Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Też bym chciała zobaczyć;) jak byś mogła oczywiście;) misiuniaextra@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi...chyba rzeczywiście coś Ci e'mail szwankuje bo wyslalas mi aż 7 razy :-) :-) :-) Fajne masz cycki Kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi a to spoko, skoro tak Ci powiedzieli w klinice:) hehehe ale to dobrze, skoro lepiej się goją! annnnnaaaaa33 ja tez nie lubię latać samolotem! ale jeżeli leciałabym na samolot to nie wie czego bałabym się bardziej :) do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Jestem już w domku. Piersi bolą mnie tylko przy wstawaniu z łóżka, jak leżę lub chidzę jest ok. W sumie boli mnie tylko lewa pierś. Nie widziałam ich jeszcze, mam sportowy stanik i pasy, ktore bardzo obciskaja. Też miałyście te pasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
QAMILLA gratuluje super ze już jesteś i jesteś cycolinką ja jadę jutro już się nie mogę doczekać jakie wrażenia? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie bój Mariczka. Przy narkozie nawet nie wiem kiedy zasnęłam.Wstrzykneli mi coś w żyłę,zakręciło mi się w głowie i już nic nie pamiętam. Operacja trwała chwilę ponad godzinę.Później zasypiałam i budziłam się na zmianę. Oczywiście noc mi się dłużyła, nie potrafię spa na plecach. Będę musiała się przyzwyczaic. Szczerze to myślałam,że będzie gorzej bolało :) Mariczka, będę trzymała za Ciebie kciuki. Pamiętaj,że jestem z Tobą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QAMILA gratuluje i trzymam kciuki zebys szybciutko zaczela normalnie funkcjonowac :-) czekam na fotki jak juz bedziesz mogla sie rozebrac :-) MARICZKA...jutro Twoj dzien, bedzie dobrze i odezwij sie jak juz sie obudzisz i oczywiscie dasz rade cos nam napisac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qamilla gratulacje! teraz odpoczywaj, dbaj o swoje maleństwa (hmmmm.... no już nie takie maleństwa;) ) Dobrze, że tak bardzo Cię nie boli - szczęściara z Ciebie :) szybkiego powrotu do normalnego funkcjonowania :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie cycolinki do ktorych ja juz tez naleze nic mnie nie bolalo i nie boli tylko przy wstawaniu z lozka troche. Ogolnie jestem zadowolona i polecam wszystkim. Robcie dziewczyny bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka, jakie wybralas implanty? Mnie też boli tylko przy wstawaniu, wtedy mięśnie się napinają. Chyba mam je bardzo spuchnięte, bo są bardzo blisko pachy. Niestety muszę nosić te nieszczęsne pasy, one mnie dobijają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zastanawiam się kiedy zrobić operację, niby wybrałam wrzesień, pod koniec sierpnia jadę na wakacje, zastanawiałam się jeszcze nad końcem maja, początkiem czerwca, jak myślicie? W październiku muszę iść na uczelnie.. Myślicie że po dwóch tygodniach będę w stanie? Czy lepiej zdecydować się na zabieg w czerwcu? Tylko czy do końca sierpnia już wszystko się zagoi i będę mogła korzystać ze słońca na wycieczce;/ POMÓŻCIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 300cc okragle wiekszych mi nie polecal ze wzgledu na to ze jestem drobnej budowy a nie chcialam tez zeby sie tak rzucały w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przechwaliłam ten brak bólu. Disiaj w nocy myślałam,że umrę.Lewa pierś łapie takie skurcze,że spałam łącznie może z 3-4 godziny. Na lewej w ogóle nie schodzą, prawą łapią i puszczają na zmianę. To normalne Dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tez miałam w jednej piersi te skurcze..dr mi mówił ze widocznie porobiły sie w mieśniu krwaiczki....współczuję bo bolało mnie jak jasna cholera to własnie ...i tylko to pamiętam jako bół....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Witajcie już jestem w domku,muszę Wam powiedzieć że strasznie boli nie spodziwałam się takiego bólu,porody to nic w porównaniu z tym co teraz czuje.Jak dla mnie koszmar,ale cycuchy są dołączyłam własnie do Was cycolinki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mariczka :* Biedactwo,musisz dac radę Kochana. Pomyśl,że mnie też boli :P Marta, to jest okropny ból te skurcze.Jak tylko się kładę to nie puszczają,normalnie koszmar.Długo Cię trzymały?Nie wyobrażam sobie tyle nocy sie męczyc :( Gdyby nie to to też zbutnio mnie nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qamilla niestety ok 2 tyg.... jak mnie w nocy łapały to zrywałam sie w 3 sekundy na równe nogi.... te skurcze wspominam właśnie najgorzej z okresu po..... Mariczka trzymaj sie kochana...bierz leki p-bólowe i dużo odpoczywaj..za tydzien będzie dużo lepiej zobaczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Witajcie dziewczynki nocka cięzka spałam niewiele nadal boli jak diabli,w nocy zmieniałam stanik ten mnie strasznie upijał.Cycuchy takie średnie dobrze,że wzięłam 435 bo mniejsze by zginęły przy mojej budowie,dzieki że tak mi doradzałyście,myślę że to dobry wybór,tylko tak jakoś daleko od siebie są te moje cycki.Mam nadzieje,że to się zmieni. Jak tylko troche dojdę do siebie to Wam powysyłam fotki.Od jutra mam zakładać opaskę żeby spychać piersi w dół.