Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Monis1982, fajnie, że wpadłaś. Już zatęskniłam za twoją uszczypliwością. A teraz napiszę to, co chcesz przeczytać i co insynuujesz i co cię napędza. Jestem Annes. Jestem na etacie w klinice dra Sankowskiego. Nigdy nie powiększałam piersi, a wpadłam tu w sobotni wieczor, żeby nikt nie pomyślał, że można siać lekarską propagande w weekend i uśpić Waszą czujność. Wszystko sobie wymyśliłam, bo się nudzę, poza tym, za aktywność w soboty biorę kupę kasy. Teraz, Droga Monis1982 dobrze się czujesz? Czy to chciałaś przeczytać? Czy teraz masz satysfakcję? Bo przecież to NIEMOŻLIWE, że ktoś ma swoje zdanie, przeszedł bezproblemowo zabieg, życzy dziewczynom dobrze, nie straszy i nie żali się nad sobą a do tego po prawie 3 tygodniach dobrze się czuje. To niemożliwe, że miałam miłą obsługę, że wybrałam lekarza, który mnie nie zawiódł, że mój bust jest super i że z czystej sympatii napisałam, że warto ten temat przemyśleć. To takie niepolskie, prawda? zdecydowanie lepiej się byś się czuła, czytając, że komuś nie wyszło, a lekarz, ktory operował to partacz. Ale muszę Cię rozczarować: jestem bardzo zadowolona z moich piersi i tego samego życzę każdej z dziewczyn, ktore są na tym forum. Nie trzeba być Einsteinem, żeby zerknąć na pierwsze strony obu forów, gdzie są daty pierwszych wpisów. Ale zaraz... zapomniałam, że to też działa na moją niekorzyść, bo jakim prawem to zauważyłam? Na pewno pracuję dla kliniki Sankowskiego i od każdej operacji mam success fee... A moj adres mailowu- to też mnie stawia w złym świetle. Jestem prawdziwym szpiegiem z krainy deszczowców, a dla niepoznaki noszę pierścień Arabelli. Karrrambaaaa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśłi któraś poczula się przeze mnie dotknięta to przepraszam. Długo nosiłam się z tym, żeby się z Wami podzielić moją opinią. Chciałam to zrobić w możliwie najdelikatniejszy sposób, żeby żadnej nie urazić. Powtarzam: moje intencje są czyste i nikogo do niczego nie namawiam. Trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo ja tez jestem zadowolona ze swojego biustu i z mojego świetnego dr..i uważam, ze bardzo dobrze wybałam lekarza..i dziewczyny które widziały moje fotki z wyjściówki moga potwierdzic ze mój doktor to czarodziej :D.... z rozmiarem implantu jest tak ze po pierwsze każda oczekuje czegoś innego a po drugie na każdej wejdzie taki implant jak sobie zamarzyła.....czasem lekarze nie podają konkretu tylko zakres w którym możemy wybierać....a często dana wielkość implantu jednej da miskę c innej d.... przy mojej wielkości klatki wadze i wzroście 240 to byłyby 2 pryszcze..a u aness dalo D - choć widziałam ten implant i wg mnie z miski B mogło dać raczej C a nie D??? A to że dziewczyny odrazu nowe panie na forum po operacji a nie przed podejrzewają o reklamę danej kilniki to zrozumiałe, bo to dośc częste tu niestety.... tak samo jak wstawki o tym ze jesteśmy pipipipip bo zajmujemy się cyckami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, ja mam rozmiar 70 D lub 70 DD- zalezy od firmy. Pewnie bardziej to 70 D. A 70 D to nic innego jak 75 C:) Rozmiar miski jest dokladnie taki sam:) spore D, to 75 D:) wiec w sumie jest między nami zgoda: mam D czyli C :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, widze tez, ze ty masz implant 350 ml. Biorąc pod uwagę fakt, że jesteś 8 cm ode mnie wyższa i troszkę więcej ważysz, to myślę, że nasze biusty są proporcjonalnie podobne. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a jak tam Twoja opuchlizna? Zmniejszyła się już z prawego cycunia czy nadal go męczy? U mnie nadal jest na prawym bardziej i wogole mnie on pobolewa ale to chyba dlatego ze wolniej dochodzi do siebie??? Coś Emi nie widać? Pisałam do niej sle nic nie odp? Ciekawe czy wszystko u niej OK? Pewnie nie ma czasu zajzec do nas? A Ty Marta masz z nia kontakt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis nie mam..i faktycznie dawno jej tu nie było.... czytalam na stronie jednego z lekarzy , ze jeśli jest się praworęcznym to ta prawa pierś znacznie wolniej moze się goić niestety..i większosci przypadkow każda z piersi goi się w różnym tempie.... a u mnie jest