Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość MARICZKA1979
QAMILLA ja też poproszę o twój piękny przód,masz super możesz wszystko robić,ja od tego siedzenia świra dostaje pozdrawiam i czekam na fotkę dawidfilip@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deedee, mnie te skurcze łapią właśnie w jedną pierś,lekarz powiedział,że widać,że ćwiczę i dłużej potrwa zanim mięsień puści. Ale mówił,żeby nic z tym nie robić,że on sam ustąpi. No nie wiem,czy to takie dobre,skoro tak mocno Cię boli. Poza tym wszystko po operacji powinnaś mieć w cenie Kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qamilla no właśnie jedynym argumentem tej kobiety dotyczącym stosowania tych masaży jest to, że szybciej wytworzy mi się torebka wokół piersi i że będzie mocniejsza. No ale skoro ona wytwarza się tak czy siak nawet jak pierś jest nieruszana to po co ból i niepotrzebnie wywalana kasa... Ja niby te masaże miałam sobie robić sama, ale jak ona zobaczyła, że nie ma szans żebym to sama sobie robiłą (i powiedziałam że mój chłopak taki brutalny też nie będzie hehe) to dopiero wtedy zaproponowała jakiegoś masażyste spoza Kliniki. Ale skoro tak mówisz, że też ćwiczyłaś dużo, to chyba z nich całkiem zrezygnuję i nawet dzisiaj na ten pierwszy nie pojadę :( Ja skurczy nie mam- miałam pierwszego dnia po zabiegu takie dreszcze, jakby mi zimno było, mięsień się trząsł- to też był ból! Może na te skurcze powinnaś standardowo- potas, magnez, jakiś sok pomidorowy pić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deedee- ja ćwiczę,ale bardziej rekreacyjnie.Nie jestem zapalonym sportowcem,jednak mięsień rozwinął się troszkę bardziej niż u kobitek,które nic nie robią. Tak,czy siak to musi puścić. Widzę,że masz okrągłe, gdzieś wstecz wyczytałam,że dziewczyny robią masaże,ale żeby implant zmiękł i to tylko takie okrężne ruchy na piersi robią. Popatrz w tył Kochana. Aż mi smutno jak sobie pomyślę na jaki ból ona Cię naraża :( Może masz rację z tymi specyfikami na skurcze :) Dzisiaj sobie łyknę i zobaczymy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptekach są nawet takie specjalne preparaty na skurcze, nazywają się tak śmiesznie VIBOVIT SKURCZ czy COŚTAM SKURCZ, kup sobie bo to już dobrze dobrane składniki w odpowiednich dawkach i z tym sokiem pomidorowym to też zaszalej. Dzisiaj jak wzięłam więcej środków przeciwbólowych to może nawet na ten masaż dałabym się namówić, więc dzisiaj jadę z chłopakiem, wykupię tylko jeden, zobaczę jak to wygląda, jak to jakaś ściema to w to nie wchodzę. Najgorsze, że mam krwiaczka w lewej piersi- on mnie uciska strasznie, a w tym pasie uciskowym to w ogóle mam wrażenie jakbym miała eksplodować ;) już nie mogę się doczekać, aż ból minie i będę mogła znowu kicać, już dzisiaj miałam myśli, żeby samochodem gdzieś pojechać, ale po takiej dawce leków to bym chyba na latarni skończyła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Qmilla Ja też czekam na fotki z Twoim pięknym przodem:))) Mariczka Masz dość duże implanty i dlatego musisz jeszcze troszkę pocierpieć. Nie martw się, na pewno z dnia na dzień będzie coraz lepiej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, ja pierwszy raz słyszę o takich masażach piersi.....kurcze wyobrażam sobie, że to musi boleć...skoro po operacji piersi są takie wrażliwe i bolą! No ale może one rzeczywiście coś dają....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Witajcie kobietki już jestem po wizycie,wszytko jest w jak najlepszym porządku,piersi ładnie wyglądają , teraz opaska zepchnie je troszkę w dół i będzie super.