Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość marta1977
MARICZKA1979 ja mam termin op 15 lutego, mogłabym oczywiście zmienić wkładki, ale nie wiem co robić. Ja byłam już dwa razy na konsultacji... Trochę byłam zawiedziona, że lekarz mnie nie zmierzył tylko tak na oko zaproponował te wkładki, ale laska która robiła u niego mi powiedziała, żeby zdać się na jego doświaczenie, że wie co komu ma zaproponować, że jakby tak każdej kobiecie zaczął pokazywać jakie są rodzaje i rozmiary dostępne to konsultacja trwałaby 2 godziny... i niby racja:) sama nie wiem co robić. U jakiego lekarza Ty będziesz miała zabieg??? (ja Skupin - Poznań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
Ulala jeśli mnie pytasz:) to mentor okrągłe wysoki profil 325 cc projekcja 4,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
Ulala no właśnie mam obawy, że za duże przy moim wzroście (164) nie chce wyglądać nienaturalnie, może zmienić na 300...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam ze będziesz zadowolona z 325. Moja doktor mierzy pacjentke i w moim przypadku określiła zakres od 275 do 350ml i zamowila te 4 rozmiary i przymierzala mi je podczas operacji. Ja chciałam 325 ale wiem ze wkladala mi 300 i wyglądały nie tak dobrze jak 325.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
Idealnym rozwiazaniem byłoby MÓC BYĆ SWIADOMĄ podczas operacji:) i obserwować te przymiarki i wtedy podjąć decyzję:)a takk poważnie to zapytam lekarza czy też byłaby taka możliwośc jak u Ciebie. A co sądzisz o zmianie profilu na średni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym profilem to ciężko doradzic. Ja mam długi tulow i mogłam mieć tylko wysoki profil by ten biust ładnie się na nie rozlozyl. Średni profil wygladalby u mnie ze mam szyję potem długo nic i dwie piłki a tak biust zaczyna się tam gdzie powinien. Mam koleżankę ze średnim profilem Mentory i porażka, zwisy ma. Natomiast druga ma mcghany ze średnim i pięknie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Ja będę robiła w Łodzi w klinice PULSMED u Pawła Pisery zaproponował wkładki 340 anatomiczne,powiedział że u mnie takie widzi wcześniej oczywiście zapytał na jaki rozmiarek licze po operacji powidziałam że małe D ale teraz jednak bym chciała duże D,noi nie wiem nic o projekcji i profilu można powiedzieć że zdałam się całkowicie na niego,zresztą tak mu powiedziałam.Poza tym wy wszystkie to szczuplaski ja mam 85 pod biustem i waże 65kg i wychodzę z rozm.małe B dopytam o wszystko i może wezmę jakąś fotkę z biustem jaki bym u siebie widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
a termin operacji mam na 3 marca pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Dziewczyny napiszcie ile po operacji zaczęłyście korzystać z solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka moim zdaniem duże C ci wyjdzie... Na solarium najlepiej po trzech miesiącach jak blizny się zagoja i zbledna. A zapytaj swojego doktora o saune bo słyszałam różne opinie ze tylko w niskich temp i na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala ja akurat z sauny nie korzystam,ale mój dr mówił,że po 3msc już można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
ULALA dlatego właśnie jadę jeszcze raz i zapytam o większe,myślę że 380 powinien mi włożyć,na początku zapytam o 400 zobacze co powie nie chce czuć później niedosytu,okaże się 15 lutego zresztą o wszystkim Wam napiszę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Monis1982! Bardzo Cię prosze, raz jeszcze przczytaj mój post. Spokojne, powoli i bez emocji. Załóż, że wszystko to, co napisałam jest dowodem symatii do Was i zrozumienia. Traktouje to formum trochę jak grupę wsparcia i miejsce, gdzie możemy podzielić się swoimi przeżyciami w tej sprawie. Napisałam, że rozmiar to każdej indywidualna sprawa. Że decyzja należy do każdej z nas, ale niezależnie od rozmiaru, większego czy mniejszego trzeba to mocno przemyśleć i wziąć pod uwagę masę czynników jak choćby ewentualna ciąża, jeśli ktoś kiedyś ją planuje.. Nic nikomu nie odradzam, do niczego nie namawiam. Napisałam do Was, bo wiem, co czuje się w takiej chwili i jak wiele myśli kołacze po głowie. Napisałam, co czuję, bo wiem, jak trudno przejść przez to