Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Cześć kobietki :) Widze ,że Chigita się dzisiaj nie wyspała :) pozdrawiam was wszystkie od rana :) Przed oper. przeżywamy to samo, głowa do góry , bo naprawdę warto TO ZROBIĆ !!! Ja jutro ściągam bandaże i już się nie mogę doczekać :) no i jade dzisiaj po większy staniczek trophy bo wyszło podobno pełne C :) i oby tak było , bo apetyt rośnie w miare jedzenia , hi hi. Już się nawet dzisiaj wyspałam na pleckach w końcu do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przed operacją zamiast prochów , proponuje wam na uspokojenie cherbatkę z melisy , naprawdę fajnie działa :) ja piłam w większych ilościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na uspokojenie zamiast prochów proponuje cherbatkę z melisy , naprawdę fajnie działa , tylko trzeba pić w większych ilościach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Zdecydowalam ze dołącze do Was bo tak jak Wy jestem zainteresowana powiekszeniem piersi. Mam 30 na karku, dwojke dzieci wykarmionych piersia (ktorej w sumie to nigdy nie bylo). Zawsze mialam bardzo male A przy obwodzie ok 75. Teraz po zakonczeniu karmienia rozmiar ten sam alew strasznie zwiotczaly. I tak strasznie mnie korci aby cos z nimi zrobić. Szukalam tu opinii o dr Wegrzynie ( u ktorego piec lat temu robila moja kolezanka). Niestety żadnych opinii tu nie znalazlam.... moze cos wiecie o nim? Moja kolezanka jest generalnie zadowolona z tym ze zaluje ze posluchala go w pelni. Dal jej okragle mentory 225 i wyszlo jest taki średnie B. Od razu uczulila mnie aby brac najwikesze jakie zaporponuje bo potem bede zalować. Z waszych opinii tez taki mam wrazenie. Miracle i aniula czy moge od was tez dostac fotki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM WSZYSTKICH,JESTEM 6 DZIEN PO OPERACJI I MUSZE POWIEDZIEC ZE NIE SPODZIEWALAM SIE ZE TAK LEKKO POJDZIE.... KTOS TU NAPISAL ZE BOL PO CESARCE A BOL PO OP POWIEKSZANIA TO NIE MA POROWNANIA ZE PIERSI STRASZNIE BOLA... JA POWIEM TAK W POROWNANIU DO BOLU PO CESARCE TO BYL PIKUS :) CALY DZIEN SMIGAM,DOBRZE SIE CZUJE,JEDYNIE WSTAWANIA Z LOZKA SPRAWIA MI PROBLEM MUSZE SIE CZEGOS TRZYMAC I PODCIAGNAC ALE BYLAM PRZYGOTOWANA NA DUUUUZO WIEKSZY BOL WIEC JESTEM MILE ZASKOCZONA..:) :) DRENY MIALAM PRAWIE 2 DOBY I TO BYL JEDYNY PROBLEM I BOL... A JAK CZUJA SIE DFZIEWCZYNY OPEROWANE 19.03 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
MAM PYTANKO,TO WAZNE ZAPOMNIALAM ZAPYTAC CZY TA PROCE CZYLI TA OPASKE Z GUMY TEZ TRZEBA NOSIC NON STOP I W NIEJ SPAC TAK JAK W STANIKU??POZDRAWIAM DR.KRAJEWSKI 20.03 GRYFICE 325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maju , pozdrawiam gorąco , ja też tak dobrze przechodze wszystko i ciesze się że Ty też . To super :) Trzymaj się ! Ściągacz noszę przez tydzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
KARO....WITAM,JAK WIDAC WSZYSTKO U NAS OK-POMYSLNIE A TY NIE WIDZIALAS ICH JESZCZE?? MI TAM 2 RAZY DZIENNIE BANDARZE ZMIENIALI WIEC JE WIDZIALAM W TEN SAM DZIEN....JAK BEDZIESZ MIALA ZDJECIA DAJ ZNAC MOZE SIE WYMIENIMY??POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ściągnięta bandżem elastycznym przez cały tydzień pod tym mam stanik i piersi nie widze w zasadzie , nic mi nie zmieniali tylko wyjeli dreny po 2 dniach, jutro idę na odwijanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
