Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Pomponiara, a zgody nie dałam na usuniecie dyskusji, a mimo to usunieta została - nie dziwie się zreszta, że Sam nie chciała się nią chwalić. Ciekawe jak diablica? Janes jak się czujesz? Aniula, szczeście od ciebie bije przez NET - aż sie żyć chcę! Wszystkiego dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opieka jest super, piguly bardzo fajne ;-) kroplowki ketonal co 8 godz a jak wczesniej przestaje działać to dostaniesz tablete tylko wołaj ze cie boli i nie mozesz wytrzymac. co do rozmiaru na poczatku myslałam ze zaduze ale jak opuchlizna zeszla sa idealne ;-) po 2 tygoniach szłam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia, wyobraź sobie moje oburzenie po tym jak zobaczyłam, jak kulturalna (i naturalnie wszystkowiedząca!) Sami kazała usunąć NASZE POSTY! No zgroza :-) Oczywiście potrakyuj to jako uprzejmy donos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba samancia zrozumiala ze nieladnie napisala i dlatego to wszystko usunela, ale to juz jej problem ja mam to gdzies, jak dla mnie moze wymadrzac sie dalej i tak jej wypowiedzi nie czytalam :-) gosiunia a co ciekawego jej napisalas ze to usunela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę właśnie że się w fanklubie tomasza k generalnie poinformowałyście - bardzo słusznie. Violesiu mam nadzieję, ze byłaś na tyle szczera ze przyznałaś, że to Ty zaatakowałaś nową użytkowniczkę, ze jeśli ktoś jej o zdanie nie pyta to niech się nie wtrąca i spada ze swoją jak to określiłaś misją na inny topik bo tu informacje niewygodne czy jak by je określić są zbędne (niemile widziane). NIKT nie ma tu takiego prawa. dyskusja byłą zbędna, żałuję że dałam się sprowadzić do tego poziomu, trudno. napisałaś kilka postów nie odnosząc się do mojego pytania o skasowanie jej w ogóle, więc przyjmując starą zasadę \"milczenie oznacza zgodę\" zgłosiłam, o czym uprzedzałam, na śmietnik. nie badź teraz przynajmniej obłudna. jeśli liczycie, że mnie zrazicie do siebie tymi oszczerstwami, to jesteście w błędzie. to forum jest także moim forum i jeśli komuś ktoś stąd nie pasuje - sieć jest wieeeelka i rozległa, nie musimy sobie w drogę wchodzić :) nikt, prócz Violesi, nie nazwał nikogo idiotką, darujcie sobie kłamstwa. czytacie to, co chcecie czytać (kto tu nie czyta ze zrozumieniem). podsumowując, nie liczcie, że napiszę tu "żegnam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiaro, otóż Gosia napisała, że macie tu już jedną wszystkowiedzącą czyli mnie i kontynuując wypowiedź Violi - Janka ze swoimi postami ma spadać. tyle. fascynujące prawda.. :) napisałam także, że nie życzę sobie ww określeń pod moim adresem. a Samancią jestem tylko dla Ewci Konewci, tak na marginesie. ja do was piszę jak do ludzi i tego oczekuję od was. mozemy sobie kasować uprzejmości w nieskończoność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samancio tak sie sklada ze jestem Ewcia Konewcia (jaki zbieg okolicznosci) a gosia miala racje daruj sobie te swoje glodne kawalki, ja tak zrozumialam twoje wypowiedzi i nic tego nie zmieni, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"samancio tak sie sklada ze jestem Ewcia Konewcia\" czyżbyś miała rozdwojenie jaźni? to też się leczy.. tylko nie u plastyka mnie nie interesuje generalnie wasze zdanie o mnie. natomiast jako użytkowniczkę tego forum macie mnie szanować, bo ja szanuję was i tyle. to forum też ma jakiś regulamin. do Ciebie nie napisałam słowa, więc się nie oburzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno wez sobie zimny prysznic tylko uwazaj na kreseczki zeby ci sie nie zmyly, nie dam ci sie wiecej sprowokowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
DZIEWCZYNY NIE CHCE SIE WTRACAC UDZIELAŁAM SIE NA PIERWSZYM FORUM BYŁY TAM DZIEWCZYNY PO OPERACJI I PRZED ,(SZKODA ZE TERAZ ICH TU NIE MA NP BLACK SAPHIR ..)ALE TROCHE JESTESCIE NERWOWE I NIE POTRZEBNIE TE KĄŚLIWE KOMENTARZE WOBEC SIEBIE MACIE SOBIE TU POMAGAC I WYMIENIAC WRAŻENIAMI pamietajcie nie warto sie atakowac każdy ma prawo do swojego zdania i nie musimy wdawac sie w dyskusje jesli komus czyjeś posty sie nie podobaja:)koncze bo i mnie zlinczujecie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
