Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

dziękuję również za wszystkie foty:) cycuszki macie cudne, a lato przed nami drogie Panie:)będziemy kusić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASKKA, nie wydaje mi się żeby doktorek chciał wiecej zarobić! Oni staraja się robić takie cycki żeby spełnić nasze oczekiwania bo wiadomo ze pózniej maja pozytywna opinie a to się liczy bo nowe pacjetku własnie takiego lekarza wybiorą! A jeśli zamiast zadowolić pacjetke będzie partaczem i potrzebna będzie poprawka to mali tego ze straci w oczach to jeszcze będzie musiał za mniej kasy poprawiać, wiadomo ze jak to się mowi "po kosztach" ale będzie musiał poświęcić swój czas no i naslucha sie tez narzekań...a pi co mu to?! Nie lepiej odrazu wykonać "dobra robotę" :-) No ale wiadomo ze jeżeli doktorek nie miał dużo praktyki i styczności z różnymi przypadkami to logiczne ze uczy się na kolejnej kobiecie!!! Niestety taka jest prawda :-( Tak wiec jeżeli Kaskka Ty mowilas ze chcesz okragle czyli oczekujesz wypełnienia od góry ale doktorek stwierdzil ze masz zbyt obwisle piersi i okrągły implancik nie wypełni wystarczająco dolnej części piersi bo się zna i gołym okiem to widzi wiec żebyś była zadowolona i on przy okazji będzie w oczach innych dobrym fachowcem proponuje Ci składkę anatomiczną ale z wysoka projekcja czyli i tak Twoja pierś będzie wypełniona od góry! Zapytaj doktorka o parametry Twoich implantow? Ps.dziewczyny...po op miałam założone szwy rozpuszczalnevi dziś nie było potrzeby ich ściągania :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Dziewczyny napiszcie czy do operacji miałyście sztuczne paznokcie? Pytam bo do porodu musiałam miec naturalne i nieumalowane,dzięki za odp.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
QAmilla umowilam się na kolejną konsultację 15 lutego nie będę się upierała jesli powie że te 340 wystarczą żeby było D,ale moze zgodzi się na 380 i będzie duuuuże D poza tym nie zapytałam o projekcję profil itd a chciałabym to wszystko wiedzieć. Zdaje sobie sprawę że lepiej się nie upierać,bo później powie sama Pani takie chciała ja proponowałem mniejsze .Ale zapytać zawsze warto,bo w końcu to kupa kasy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogłam mieć paznokcie akrylowe ale bezwzględnie musiałam wyjąć kolczyki akurat miałam tylko w języku. Osobiście nie miałam szczepionki przeciwko żółtaczce, jak macie czas to warto to zrobić. Po operacji dożylnie dostawałam lek przeciwbólowy ( na pewno nie morfinę) ulga na maxa ! Co do rozmiaru to chyba marta.p miała fajny sposób :nalać tyle ml wody ile mają być wkładki i włożyć do stanika, wiadomo że to nie będzie dokładny efekt ale zawsze coś tam zobrazuje. Po przewiezieniu z bloku operacyjnego polecam by osoba która z wami będzie nagrała filmik co mówicie :D ja mówiłam do męża że dziękuje że ze mną jest i że nie będzie już musiał nigdy za to pracować hahaha na jego nie szczęście filmu nie nagrał jak to mówię więc niestety pracuje nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
ULALA jesli mozesz to przeslij mi fotki dawidfilip@onet.pl i napisz jaki miałaś rozmiarek wyjściowy i dzięki za odp. może lepiej zapytam o te paznokcie na kolejnej konsultacji pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
SIXTY NINE nie mogę wysłać kilka razy próbowalam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam paznokcie żelowe ale bezbarwne, nie było z tym poroblemu... u mnie po operacji jak tylko męża do mnie wpuśicli to mu zabrałam telefon i obdzwoniłam wtajemniczonych że żyję i juz jestem po, zanim mój dr przebrał się po operacji i do mnie przyszedł to ja już trajkotałam w najlepsze przez tel. ...ręce załamał! opierniczył i odpoczywac kazał! Potem powiedział, ze po tych lekach co dostałam to powinnam spac a nie skakac...bardzo szybko mój organizm je przerobił... moze do mnie trzeba weterynarza i zastrzyk jak dla konia hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o paznokcie to do porodu normalnie miałam zelowe ale do op nie bo zdjelam ale u nóg miałam pomalowane...ogólnie chodzi o to ze jeżeli