nadal obrzek..schodzi teraz bardzo wolniutko. A tam też było info, że obrzęk moze utrzymać się nawet 3-4 m-ce po operacji....ja mam takie wrażenie, ze u mnie jest np 2 dni każdego lepiej potem jeden dzień jakby spadek formy czję się gorzej i nagle skok do przodu i czuję się dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annes nie bede nigdzie na necie umieszczać jej zdjęć, co najwyżej na maila więc może załóż sobie nową pocztę ?pewnie dziewczyny chętnie by się z tobą wymieniły fotkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anes nie gniewam się...ale chcę rozwiać Twoje wątpliwości, ba nawet te Twoje zatwardziałe zapewnienia..daj maila wyślę Ci osobiście boje cycki. Mam 159, ważę 43kg, owszem jestem drobna i szczupła ale wyobraź sobie, że sama kiedyś miałam swoje naturalne 65D, a moja siostra jest niższa ode mnie, ciut cięższa 50kg i ma własne żywe naturalne 75F. Po prostu!! moja babcia, moja mama i obie siostry jak również i ja mamy duże biusty. To u nas rodzinne. Mojej mamy siostry i ich córki też mają duże biusty. Proszę nie mów, że takie kobiety mogą źle wyglądać, bo nasi mężowie zawsze na rodzinnych spotkaniach żartują, iż kobiety z naszej rodziny są boskie :-D ;-) i podobamy się im takie jakie jesteśmy. Ja akurat bardzo kiedyś schudłam a razem ze mną mój biust, wiem że mężowi zawsze się on podobał więc powiększyłam. Powodów miałam kilka. Dziś jestem szczęśliwa i nie żałuję, no może tylko tyle, że trochę obawiam się jak to będzie po ciąży. Ale to już inna sprawa. Sorki, że może zbyt ostro zareagowałam ale czytając takie wypowiedzi przypomniały mi się bardzo smutne, przykre i obraźliwe teksty z lat podstawówki, liceum a nawet studiów kiedy to już pominę fakt, że chłopaki przezywali "cycówa, sylikon" nawet zazdrosne dziewczyny potrafiły na głos dosr.. "boże a ta to wygląda jak dojna krowa..." miłe to nie było a bolało strasznie!!! przez długi czas cieszyłam się, że cycki mi zmalały...po latach dopiero zrozumiałam, że to zwykła zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia, fajnie ze jestes :-) Ja się czuja Twoje 7 m-czne cycuszki? Już nie są Ci obce tylko takie jakbyś miała je od zawsze? MARTA..ja mam podobne odczucia, jest dobrze a następnego dnia gorzej! A moze Niusia, Ulala i inne kobitki ktore mialy op jakiś czas temu, wiedza kiedy to nasze samopoczucie sie ustabilizuje?? A powiedz mi Marta:"Czy wrocilas już do pracy?" ja ide w przyszły pon :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem właśnie w pracy i musiałam wejść na forum, bo myślałam że skonam. Jak ja nie cierpię poniedziałków... dziewczyny nie bądźmy ciągle tacy nieufni wobec siebie, ja tez polecam mojego dr Zielińskiego i nie zrobiłabym u żadnego innego. Cieszę się z efektów każdego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis ja mam prace zleceniową więc już obiecałam sobie że od tego tygodnia przyjmuje zlecenia :)....bo wcześniej zdarzało mi sie ze nagle jakieś osłabienia mnie brały to coś pobolewało..ale powiem wam, ze mnie nadal bolą zebra na wysokości umiejscownia implantów i te dołem, które nie mają połączenia z mostkiem..przypuszczam, ze to efekt ciąglego nacisku i z czasem przejdzie, bo odczuwam to jak leże płasko na plecach tylko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto nie wiem co Ci doradzić na te Twoje bóle żeber ja tego nie miałam, albo nie pamiętam. Może poluźnij stanik? Wiesz, ja nie nosiłam tego pooperacyjnego tylko taki normalny sportowy z trimpha, tropy coś tam... Monis jestem, tak ja już od dawna czuję, że to moje piersi tylko np. przy intymnych chwilach gdy mąż się na mnie kładzie to jednak czuję ból. To raczej dość dziwne bo niektóre kobiety już od dawna śpią na brzuchu. Mnie jednak to sprawia ból, czuję że mam tam coś twardego. Natomiast gdy leżę na boku jest ok, piersi się ślicznie bujają i naturalnie falują jak się idzie. Gorzej z bieganiem... Ale generalnie biust jest zajeb.... mąż się nie może od niego oderwać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przymierzałam ten trophy ale mi dziwnie sie na boki rozjeżdzały piersi i dlatego wzięłam energy który je zbiera do siebie i daje poczucie bezpieczeństwa bo mocno wszystko trzyma ale pewnie przez to też lekko obciera właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia hmmm myślę, że ten ból przejdzie...w końcu implant może układać się nawet do roku! a jeżeli Cię to martwi to może zadzwoń do lekarza?