Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Kotek - nie boli..? i na pewno to jest torebka? idź do jakiegoś naszego plastyka, niech to obejrzy.. skoro i tak masz zapłacić pełną kwotę, to nie wiem, czy chciałabym czekać cały rok, szczególnie, że CC w tych późniejszych fazach powinno boleć, i to podobno dość dotkliwie.. prześlij mi zdjęcie.. ja Tobie też zaraz postaram się wysłać swoje.. Cassie, nie mam pojęcia jaki ma być ten rozmaz - ja dostałam karteczkę z wypisanymi wnikami i tyle, anestezjolog poczytał i stwierdził, że jest ok. ine wiem, czy to ma jakieś znaczenie..? jakby co, nie pisz maili tylko zadzwoń na recepcję, dr czasami nie odb, a tamte babeczki z rec zawsze, i jak nie wiedzą nawet czegoś, to potem dr oddzwania. ja czasami piszę do dr sms i też odpisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Kotek Czpiotek poprosze o fotki betti72.72@tlen.pl no to faktycznie pech jesli to sa powikłania i poprawki na własny koszt,to ty jestes mniej wiecej z tego terminu co ja ja robiłam 7listopada 2008 wiec juz 7mc mi leci ,nadal mam bardzo wrażliwe sudki raz mniej raz wiecej a prawa piers to wogóle jest taka ze mezowi nie daje jej cmokac:) bo nie mam przyjemnosci tylko dziwne uczucie draznienia czy lekkiego bólu niby miało minac ale nie mineło i troszke jest dziwna ale ponoc wszystko ok wiec nie bede sie filmowac mam byc na kontroli rok po operacji wiec do listopada zobaczymy jak sie juz ukształtuja i czy bedzie ok, bo niby tak do roku sie kształtuja itp jedni lekarze mówia rok jedni pare mc wiec daje sobie ten rok i zobacze ale ogólnie jestem zadowolona i nie oddałabym ich za żadne skarby,tez bym sie zapożyczyła jesli bym miała poprawiac ale bym zrobiła na nowo,nie oddam juz nowych cycuszków:):) pozdrwiam i trzymam kciuki,czekam na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Black czy tu jeszcze zaglądasz? co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek, widziałam zdjęcie, odp na maila. Miamorek - nie mija ta nadwrażliwość sutków..?? masakra :P mój P. się zapłacze, bo na razie może tylko oglądać heh powiedziałam mu, ze tak ze 3 mies pewnie max i potem minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku czpiotku no współczuje, ale ja bym na twoim miejscu nie czekała roku. Tak jak pisała Samantha, zacznie boleć i dopiero bedzie kłopot. Lekarzy w kraju nie brakuje, zatem skorzystj z wiedzy i doświadczenia naszego chirurga, nie czekaj! I koniecznie się dowiedz, czy oby ta torebka nie ma tendencji do odnawiania się, bo tego to nie wiem, a w arto wiedzieć. Trzymaj sie! I KONIECZNIE JEDZ DO LEKARZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobie, umowie sie na konsulatacje do wraszawy.. a z ta torebka jest tak, ze nie ma oczywiscie gwarancji, ze sie nie odnowi, ch...a i chyba nikt nie potrafi stwierdzic czy ma do tego tendencje,..do konca nie wiadomo z czego to sie robi..ja sie martwilam o brak czucia w piersiach ,o nie naturalny wyglad, ale o tą torebke nie!! a tu masz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście mam jeszcze cicha nadziej, że to sie odwróci, bo nadal biore te leki i masuje..ale wątpliwa to nadzieja..zeby tylko było twarde to bym to przezyła, ale jak sie implant przesunął to niestety nie wygląda to "fajnie"..nadaje sie do encyklopedii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Kotku na temat pecha tez cos wiem niestety:(,idz koniecznie do innego lekarza!oby obylo sie bez kolejnej poprawki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Samanto no mi nie mineło a w szczególnosci w prawej piersi lewa jest prawie oki mozna ja smokac:):):) ale prawej nie daje no i juz 7mc a mi nie mija:(:( nie martw sie bo to indywidualna sprawa jednym nic nie jest a innym jakies zostaja małe minusiki no ja tez jestem małym pechowcem ,ale jakos to mnie nie martwi bo ciesze sie ze sa cycuszki wiec go przeboleje dam lewa do lizania hihihihihii nie jest tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
