Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Violesia obiecuje wszystko opowiem:)Zamowienie przyjete;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po zabiegu- czy wkładją przed op CEWNIK? No olśniło mnie nagle! Napiszcie proszę, bo mam cewnikową schizę :-( A fe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula28 - czy zrobiłaś powieki u dr Kubasika? jesli tak to napisz jak wyszły. :-) Na powiekach znalazłam twój wpis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramisg
Ja wcale nie miałam cewnika.Jak się obudziłam po narkozie, to po 3 godz wstałam i poszłam do kibelka raze m ze stojakiem od kroplówy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp:-) Przeraża mnie cewnik. Pomponiara czy w klinice dr Kasprzyka w pokojach są łazienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomponiara po ok 1,5 miesiaca zaczelam zakladac normalne staniki ale tak tylko w weekend na kilka godzin.stanik od doktorka nosilam tak przez 4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violesia do lazienki niestety trzeba wyjsc z pokoju, ale nie byl to problem bo lazienka byla kolo mojego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde przegapiłam setną strone ,a szkoda. Violesia nie robiłam jeszcze powiek jestem umówiona na wrzesień wtedy bede robiła brzuch i powieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula, ja mam od urodzenia opadajace powieki, juz jako dziecko miałam opadnięte. Także chyba też je sobie ciachnę, tylko nie wiem czy można przy okazji piersi załatwić powieki? Przy jednym znieczuleniu (wolałabym, bo powieki robią w miejscowym - a tego nie mogę). Jak myślicie dziewczyny można połączyć oba zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia a ogladalas kiedys \"labedziem byc\" czy jakos tak,tam wykonywali wszystko na raz, powieki ,usta,piersi i wszystko co bylo do poprawki,wiec pewnie dwa zabiegi to nie takie wielkie obciazenie dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 16 dni :),a ja mam katar , bol gardla,glowa mi peka i podwyzszona temperature,super:(i musze isc do pracy ,przerwa dobiega konca:(milego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, no trzymaj się! Po pracy do wyra! Gdyby nie odległość podrzuciłabym ci soczek z malin domowej roboty:-)tata mój jest zapalony\" maliniarz\" mam zapasy na rok z góry na soczki, dzemy, nalewki z malin :-) Najlepiej na takie przeziębienie zastosować kurację łączoną malinowo-śliwowicową :-) Śliwowiczkę też mam świeżutką (dla odmiany czeska ciocia przetwarz śliwy :-) Dwa dni takiej kuracji i zdrowa jak ryba :-) Co do powiek- to wykombinowałam sobie, ze załatwię dwa zabiegi za jednym razem, zapytam dr czy nie widzi przeciwskazań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia mój lekarz nie chciał mi zrobić brzucha i piersi ,bo powiedział że to jest za duże obciążenie dla organizmu,także nie wiem jakim cudem w tych programach robili uczestniczką wszystko na raz. Co do powiek to napewno można ,bo ja też miałam zrobić z piersiami ,ale zrezygnowałam,bo w maju mam komunie córki i w marcu mój mąż kończy 30lat także będzie wielka impreza. Gdyby coś nie wyszło to nie miałabym już czasu na poprawki i wole to zrobić po wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mici
oni tam robili wszystko pokolei przez 3 miesiace wiec jest to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki dajcie namiar na dobra klinike gdzie moge poczytac cos wiecej:) z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, przegapiłyście setną stronę ;) Osa, poczytaj na forum Beauty w polsce :) a co do operacji kilku elementów na jednej narkozie - szczególnie niebezpieczne jest łączenie liposukcji z innymi operacjami i przeważnie się tego nie robi. w tv pokazują co chcą i jak chcą, nie pokazą przecież jak tamte babeczki dobrych parę dni cierpiały i nie mogły się ruszyć, tylko zrobią nagranie po iluś dniach i skleją, jakby dzień po op wyszły z kliniki - zadowolone i szczęśliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cycatki !!! dawno się nie odzywałam ale codziennie czytam :) może któraś słyszała o doktorze Kolasińskim z Poznania,to bardzo prosiłabym o opinie, zastanawiałam się nad Kubasikiem ,tam gdzie ANIULA robiła ,a dziś znalazłam na swoim terenie dziewczyny które właśnie u Kolasińskiego robły bardzo prosze jeśli któraś coś słyszała,bo śniegi stopniały i wybieram się na konsultacje dzięki,pozdrawiam wszystkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi1986
Mam pytanie, po jakim czasie od operacji Wasze piersi stały się jędrne i mięciutkie? Dzieki za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko bylo pokazane , bez zadnych obciec,te kobitki okropnie cierpialy i po op. bardziej przypominaly stwory Frankensteina ,az sie wlosy jezyly.Nie wiem tylko czy czegos nie pomieszalam i nie opisuje o niemieckiej wersji \"labedzia\",ale to przez goraczke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a znacie kogoś kto robił piersi u Brzuchańskiego w Czechach. Rozmawiałam dzis z kuzynką z Czech, która bardzo go zachwalała dodając, ze Polki czesto korzystaja z usług doktora. Poczytałam na Beauty i brzmi zachęcająco. Ceny też ma jakieś niskie. No wiadomo na tego typu operacjach nie ma co oszczędzać, ale kusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile sie nie myle to robila u niego agniesia ale dawno nie pisala na forum, tylko nie jestem pewna czy aby napewno u niego wiem ze w czechach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pomponiara! Tak mnie nakręciła ta kuzynka, że chyba jutro do niego zadzwonie i podpytam co i jak. No zaitrygowało mnie :-) Janess kuruj się szybciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia wybieram sie pod prysznic i do lozka juz godzine i "przyroslam "do kanapy z herbatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ;-) Dziś ostatnie badania jutro wyniki az sie boje zeby wszystko było Ok :-) Pomponiara jak tam się czujesz masz juz fotki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janes, no nie jestes grzeczną dziewczynką! Ja myślałam, ze ty w łożu z komputerkiem i herbatką! Oj nie ładnie, nieee łaadnie :-) Nie idz jutro do pracy, polez sobie :-) Miracle, napisz jak wyniki:-) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×