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralko ale ja jestem już zaraz 8 miesięcy po op, a nadal nie mogę spać na brzuchu. Tzn. położyć się mogę ale zaraz zaczynam czuć straszny ucisk ciała na te implanty a znów implanty mi oddają ucisk na mnie...ale zamotałam..ale jak ktoś wie o co chodzi to ok ;-) Za to jak mąż się na mnie położy to już kompletnie nie ma mowy...ból i to czasami straszny! Z resztą ja jak kładę się na wznak to czuję jak piersi mi się pod wpływem grawitacji rozlewają, kurcze nie wiem jak mam to opisać. Jak piersi były jeszcze sztywne to nawet śpiąc na plecach one stały na baczność ale teraz kiedy są już mięciutkie to zachowują się tak jak naturalna pierś. A co do mojego chirurga to porażka. olał mnie w najcięższych chwilach to teraz w ogóle zlekceważy. Z resztą ja we wrześniu planuję zajść w ciążę więc cycki pewnie sobie nieźle urosną. Liczę się z poprawką ale najważniejsze jest dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wklejam Wam skopiowane z forum beauty, ale bardzo ważne dla posiadaczek euosylicone!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Eurosilicone Patient Satisfaction Focus Postprzez ladykate Pt 18 lip, 2008 Zakładam temat bo nic podobnego nie widzę, a to jest ważna sprawa i może pomóc wielu dziewczynom. Chodzi mi o firmę Eurosilicone i Patient Satisfaction Focus. Napisałam w tej sprawie e-maila do Eurosilicone bo słyszałam pogłoski że jak jest się niezadowolonym to daja grtis inne wkładki. Dostałam w odpowiedzi nr tel do przedstawicielki firmy ES na Polskę i ona to potwierdziła. Dotyczy to tylko lekarzy którzy sa partnerami tego programu (czyli oficjalnie są zrzeszeni w programie Patient Satisfaction Focus). Jeśli robisz operację u takiego lekarza który jest objęty programem i nie jesteś zadowolona z wyglądu swoich piersi, z estetyki czy czegokolwiek to w ciągu 3 lat od pierwszej operacji dostajesz inne impanty Eurosilicone gratis. Zapytałam Panią czy jak np wezmę okrągłe a potem stwierdze ze jednak lepsze by były anatomiczne czy dostanę te drugie gratis? Powiedziała że tak, płacę wtedy tylko za koszty operacji a za implanty nie :!: Poprostu nie podobają mi się, stwierdzam że chce inne wkładki i dostaję je za free :lol: Ważne tylko żeby ten lekarz był zrzeszony z programem, bo nie każdy jest. A można to się dowiedzieć od przedstawiciela Eurosilicone w danym kraju, wrzucam linka z nr telefonu: http://www.eurosilicone.com/distributors.html W Polsce jest to Pani Agnieszka Dziekan tel Tel: 48 7132 77412 ja dzwoniłam na komórke bo dostałam w e-mailu ale nie podaję tutaj bo nie ma na stronie (jak ktos nie bedzie mógł sie dodzwonic na ten nr to moge podac na priva) Wiem napewno że doktor Brzuchański jest zrzeszony w tym programie bo dzwoniłam do Czech w tej sprawie (tej pani w Polsce pytałam i nie wiedziała o zagranicznych lekarzach) i na pewno doktor Niemkiewicz jest objęty tym programem bo o niego też pytałam. A teraz jestem cała happy :lol: :-P :-D bo juz sie nie martwie które wkładki wziąc - w razie czego wymienię jak mi sie nie będą podobały :lol: Dzwoniłam w tej sprawie tez do doktora Brzuchanskiego i to potwierdził :-P :-P Powiedział że jak wezme anatomiczne i nie beda mi sie podobały to gratis dostanę okrągle i zapłace tylko za koszt operacji. Tylko powiedział że jest jedna zasada te wkładki mogą różnić sie pojemnością maksymalnie o 1 rozmiar czyli 25ml. Uff także mam dylemat z głowy :mrgreen: Nie odkładaj zycia na płźniej!!!! dr Brzuchaąski - już po! applaus Postprzez ladykate Pt 18 lip, 2008 dziewczyny ja pisałam i dzwoniłam do Eurosilicone w tej sprawie i to jest prawda - jak Ci się nie podobają to w ciągu 3 lat od operacji dostajesz inne gratis pod warunkiem że lekarz operujący jest objęty programem Patient Satisfaction Focus, żeby nie robic tu bałaganu załozyłam osobny temat http://www.beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?t=9256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia kochanie to już jest nieaktualne ! Ten posta z beauty jest chyba sprzed 3 lat ... Aż zadzwoniłam tam rano z ciekawości i stąd wiem. Co prawda jestem zadowolona z moich bimbałków, ale zawsze lepiej się upewnić :) Pani mi powiedział, że program nie dział od 2 lat, ale wszystkie inne gwarancje obowiązują, więc nie ma powodów do zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze sie eurosilicone Nusia