A teraz mam pytanie do kobitek które są po operacji JAK DŁUGO SMAROWAŁYŚCIE Masciami itp po operacji ja 7kwietnia bede pół roku po operacji i dalej smaruje nie wiem ile mam smarowac a nie chce dzwonic z pierdoła do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamorek ja jestem dopiero 2 miesiąc po op smaruje blizny linomagiem nie używam żadnych innych maści typowych na blizny,ponieważ moje są prawie nie widoczne,a szczerze mówiąc nie wiem jaki czas powinno się je smarować. Powiedz mi prosze jak wyglądają i zachowują się Twoje piersi po takim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co tu sie dzieje?dzis mam urodzinki:) i dopiero dotarlam do domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM WSZYYSTKICH,JAK JESTESMY NA MASCIACH TO NAPISZCIE MI JAKIE STOSUJECIE PO OP.JA PO CIECIU CESARSKIM STOSUJE JUZ OD 18 MIESIECY CONTRATUBEX I KOMPLETNIE MI NIC NIE POMAGA!!!NADAL MAM BORDOWA SZNYTE....SLYSZALAM ZE DOBRA JEST DERMATIX ALE KOSZTUJE PONOC 170 ZL 15 GRAM..... BEDE MIALA ZABIEG 23.04 I TAM LEKARZ ROWNIEZ DAL ULOTKE TEGO CONTRATUBAX.....NAPISZCIE PROSZE CZEGO STOSUJECIE....POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
TO WSZYSTKIEGO NAJ,NAJ LEPSZEGO....DZIEWCZYNY JAK JUZ JESTESMY NA MASCIACH TO PROSZE NAPSZCIE JAKIE STOSUJECIE I CZY NAPRAWDE DZIALAJA....JA JESTEM 18 MIES.PO CESARSKIM CIECIU I OD POCZATKU STOSUJE CONTRATUBEX I NIC KOMPLETNIE NIE POMAGA,NADAL MAM BORDOWA SZNYTE.... SLYSZALAM ZE DERMATIX JEST DOBRY ALE 15 GR KOSZTUJE PONOC 170 ZL ,OK ALE CZY JEST SKUTECZNY???NAISZCIE JAK MOZECIE CO WY STOSUJECIE...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula 28 dziekuje,tak 18;)+podatek :)jeszcze 14 dni:)Dzis juz mi lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
TAK ZE SZCZECINA ...MYSLALAM ZE SIE SKASOWALO I SIE NAPRODUKOWALAM DRUGI RAZ ....A JEDNAK POSZLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
JANES....CZY TE WKLADKI MCGHAN KTORE BEDZIESZ MIALA FAKTYCZNIE SA Z GWARANCJA PISEMNA NA CALE ZYCIE??MI NA MENTORY DADZA 20 LAT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
DR KRAJEWSKI GRYFICE 23.04 ANATOM 325 NO I WLASNIE BARDZO BYM CHCIALA ZEBY KTOS SIE ZLITOWAL I PRZYSLAL MI WRESZCIE ZDJECIE Z ANATOMICZNYMI WKLADKAMI...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja dziekuje:)Contratubex ja stosowalam po wycieciu pieprzyka (twarz),blizny sa plytkie i jasne-prawie niewidoczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
MI SIE WYDAJE ZE JAK JA WYGLADAM JAK DESKA..PRAWIE HEHE :) TO JAK MI ZROBIA OKRAGLE TO MI WYJDA STRASZNE PILKI I DLATEGO UPARLAM SIE NA ANATOMY,ALE JEDNA KOLEZANKA SIE ZLITOWALA:) I PRZYSLALA ZDJECIE PO WKLADKACH OKRAGLYCH I MA ZAJEBISTE.....:) I NIE WYGLADAJA NA PILKI,WIEC JA JUZ NIE WIEM CO MAM O TYM MYSLEC....:) CZY WY TEZ MIALYCIE TAKI PROBLEM Z WYBRANIEM ODPOWIEDNICH WKLADEK CZY TYLKO JA PRZESADZAM??/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze z tego co pamiętam to chyba tylko enii miała anatomy,bo inne dziewczyny robią przeważnie okrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
TO JA CHYBA JAKAS INNA JESTEM....I JAK SOBIE POMYSLE ZE POD CYCKMI BEDE MIALA TAKIE CHLASTY JAK NA BRZUCHU......COZ WSZYSTKIE CONTRATUBEX UZYWAJA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ja też mam okrągłe 400ml i wcale nie wyglądają jak piłki wyglądają bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ja tez bardzo chcialam okragle ,ale dr.mi odradzil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
NO WLASNIE JAK TO NAPRAWDE JEST PONOC WKLADKI Z DOZYWOTNIA GWARANCJA ALE NIE NA CALE ZYCIE HEHEH :) A CZY KTOS ROBIL OKRAGLE ALE ZE SWOICH ORYGINALNYCH A ?? PLIIIIIIIS PRZYSLIJCIE COS??ŁADNIE PROSZE:) maxx77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×