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje wam dziewczyny z tymi skurczami.. To każda takie ma czy nie? Boję się aż tak dużego bólu, mam strasznie niski próg;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Każda z nas inaczej to przechodzi,wiedziałam że będzie bolało ale nigdy bym nie pomyślała że aż tak,a mój próg bólu jest wysoki tak sądziłam do wczoraj. Szczerze to i tak poraz drugi poddałabym się operacji mimo,że nadal boli.QAMILLA jak dzisiejsza nocka noi jak twój biuścik widziałaś już piersi?Z rozmiarku zadowolona pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wam wspolczuje ale mnie nie boli nic. Dzis nawet mezusiowi ciasto upieklam robie prawie wszystko procz dzwigania i jest ok. Zauwazylam tylko ze z dnia na dzien piersi sie powiekszaja. Nie spodziewalam sie ze tak fantastycznie bede przechodzic ten czas chyba ucaluje mojego doktorka jak pojade we wtorek na wizyte. Ma facet zlote rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka-mało spałam.Ja nawet nie mogę się położyc, bo ten skurcz na biegu łapię.Dzisiejszą nockę spędziłam na fotelu,jestem cała połamana.Gdyby nie te skurcze (w jednej piersi) to byłoby super.Co do rozmairu to zobaczymy jak się ułożą.Ja chciałam większe,ale doktor powiedział,że więcej nie da rady.Poczekam,zobaczę jak będą wyglądały za jakiś czas ;) Moje też są daleko od siebie,ale to się zmieni jak zmiękną.Mi doktor założył pasy zaraz po operacji. Wiolka-super,że nic Cię nie boli.Jesteś stworzona do operacji :P Może to też dlatego,że masz mniejsze implanty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
WIOLKA jestes szczęściarą,ja nadal cierpię przeciwbólowe słabo działają ale jak zdjęłam stanik to zapomniałam o bólu. QAMILLA współczuje ja pas dopiero po 3 dobach każdy lekarz ma inne metody.Napisz jak Twój brzuch czy był opuchnięty,mój jest jak bania .pozdrawiam trzymaj się cieplutko i wracaj do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
To super mój niestety nie jest normalny,w ogóle po narkozie 7 godz jak wstałam to mdlałam ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylantynka_
Cześć Dziewczyny, Jestem w trakcie poszukiwania dobrego lekarza w UK. Czy któraś z Was miała powiekszane piersi w Wielkiej Brytanii?? Jeśli tak to proszę o kontakt tu bądź na e-maila brylantynka@op.pl Dziękuję ślicznie za pomoc :) Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Marcowe" trzymajcie się Kochane! Każda inaczej dochodzi do siebie, jedne szybciej, drugie trochę wolniej ale będzie dobrze :-) Ja w miarę szybko wydobrzalam bo na 4-ta dobę to pozmywalam naczynia a dzień pózniej ugotowalam obiad, ale za to piersi były bardzo długo spuchniete ale to przez duży implant i moja szczupła budowę, uparlam się ze chce sterczace, pilkowate balony i mam :-) :-) :-) Co do skurczy, to ja ich nie miałam wiec nie każda musi je mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRYLANTYNKA...ja robiłam 7tyg temu piersi w Londynie! Konsultacje miałam bliżej swojego miejsca zamieszkania (mieszkam w południowej Walli wiec konsultacje były w Cardiff) A Ty gdzie mieszkasz? Jestem bardzo zadowolona, z operacji, doktorka i pobytu w klinice oraz spotkań już po op, w środę jadę ponownie bo już będzie prawie 2 m-ce po zabiegu! Ale ten czas leci :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciasssek
Witam wszystkie posiadaczki pieknych piersi ;) Za miesiac mam wyznaczony termin... mam miec okragle 275cc hp . Czy jestescie w stanie mi powiedziec jakie to beda? mam teraz miseczke a, 164, szczupla.. szczerze mowiac zalezalo mi by byly one jak najbardziej naturalne- dlatego tez myslalam ze lekarz mi dobierze anatomy.. a jednak nie. czy mam sie obawiac? prosze blagam pomozcie.. strasznie sie denerwuje. robie u dr Skwiercz w Trójmieście.. Będę niezmiernie wdzieczna za wszelkie odp. Pozdrawiam cieplo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×