KOTEK CZPIOTEK PRZESLIJ PROSZE FOTKI MEILA PODAŁAM NIZEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM....ZLE MNIE ZROZUMIALYSCIE Z TYMI PASAMI...:) CHODZILO MI OTO ZE JA AKURAT NIGDY NIE JEZDZILAM W PASACH I NIE MAM ZAMIARU TEGO ZMIENIAC ALE POWODEM NIE SA CYCKI OCZYWISCIE :) :) ..... ALE BYLAM ZDZIWIONA ZE NP.PODUSZKA MOZE SPOWODOWAC PEKNIECIE IMP.. !!! DZIEWCZYNY KIEDY MOZNA SPAC NA BRZUCHU??????? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Witam Was wszystkie bardzo serdecznie:) Od kilku dni czytam Wasze wypowiedzi i postanowilam sie przylaczyc. Ja mialam operacje w grudniu, czyli ponad 5 miesiecy temu we Wroclawiu. Chcialam podzielic sie z Wami moimi przezyciami. Mialam przed operacja swoje naturalne 75 B ale po porodzie zrobily sie strasznie obwisle i dlatego postanowilam je zmienic! Wkladki mam 255 i sa zdecydowanie za male! Teraz, bo po operacji wygladaly super. Ale z kazdym miesiacem robily sie coraz mniejsze i mniejsze i teraz mam male C. Zrobily sie lekko obwisle wiec wygladaja bardzo naturalnie:) Nikt nie zauwazyl, ze cokolwiek robilam:) I o to mi chodzilo, tylko teraz gdybym miala robic, to na pewno bylyby to wieksze wkladki. Jak macie jakies pytania to piszcie. Chetnie na wszysykie odpowiem, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
KOTEK CZPIOTEK JESLI MOGE PROSIC TO WYSLIJ MI ZDJECIA NA MAILA CHCEM JESZCZE CIEBIE O COS ZAPYTAC JESLI MOGE ODESLE TOBIE SWOJE ZDJECIA...OPERACJE MIALAM DWA MIESIACE TEMU...... BARDZO MI ZALEZY POZDRAWIAM :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie, czy któraś z Was jest juz po operacji okolo 5 miesiecy tak jak ja? Chodzi mi o blizny. Jak one u Was wygladaja? Moje sa strasznie duze, grube i brzydkie. Smarowalam przez 3 miesiace CEPANEM a teraz od 2 dni uzywam CONTRATUBEX. Mam nadzieje ze efekty beda lepsze. Slyszalam, ze mozna blizny usunac calkowicie. Czy ktoras zWas to robila? Na czym to polega i ile kosztuje? I czy naprawde nie ma zadnego sladu po bliznie? Prosze o odpowiedz bo bardzo mnie wkurzaja te moje blizny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxana, ja co prawda jestem krócej po zabiegu, ale też mam problem z bliznami. tzn problem w większości tkwi w mojej głowie heh ale muszę coś z nimi zrobić, dla spokoju sumienia :) blizn nie da się całkowicie usunąć nigdy. czasami małym dzieciom się pogoi tak, że po latach nie widać, ale w przypadku op powiększania to raczej nie wchodzi w grę.. można próbować je zmniejszać, spłaszczać etc, właśnie poprzez masaże, preparaty (maści, plastry silikonowe etc) lub zabiegi laserowe.. jeśli masz bardzo nieładne blizny - to moze to bliznowce..? najlepiej byłoby gdybyś pokazała/przesłała jakąś fotkę tych blizn. one są pod piersiami? i jak ogólnie przebiegał proces gojenia? i kiedy po zabiegu zaczęłaś smarować maścią na blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxana ja jestem po zabiegu ponad 4miesiące i moje blizny są kompletnie nie widoczne. Kotku czpiotku podeślij mi prosze swoje fotki ,chciałabym zobaczyć jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dwa miesiace po zabiegu , blizny sa bardzo cieniutkie i malo widoczne,przemywam tylko spirytusem salicylowym i naklejam plasterki mikropore.Mam naklejac do 3 miesiacy po zabiegu , zakaz smarowania i masowania blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
