Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

no ostatecznie chyba tak:) w lutym podziele sie wrazeniami. moze bedzie tak jak oczekuje (duze bez przesady:)) jak na razie jestem na etapie badan i wyleczenia nie objawiajacego sie wczesniej gronkowca... :/ byle do 14-stego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaśki.,
duży implant,ten implant powiększy ci o 3,4 razy rozmiar piersi,tak wiec masz teraz C... To sobie policz ile bedziesz miała po op:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest na forum emi co ma 440 anatomy i po operacji powiedziałaze mślała ze beda większe..widziałam je na fotkach i wcale nie są giganty jakieś...a chyba b miała wyjściowe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to widze, ze nie tylka ja jestem szalona,dzieki:) a wiec droga Emi prosze opowiedz mi jak to jest z tymi 440 ... ?? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki...coś bylo z naszym forum??? Wogole posty się nie wyswietlaly tylko osoby które je pisały!!! No ale już jest dobrze :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy takie straszne pieczenie przy wstawaniu jest normalne? czuje jakby mi piersi rozrywalo i ktos palil sobie na nich ognisko.... do tego te rece- ledwo telefon przy uchu utzrymam 2 minuty... czy Wy tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASKKA4...szczupła jestes, nosisz 70 pod biustem no ale wydaje mi się ze ogromniaste to nie wyjdą! To tylko te cyferki przerażają, na golasa bedą duże ale w ubraniu już nie tak bardzo :-) A będziesz mieć anatomki czy okragle? Tak jak już pisała Marta ze Emi ma 440...i ja tez widziałam jej piersi i wcale nie są to balony!!! Już nie pamietam jaka była jej wyjsciowka ale ona chyba mam wiecej pod biustem i chyba miseczke B wiec się wyrównuje! Popros ja o fotki to będziesz mniejwiecej wiedzieć co Cię czeka ale i tak każdej inaczej wychodzi :-) Ja mam 410 okragle o wcale nie są wielkie, ładnie wypełniają gore, są jeszcze opuchniete wiec czekam na efekt końcowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
Dziewczyny, czy któras z Was operowała się u dr Skupina w Poznaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszylas mnie, bo juz myslalam ze bedzie zbyt przesadnie:) ja bede miec anatomiczne mentor, tez chcialam okragle ale lekarz powiedzial mi ze przy moim waskim obwodzie moze to zle wygladac... widze ze Ty tez masz powyzej 400-stu:) strasznie chcialabym zobaczyc jak wygladaja,wiec jesli to nie problem to prosilabym o fotke:) poprosze takze emi jak tylko sie pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, spokojnie Kochana, dopiero 2 doba u Ciebie! Wszystko jest OK, mnie tez pieklo ale bardziej w mostku bo mialam bardzo spuchniety (nadal zreszta jest) takze jeszcze ze 2 dni i będzie lepiej :-) A masz wrażenie jakby cycki były do Ciebie przyklejone i są twarde jak skala??? U mnie dziś już 6 doba i jest super, teraz czuje jakbym miala zakwasy po silce :-) no i jakiś kaszel mnie złapał??? Nie wiem skąd bo przecież nie wychodzę nigdzie, oprócz 15min wczorajszego spaceru z mężem? No ale badrzo mi ten kaszel nie przeszkadza tzn.nie bolą mnie cycki jak kaszle :-) a wiele dziewczyn mówiło ze boli jak cholera a wiec każda z nas inaczej przechodzi okres po op. Napewno doznania sa podobne ale zawsze czymś się różnią! Będzie dobrze! Musisz czekać! A jak noce? Ja od samego poczatkubdpalsm dobrze, jedyne co to ból pleców bo bez ruchu praktycznie 3 pierwsze doby były :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASKKA, wyślij adres to prześle Ci moje foty, a masz może swoją wyjsciowke? Prześlij mi to zobaczymy co tam masz! Mój e'mail: monis1-9-8-2@o2.pl. Rodzilas już? Ja noszę stanniki (przed op 70A a teraz mam sportowy 70D) ale będę musiał zmienić na 65E bo jest trochę za luźny :-( Mam pod biustem 68cm czyli mam wąska klatkę i doktorek zaaplikowal mi okragle, wysoki profil bo ja chciałam bardzo wypełnione od góry! ciekawe co doktorek miał na myśli mówiąc ze okragle w Twoim przypadku bedą zle wyglądać? A jakiego efektu Ty oczekujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
monis1982 piszesz, że masz wąską klatkę i masz okrągłe po sugestii lekarza - zadowolona jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
