Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość silky
ide na zabieg juz za dwa dni tzn 24ego i bardzo wam zazdrosze ze jestescie po:( jakie leki przeciwbólowe polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, nie denerwuj sie , wszystko bedzie ok , wkrotce bedziesz bardzo HAPPY :-).. ja mialam ketonal , byl ok ...do tego mialam tez plastry przeciwbolowe , nie pamietam nazwy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamłazel
pralineee tak chciałam zobaczyć twój biust...:( ale juz tu nie zagladasz, pewnie wyjechałaś tak jak wcześniej pisałaś ...szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaP
Zrobiłam u dr Grzesiak podciągnięcie biustu i wstawienie implantów. Super robota. Nie zdawałam sobie sprawy,że tak dobrze może to wyglądać.Miałam naprawdę bardzo brzydki biust po 2 ciążach i ciągłym odchudzaniu, a teraz znowu poczułam się atrakcyjnie. Jestem bardzo zadowolona z Dr Grzesiak. Jest sympatyczna, dużo żartuje, cały zespół jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carzone
Do Koralka3 w listopadzie będzie 2 lata od zabiegu i na szczęście wszystko jest ok. Miło ze jesteś zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadowolona to mało powiedziane :) to była najlepsza decyzja w moim życiu.. Dodało mi to dużo pewności siebie. Zmieniłam się na plus i jestem szczęśliwsza w życiu. Może to dziwnie brzmi, ale pewność siebie jest bardzo ważna w dążeniu do własnych marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boobsie czy mogę prosić o zdjęcia? Prosiłam już ale nie dostałam. Kamik a konsultację miałas tylko u jednego chirurga? Jeśli myślisz, że możesz być niezadowolona z otrzymanego rozmairu, to skorzystaj z konsultacji u innego chirurga. Dziewczyny nie raz pisały,że jeden lekarz mówi że np tylko 240 a drugi da radę 325. A to już różnica.Przemyśl sprawę, abyś nie żałowała wydanych pieniędzy i bólu. Ja na konsultację idę do Sirka i Kasprzyka. Wygra ten który zaproponuje mi większe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 80
Anika... Twoje podejście jest nierozsądne. To nie jest konkurs, zazwyczaj dla dobra pacjentki nie wpycha się "ile się da"! Byle partacz włoży Ci ile będziesz chciała byle zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Ania 80 ja nie wyobrazam sobie miec wiekszych moj kregoslup chyba by nie wytrzymal zaufalam lekarzowi i jestem zadowolona , po to sa te wszystkie wymiary, symulacja komuterowa zeby dobrac odpowiedni rozmiar do naszej figury itd a nie pakowac ile sie da w koncu te nasze nowe cycuchy zostana nam do konca zycia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamłazel
mam pytanie do dziewczyn, które mają już implant jakiś czas, tzn. dłużej niż pół roku. Może pyt. jest głupie, ale czy świadomość posiadania implantu pod skórą, jest u was przez cały czas ?? tzn. czy to ma jakiś tam ciężar, który się ciągle czuje, czy w ogóle sie o tym z czasem zapomina. tzn. czy osoba, która przed powiększeniem nie miała w ogóle nic, to po operacji, będzie czuła, że jest jakby "cięższa" ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje podejście jest praktyczne a nie nierozsądne. Robicie operacje plastyczne i zmieniacie swój wygląd, dlatego konsultacja z jednym chirurgiem może być czymć nierozsądnym.Przeczytałam prawie całe forum i wiem,że dziewczyny tak robią. Przykładem może być choćby Samanta. Macie racje to nie konkurs,ale już nie jedna dziewczyna narzekała na zbyt mały rozmiar. Jeden lekarz może oczywiście uważać,że więcej się nie da, ale drugi może powiedzieć że nie widzi przeciwskazań aby dać trochę więcej.I nie oznacza to że musi być partaczem. Ale zrobicie jak uważacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi bardzo dziękuję za fotki. Super, że jesteś już po operacji. Ja się już nie umię doczekać, też już chcę.Póki co czekam na konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamlazel-ja