Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Asiulek---
pomyliłam się, jadę 200 km a nie 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
MADŻENTA- czy ty aby nie masz operacji tego samego dnia co ja? Ja mam 10-tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, kochana ja to tak panikowałam, że myślałam, ze ucieknę z kliniki. Bólu tez się bałam, że nie dam rady, że sie nie rusze, no jednym słowem KOSZMAR. Tymczasem... przed op dali tabletkę i miałam lekki odlot (smiałam się do rozpuku) i jak przyszła moja kolej to zażyczyłam sobie najpierw widzieć dziewczynę operowaną pierwszą, weszłam sobie do sali wybudzeniowej i kazałam jej pokazać cycki. Potem wskoczyłam na stół nie przestając się śmiać i obudziłam się z nowymi cyckami :) Asiulek - mnie prawie nie bolało! Miałam tylko mdłości, koszmarne były, ale dostałam leki i jak ręką odjął. Na drugi dzień biegałam jak szalona, że mnie błagali, żebym przestała :) Jechałam tez do domu 300 km i też myślałam, ze droga będzie straszna, ale nic mi nie było - nic nie bolało. Może inaczej, był to ból niedokuczliwy, bo dyskomfort jednak jest, ale po cesarce bolała BARDZOOOO, ten ból cyckowy to dla mnie żaden ból :) Ale nie wiem czy autobusem to dobry pomysł - pamiętaj nie będziesz mogła dźwigać! W autobusie może być dużo ludzi itp itd. Nie masz naprawdę nikogo kto mógłby cię przywieźć autem? Każdy ma inny próg bólu, ale nie nastawiaj się na ogromny ból, bo niekoniecznie tak musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
Dzięki Violesiu za słowa pocieszenia, może nie będzie aż tak zle. No niestety autem nikt po mnie nie moze przyjechac, bo nikt nie wie o mojej operacji oprócz mamy, a ona nie ma prawka, więc jedziemy autobusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek ja po zabiegu wzięłam tylko jednen ketonal na drogę. Kazdy inaczej znosi ból. 3 dni po zabiegu juz woziłam dziecko do przdszkola. Dziś moje cycusie maja za parę dni pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ewelincia007 - zaraz wyśle ci fotki, tylko ze to bylo tydzien temu a teraz juz inaczej wyglądają(lepiej). Nowych narazie nie mam jak zrobic ale jak zrobie to chętnym powysyłam. Nacięcia miałam pod fałdem piersiowym. Wokół brodawki może uszkodzic gruczoły i mozna stracic czucie. Po op miałam 2 wizyty kontrolne. zabieg mialam w piątek pozniej w poniedzialek miałam kontrole i potem za tydzien zdjęcie bandażu. Teraz czuje sie bardzo dobrze. nic mnie nie boli. Robie prawie wszystko oprocz podnoszenia rąk i dźwigania ciezkich rzeczy. Ból jest przereklamowany! Przeciez po operacji dają silne kroplówki przeciwbolowe potem bierze sie leki po których nic nie boli a potem to juz tez nie boli, wiec bólu nie ma co się bać:) Żeby nie było tak różowo to nie mam czucia w lewej piersi nadal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Beciu :) to prawda, że trafić w rozmiar, w szerokość giszbin itd przez net, gdzie te opisy staników są tak enigmatyczne.. beznadzieja.. ja mam bardzo mały obwód pod biustem (z jakiegoś kalkulatora na necie wyszło mi, że powinnam nosić 55K czy coś takiego ;) za to impl dość szeroko na mojej klacie siedzą i fiszbiny muszę mieć ok 15cm szerokości.. obwód 60 i takie fiszbiny, tylko kilka modeli Freya ma takie, ale mają też taki dizajn, który mi nie podchodzi, nie mówiąc o tym, że nie umiem chodzić w takich cienkich stanikach, czuję się goła w tych koroneczkach heh :) Asiulek, nie martw się na zapas, jeśli pójdziesz z nastawieniem, że musisz dac radę, to dasz.. niektóre dziewczyny 3 dni po wracają same pociągiem ;) a nie możesz własnie ze dwie doby dłużej w klinice zostać? ja mimo że byłam naszprycowana dobrze na powrót do domu, to nie wiem, czy odwazyłabym się jechać autobusem.. samo dojście do niego, poczakanie etc, w autku mogłam sobie rozłożyć siedzenie jak mi pasowało, nic nie trzęsło etc, no i czekało na mnie pod drzwiami kliniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
