Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Marta.p a mi najpierw spadły 4 cm do 86cm w biuscie a teraz po 5 miesiącach od operacji znowu mam 89cm :) to jednak prawda ze mięsień po pewnym czasie wypycha implant i przybywa w obwodzie. Wczoraj mierzylam staniki w esotiqu i 70 E był za mały i nic nie kupiłam. Chyba to wina fasonu bo misja zamiast układać się na piersi to poszła pod pache śmiesznie to wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy piersi zbliżyły się do siebie z czasem? środek między nimi jest spuchnięty i trochę odstają na boki u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasska jak mi podasz @ to wysle ci fotki i zobaczysz co sie działo w ciagu miesiaca u mnie :D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zmieniły się bardzo. i zbliżyły również:) ja jestem dopiero cztery dni po operacji, już nie mogę się doczekać efektu końcowego:) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta, kassska - GRATULACJE !!!!!! już jesteście po i to najważniejsze, teraz tylko opiekować sie bimbałkami i wszystko skończy sie dobrze. Wiem, że głupio gadam, ale ja nie chorowałam chyba od roku...jak tak człowiek codziennie do pracy chodzi to aż miałby czasem ochotę pochorować troszke...:///// poleżeć w łóżeczku...ehhhh wiecie co...lubie to forum strasznie:) podoba mi się, że nawet jak są jakieś nieporozumienia, małe kłótnie czy coś to zawsze potrafimy dojść do ładu i się zachowywać na poziomie - nie ma to jak GIRL POWER :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och napisałam posta i mi się nie dodał...zwariuję... w każdym razie.. marta, kassska - GRATULACJE DZIEWCZYNY! tak czytam o tym waszym chorowaniu i wiem, że to nic przyjemnego ale sama bym sobie tak w domku poleżała trochę a nie codziennie do pracy...ehhh i wiecie co...strasznie lubię to forum...nawet jak się pokłócimy czy poprztykamy delikatnie to i tak można dojść do porozumienia - nie ma to jak GIRL POWER :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz widze ze mi sie 2 razy dodalo...sierota...ehhh :))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasska4 brawo brawo! już masz za sobą operację! mój biust po operacji troszkę zmniejszyły się - poza tym masz teraz pewnie opuchnięte piersi więc na pewno Ci ta opuchlizna zejdzie!!:) ale żeby jakoś drastycznie się zmieniły od czasu operacji to nieeee...no tylko, że teraz są takie naturalne, a po operacji były takie ....no trochę mniej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Witajcie kobietki szukam na allegro piżamy z rozpinaną górą,ale nic sensownego nie widzę,zastanawiam się czy nie zabrać ze sobą dresu,bo mam lepszy w domu niż te śmieszne piżamki które oglądam na allegro.Co o tym myślicie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka myślę,że bez problemu możesz zabrać ze sobą dres,najważniejsze żeby góra była rozpinana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
BECIA wielkie dzięki,bez sensu kupować na jedną noc piżamę która mi się nie podoba i tak zrobię pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
BECIA może mogłabyś mi przesłać jakieś fotki swoich skarbów,bo mam mieć podobny rozmiarek 385 anatomiczne i ciekawa jestem jak Twoje wyglądają.Jeśli nie będzie problemu to podaje maila dawidfilip@onet.pl i napisz jaką miałaś wyjściówkę dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka moja wyjściówka jest opisana w stopce:)Fotki poszły również wysłałam stan wyjściowy i parę innych fotek,tylko nie wszystkie chcą do Ciebie dojść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
BECIA wielkie dzięki śliczny masz biuścik napisałam Ci maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA P kuzyn już mi naprawił kompa,dziś zrobię fotki wyjściówki i prześlę i poproszę o poradę które wybrać dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mogę znaleźć fajnej piżamy rozpinanej z przodu więc chyba też wezmę dres... w poniedziałek idę na drugą konsultację i będę wybierała rozmiar, bo za pierwszym razem nie miałam pojęcia czego chcę, a teraz już sporo Was poczytałam, sporo też widziałam Waszych zdjęć więc moja rozmowa z doktorkiem na pewno będzie bardziej konkretna w porównaniu do pierwszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA P.BECIA wysłałam Wam moją wyjściówkę ,MADZIA ja biorę dres,bez sensu kupować piżamę którą później rzucę w kąt pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
KASSKA jak będziesz miała fotki świeżych cycuchów to bardzo proszę o przysłanie,ja nie mogę się zdecydować 385 czy 435 anatomiczne i podaj swoje wymiary przed z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:))) Gratulacje dla tych, które są już po operacji:))) Ja mam termin na 23 marca u dr. Jarlińskiego we Wrocławiu. Wybrałam mentory okrągłe 325cc wysoki profil. Moja wyjściówka to 80b przy wzroście 176cm. Boję się, bo nie wiem czy nie będą za duże. Bardzo proszę, będę wdzięczna na przesłanie zdjęć po operacji. Ja prześle swoje po 23 marca:))) Mój email: cindyxx@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masia11
czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masia11
Czesc dziewczyny !! chcialam sie Was cos poradzic jestem 12 dni po op. w zeszlym tygodniu bylam na zdjeciu szwow ; powiedziano mi ze wszystko dobrze..ale bardzo sie zmartwilam .. od wczoraj w lewej piersi czuje na przesyrzal jakies lekkie klucie .. ale jest..a dzisiej rano po kapieli zauwazylam ponizej sutka na piersi siniak .. poradzcie mi cos ..czy ktoras z Was tak miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do masia
tak to normalne,jesteś świeżo po operacji. Moja siostra takie kłucia miała do 3mscy i też miała siniaka,takiego wielkiego z boku piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masia11
o dziekuje Ci bardzo za szybka odpowiedz..bardzo sie martwilam caly dzien.. chodzilam jak struta.. tak to jestem zadowolona ,tylko dzisiaj ten siniak myslalam ze to moze ten krwiak ... mialam juz jednego siniaka powyzej pepka ---wystapil po op i szybko znikl..i tym sie nie martwilam ---- chcialam sie zapytac dziewczyny a czym sie charakteryzuje krwiak?? jezeli wiecie--- prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masia11
marta p . czytajac Wasze wypowiedzi doczytalam sie ze Ty tez mialas klucia w piersi ----- chcialam sie zapytac -----czy Tobie juz one przeszly ? i czy u Ciebie tez wystapil siniak na piersi ? strasznie sie martwie ----mimo ze juz jedna z dziewczyn odpisala ze tak musi byc...bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak miałam kłucia i pieczenia i zdarzają mi sie do dziś..dr mowił mi ze tak może być jakiś czas..więc sie nie stresuj...po 2 tyg od op to jeszcze mi sie w nocy skórcze mięśnia na piersi zdarzały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masia11
dziekuje za odpowiedz , troche sie uspokojlam ---- te klucia mam od wczoraj , a jeszcze dzis rano zauwazylam siniak na piersi lewej----- u ktorej mam tez klucia---najpierw pomyslalam to tylko siniak.. a pozniej pomyslalam moze to cos gorszego..caly dzien zylam w stresie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasska, moje gratulacje i witaj w gronie cycolinek :-) Marta1977 i Kasska...macie jakies fotki? Chialabym zobaczyc te Wasze cuda :-) Moj e'mail: monis1-9-8-2@o2.pl Czekam i dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA P wysłałam Ci fotki mojej wyjściówki,pisałaś że możesz mi doradzić jakie implanty wybrać 385 czy 435 czekam na info pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczko dzięki za fotki i na Twoim miejscu wzięłabym większy implant:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×