem,a po operacji poszłam na solarium po 2tygodniach i mam się dobrze ,a moje cycki mają się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
authentica mój lekarz polecił mi linomag ,a jakie masz implanty i gdzie masz cięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, to moze faktycznie zostaw tę wysypkę, jak ma sama zejść to zejdzie :) o właśnie tak kombinowałam jak piszesz z tą produkcją melaniny.. bo z tym nie chodzeniem ileś przed to chodzi o kondycję skóry (ja biorę NNKT i wit A+E, nawilżam z zewnątrz itd ale skóra po solarce to jednak pustynia w porównaniu do nieopalanej - i nikt mi nie udowodni, że jest inaczej :) ), i o te produkcję mel. zapewne - to może mieć negatywny wpływ na gojenie się blizn (nie piersi samych w sobie) natomiast chodzenie za wcześnie po zabiegu na solarkę, kiedy torebka się jeszcze nie zdąży całkiem wykształcić moze już mieć wpływ także na piersi. teraz mozecie tego nie widzieć, ale jak się kiedyś zrobi cc albo jeszcze jakieś inne coś (tfu tfu tfu!) to pewnie też może mieć wpływ opalanie zaraz po op. w każdym razie, kupię jakiś turbo przyspieszacz do opalania w solarium (nakręciłam się na efekt tingle :P ) i się przybrązowię tak do 2 tyg przed a potem będę spokojnie dochodzić do siebie.. heh Kasiek, a co do nieopalania blizn do roku - trzeba będzie zaklejać plasterkiem blizny :) ja nie wierzę w blokery, szczególnie w solarium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiekkasiek ja rzucilam ,pol roku tenu glupia baba ze mnie zapalilam na grilu,i pale do tej pory ,ale ja wspomagalam sie Tabexem ,bez wspomagacza nie uda mi sie -nie mam silnej woli,a te tabl.odzialywuja na uklad nerwowy i nie chce experymentowac,staram sie jak moge ograniczyc ,bo do grona samobojcow nie zaliczam sie ,ale ciezko mi to idzie,masz swieta racje to cuchnace swinstwo :(I rzuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani doktor ktora uczestniczyla przy mojej operacji (sama ma implanty) mowila zeby blizn nie smarowac, natomiast brodawki (brak czucia lub nadwrazliwosc) smarowac czyms nawilzajacym, wtedy szybko wracaja do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara ,a ta pani nie mowila tez czasem o fajeczkach:)Wiesz juz kiedy masz wizyte kontrolna ,ja wiem 18:)zabiram herbate i ciasteczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, czy po zabiegu bedziesz wracać w rodzinne strony, czy zostajesz w Krakowie. Zastanawiam sie czy nie wynając czegoś na 7 dni, ale z drugiej strony z Krakowa do Łodzi to jest jakiś kawał drogi. Obawiam sie, że bede bardzo źle sie czuła i podróź bedzie dla mnie katorgą. Co do palenia, to po narkozie nigdy już nie zapaliłam! Wychudłam straszliwie i do dzis mam fajowstręt! A to już 5 lat minęło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess ja bede umawiala sie z doktorkiem blizej tego terminu, zalezy to jeszcze od mojego meza jak bedzie pracowal, dam ci znac :-) a o fajkach nie slyszalam, moze dlatego ze sama nie pale i dlatego nie interesowalam sie tym tematem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess ja bede umawiala sie z doktorkiem blizej tego terminu, zalezy to jeszcze od mojego meza jak bedzie pracowal, dam ci znac :-) a o fajkach nie slyszalam, moze dlatego ze sama nie pale i dlatego nie interesowalam sie tym tematem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie, czy Wy też miewacie lub miałyście pzed OP dziwne lub nawet przerażające sny dotyczące operacji i samych piersi? Mi pozostało do operacji niewiele ponad miesiąć (Becia 769 też mam 1 kwietnia :) ) i coraz częściej śnią mi się nowe cycuchy, ale niezbyt udane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula nie martw się to normalne ja też miałam takie sny ,budziłam się w nocy z wrzaskiem jak np cycki mi spadły do kolan ,albo były krzywe itp. to jest normalne ,bo myślisz o tym i się denerwujesz.. Asiula ,a u kogo robisz i jaki rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara, czy bardzo boli na 2 dzień. Myślę, że nie dam rady wyjść z kliniki i dojechać do Łodzi. Myślę cały czas, że ból bedzie okrutny. Nie wiem, czy jechać do domu, czy zostać w Krakowie na tydzień. Przerażona jestem już narkozą, o bólu nie wspominając. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×