Wiesz Samanto, właśnie myślę czy aby nie zostać dłużej o dobę w klinice, chociaż to koszt 700 zł, ale mniej będę się bała powrotu. Zastanawia mnie jeszcze jedno-czy implanty allergan to te same co Mcghany, bo jakoś mało o nich słyszę, doktor mi je polecił,mówił,że przy dużych implantach te się nie pomarszczą,bo teksturowane,cholera nie znam się na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexar , dzięki czuję się już dobrze. Od dwóch dni nie biorę tabletek przeciwbólowch , właściwie to muszę się pilnować żeby nie zrobić rękami czegoś głupiego , nie mogę usiedzieć na miejscu. Wczoraj zauważyłam ,że z prawej piersi opuchlizna szybciej schodzi. Jutro zdejmą mi szwy, no i wezmę upragniony prysznic. Jak będę jechała w połowie września do kontroli to może wtedy wypijemy kawę + coś słodkiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No można, niestety ja straciłam w lewej, ale czekam aż mi wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek , spokojnie dasz radę , staraj się nie myśleć , czas szybko zleci . Ja jak miałam chwile zwątpienia oglądalam sobie zdjęcia przed i po operacji , myślałam sobie " ale super cycki" ja takie będę miała już za..... Bałam się narkozy ,ale było wszystko ok., nie miałam mdłości, nic mnie nie bolało po wybudzeniu . Na drugi dzień już sama wstawałam z łóżka i bardziej dokuczał mi ból kręgosłupa niż piersi. W domu też tabletki brałam bo mi plecy wysiadały, ale już jest super. Dzisiaj jestem 8 dni po i gorzej wspominam poród . Trzymaj się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, zdaje się, że tak :) strasznie droga ta dodatkowa doba w klinice.. ale ja bym się bała jechać autobusem jednak.. może nie było to wszystko takie bolesne (pewnie dzieki p/bólowcom) ale ja się czułam taka megazmęczona, nie miałam siły się sama ubrać żeby wyjśc z kliniki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIULEK też mam 10 go w poznaniu a ty ? już mnie dławi i trzęsie,już bym chciała być po wszystkim jeszcze nie wiem jaki rozmiar 350 lub 325 na pewno okrągłe,jeszcze nie wiem boje sie żeby nie były za duże i tym bardziej za małe, jeszcze raz proszę ALEXAR o 350 -tki,i wymiary twoje przed moje pod biustem 78 a w - nic,to może te 350 nie będą za duże ? dziewczyny a mogę was prosić o te 325 jeśli któraś ma i wymiary od razu,pomóżcie w wyborze pozdrawiam i uśmiecham się do wszystkich cycolinek mam nadzieje że dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75A/70B
dzięki dziewczyny:) Ja mam alergie najprawdopodobniej na nikiel (co parę lat wychodzi mi na co innego, więc już sama nie wiem), czyli w sumie na wszystko, ale astmy nie mam :D, póki co. A Ty Samanto ile masz lat? Pytam bo jestem ciekawa kiedy planujesz miec dziecko...ja to jestem juz stara dupa i właściwie to tak chciałabym zajść w ciążę gdzieś za rok...i ciekawa jestem jaki musi być odstęp czasu między operacją a dzieckiem. Ps. A ja chciałabym już stać w tej kolejce po stanik o rozmiarze C :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 23 lata :) jeśli planujesz dzieciątko za rok, to może poczekaj i zrób op po ciązy (trzeba odczekać 3-6miesięcy od zakończenia karmienia - róznie