samemu. Przedstawiłam moją SUBIEKTYWNĄ ocenę sytuacji i podzieliłam się nią z Wami. Być może masz zły dzień, ale proszę Cię o jedno: nie pisz do nikogo wykrzyknikami, podczas gdy, jak sądzę, nami wszystkimi tu kierują dobre intencje i ogromna ilość empatii. Myślę, że nikt na tym formum nie chce nikomu wbijać szpil, być dla kogoś niemiłym czy zamieniać się w "ciocię dobrą radę". Dlatego apeluję do Ciebie: weź kilka większych oddechów, zarządzaj emocjami i nie oceniaj. To forum ma nam pomóc, a nie być żródełem jakichkolwiek niesnasek. Pozdrawiam Was ciepło dzieczyny i mam nadzieję, że żadna z Was nie odebrała mojego maila krytycznie. serdeczności,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a propos rozmiaru, to ja tak sobie myślę, czytając Was, że chyba treba też zaufać lekarzowi. Jak poszłam na konsultację do dra Sankowskiego, to zapytał mnie, czego oczekuję. Powiedziałam, że chcę mieć ladny biust, naturalny i idealny do mojej sylwetki. Zaznaczyłam, że nie może być zbyt duży, że chcę, żeby był widoczny, ale nie może dominować nad moją sylwetką. Chcę być sexy, ale bez przegięcia. Po 2 minutach powiedział: 250 ml. Potem bardzo się bałam, czy nie są za duże (!). W dniu operacji, postawiłam szpital na nogi i 4 lekarzy, ktorzy byli ze mną podczas peracji (3 chirurgów i jeden anastezjolog) powiedzieli, że są idealne. Argument koronny: piersi nie mogę wychoć po zewnętrznych bokach klatki piersiowej. Tak mi powiedziano. Jeśli są idealnie na środku i "nie przeszkadzają", jak ruszasz rękami, to jest w punkt. No i ja tak właśnie mam. Jasne, pewnie troche wieksze tez by byly super, ale staram sie myśleć perspektywicznie. Nie białam się tego, co dziś, tylko tego, co za kilka lat. Konkludując: ostatnie słowo zostawiłabym lekarzowi i zaufała mu. Moj lekarz zrobił 3000 operacji i ta liczba do mnie przemówiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annes, bardzo ladnie i madrze mowisz, podoba mi sie. Ja tez mam takie zdanie,najlepiej sluchac lekarza, nie poddawac sie modom na forach. Zauwazylam bardzo niepokojaca rzecz, mianowicie w Polsce dziewczyny szaleja na punkcie duzych piersi, niekoniecznie pasujacych do sylwetki, grunt to duze i koniec. Nawet jesli ktoras jest zadowolona po zabiegu to kiedy trafi tu na forum zaraz zaczyna marudzic i narzekac ze ma za male. W UK gdzie mieszkam dziewczyny poddajace sie zabiegowi powiekszenia piersi raczej nie szaleja tak bardzo na punkcie duzych - moze dlatego ze domena angielskich rozyczek sa wlasnie obfite biusty:)) i raczej wybiera sie mniejsze implanty, Jordan to juz niekoniecznie role model ;) Podkreslam ze nie mowie o wszystkich dziewcyznach w UK, nie chce tez nikogo obrazic, ja tez wyrazam swoje opinie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sixty-nine, dziekuje za te słowa. Byłam niecałe 2 tygodnie temu na wizycie kontrolnej i pytam mojego lekarza, jak to jest z tymi rozmiarami, bo czytam na forum wypowiedzi dziewczyn i nie mogę się nadziwić, bo skoro ja mam 160 i waze 52 kg, wkładke 250 ml i to jest rozmiar D lub DD, to nie umiem sobie wyobrazić wielkości np. 350 ml, gdy dziewczyna jest tego samego wzrostu, ale ważny 45 kg, czyli chudziutka. I choc dr Sankowski jest człowiekiem wysokiej kultury, to powiedział coś bardzo niecenzuralnego,co mniej-wiecej oznaczało tyle, że on zrobił mase operacji i cały czas nie może wyjść z podziwu i wciąż zadaje sobie to samo pytanie co ja... Mówił, że często to jest walka, że kobiety popadają ze skrajności, w skrajność. Bo skoro nie miały piersi w ogóle, to ja wam wszystkim teraz pokaże i zrobię sobie TAKIE balony, że zobaczycie:-))) Oczywiscie znowu, bardzo proszę, niech nikt tego nie bierze do siebie. Ale to forum jest aktywne od kilku lat. I cuda w ciągu tych kilku lat zostały tu napisane. Annes Ps na pohybel Monis1982: pardon, ale ja jednak nie moge uwierzyc, ze dziewczyna o wadze 45 kg z wkładkami 350 ml moze wyglądać fajnie. No way. Moge sie nawet założyć:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