nie odczuwam zadnego ciezaru-bo 290 to nie ciezar:)jak moje wlasne,od zawsze,tylko ciut pelniejsze Dziewczyny wielkim minusem przy malych wkladkach to przede wszystkim za duza przestrzes pomiedzy piersiami-co nie wyglada zbyt fajnie i naturalnie tez nie,a silikonow lepiej nie torturowac fiszbinabi i push-upami,zeby je zblizyc.Jest tez wielki plus ,ze sie prawdopodobnie nie beda marszczyc. Poddajac sie op.dzisiaj, nie zgodzilabym sie w zadnym wypadku na 290g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem 2 dni po operacji u dr. Śtańczyka. Mam mentory 350 moderate plus. Sluchajcie czy to normalne, że piersi są okrągłe mocno na górze a mało ich na dole i do tego sutki jakies takie w dół skierowane? Czy to sie jakos ułoży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamłazel
janess to znaczy, że wzięła byś więcej niż 290g ?? A jaki biust miałaś przed? i jakiej jesteś postury-drobnej niskiej , czy odwrotnie ? Renata800 napisałaś,że jak większe to"kręgosłup by nie wytrzymał" tzn. ,że jednak implanty swoje ważą, im większe tym większy balast, bo juz nie wiem co myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamłazel - mam 345 anatomki od marca . Są jak każda inna część mojego ciała i nie czuję żadnej różnicy .Poprzednie pigmejki juz dawno poszły w niepamięć ;) Janess pozdrawiam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzilabym sie na 290 i mniej,minimum 325,najlepiej 375:), mam 160cm,50kg,piersi po ciazy,nie karmilam-przed op.80-82cm w obw.pod piersiami 66cm.Piersi sa sliczne,ale dla mnie za male. Bede u dr. w maju w innym celu,ale przy okazji zapytam o 375:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 1Dani1 -wielki calus :)malo dziewczyn zaglada ,same nowe cycolinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hei Dani. Czy mogłabyś przesłać jakieś foto swoich nowych cycoch? Bardzo będę wdzięczna. Pozdrawiam. Janess mam konsultacje u Kasprzyka 22 czerwca. Też bardzo bym chciała jakieś 375 i nic mniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janesik buziolek,lo matko Twoje cycuchy to już pełnoletnie,ponad roczek maja.Mało nam,mało nam.....też tak mam.Te moje 335 są niezauwazalne.Wstyd sie przyznać,że coś tam majstrowałam przy nich.Pod palcami wyczuwa sie sporo wolnego miejsca więc okazuje się ,ze można było tam wepchnąć znacznie większy implant. Samancie tez roczek stuknął.Pozdrawiam dziewczynki,buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika- poprawiłam się moje melonki stare są wrześniowe ;) jak chcesz to podaj maila . Meduzia :* Widze że wywołujemy się do tablicy po kolei .Janess może się nie odzywają, ale za pewne czytają, więc BUZIAM WAS WSZYSTKIE CYCOLINKI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzka witaj:)No moje juz sie starzeja ,trzeba powoli myslec o wymianie-na wieksze oczywiscie,:)Moje tez male ,ale teraz bede madrzejsza:) Anika 27 tak trzymaj i powodzenia w negocjacjach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani I Meduzka zdjęcia dostałam.Cycochy super. Gratuluje! Kochane cycoliny powiedzcie mi proszę czy 400ml to to samo co 400g? Bo kurna nie wiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamlazel tak uwazam ze cycki swoje waza i to sie pozniej odbija na naszym kregoslupie , moja znajoma ma swoje ogromne i to jest dla niej bardzo duze obciazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silky
DZiewczyny jestem juz po na razie "umieram" szczerze spodziewałam sie mniejszego bólu. Mam jeszcze dreny. Dzieki Wam za rady zeby wziac wiekszy zamiast 29, wzielam 325cc i tak nie sa duze nawet teraz kiedy sa opuchniete. Mam pytanie czy któraś "formowała" jakąś gumą .Jeden implant ściągnął sie w bok( spowodował to mięsień) tzn sutek jest nizej w dól "patrzy" lekarka powiedziała ze skoryguje to "guma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×