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że po wizycie jest ok, ja mam dzisiaj o 19:00 więc spytam mojej dr JAK TO JEST ŻE ŻADNA TAKICH MASAŻY NIE MIAŁA!!! zobaczymy co i jak bo masowanie napuchniętych piersi tuż po operacji z żadną znana mi metodą (rozsądną) w parze nie idzie.... ech że też na mnie trafiło :) opowiem jak wrażenia z CUDOWNYCH MASAŻY a tymczasem trzymajcie się! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Byłam na masażu i... powiem Wam, że jestem mile zaskoczona!!! Jestem 3 dni po operacji, sama bym w życiu cycka mocniej nie popchnęła, ale zmobilizowałam się i pojechałam. Wielki facet masował mi piersi (a właściwie obok piersi) jakieś 30 minut, jego zadaniem było rozmasowanie mięśnia i poprzesuwanie implantu... same wiecie jak po 3 dniach może boleć- ale po tych 30 minutach mogłam podnosić ręce do nieba!!!! Naprawdę było warto spróbować, piersi się trochę rozgrzały, mięsień zrobił się bardziej plastyczny no i po masażu nic mnie nie bolało :) mogłam sobie nawet pas ciaśniutko założyć i nie pisnęłam z bólu... dobrze że wzięłam chłopaka ze sobą- popatrzył co i jak, sam jest masażystą i będzie mi robił te masaże, może trochę bardziej delikatnie, nie dam się tak ostro :) Bałam się panicznie, ale w rezultacie moje wrażenia są na plus. Ten masażysta powiedział, że często przychodzą do niego dziewczyny kilka miesięcy po operacji i ich piersi się prawie w ogóle nie ruszają- ja bym chciałą żeby moje nie były doklejone- jak będę biegać to one mają podskakiwać a jak leże na boku to i cycki ciągnie grawitacja w dół, więc w sumie to się cieszę :) pozdrawiam Was, mam nadzieję, że jutro też humor będzie mi dopisywał i nic nie będzie bolało :) see you :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem moje piersi różnią sie od siebie i to znacznie lekarz mowil ze beda sie roznic bo mam skrzywienie klatki piersiowej ale nie mowil ze beda sie roznic rozmiarem jak zalozylam bluzeczke bez stanika to widac jak cholera a ja marzylam ze bede codzic bez wtedy wygladalam jak idiotka a teraz to juz calkiem bo roznica jest prawie o caly rozmiar z tego wszystkiego nie moge spac i sie denerwuję czy lekarz bedzie mogl cos z tym zrobic czy mam prawo rzadać od niego poprawki jak nie mowił nic o różnicy w rozmiarze tylko tyle że piersi beda sie roznic to jego slowa a co ma wielkosc do skrzywienia jesli widzial ze mam jedna mniejsza to chyba daje sie dwa roznej wielkosci implanty pomozcie mi prosze bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja zawsze musze miec cos spier.... marzylam o tych pieprzonych cyckach tyle lat i mam dwie inne wiem ze ktoras z was miala poprawke pomozcie dziewczyny bo zwarjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolka ja mam 2 rózne implanty bo miałam piersi rónej wielkości jeden mam 350 a drugi 375 i dr mówił mi że piersi bedą sie różniły..a właśnie teraz są takie same :)...inny chciał dac mi dwa implanty 350 i wtedy na bank jeden cycek byłby mniejszy...powiedz ile jesteś po operacji..może jest szansa na zmianę jeszcze? Jak rótko po to może jeszcze sie pokładają..u mnie poczatkowo była min róznica a teraz są prawie identyczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Wiolka lekarz powinien to przewidzieć- wiesz piersi z czasem robią się coraz bardziej plastyczne i codziennie będą się zmianiać, ale czy aż o jeden rozmiar się dostosują- wątpię. Zadaniem lekarza jest zrobić cycki idealne, moja lewa pierś była tak minimalnie mniejsza od prawej, że byłam zdziwiona jak mi lekarka o tym wspomniała, żadnej różnicy gołym okiem