Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

alexar to ciesze sie bardzo,pewnie jeszcze pare cycatek do nas dołączy :))) gg czy ja też mogę fotki??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg12 czy mogłabyś mi posłać fotki?? Bardzo proszę.... :O Rozglądam się za \"dobrą\" kliniką, chce wykonać zabieg jeszcze przed wakacjami. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sedonia, od miesiąca nie karmisz i zabieg chcesz zrobic przed wakacjami..? dowiedz się najpierw ile musi czasu upłynąć od zakończenia karmienia.. wydaje mi się że większość lekarzy mówi o 6 miesiącach.. chociaż to w sumie chyba będzie już prawie tyle.. niemniej, poszukaj jakichś dokładniejszych informacji zanim się psychicznie nastawisz na konkretny okres/termin :) co do okresu i operacji.. ja sobie jednak nie wyobrażam.. same emocje, ból, możliwość więszego krwotoku i jeszcze megadyskomfort okresu.. porażka :) mi został jeszcze równy MIESIĄC :D już mam dość czekania, bosh.. im bliżej, tym bardziej mi się dłuży.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA, WYCZYTALAM, ZE MUSI MINAC OD 4-6 MC PO ZAKONCZENIU KARMIENIA PIERSIĄ, TO AKURAT TAK WYJDZIE... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mogłybyście w stopce dopisać koszt waszej operacji? ja juz mam fotki gg12,teraz wyglada jak kobieta:-),gg dzięki,stres masz już za sobą-pozdrawiam;karusia pewnie padła z wrażenia jak wreszcie zobaczyła swoje bimbałki;jutro i my je zobaczymy;desperados hello,nie widać Cię,nie słychac,obudź się,wróć tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia masz przepełniona skrzynkę, sedonia i aniula wysłałam. Madżenta Ty już masz moje zdjęcia wysłane kilka dni temu. Jeśli nie to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg12 bardzo dziękuje za fotki, ŚLICZNE!!! Gratuluje!!!!!! :D:D:D:D Zazdroszcze Ci, że masz to już za sobą :D Naprawdę super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJA ja nie spałam ani jednej nocy w tym pasie,a w dzień miałam nosić go po kilka godzin,tyle ile dawałam radę.Super,że dobrze się czujesz i za bardzo nie dokucza Ci ból:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG dostałam Twoje fotki masz śliczne cycuszki jak dla mnie troszke za małe ,ale ogólnie kształt super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KObietki, wreszcie się to stało i zobaczyłam moje NOWE piersi. Na rzie muszą się jeszcze ułożyć , po tygodniu ściągnięcia bandażem , więc z fotkami zaczekam do niedzieli . W każdym razie rozmiar wyszedł tak jak chciałam 86 cm , kształt chyba też :) Teraz się przyzwyczajam ,że mam piersi i to jest niesamowite uczucie . N a razie nie mam nic masować przez tydzień , mam jeszcze plasterki na bliznach i nie mam ich ściągać , po 6 dniach. Mam brać kąpiel w wannie ( woda ze solą ) pomoczyć piersi tak przez 20 minut. ANIULA 28 też miałaś takie zalecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo, normalnie doczekać sie moge co by zobaczyc TWOJE nowe 86 cm. Ja bym chciała tak no (bez szaleństw) 86-88. Z tego co pamietam miałyśmy podobne wymiary. Pod biustem masz 72 cm? Miłego dnia dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dotarlam do Niemiec:)Z moimi cycuszkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o bol ja nastawilam sie na wielki ,wielki bol po i po wybudzeniu ok.18:00 balam sie otworzyc oczy ze strachu przed bolem i bardzo sie rozczarowalam-na szczescie:) moglam swobodnie poruszac sie ,tabletke przeciwbolowa wzielam dopiero ok .24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM,TO JA JUZ NIE WIEM JAK TO JEST JEDNI MUSZA MASOWQC INNI NIE JA MAM 2 RAZY DZIENNIE PRZEZ 15 MIN MASOWAS ....KARO DOPIERO ZA TYDZIEN WIEC JUZ NIE WIEM JAK TO JEST KAZDY LEKAZ INACZEJ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula wiem, że są małe. Nawet chyba nie będzie się dało zrobić ładnego dekoldu latem. Karo wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ja miałam zapisane w karcie żeby nie masować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
A JA Z KOLEI ZE 2 RAZY PO 15 MIN A TO BOLI.... WYSLALABYS MI ZDJECIA?? OCZYWISCIE JAK KTOS CHCE ZOBACZYC MOJE 325 OKRAGLE TO MOGE WYSLAC....POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ja chętnie zobaczę. :-) twoje 325 :-) Przypomnij mi tylko jaką miałaś wyjściówkę i jaki masz teraz rozmiar? :-) violesia@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Maja ja też sie piszę na te fotki:-) :-) :-)pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madżenta ty juz masz troche fotek od dziewczyn mam na mysli Aniule i Miracle .... prosilam dziewczyny ale niczego nie dostalam. Czy nie pogniewacie sie jak poproszer Madżente o wydlanie mi waszych fotrek????? A tobie bede niezmiernie wdzieczna! Wybieram sie w przyszly czwartek na konultacje i chcialabym miec jak najlepszy obraz tego co oczekuje. Dzioewczyny mam 170cm wzrotsu waze 60kg i mam 75A. Marzy mi sie tak pomiedzy C a D .... tylko boje sie czy nie przesadzę ..... Do tegoi nadal mam metlik co do okraglych i anatomow .... Dziewczyny bede wszystkim Wam niezmiernie wdzieczna za fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×