janess czy to sylikonowe plastry ktore naklejasz na blizny?:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
aniula28, patrze na twoja stopke i mam pytanie jaki mialas rozmiar przed operacja? ja bede miala 400 wprawdzie anatomiczne ale mysle o okraglych. moja wyjsciowka to A. jakbys mogla to podeslij fotki prosze katarzyna.xxx@o2.pl buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Roxana,ja mam pytanko,otoz ja tez bede robic we Wroclawiu u dr Niemkiewicza,a Ty u kogo robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miamorek ja juz Ci wczoraj wysłałam fotki, a tobie Aniula nie pamietam? daj mejla bo nie wiem w koncu czy Ci wysłałam.. co do blizn to ja mam takie doświadczenie na pocieszenie, po cesarskim cięciu miałam przez ponad rok bardzo grubą brzydką bliznę i nagle zniknęła, prawie nie ma śladu, została mała cienka niteczka..także jest nadzieja, ze to się dłuzej goi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku mój mail to zlosnica27@amorki.pl Cassie.x masz moje fotki ,bo kiedyś już Ci wysyłałam,ale jak chcesz to podeśle Ci jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula ja robilam u dr Knakiewicza na ul. Rydygiera. Suoer facet, polecam. Zaluje ze nie dalam wiekszych wkladek, tak jak on mi proponowal, ale balam sie ze beda za bardzo widoczne (nie chce zeby ktos z moich znajomych i rodziny zauwazyl ze cos robilam). No i zrobilam 255 a teraz zaluje bo moglyby byc wieksze. Ale lekarza polecam bo naprawde swietny fachura:) Wiele moich kolezanek tam robilo i wszystkie sa zadowolone. Co do moich blizn, to zaczelam je smarowac ok 3 miesiace po zabiegu. Ale nie ma zadnej poprawy-sa duze i widoczne:( I bardzo mnie to wkurza:( Teraz zmienilam masc, mam nadzieje ze bedzie lepiej... Dziewczyny zazdroszcze Wam, ze macie prawie niewidoczne blizny. Co robilyscie? I czym smarujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, pomylka. To wyzej, o Knakiewiczu, mialo byc do Sweet:) A Aniuli pytalam czego uzywa na blizny. Wybaczcie pomylke, jeszcze Was tak dobrze nie znam. Ale obiecuje szybko sie poprawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA, mysle ze masz racje, ze to sa bliznowce:( Chociaz nie jestem pewna, bo nie znam sie na tym, ale sa grube i twarde:( Zaczelam smarowac pozno, ok 3 m-ce po. Bardzo dlugo sie goily, ciaglemialam strupy i kiedy odpadaly to pojawialy sie nowe itd. Nawet saczki po operacji wyciagneli mi dopiero na 3 dobe bo wczesniej sie nie dalo. Czyli od poczatku cos tam sie zle goilo. Mysle teraz o laserach albo czymkolwiek innym, aby tylko sie ich pozbyc. Jak ktoras z Was usuwala blizny laserowo, to prosze napiszcie jak to wyglada i na czym polega. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-cr
cześć dziewczyny Ja na zabieg idę 8 czerwca już niedługo nie mogę się doczekać , jedyne czego się boję to narkozy bo jej nigdy nie miałam. implanty robię w Katowicach na Ligocie . Robiły tam moje koleżanki i efekt jest naprawdę oszałamiający Samanta mam prośbę , mogłabyś mi wysłać zdjęcie na mojego maila magda-cr@wp.pl Twoje zdjęcie po operacji proszę o nie dlatego że będę miała te same implanty co ty i chciałam zobaczyć jak ewentualnie moje cycuchy będą wyglądały bo kompletnie nie mam wyobrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxana ja smarowałam tylko przez 2tygodnie zwykłym linomagiem blizny po tym jak odpadły mi strupki,a póżniej wogóle niczym nie smarowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER ANIULA ZE TAK LADNIE CI SIE WYGOILO;) A KIEDY ROBILAS I JAKIE MASZ WKLADKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×