nie było, dopiero po pomiarach. Ale skoro Ty miałaś to jak na tacy, to powinnaś mieć implanty różnej wielkości- skontaktuj się z lekarzem, może on Ci powie, że one się jeszcze wyrównają... Najlepiej z lekarzem konsultować takie indywidualne problemy. Trzymam za Ciebie kciuki i wierzę, że będzie dobrze! Główka do góry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie wydaje ze powinnam miec w jednej piersi wiekszy implant lekarz bedzie dopiero w poniedzialek w klinice nie wiem ale czy mam prawo zasugerowac mu aby wymienil mi implant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dedeee jak masz fotki i mozesz to przeslij mi go masz zblizony rozmiar do moich ja nie mam fotek moj email wioletta80@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee ja też poproszę mzabska@tlen.pl kobitki zostało mi już tylko 5 dni do op.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
WIOLKA kurcze niedobrze,że to aż tak widać ja na Twoim miejscu domagałabym się wymiany,bo przecież to wina lekarza.U mnie też jedna pierś była minimalnie mniejsza,gołym okiem nie było to zauważalne ale lekarz powiedział,że tego na pewno nie będzie widać.Jak narazie piersi wyglądają tak jak powinny i mam nadzieje,że tak już zostanie.Musisz koniecznie z nim porozmawiać.Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolka masz prawo !!! moze nie mow mu od razu ze chcesz innym implant, ale pokaz mu ze są wyraźnie inne i niech nie udaje ze tego nie widzi. zobaczymy co zaproponuje wtedy. Na pewno sie uda tylko pogadaj z nim jak z czlowiekiem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deedee84 - no proszę, taki masaż cuda zdziała...szkoda, że kiedy ja robiłam sobie biuścik nic nie wiedziałam o masażach! pewnie bym spróbowała...! Wiolka przede wszystkim to idź do lekarza i pokaz mu, że Twój biust się różni! mam nadzieję, że jakoś sie dogadacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi mi na solar pozwolił iść 2msc po op,wprawdzie poszłam dużo pózniej,ale na blizny naklejałam plasterki:) A w ogóle to dzięki za fotki,bardzo ładnie układają się Twoje bimbałki i wyglądają jak naturalne:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn, którym już się piersi w miarę ułożyły.. Czy podczas biegania itd piersi ładnie się poruszają czy są sztywne i nieruchome?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi naklejałam zwykłe plasterki,tyle że ja mam cięcie pod,musisz jakoś pokombinować:)Ponoć do roku powinno się chronić blizny przed opalaniem:)Szybko minął ten czas,dopiero co się stresowałaś,a już jesteś tyle po op:)U mnie niedługo miną 3latka,może się zmobilizuję i porobię fotki na tą okazję,jak mi się uda zrobić to oczywiście Ci prześlę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki bede z nim rozmawiac tak jak piszecie bez jakichs pretensji czy cos w tym styluzobacze co on zaproponuje mam nadzieje ze zechce mi wymienic ten jeden implant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka80 i MadziaZZZ- fotka wysłana, jutro mam kolejną wizytę u mojej doktor i mam nadzieję, że piersi po jakimś czasie zbliżają się do siebie, hmm czy to my mamy je sobie sukcesywnie przyciągać do siebie, bo na razie to się czuję trochę jak kulturysta, któremu podrósł najszerszy grzbietu i nie mogę rąk przy sobie ścisnąć :) moja dr powiedziała, że ułożenie implantu zależy od ułożenia sutków- jak ktoś ma sutki "patrzące na zewnątrz" to nie można mu implantów 3 mm od siebie wkładać- ale może po pewnym czasie to one się zbliżą do siebie same? Jak tam dziewczyny te już kilkumiesięczne myślicie? Ja sobie nie wyobrażam że moje cycki nie skaczą ze mną, a na razie tak niestety jest. Ciekawe jak długo, chociaż te moje masaże może bardziej piersi rozruszają. PS: dzisiaj bez żadnego środka przeciwbólowego wytrzymałam jupi i.. prowadziłam samochód WRZUCANIE JEDYNKI TO JAKAŚ MAKABRA ;) Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleznaka po op