monis1982 pytam, bo ja też jestem bardzo drobnej budowy, po dwóch ciążach i wybrałam okrągłe wysoki profil 325cc i mam wątpliwosci czy nie będą dwa stożki wypchane do przodu :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Ci na maila swoje foto przed... jestem po ciazy, moje piersi zmienily sie bardzo:/ rozchodza sie tez troche na boki wiec zastanawiam sie jak to bedzie wygladac po operacji.chcialam tez okragle, bo tak jak Tobie podoba mi sie gorne uwypuklenie. doktor dobral mi mentory, ktore sa jak anatomiczne ale maja wieksza gore niz te zwykle wiec moze tez beda ladnie wygladac:) ja od samego poczatku oczekiwalam duzych piersi, dlugo zastanawialam sie nad lekarzem, ale ostatecznie robie u dr kolasinskiego. widzialam pare jego dziel i bylo bardzo ladnie.boje sie tylko bolu, bo po porodzie jestem bardzo wyczulona na niego heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasska operacja przy porodzie to pikuś..nic się nie bój .... bedzei dobrze...a widziałam te cycunie emi ...super a takie wszałtne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam az sie pojawi i tez poprosze o fote zeby popodziwiac:) no tak porodu nic nie przebije...:/ probuje sie nastawic pozytywnie,ale obawy wciaz gdzies we mnie siedza.bede miala robione metoda pol pod gruczol pol pod miesien wiec moze troche mniej bedzie bolec (tak slyszalam bynajmniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassia u nas dają labo pod gruczoł albo pól na pól-czesc pod mieścień a dól pod gruczoł....ja mam tak właśnie ...uwierz mi że nie jest jakiś dramat bierzesz p/bolowe jak coś boli i już...cycki to nie ból tylko ciągnie ci skórę..tak jakbys miała zaraz karmić(jesteś mamą więc myslę ze wiesz o czym mówię) i są takie ściskania jak własnie przed samym karmieniem... a bardziej mnie bolały plecy od lezenia i obciązenia no i żebra ale ketonal wzięłam i już... a miesień boli jak po sotrym treningu zakwasy są...i tyle bez stresu... wolałabym mieć 5 operacji cycków niz jeden poród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mail kasiadrobek@o2.pl moge Ci wyslac swoje wyjsciowe foto, to moze napiszesz mi wtedy czy duzo roznia sie od twoich przed operacja (chodzi mi o wielkosc)bo wydaje mi sie ze nie mam duzych piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta p. dzieki, bo po Twoich wypowiedziach juz mi lepiej i jakby strach opadl o polowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta1977...jestem bardzo zadowolona :-) ja powiedziałam doktorkowi czego oczekuje czyli mocno wypełnione od góry... Ja nie chciałam naturalnie wyglądających wręcz przeciwnies sztucznie wyglądające, takie pileczki! Nie wydaje mi się żebyś przy takim implancie miała dwa stozki bo to mała wkladka! A ilevmasz wzrostu i pod biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasska...nie bój się op, jeśli jestes zdrowa i nie ma żadnych przeciwskazan do narkozy to luzik...ja miałam pietra bo EKG serca mi złe wyszło i trzeba byli zrobić specjalistyczne no i obawialam się ze op się nie odbędzie? Ni ale wszystko dobrze się skończyło, op się odbyła a ja z dnia na dzień coraz lepiej się czuje :-) 3 pierwsze dni to rzeczywiście boli a raczej ciągnie tak jak mówi Marta, najlepiej lezec i odpoczywać, potem powoli wykonywać drobne czynności a ciało samo Ci powie na ile możesz sobie pozwolić w danej dobie! U mnie dziś to czułam jakby zakwasy po silce :-) Emi ja tez jutro jadę na kontrole :-) Jak wrócisz to napisz co mówił doktorek, a o której masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
Monis 1982 ja mam 164 cm wzrostu, w biuscie 76 cm pod 66, waga 49 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bólem u każdego inaczej ale uczulam na dobór wkładek żeby właśnie nie żałować że za małe. Co do mnie to od początku nikt nie pomagał mi wstawać, na szóstą dobę prowadziłam już auto i byłam w stanie ubierać córkę 3-letnią do przedszkola.Na trzecią dobę układałam się już lekko na boku bo spać na plecach to koszmar Po miesiącu miałam ważne wydarzenie i cały dzień byłam w sukience bez stanika, trochę dziwne uczucie jakby cycki miały odpaść ale nic nie odpadło. Po 7 tygodniach nosiłam już staniki z fiszbinami ale dobrze dobrane czy nie za małe wżynające się. Mój rozmiar to 70E lub 65F. Po 2 miesiącach blizny były bialutkie i niewidoczne, mam fotki. Niczym ich ni smarowałam. Teraz jestem 4,5 miesiąca po i piersi są boskie, śpię na brzuchu, noszę dziecko, uprawiam sport. Żadnych komplikacji. Polecam dr Renkielską z Gdańska. Fotki mogę podesłać gdyby któraś chciała zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UlalaSTR ja właśnie zastanawiałam się czy nie za duże wzięłam wkładki, ale już dziewczyny przesłały mi fotki z takim samym o troszkę mniejszym rozmiarem i jest super:) a czy mogłabym zobaczyć Twoje dzieło? bardzo jestem ciekawa:) mój mail kasiadrobek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis daj znać jak po konsultacji. dzięki za rady, dużo mi to pomogło:) teraz wejdę do kliniki z uśmiechem na twarzy, wcześniej myślałam, że uciekne heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sixty-nine czy mogłabyś mi również przesłać fotkę? ciekawa jestem również innych rozmiarów... mój mail kasiadrobek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×