lekarze mówią) Madżenta- ja mam 325cc i 65cm pod biustem! jeśli Ty masz 78 to 350 nie będą na pewno za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak właśnie myślę, że chyba niestety będę musiała to odłożyć narazie:(. Może w ciąży mi trochę urosną :) Ale jeszcze mam pytanie do dziewczyn, które robią w Poznaniu operacje...u jakiego lekarza robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Mandzeta,ja mam 73 w obwodzie,w cyckach 83 i biore 400,mysle ze Ty tez powinnas wziac wieksze:).a ile masz wzrostu i ile wazysz?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, mam 165cm i62 kilo ważę więc nie jestem mała ani drobna,ale myślę że 350 to max u mnie bo się boję że się będą rzucały w oczy a ja wolę to ukryć przed otoczeniem bo otoczenie nie potrafi zrozumieć najpierw się obawiałam że 300 nie wejdzie a z tygodnia na tydzień coraz więcej chcę :) dziewczyny poślijcie fotki jeśli możecie,czekam,mam jeszcze kilka dosłownie dni :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA twoje cycki to akurat widziałam są boskie czy możesz mi rzucić fotkę jak teraz wyglądają? ja mam trochę więcej pod biustem i boję sie właśnie że sie 325 zgubi,ale 400 to bym chyba nie wzięła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
mandzeta ja tez sie boje za duzych cyckow:),ja tez waze teraz 62 kilo:),wzrostu mam 170,ja jednak mysle o 400,325 to chyba beda przymale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SWEET 400 to mi nawet doktor nie da nie ma szans,moż go przekonam na 350 a jak nie to nawet 325 będzie ok skoro teraz jestem jak deska :) SAM czekam więc na zdjątka,dzięki mam nadzieję dziewczynki że wkrótce się pochwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAM dzięki wpłynęły ! ekspresowa jesteś super są naprawdę , jak mi doktor większych nie da to takie też będą ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madżenta bierz jak największe bo bedziesz żałować ze są za małe. Myśle 350 bnie będą wcale za duze. przy Twojej budowie spróbowałabym nawet większe. Pozdrówki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinciaoo7
Witam! Jang slicznie dziekuje za fotki.Masz ladne piersi.Ja najbardziej obawiam sie widocznych blizn pod piersiami a dr.witwicki chyba nie robi na otoczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
Madżenta-ja mam 10, ale w Warszawie, dr Stańczyk będzie mnie operował.Nie zastanawiaj się też, tylko bierz większe implanty,ja mam wyjściówkę prawie zerową i wybrałam implanty okrągłe 410 cc, chociaż zamówione będą też 360cc w razie czego,i myślę, że z mojej zerówki nie wyjdą olbrzymy,chyba, że się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
75A/75B -ja też mam alergię prawie na wszystko,w tym nikiel,mam też astmę i lekarz mówił,abym leków nie odstawiała,mam inhalatorki wziąć ze sobą do kliniki.Wcześniej też się bałam,aby nie okazało się to przeciwwskazaniem,ale po konsultacji odetchnęłam z ulgą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna, ja mam podobne gabaryty, zeby nie powiedzieć takie same :) mam wkładki okrągłe 325 wysoki profil, z takiego sobie A wyszło na oko spore C, stanikowo ok E. zadajesz dużo ogólnych pytań - to jak długo się czeka czy koszt zależy od lekarza, u którego się robi - u jednych czeka się wiele miesięcy, u innych parę tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny; kakukabano wróć na forum,zerkam na twoje cycuszki,prześlij mi nowe zdjęcia,kurcze zapomniałam czy ty masz 300 czy większe wkładki? buziaczki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×