j.w. (nie eurosYlicone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki czy te ktore musiały się bandażować to was ter bolały piersi od tego spychania? jak ja zdejmuje ten wstrętny bandaż to czuję taką ulgę... i wcale nie ściskam sie mozno ..wkurza mnie to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja miałam nosić ten pas ale tak mocno mnie uciskał że go nie nosiłam. Piersi same mi opadły, nosiłam stanik triupmh energy i on pięknie zadbał o moje cycuszki. Z resztą mi nie zależało by opadły za mocno bo u mnie między szyją a piersiami jest długa droga dlatego zależało mi na wysokości. Martuś przed Tobą jeszcze wiele trudnych chwil takie jak chodzenie w ogóle bez stanika (na początku uczucie jakby miały odpaść), zasypianie na brzuchu to też nie lada wyczyn ale do wakacji wszystko to już będzie za Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kupiłamten energy i fajnie zboera piersi z boków i do środka ..ale u mnie implant jest dośc wysoko i widze ze dopiero miejsca cięć zaczynają sie chowac z fałdzie......dr zalecił mi noszenie bandaża jeszcze 3 tyg :/.. ja miałam obwiski i musze nosic zeby db nie było...choć widze ze przed tydzien troszkę zeszły w dół.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tippy no wiem, już bo Majowa z drugiego kafe mi powiedziała...szkoda no nie :-O a tak się ucieszyłam.. :-C no trudno. do mądrali od poprawiania mnie - sorki nawet nie zwróciłam uwagi, ze się pomyliłam ;-) ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze... dopiero czytam te wszystkie informacje...dobrze, że wyjaśniło się z tą gwarancją na eurosilikony, bo później byłaby draka :) Martuś troszkę cierpliwości i zobaczysz że cycuszki Ci się ułożą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kurcze właśnie sobie o tym myślałam, zeby podjąc próbę depilacji ale zaczekam do konca tygodnia...na szcescie mam owłosienie jak u dziecka tam..jakoś mnie tak bóg oszczędził, ze mam pod pachą po jakies 20 włosków :D...generalnie mogę potrakotowac je pinsetą hihihihih a samopoczucie ok choć cycorki mnie pobolewają..ale często tak miałam przy płodnych więc pewnie i teraz tak jest...oczywiście prawa zaraza nadal opuchnięta i wczoraj piekła ale troche sie nadwyręzyłam więc pewnie od tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po 6 dniach się wydepilowalam :-) Najgorsze były 3-szy pierwsze dni a potem to już normalnie rękoma ruszalam :-) A Ty Marta nadal nie możesz ich mocno podnieść do góry? Ale skoro masz tam 3 włoski na krzyż to po co się nadwyrezac hihihi... :-) Mi koleżanka pomaga rano córeczkę zaprowadzić do żłobka bo nie chce się nadwyrezac i jej podnosić (9kg) wiec spoko no ale od pon nie będzie już pomocy i wracam do pracy :-( (będę wtedy 17 dni po op), dzisiaj nawet trochę poprasowalam :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po 6 dniach się wydepilowalam :-) Najgorsze były 3-szy pierwsze dni a potem to już normalnie rękoma ruszalam :-) A Ty Marta nadal nie możesz ich mocno podnieść do góry? Ale skoro masz tam 3 włoski na krzyż to po co się nadwyrezac hihihi... :-) Mi koleżanka pomaga rano córeczkę zaprowadzić do żłobka bo nie chce się nadwyrezac i jej podnosić (9kg) a maz wychodzi wczesnie do pracy wiec nie moze sie nia zajac wczesnym rankiem a zlobek otwarty jest od 07:30! Wiec spoko no ale od pon nie będzie już pomocy i wracam do pracy :-( ( bede wtedy 17 dni po op), dzisiaj nawet trochę poprasowalam :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annes Ja mam 164 i waże 50 kg jestem chuda i moje implanty 290ml szału nie robią. Wyszło z tego 75C ,w ubraniu sie gubią , musiałabym nosić mega dekolt albo chodzić w samym staniku żeby było widać że mam fajne cycki. I myśle że np.350ml to już by były fajne i w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×