Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Nataluszka ile ważysz i ile masz wzrostu? Mi wybrał też profil średni chociaż nie jestem zachwycona ale jadę jeszcze raz na konsultację więc może to się zmieni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleśka,mniejszych bym nie wzięła,a jakby były większe to bym nie płakała:)Ogólnie jestem zadowolona!Noszę biustonosze 70g,zależy jakiej firmy,jeden mam 75f,ale pod biustem jest za luzny.Szczerze mówiąc nie jest mi łatwo kupić biustonosz w sklepie,w necie jest łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataluszka - no ja tez wciagam witamine C i rutinoskorbin (zalecenia dr Krajewskiego), ale slyszalam tez o lekach , ktore lepiej przygotowuja skore dopozniejszego gojenia sie po operacji (ale nie znam nazwy tego leku), moja kolezanka stosowala na swoje blizenki (tez ten sam doktor)najpierw taki antyseptyk w sprayu a potem Biooil do masazy i teraz nic juz u niej nie widac.. Mam jeszcze takie pytanie do dziewczyn, ktore sa juz "po": jakie ciecie wybieralyscie? Bo ja chcialam okolootoczkowe a lekarz mi mowi ze lepiej pod piersia.. i teraz nie wiem co mam zrobic.. Ktore lepsze? Ktorego mniej widac? 1AJA1 - mam nadzieje ze sie trzymasz, jestem myslami z Toba i zycze ci zeby bolalo jak najmniej, a za tydzien zebys sie juz tylko z tego smiala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
YA_GUSIA podobno wit.C po to żeby wzmocnic organizm i nie lapać infekcji. A jeśli chodzi o skóre to też słyszałam żeby wcierac duuuużo kremów i balsamów nawilżających i nie powinno się chodzić zbyt często na solarium , żeby skóra nie była wysuszona. Tylko ile w tym prawdy to nie wiem, ale raczej nie zaszkodzi spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
1AJA1 ty kobietko dzisiaj zostaniesz szczęśliwą posiadaczką pięknego biustu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki i daj znać co u Ciebie jak już będziesz mogła się ruszać i napisz jak to wszystko przeżyłaś :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleśka 26
Dziewczyny wiem na pewno że nie wolno dwa tygodnie przed operacją zażywać aspiryny ponieważ ona rozrzedza krew. Cały czas czekam na Meduze co Ona nam napisze jak w końcu dziś zobaczy swoje nowe piersi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleśka dziś czwartek,jutro jadę na kontrol,ja jestem pesymistką -obawiam się,ze mogą mi się nie spodobać,taka już jestem,wiem,ze proces układania się piersi trwa tygodniami a nawet miesiącami więc nie liczę jutro na ochy i achy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1aja1- Kobietko juz wkrótce wrócisz z zabiegu :) Trzymam kciuki i mysle o Tobie .Znam tam wszystkie kąty więc z wizualizajcą nie mam problemu ;) Jutro wybieram się do Gryfic .Podaj nr pokoju to Cię odwiedzę .Może szegos potrzebujesz? Pisz śmiało -przywiozę. ya_gusia- sprawdz pocztę .o leki sie nie martw dostaniesz zalecenia i recepte po zabiegu.Na razie wit c rutinoskorbin .Usg tarczycy i piersi i morfologię sobie zrób żebys wiedziała czy jest ok .Zawsze masz jeszcze czas żeby je podciągnąc jak wyjda slabe.Na dwa tygodnie przed zabiegiem nie mozna brac przeciwbólowych i antyseptycznych leków.Wczesniej luz ;) beciuv- miło że znowu jesteś :) meduzik - jestem przekonana że będą cudne :) Pozdrawiam resztę kobietek . Coraz więcej nas tutaj i cieszy mnie że przybyło pacjentek Dr Krajewskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow napisalam dlugiego posta i mi wcielo.. Wiec w skrocie: Monaga – wielkie dzieki za info o tabletkach i pielegnacji skory Bede sie masowac od dzic moze oliwka(?) i poszukam czegos supernawilzajacego do biustu w sklepach, jak masz cos konkretnego na mysli – daj znac Meduza31 – nie martw sie, beda sliczne, a za pare tygodni – jeszcze sliczniejsze, a potem wydasz fortune na nowa garderobe, zeby sie nimi troche pochwalic zobaczysz stay positive! 1Dani!1 – wieelkie dzieki kobietko za maila (odbiore go jak tylko wroce do domu, teraz jestem w pracy i prywatne skrzynki sa tu zblokowane), to mnie uspokoilas ze dostane jakies zalecenia, bo wyciagnac jakies info z naszego doktorka jest ciezko (no malomowny on cos taki), i dzieki za info o badaniach!! Zrobie je jak najszybciej Aha – no i pochwal sie swoim super biuscikiem, ja nigdy jeszcze nie widzialam anatomek A tak a propos – ja startuje z : 168cm, troche ponad 50kg i 70C/75B rozmiaru – a bede miala mentora okraglego 375 – to dobry wybor? A tak w ogole dziewczyny to sie powinnysmy kiedys spotkac i umowic na sesje (nawet wiem gdzie) i wysmarowac jakis super kalendarz na pamiatke albo w prezencie dla doktora:P Pozdrowionka! 