Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość mika 999
Toni,co tam u Ciebie?Jak Twoje cycuchy? Ja jestem juz miesiac po i dzisija byłam na konsultacji u doktorka i nie wierzył,ze tak szybko mi sie zagoiły i zeszła opuchlizna.Ogolnie wydaja mi sie male piersi,ale znajomi mowia,ze jestem chuda i mam duze cycki,ja tego nie widze,bo sie juz przyzwyczaiłam.smaruje kremem blizny i nan noc naklejam plastry siliikonowe na blizny.ogolnie jetsem zadowolona,choc mogły byc troszke wieksze.:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Hej Mika,jak dobrze ze wszystko u ciebie ok.mi minely wczoraj 2miesiace I tez wszystko ok.asymetrii juz prawie nie widac;)uff,bo juz sie balam,blizny smaruje ostro,spie na boku,generalnie wszystko ok.czasem tez mam wrazenie ,ze moglyby byc wieksze ale po chwili mi przechodzi.masz racje;)juz zapomnialysmy jakie bylysmy deski;)apetyt rosnie w miare jedzenia.hehe.w styczniu lub lutym wybieram sie do lekarza,niech zobaczy swoje dzielo I oceni.gdybysmy nie mialy czasu pobazgrac na forum przed swietami to zycze Ci zdrowych,spokojnych itd.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka na_ poranek.
Ej dziewczyny !! Wy też miałyście taki problem z kupnem nowego stanika ??? Mogę już zacząć nosić fiszbinę ale do którego sklepu nie wejdę to panie rozkładają ręce :(( Duży wybór jest przy stanikach usztywnianych a ja muszę mieć miękką miseczkę a wybór jest taki mały :/;/ Normalnie te baby w sklepach są w szoku jak pojawiam im sie z obwodem 65 a miseczkę E w sportowym( co prawda ta wielkość nie rzuca sie w oczy jak jestem w ciuchach). Znalazłam jeden ale fiszbina w okilicach mostka jest tak wysoka i przygniata mi pierś ze wole go nie nosic i ciagle jestem przy sportowym ...nie wiem gdzie szukać stanika :((( Jestem z Poznania jak coś, pomożcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie_girl
Kicia2, ja planuję zabieg u Kasprzyka, mam już nawet zaklepany - 7 stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie_girl
jusi84 - odnośnie Jarlińskiego jest osobny temat nawet a w innej części tego wątku (w nazwie bez nr 2) jest opis dziewczyny, która na dniach robiła u niego operację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed
mam wizytę u Młodzińskiego co możecie powiedzieć o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika 999 fajnie, że szybko doszłaś do siebie. Bo nie zawsze wygląda to tak różowo ;). W każdym razie piersi na pewno masz idealne ale wiesz, czasami właśnie jest ten niedosyt, że są za małe a tak na prawdę są zapewne idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Tippy na pewno idealnie mam dobrane do swojej figury:). Zapomniałam,ze nosze stanik miękki,wie za jakis czas przy kupnie innego na pewno beda wielgasne.Jestem zadowolona. Dzsiaij nawet oglądałam zdjecia przed i po,to powiem Wam,ze swoje mialam ladne,nawet lekarz powiedzial,a teraz mam zajebiste tylko wieksze. Toni rowniez zycze zdrowych spokojnych Swiąt i szczesliwego Nowego roku 2013. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika no to super ze jestes zadowolona! to najważniejsze. Jak sobie kupisz troszkę sztywniejszy stanik to na pewno będzie biust większy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia2
Do tie_girl Kochana to bardzo Cie prosze nie zapomnij o mnie. Nie wiem, czy miałabys ochote sie spotkać jesli jesteś z Krakowa ale jesli nie to chociaz na forum daj znac co i jak. Ja marze o tej operacji tylko zbieram jeszcze kase i na dodatek mam mały problem zdrowotny, którego musze sie pozbyc. Naprawde bardzo bym chciała miec kontakt z osoba, która ma to juz za sobą a kiedys w przyszłości jak ja bede po, to tez zeby mozna sie było podzielic ewentualnymi problemami. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie_girl
Kicia2 - niestety nie jestem z Krakowa, ale zawsze możesz wpaść do mnie po operacji i zobaczyć wszystko "na żywo" ;) podaję swój mail :) leya@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika999 no czyli jesteś zadowolona:). No i Wesołych Świąt dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schantalle