cis niepokojącego się dzieje zbirganuzmem to podobno paznokcie sinieja wiec wskazene jest mieć chociaż np.u rak naturalne i nie pomalowane albo odwrotnie - u nóg! MARICZKA pigadaj z lekarzem o parametrach wkladek bo tak jak już pisałam jeżeli ma być efekt wypełnienia od góry to ważna jest projekcja implantu...najlepiej powyżej 5,5 i jaki ma profil...najlepiej wysoki albo extra wysoki! Co do zachowania pi wybudzeniu z narkozy to rzeczywiście są jaja...nic się nie pamięta a gada się głupoty :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dziewczyna o której pisałam nie jest zadowolona, ale nie ma kasy,żeby zrobić drugą operację. Szkoda mi jej, tyle pieniędzy wydała, a jest tragicznie. Ja męczę mojego doktorka telefonami i uspokaja mnie,że wyjdą duże. Mam mieć extra wysoki profil. projekcję 6cm to może coś z tego będzie ;) UlalaSTR wyślij mi proszę fotki kama8i8@wp.pl , masz 325ml, ja będę miała 345 i chciałabym zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Dziewczyny bardzo dziękuje za tak szybkie odp. MONIS własnie o to wszystko chce zapytać,bo na pierwszej konsultacji to byłam jakaś zestresowana więcej mąż pytał niż ja,a poza tym miałam bardzo małą wiedzę na temat powiększenia biustu,bo decyzję o operacji podjęłam właściwie z dnia na dzień.Kiedyś o tym myślałam,później przestałam i przypadkiem kuzynkę męża zobaczyłam z takim dużym biustem noi po rozmowie od razu się umówiłam z tym samym lekarzem u którego ona robiła noi jest,teraz to sobie nie wyobrażam nie zrobic tej operacji jak ja mogłam wytrzymywać z takimi orzeszkami,ale to świetny okres dzieci już mam, więcej nie planujemy więc do roboty.Nie ukrywam że jak patrzyłam na te kobiety które mają duży biust to gdzieś nić zazdrości się pojawiała,ale teraz to już w zasięgu ręki 3 marca na stół i będę jak nowy ulepszony model hi hi DZIEWCZYNY DZIĘKI ZA TO,ŻE TAK WIELE SIĘ OD WAS DOWIEDZIAŁAM teraz pojadę i będę dokładnie o wszystko pytała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qamila, przy takiej projekcji i takim profilu to będziesz miała ładny biuscik, 345 to wystarczająco :-) Będzie dobrze :-) MARICZKA, fajnie ze miglysmy Ci trochę pomoc, ja wiem ile to znaczy dla kogoś kto nic nie wie a za kilka tyg ma operacje! Pamietam jak ja nic na temat wkladek nie wiedziałam sle po rozmowie z dziewczynami z forum odrazu byłam bogatsza w informacje i kiglam ze spokojem pojechać do kliniki i dopytac o wszystko :-) Takze dziewczyny, dobrze bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Od jakiegos czasu pilnie sledzę Wasze wpisy i pomyślałam, że i ja podzielę się z Wami moim doświadczeniem:) 4 stycznia miałam operacje. 250 ml anatomy, Mentor. Klinika dra Sankowskiego, wawa. Operowal dr Lembas, z dwoma innymi chirrgami, w tym z drem Sankowkim. Czułam się bardzo bezpiecznie. Miałam rok wczesniej robiony zabieg Macroline, wiec najpierw mi odciągnęli resztę kwasu, a potem byłam operacja. Całość trwała ok 1,45 min. Obudziałm się w zaskakująco dobrej formie. Profilaktycznie nie ruszałam się w ogóle, wiec nie bolało;) Całą noc, przy moim łóżku siedziała pieleęniarka, starsza, doświadczona pani, ktora poza fachowością była szalenie miła i serdeczna. Czułam się bardzo bezpiecznie i komfortowo. Była na każde skinienie palca. Średnio raz na 2h podawała mi kroplówke, wiec o bólu nie było mowy. Oczywiście, czułam obciążenie na klatce, ale wszystko do przejścia. Tym bardziej, że przed zabiegiem uczono mnie oddychać przeponą, naklejono mi specjalne plastry na kręgosłup, ktore niwelowały ból pleców. Było ok. Nastęnego dnia, o 15tej, po zdjęciu drenów i zmianie opatrunku wyszłam do domu. Ogólne odczucia: - wielkie osłabienie organizmu - przez pierwsze 3 dni wiekszy ból, potem mniejszy - odczuwalny ból przez pierwsze 1,5 tygodnia. Szczegolnie przy wstawaniu. O spaniu na boku nie było mowy. - we wtorek mialam zabieg, a w poniedzialek bylam juz w pracy. Jak wrocilam do domu była zmęczona POTWORNIE. Czułam duży ból. Brałam ketonal forte 2 x dziennie i na noc czopek. Mysle, ze tak sie czulam, poniewaz byłam jeszcze bardzo słaba. Wrociłam do domu i ryczałam