deeedeeee ja jestem 5 mc po i moje wciaz sa nieruchome. optymalna przerwa miedzy imlantami powinna miec 3 cm. z biegiem czasu one beda opadac i tym samy zblizac sie do siebie. po 6 mc mozna zaczac nosic staniki zciagajace je do siebie, wczesniej nie, bo musza dobrze obrasnac itp. anatomow sie nie masuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanko po op :) Ja mam okrągłe- po pierwszym masażu moje implanciki trochę zmiękły, więc liczę na to że po regularnych masażach szybko będą kicały. 5 miesięcy to strasznie długo, miałam nadzieję, że wszystko odbywa się szybciej :) ale ok- będę cierpliwa :) Gorzej tylko jak będę prowadziła zajęcia fitness :) WSZYYYSCY się zorientują, muszę kupić jakieś pancerne topy, żeby nikt nie zwracał uwagi. Moje kolejne pytanie- jak szybko można zacząć ćwiczyć, ja mam tylko dwa tygodnie zwolnienia, potem muszę wrócić do pracy, dzisiaj już czuję się ok, o skakaniu nie ma mowy, ale to dopiero 4 dnień, myślę, że dam radę wrócić po 14, jak Wy miałyście? DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka po
ja mialam nadzieje,ze po 6 miesiacach juz beda w pelni wygojone, ale teraz na to nie licze. mam nadzieje, ze przynajmniej do wakacji w miare sie uloza i zaczna byc ruchome. u kazdego przebiega to inaczej, u Ciebie moga juz np za miesiac, dwa byc w pelni"jak swoje". ja piszac o "ruchomosci" mam na mysli to, czy implant sie porusza czy nie. u mnie implanty wciaz siedza w jednym miejscu jak przyklejone, natomiast moj gruczol jest miekki i ruchomy. ja zaczelam biegac po 4 miesiacach, oczywiscie w pancernym staniku, ale troszke dziwnie sie czulam, zwlaszcza jak przyspieszalam.;-) nie wyobrazam sobie ciwiczyc po 14 dniach, wtedy jeszcze ledwie chodzilam. ale skoro Ty po 4 dniach czujesz sie dobrze, to kto wie... po 4 dniach to ja ledwie dystans z lozka do toalety pokonywalam. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Witajcie kobietki dziś zaczynam wracać do życia,nawet zupkę wstawiłam to prawdziwy sukces.Ruchy nadal ograniczone,a o kręgosłupie to nie wspomnę okropnie mnie boli.W nocy nawet godzinkę na boczku spałam,bo myślałam że moje plecy eksplodują.Nadal jestem słaba,ale malutki kroczkami i do celu.Marzę o chwili kiedy wszystko zrobię sama.Dziś minie 9 dzień od operacji,więc powinno być już z górki.Jak samopoczucie świeżych cycolinek? POZDRAWIAM i życzę cudnego słonecznego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny, to ja zaczynam myśleś, że ja jakaś dziwna jestem :( ja 4 dnia samochodem jeżdżę? Wszystko gotuję, garnki podnoszę i nawet kołdrę składam? Może przesadzam...może to niedobrze, już nie wiem co robić, dzisiaj mam wizytę u mojej energicznej doktoreczki, spytam i co kaman :) bo nie wierzę, że to zasługa masaży :)) może ja mam po prostu mały implant i dlatego!!! Mam 250 a niektóre z Was to 400 i więcej- to też na pewno ma znaczenie... Pytałam Was o taką przelewającą się wodę obok implantów- kilka razy jakby "chlupnęło" mi pod pachą, obrzydliwe, a potem na masażu to z pół litra tej wody się tam przelewało :) masażysta mi to do gruczołu pod pachą jakby przepychał- miałyście lub macie takie uczucie, że coś Wam tam pływa??????? Deedee84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×