ANNES z jakiego rozmiarku wychodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annes mogę Ci pokazać zdjęcia dziewczyny z forum, na pewno nie miałaby nic przeciwko gdyż zaznaczała że można pokazywać jej zdjęcia. Ma 160cm wzrostu, waży 46kg i ma wkładki 375ml, biust dużo ale wygląda zachwycająco, powalająco i pięknie po prostu. To jedne z ładniejszych piersi. Faktycznie wychodzą jej z pod pachy ale to jest mega sexowne ! Mi też się podoba że staje tyłem podnoszę ręce do góry i widać zarys moich piersi z pod pach. również jestem za pokojowym nastawieniem, pamiętajcie ile ludzi tyle opinii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety, jestem bardzo ciekawa wobec tego:) Mam tylko pytanie, czy mozna tu wkleic te fote? Bo ja mam tylko e-mail z imieniem i naziwskiem, służbowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemaaa
Mariczka nie opalaj blizn przez 6 miesięcy... one tyle właśnie potrzebują żeby się nie przebarwiać pod wpływem UV. Poprostu zaklej plastrami blizny i wtedy śmiało zażywaj sunbath ;) Fotki można wrzucić na sttronkę typu rapidshare.com albo speedshare.com ładujesz i na adresie (linku) jest Twoja fotka, bez nazwiska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam szczerze, że przez to forum wpadłam trochę w ten wir większych piersi. Zaczęłam bać się, czy będę zadowolona-prędzej tego nie było ;) Ale teraz już myślę,że doktorek wie co robi-oddaję się w jego ręcę. W końcu,gdy w przyszłości trzeba wymienić implant powinno włożyć się implant większy niż miało się do tej pory, więc nie chcę wyglądać jak BIG CYC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem, ze do moich wym. dr powiedział ze idealne będą 325 ale ja się uparłam na większe...nwet 400 mi chodziło po głowie..a teraz troche załuję, ze nie wizięłam 325 bo nie moge sie przyzyczaić do tych..z A skoczyłam na D ...licze ze jak zejdzie całkiem obrzęk i się ułoża to sie do nich przywyczaję ...bo jakos narazie mi cięzko...na ale obwód z 96 spadł juz do 94..może jeszcze ze 2 spadnie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, ja właśnie nie chciałabym takiego odczucia. Chciałabym dobrze się z nimi czuć. Myślę,że będzie dobrze. Dobrze,że możemy tak tu sobie popisać, bo często mnie dziewczynki uspokajały :) Już nie mogę się doczekać, a tu do 1 marca trzeba czekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pewnie z czasem je w pełni zaakceptuje... a jeszcze jak widze, jak mój mąz podczas rozmowy ze mną ciągle ucieka wzrokiem w biust...mega świetne uczucie....normalnie czuję się jak miss świata hihihihi.... oj spisał się ten mój dr na medal....a do rozmaru to pewnie za 2-3 tyg przywyknę i bedzie super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qamila wystarcza te 345 bo projekcja jest duża i naprawde wyjdą Ci fajne cycki :-) Marta.p przyzwyczaisz się Kochana di nich napewno bo teraz to są opuchniete i nie maja jeszcze takiego krztaltu jaki powinien być :-) Przecież widziałam Twoje cycunie i są naprawdę cudne ale tak jak i moje potrzebują czasu :-) ULALA marsz wysłać mi fotki tej dziewczyny ci jest szczula i niska i ma duży implant? Myśle ze fajnie wyglada ale każdemu podoba się coś innego! Annes w pierwszym poście nic nie wspomnialas ze rozmiar to każdej indywidualna sprawa i ze decyzja należy do każdej z nas, w drugim poście o tym piszesz jak rownież o tym żeby słuchać lekarza który będzie nas operował (3-ci post). W pierwszym poście mówisz jak to pięknie wyglądają Twoje 250, zachwalasz non stop swojego doktorka (ile to on operacji wykonał itp) i caly personeli i mowisz żebyśmy nie brały dużych bo...a w sumie to nie chce mi się z Tobą rozmawiać. Nie poto tu jestem a przez takie gadki nie chce mi sie tu byc!!! Czyzby za bardzo nie zalezy Ci zeby zyskal w oczach przyszlych cycolinek dobrego wrażenia? Sama napisalas ze forum istnieje od kilku lat? Ja o jego istnieniu nie wiedziałam do momentu gdy zaczęłam interesować się powiekszaniem piersi, mój termin operacji był za 2,5 m-ca i zaczęłam grzebać w necie w poszukiwaniu info na temat cyckow, tak tu trafiłam! A Ty? A to ze Twój adres e'mail jest tajemnica to tez nie jest tak do końca jasne? Ale mniejsza z tym, każdy ma inne poglądy! Aha...i wcale wczoraj mój dzień nie był zły wręcz przeciwnie czułam się wspaniale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki...poczytajcie dokładnie co Annes pisze bo trochę jej wypowiedzi różnią się od naszych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×