Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Schantalle
To czy piersi obwisną nie zależy wcale od metody założenia implantu tylko od szeregu różnych czynnikównp: indywidualnej predyspozycji do rozciągania skóry, wieku, wielkości implantu i tego czy się chodzi we właściwym staniku. Generalnie nie zaleca się chodzenia zbyt długo przy powiększonych piersiach i ogólnie przy duzych piersiach także naturalnych bez biustonosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia74
czesc dziewczyny ja mam zaplanowaną operację powiekszenia na grudzień. Teraz jeszcze załatwiam szczepienie na żółtaczkę i powiem wam że strasznie się boję. Im bardziej ten termin się zbliża tym wiekszy strach mnie ogarnia.... Mam wątpliwosci co do wyboru wkładek dlatego POMÓŻCIE ....Mój stan wyjściowy to 75 pod biustem a w biuscie małe A (80 cm) wzrost 160 a waga 50 kg. Chciałabym uzyskać efekt pełnej miseczki C lub D powiedzcie mi czy wystarczy implant 300 anatomiczny? Taki własnie zaproponował mi lekarz ale ja mam watpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira30
hej :) wiesz przedewszystkim powinnas byc pewna bo to ie jest maly zabieg kosmetyczny tylko operacja ktora nie tylko jest kosztowna ale i zmieni twoja sylwetke . co do wyboru wkladek ich wielkosci i rodzaju powinnas przedewszystkim sugerowac sie swoimi potrzebami i marzeniami ale tez radami twojego lekarza :) przy tak malym biuscie wyjsciowym zapewne bedzie to pod miesniem wiec i bol bedzie wielszy nizu mnie :( ale ja jestem bardzo zadowolona :) i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia74
dzięki shira za pocieszenie a czy o wielkości wkładek mogę jeszcze dyskutować z lekarzem w dniu zabiiegu czy wtdy to juz bedzie za pożno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Ja tu nowa :) Tak obczajam co piszecie, szperam w necie i nadal nie wiem; robic te cycki czy nie robic? To dopiero jest pytanie! :) Czy ktoras z Was miala robiony zabieg w Czechach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira30
ja mam bardzo duze inplanty bo 450 mli ani jednego rozstepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira30
Paranoidalnam87 nie nie mialam ja chyba mam szczescie do elastycznej skory bo nawet jak w ciazy przytylam do 100 kilo to nie mam ani jedbego rozstepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shira30, Ty szczesciaro! :) Malo cos piszecie Dziewczyny. Chyba nie chcecie mi powiedziec, ze juz wszystkie sobie cycki zrobily... Tylko ja z tymi workami zostalam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shira30 faktycznie jesteś szczęściarą, że przy takich piersiach nie miałaś rozstępów. Ale generalnie u mnie też nie było z tym żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira30
dzieki ale tluszczyk jeszcze pozostal hahah :) tak czy siak ja jestem zadowolona z zabiegi i tzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia74
dziewczyny czy moge jeszcze zmienic wielkosc implantu w dniu zabiegu w czsie rozmowy z lekarzem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Jestem tu nowa. Ale przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi na temat powiększania piersi ( od dechy do dechy) i widze że macie DUUUUŻe doświadczenie na te tematy więc miło że jest z kim o tym porozmawiać :) Lekarz wybrał mi implanty Mentor HP 375 cc ( 12 cm, projekcja 4,8). Mam 175 cm wzrostu, waże 61 kg , wymiary pod biustem 78cm, w biuście 83 cm czyli miseczka A :( Zdążyłam zauważyć że podobne wymiary i wielkość implantu mają : *elka* becia769 tippy Annahanna1 Dlatego bardzo bym chciała abyście Kochane ( nie tylko te wymienione :) ) podzieliły się doświadczeniami. Operację mam 23.11.2012 :) Już się nie mogę doczekać. Oczywiście jak każda z Was mam wątpliwości czy oby na pewno dobry rozmiar itd... Chciałabym osiągnąć miseczke po operacji duże C , małe D. Znalazłam fajną stronke jeżeli ktoś bedzie miał implanty firmy mentor to są tutaj podane wszystkie dostępne modele, ich wymiary, projekcja itp( w zakładce "size:") www.mentorwwllc.com Mam nadzieje że komuś się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda mam inny rozmiarek, ale wydaje mi się ze możesz uzyskać miseczkę C/D. Boisz się operacji? Masz stresa :) ?bo tak na prawdę Twój termin zbliża się wielkimi krokami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Koralka 3 Powiedz mi proszę czy masz implanty okrągłe czy anatomiczne? Jakie masz wymiary teraz a jakie