jak bóbr, bo miałam dosyc - z każdym dniem było lepiej, ale, moim zdaniem tu nie chodzi tylko o ból. Na ogólne samopoczucie składa się: osłabienie organizmu, brak apetytu, ból (w tym kręgosłupa). Choc jestem bardzo silna, wlasciwie nigdy nie choruje, szybko sie regeneruje itp, to czulam sie jak 90-letnia pani. - dzis wszystko bez problemu moge robic sama. Czuje sie swietnie, wrociłam do formy, spie na boku, ale nadal odczuwam ból. Tabletki przeciwbólowe przestałam brać po 8 dniach. - do samochodu wsiadłam po 11 dniach- jechałam jakies 3 km, ale potem czułam ból. Mimo krótkiej trasy miałam wrażenie, że cofnęłam się kondycyjnie o 2 dni, wiec odpusciłam jazde. - w lewej piersi zrobił mi sie krwiaczek lub pękło naczynko, na własne życzenie, bo 4go dnia rozładowywałam zmywarke i wkładałam szklanki do szafki, ktora wisi na gorze... Mam rozlanego "siniaka" wielkości 6 cm w poziomie. Obecnie jest już w kolorze śliwki:) - prysznic wzielam po 9 dniach, caly czas czulam niepokoj na samą myśl, wiec kąpałam się w wannie, wlewając wodę na dno. WRAŻENIA: - piersi są bardzo ładne. Wyglądają naturalnie. Zupelnie nie przypominają implantów gwiazdek z tv. Opadają, wiec super, bo tym bardziej wyglądają dobrze - mimo, ze mam 250 ml to kupilam trzy staniki w rozmiarach: CK 70 DD, La Senza sportowy 70 D, La Senza normalny 70 D. Generalnie jest to duży biust i uważam, że jak dla mnie optymalny. - każdego dnia czułam ból, ale bez przesady, nie była to katastrofa a mam niski próg bólu. Mimo to, po 1,5 tygodnia chcialam sobie strzelić w łeb:), bo to tak jak z bólem głowy: jak boli cie troche, ograniczając cie, to czujesz dyskomfort. Ale jak boli tak przez tydzien, to ogolnie czujesz, ze to masakra jakas, bo jestes tym bardzo zmęczona. - z dnia na dzien robi się coraz bardziej miękki - czuję się jak milion dolarów MOJE RADY: - nie robcie za dużych piersi... Uważam, że zbyt duży biust odbiera klasę i... IQ. Sexy kobieta to taka, ktora ma piękny biust, ale nie monstrualny. - uważam, że zbyt duże piersi dodają opyycznie kilogramów i ze szczupłej dziewczyny łatwo zmienic sie w taką bardziej puszystą - ja nie rodziłam, wiec wybór rozmiaru był dla mnie o tyle ważny, że nie chciałabym w ciąży wyglądać jak LOLO FERRARI;) - anatomiczne są boskie. Wyglądają jak piękne, naturalne piersi. Juz dzis nie zą zbyt wysoko i tym bardziej wyglądają supernaturalnie. MOJE PYTANIE: - kiedy mogę założyć normalny stanik? :) pozdrawiam Was dziewczyny i głowy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annes witaj w gronie cycolinek :D Uważaj na siebie i nie dźwigaj nawet jak Ci się wydaje że już możesz, gołym okiem nie widzimy co się dzieje w środku, przez pierwsze tygodnie mięśnie obrastają implant i jest ważne by nic tam nie nadwyrężyć. Staniki z fiszbinami zaczęłam nosić 7 tygodni po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ula, najadłam się strachu i uwazam na siebie:) Czyl jeszcze miesiac i założę stanik. Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackSaphirtrrr
hej cz\y ktos ma moze meila do samanty?? nie wiem czy ona tu jeszcze zaglada a przez przypadek zgubiłam jej adres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackSaphir do samanty maila nie mam ale pamiętam że chciałaś poprawiać piersi na większe doszło to już do skutku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
powiedzcie, czy w mentorach jest duża różnica miedzy wysokim a średnim profilem??? Mam mieć 325 wysoki ale boje sie, żeby nie wyglądały na zbyt sztuczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
dodam jeszcze że średnica ma 11,5 cm a projekcja 4,7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