CZYLI CO KLINIKA TO INACZEJ...MI ZMIENIALI TE ELASTYCZNE BANDARZE 2 RAZY DZIENNIE A TERAZ JESTEM W STANIKU I TEJ OPASCE NAD PIERSIAMI...I DWA RAZY DZIENNIE MUSZE JE MASOWAC MIN 15 MIN I SMATOWAC BLIZNY ANTYBIOTYKIEM... POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Parę miesięcy temu pisałam na forum KAFETERII ale tematem było GDZIE RODZIĆ :-) Jestem mamą 10miesięcznej córeczki, karmiłam ją przez 9 miesięcy piersią. Od miesiąca stosowałam małą dietę plus siłownia, aerobic itd, żeby wrócić do formy sprzed ciąży. Lecz po utracie paru kg moje piersi po prostu obwisły!!!! Nie mogę uwierzyć, że one są w ogoóle moje!!!!!!!! Przed ciążą miałam jędrny i większy biust........... ;-( Jestem zdecydowana, powiększyć piersi, tylko panicznie boję się bólu po operacji, możecie napisać jak przeszłyście ten \"zabieg\" itd. Jestem zrozpaczon!! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duuuużo tych stron było do nadrobienia, ale przeczytałam wszystkie :-) Wiem, ze jestem tu nowa, ale czy moglaby mi ktoras z kolezanek poslac tez fotki z Waszymi nowymi cudami :D Bardzo bardzo proszę... Moj mail to: sedonia@tlen.pl Dzięki!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia 26 jesli chodzi o zatrzymanie okresu,to ja wlasnie tak musialam zrobic,bo wypadal mi w dniu operacji.bralam angielski odpowiednik cyclonamine.tylko na recepte,wiec udaj sie do swojego lekarza i popros o nie.ja bralam je na 3 dni przed i ok 4 po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zabieg w dniu miesiączki. Przypomnę, że u Kasprzyka. Dla niego to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zabieg podczas miesiączki u Kasprzyka. Dla niego to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJA SZCZECIN gratuluje cycuszków:)Jeśli chodzi o pas to ja miałam go nosić tyle ile dam radę,bo za wygodny to on nie był dla mnie,więc różnie to bywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM,CZESC BECIA...:) NO JUZ WRESZCIE PO,MYSLALAM ZE BEDZIE GORZEJ,JESTEM ZADOWOLONA I NAWET DOBRZE SIE TRZYMAM :) A JAK TEN PAS ZCIAGAM TO ULGA ODRAZU... JEGO SIE NOSI TYLKO DO 2 MIESIECY TAK?? CZYLI W NOCY NIE MUSZE Z NIM SPAC TYLKO W DZIEN?? NIE MOGE Z NIM SPAC WIEC JAK TYLKO GO ZDEJMUJE TO ZASYPIAM,CHOCIAZ NA DWIE GODZINKI...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy te pasy ściągające biust można gdzieś zamówić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timida i gg12 dzięki za odp. Chyba najlepiej będzie jak pogadam z moim doktorkiem bo boję się na własna rękę decydować.To trochę dziwne że doktorkowi to nie przeszkadza bo oguónie słyszałam że nie wykonuje się op.w trakcie miesiączki. gg12 jakie miałaś implanty?Jeśli to dla ciebie nie problem to poproszę o fotki,z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg12 ile jesteś po zabiegu,zerkam w historię topiku ,miałaś op pod koniec lutego ,na początku marca?podeślesz mi fotki? karo karo jak tam samopoczucie? piersi do przodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) miłego dnia życze:) Na 14 jadę ściągać bandaże , już się boje jak je zobacze i nie będą mi się podobać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia i meduza poczta. Aniula próbowałam już dwa razy i nie mogę wysłać do Ciebie . Spróbuję wieczorem jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg12 do mnie niestety też nie doszło może spróbuj pomniejszyć fotkę ,bo tak prawdopodobnie się dzieje jak fotka jest za duża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! dawno mnie nie było ale wciąż kicha z moim netem :-( gratuluję wszystkim nowym Cycuszkom!!! i czekam na foto...ale Wam zazdroszczę... póki co staram się czytac zaległości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×