1AJA1 – kobietko daj znac jakby Ci czegokolwiek brakowalo – ma w Gryficach z tuzin zaufanych ludzi – podesla ci cokolwiek by to nie mialo byc, lub cos zalatwia daj znac! I gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyzdecydowalam sie na biuscik i zapisalam na konsultacje do bromy...ale do was mam pare pytan...otoz ja nie chce miec wielkiego biustu (mysle o raczej malych lub max srednich)i w zwiazku z tym czy wiecie jacy lekarze nie maja parcia na wkladanie jak najwiekszych implantow...chodzi mi o warszawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza pomyliły mi się dni tygodnia myślałam że dziś już jest piątek :-). Yolca jeśli powiesz obojętnie którego lekarzowi ze chcesz mieć małe piersi to każdy to zrozumie on może proponować Ci większe ale i tak ostatnia decyzja należy no Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa na razie moje teoretyczne rozwazania, bo i tak musze sprawdzic co lekarz mi powie na pierwszej konsultacji, a to bedzie juz w przyszlym tygodniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yolca, dr Broma na pewno nie zrobi Ci za dużych piersi :) on zawsze daje 2-3 opcje rozmiarowe i tłumaczy, co z danej wielkości wkładki może wyjść :) jesli chcesz, mozesz looknąć na wątek http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4247616&start=300 my tam sobie piszemy takie pogaduchy związane z operacją u dr :) lekarze jesli już, to mają parcie raczej na wkładanie małych wkładek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam, a jak u ciebie?? minelo ci juz pol roku, zadowolona jestes??? podeslij mi fotki jak mozesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pięć dni mi minie :D zadowolona jestem ogromnie :) uwielbiam mój nowy biuścik 😍 dr Bromę też uwielbiam, jesli coś jeszcze robić, to tylko u niego :) mogę podesłać Ci zdjęcia takie z ok 4 mies po, bo nowszych nie mam, a tak to się pewnie koło weekendu obfotografuję z każdej strony, to podeślę wtedy nowe :) o, tak będzie najprościej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta - no wlasnie przeczytalam, ze masz takie super sycuszki (wzor do nasladowania), przeslij mi jakies fotki, moga byc te 4 miesieczne:) z jakiego rozmiaru startowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ja juz w ogole nie wiem... wszystkie dziewczyny robia anatomki, a mi lekarz zalecil okragle, bo moj naturalny tez jest okragly.. i jakie ciecie wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłane :) ja mam cięcie pod piersią, ale wolałabym wokól otoczki - moim zdaniem jak się wszystko wygoi to ładniejsze blizny są, mniej widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta - dzieki bardzo, odbiore jak bede w domu za jakas mala godzinke ;) napewno sa boskie i bede Ci teraz zazdroscic caly czas:P to moj doktorek mnie nasciemnial - ze nie bedzie w ogole nic widac blizn pod piersia po jakims czasie..:/ nie mam pojecia co robic, z jednej strony pod piersia jest bezpieczniej i mniej inwazyjnie (suteczki nie straca czucia, zero problemow z karmieniem i szybciej ustaje bol) a z drugiej strony te okolootoczkowe podobno mniej widac.. zwariuje.. z moim doktorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy - Becia na przykład ma tak wygojone blizny pod piersią, że za cholerę nie widać :) ale tak to nikogo więcej z takim szczęściem nie kojarzę.. a te wokołotoczki mi się jakoś lepiej widzą.. a z tym traceniem czucia to bywa róznie. często przy cieciu pod to się zdarza niestety, jedna z dziewczyn kiedyś coś konkretniejszego o tym pisała, ale kurcze nie pamiętam :) w każdym razie to nie do końca sprawa cięcia, można niestety stracić czucie i przy tym pod :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielu lekarzy mówi, że to nie wyklucza karmienia. na rozowym chyba była jedna laska która karmiła (jakas od mojego dr, kojarzy mi się, że miała cięcie wokołot..?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ya_gusia- SŁUCHAJ DOKTORA ON NAJLEPIEJ WIE JAK BEDZIE ŁADNIE. TO NIE PRAWDA ŻE WSZYSTKIE ROBIA ANATOMKI .MOJA KOLEZANKA TEZ MIAŁA ZAPROPONOWANE OKRAGŁE BO STWIERDZIŁ ŻE JEJ TAKIE BĘDĄ PASOWAŁY I BARDZO ŁADNIE WYSZŁY.JA MIAŁAM WYBÓR I WZIEŁAM ANATOMICZNE.SKORO CI RADZI OKRAGŁE -ZAUFAJ.ON JEST MAŁOMÓWNY ,ALE TO DOBRY FACHOWIEC .ZNAM 4 OSOBY KTÓRE U NIEGO ROBIŁY I KAZDA ZADOWOLINA JA PIATA , BECIA SZÓSTA HE HE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do czucia ja miałam pod piersią .Czucie miałam od poczatku od góry i boki .Teraz jest już wszędzie.Koleżanka miała to samo cięcie i okragłe wkładki i nie miała czucia.Nie wiem jak teraz ale mówiła ostatnio że jej wraca powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc WAM Ja powoli odliczam dni do operacji,teraz leze w lozku bo mnie rozlozyla jakas choroba.Ciesze sie ze jest to forum nawet nie wiedzialam o zadnej wit c i rutninoscorbin oczywiscie juz wszystko zakupione.Doktor zgarnie troche kasy(widac po ilosci pacjentek na forum) :) pozdrawiam was wszystkie.Dani mowilas ze twoja kolezanka robila okragle czy moge liczyc na jakas fotke? ewelinka99@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
Inka ja niestety też coś złapałam ( a dokładniej zatoki i pęcherz), gdyby nie to, to już od kilku dni (od ponedziałku) bylabym po oper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×