przed? jaki nosisz rozmiar biustonosza? I najważniejsze pytanie : czy piersi są na tyle " ruchome" żeby w biustonoszu zbliżyć je do siebie żeby był sexowny rowek? :) I jak długo tak naprawde dochodziłaś do siebie? Mnóstwo pytań hehe Z góry dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stresa nie mam wcale :) bardziej się boję że moge sie przeziebic bo teraz taki głupi okres przeziębień i gryp :( poza tym poza moim mężem i siostra nikt nie wie więc kombinuje jak tu ukryć przed rodzicami bo oni są ogólnie przeciwni takim rzeczom :/ Ale chcve się dobrze czuć nago i w kostiumie sexi jak prawdziwa kobieta , robie to dla siebie zeby czuć się dobrze w swoim ciele. Wg mnie to dobra motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Czesc dziewczyny.mam pytanie.15pazdziernika Mialam wszczepione implanty.zauwazam dosc znaczna asymetrie.ponoc to normalne w tak krotkim czasie .jak to wyglada u was bo zaczynam sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira30
hej jak jestes zaniepokojona to najepiej skonsutuj sie z swoim ekarzem ja mialam 19 pazdziernika i nie mam asymetri ae za pewne to sprawa indywiduana pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Chyba tak zrobię.zadzwonie do niego jutro tym bardziej ze przed zabiegiem miałam asymetria ale odwrotnie tzn lewy większy niż prawy,wkładki mam jednakowe 300cc mentor,pocieszam się tym pod lewym wciąż mam siniaki i może dlatego jest bardziej podniesiony ,nie wiem już dostaje na głowę,mam pytanie,czy tez masz uczucie jabys miała dwa kamienie zamias piersi ?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira30
Toni pamietaj ze nie ma zbednych pytan do lekarza, jak cie cos niepokoi to sie nie wachaj. Moje tez sa twardsze niz byly ale nie jak kamien ale moze byc to sprawa opuchlizny bo ja nie mialam nawet siniaka i nie wielkie opuchniecie ... ale za to mam dziwne uczucie w brodawce czasami jak szybko rusze reka albo za bardzo ja wyciagne to czuje dziwne mrowienie - dyskonfort mam nadzieje ze to minie ale ty jak najbardzie zapytaj lekarza bo ja tez mam wkadki firmy mentor 450ml a nie sa az tak twarde.... sama nie wiem co ci poradzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Dzięki Shira,dzwonię jak nic do tego mojego doktorka,być może panikuje bo nasluchalam się od takiej wariatkino powiklaniach na godz przed operacja,mrowienie tez miałam ale przeszlo,dzięki za rady,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki!!! Mam do Was wielką prośbę ... Czy mogłybyscie wrzucic jakies zdjęcia swoich Nowych nabytków szcególnie zwracam sie do dziewczyn które maja okrągłe implanty chociażby w bluzkach lub biustonoszach??? Mam dylemat i boje sie ze te implanty które wybrał mi doktor( okrągłe HP czyli wysoki profil 375 cc) będa za duże boje sie efektu dwóch odstających nienaturalnie arbuzów. Musze do piatku do 9.11.2012 podjąc decyzje odnośnie rozmiaru więc byłabym OGROMNIE wdzięczna za kazdą pomoc ... W razie czego podaje maila: tysia715@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Nic się nie martw,bedzie ok.ja mam 300ccHPMentor,przy moim wzroscie162i wadze51kilogramow mam fajne C mysle ze będziesz miała podobny rozmiar,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Youstyśka25 ja bym się nie martwiła, że bedziesz mieć balony! Jesteś dość wysoka a to dużo daje! także spokojna głowa. Zresztą lekarze dobierają wkładki nie na zasadzie loterii...raczej wiedzą co robią! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgfsdthtrwsgvedddddd
pytanie takie. Moja laska chce powiekszyc cycki a ja sie pytam. jakie blizny beda po tym i czy po jakims czasie cycki beda miekkie czy twarde jak kamien. prosze o konkretna odp. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Youstyśka nie bój się tej wielkości implantu,na pewno nie będą wielkie:)Jutro postaram sie podesłać Tobie moje fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira30
hej Toni 76 daj koniecnie znac co ci lekarz powiedzial :) pozdrwiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasiek5
Witajcie. Jestem po wstępnej konsultacji z dr Zielińskim z Łodzi. Mam 170 wzrostu, ważę 58 kg. Mam wąską klatkę piersiową, ale za to dość szerokie biodra. Dr wybrał mi protezy eurosilicon okrągłe 325 ml. Proszę o poradę czy nie będą za małe? Gdybym mogła prosić o fotki wraz z opisem rozmiarów, była bym wdzięczna dasiek5@spoko.pl pozdrawiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×