ULALA super cycuchy,pieknie wyglądają.Oglądając Wasze zdjęcia jestem coraz bardziej pewna swojej decyzji.Wielkie dzieki za fotki POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNES...fajnie to wszystko opisalas ale nie powinnas odradzac dziewczynom wiekszego implantu bo nie wiesz kto jakie ma oczekiwanua? A Ty z gory zakladasz ze duże piersi zle wygladaja i dodaja kobiecie kilogramow!!! Nie chce byc niemila i nie chce zebys tez zle to odebrala ale NIE ZGADZAM sie z Toba w tej kwestii! Szczupła kobieta, z waska talia i rozmiarem 65D lub DD napewno nie będzie wyglądała grubo , wręcz przeciwnie będzie bardzo sexi...no ale to jest moj poglad i nie musisz sie z nim zgadzac! Aha...a nie pytalas lekarza kiedy mniejwiecej możesz zdjąć sportowy i założyć fiszbiny??? Jesteśmy tu, na forum zeby sobie doradzac a nie narzucać co która ma zrobić ze swoim ciałem i jeżeli jedna z nas wącha się miedzy wkladka 325 a 350 to ja, osobiście nigdy w życiu bym jej nie powiedziała żeby wzięła 250 bo tak jest lepiej!!! Zastanów się Kobieto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTA1977 czyli implanciki maja być 325, srednica 11,5 a projecja 4,7? A wiec moim zdaniem wcale nie bedą sztucznie wyglądały! Była tu kiedyś pewna kobieta która ma wkładki własnie takie o jakich Ty piszesz sle innej firmy i widziałam jej fotkibi cycki sa super, okraglutkie, bardzo naturalne i nue są bardzo mocno wypełnione od góry, tylko tak delikatnie ale mi się bardzo podobają :-) Mogę sie jej zapytać Martuś czy mogę Ci przesłać? Ale ona nas troszkę podczytuje wiec pewnie wie co tu się dzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTA1977 zapomnialam dodać ze ona jest bardzo podobna do Ciebie jeśli chodzi o wymiary, a nawet jest trochę mniejsza :-) :-) Ja na Twoim miejscu bym się nie obawiała ze bedą złe wyglądać! Przypomnij mi Kochana, czy Ty chcesz mieć troszkę wypełnione od góry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala,śliczne masz te cycuchy :) Aż nie mogę się doczekać operacji :) Super Dziewczynki,że Wy już jesteście po. Mariczka,pewnie,że zapytaj lekarza o większe,bo z tego co pamiętam to te 340ml to pierwsze jakie Ci zaproponował,a więc możliwe,że da radę włożyć Ci tam więcej :) Musimy czekać do marca-ale przynajmniej już widzimy światełko w tunelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
Monis1982 ja chciałabym mieć trochę wypełnione w górnej części, zastanawiałam się nawet nad anatomami, ale jedna znajoma mi powiedziała, że anatomy mogą po paru latach opaść i wtedy już nie będą takie ładne, a jak okrągłe opadną pod wpływem naciągania skóry (starzenia:() to są całkiem ok. Nie wiem już co jest prawdą...im więcej czytam i oglądam, tym więcej mam wątpliwości.... Zrobiłam błąd, że na konsultację pojechałam kompletnie nieprzygotowana, mogłam wziąć jakieś fotki czego oczekuję. Ale nic to, klamka zapadła, termin ustalony i raczej się nie wycofam - żebym tylko nie ryczała później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA1977- ja też pojechałam nieprzygotowana dlatego jak poczytałam co piszą dziewczyny zdecydowałam się na kolejną konsultację,bo tak naprawdę nie wiem nawet jaki będą miały profil i projekcję a teraz wiem że to bardzo ważne.Teraz dokładnie zapytam o wszystko,bo nie chcę byc niezadowolona.Kiedy masz termin czemu piszesz że klamka zapadła mój lekarz 1,5 tyg przed operacją kazał sie przypomnieć bo bedzie zamawiał implanty, więc może zadzwoń i zapytaj chyba że operacja niebawem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny mi też się podobają moje cycunie i czekam z niecierpliwością na letni sezon :D Monis a jakie masz mieć wkładki ? Z tymi rozmiarami to jest różnie... ja miałam mieć początkowo 300ml ale koleżanka z mojego miasta doradziła mi 325 i to był dobry wybór. Ale prawda jest taka że 250ml to też wcale nie tak mało z tym że biust będzie widoczny tylko na golaska pod ciuchami niestety nie bardzo, nawet moje 325ml pod golfem absolutnie nie czyni ze mnie cycoliny dopiero jak się rozbiorę. Anatomy są przeznaczone tylko dla specjalnych przypadków, nie można każdej włożyć anatomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
QAMILLA ja też po obejrzeniu tych wszystkich przecudnych cycuchów nie mogę się doczekać operacji i już się aż tak nie boję jak wcześniej.Dziewczyny mnie uspokoiły,fajnie,że jest takie forum i możemy wymienić się informacjami,mój mąż to juz ma dosyć słuchania o tych moich cyckach,bo ja w domu teraz to o niczym innym nie mówię hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×