Bajka na_poranek, ja tez mam problem z kupnem stanika jak Ty ze wzgledu na ten mostek. Wszystkie odstają od mostka. Mam w zasadzie 2 sportowe i jeden plunge espirita, też lekko dostaje, ale nie mam wyboru. Mam rozmiar 75d lub 70 e, jestem 4 mies. pom oper., ale chyba przestaję się łudzić, że coś dopasuję. Próbowałam już wszystkich modeli.Albo odstają od mostka, a przy pusch upach brodawki nie chowają sie w m iseczkach Mam chyba za wysoki profil implantu, spełzły tez marzenia o seksownym rowku... Chyba coś jest nie tak skoro nie mozna dobrać stanika, bo nie po to się powiększa piersi przecież, a robiłam u dr-a Niemkiewicza. Załamka po prostu, czuję się jak inwalidka. Do tej pory miałam nadzieję, że się jakoś ułożą, ale już czwarty miesiąc mija i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia2 - na pewno w nowym roku uzbierasz kaskę i uda Ci sie zrobić operację! :) Schantalle - a nie możesz zadzwonić do lekarza i umowić sie na wizytę? lepiej chyba rozwiać wątpliwości i może coś zaradzić zanim będzie za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia2 - na pewno w nowym roku uzbierasz kaskę i uda Ci sie zrobić operację! :) Schantalle - a nie możesz zadzwonić do lekarza i umowić sie na wizytę? lepiej chyba rozwiać wątpliwości i może coś zaradzić zanim będzie za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mocno trzymam kciuki żeby udało uzbierać się pieniążki na operację :). Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi proszę, czy któraś kiedyś kupowała bieliznę z oysho? Bo nie wiem czy warto tam w ogóle iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daritta
Hej dziewczyny, Czy któraś z Was robiła cycuchy u dr Skwiercz w trójmieście? Ja planuje wybrać się do niej niebawem na konsultacje, bo na sierpień chciałabym zaplanować op. nigdzie też nie moge znaleźć choćby przybliżonych cen u tej pani doktor ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia2
Dziewczynki, zbieram pieniązki, zbieram. Mam już dość łez, które wylałam z powodu braku biustu. Boje sie bardzo ale napewno sie zdecyduje, mam takie przeczucie. TIE_GIRL szkoda, ze nie jesteś z Krakowa:( Bede sie starała przyjechać, odezwe sie póxniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pewnie wybierzesz...
będziesz go systematycznie wychwalać juz w pierwszym dniu po ?! Znamy to kochana, ble ble ble....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daritta
Kicia2 ja też właśnie jestem na etapie zbierania :) ale myśle ze do sierpnia-września już powinnam mieć całą kwote :) i też juz nie moge sie doczekać, bo myśle o tym od kiedy zaczęłam dojrzewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia2
Kochane a wiecie co u Dasiek 5 bo nic sie nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia2
Dziewczyny po, powiedzcie mi prosze jak wygladaja silikonowe piersi w pozycji leżącej? Mi lekarka bardzo odradzała operacje bo stwierdziła, ze takie piersi owszem z daleka wyglądają ładnie ale jak sie lerzy to wyglądaja bardzo sztucznie i mało interesujaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kicia2 jak się leży to piersi normalnie wyglądają - w życiu nie patrzylabym na to jako argument przemawiający za tym aby nie powiększać piersi . Śmieszna lekarka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lutym 2012 roku przeszłam operacje powiększania piersi. Z procesu leczenia jestem zadowolona, wszystko przebiegło tak jak sobie tego życzyłam. Personel i sam lekarz bardzo profesjonalny. Bardzo podobało mi sie w nowej klinice w Ostrawie. Pooperacyjny efekt jest doskonały. Musze pochwalić także pracę pielęgniarek, które się mną opiekowały. Maryla G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczcie juzz
z ta nachalna reklama Libora Polaka bo juz sie rzygac chce. W dwoch watkach naraz ,z polgodzinna przerwa tego samego dnia ,pojawily sie dwie pacjentki wychwalajace klinike Libora Polaka..... ciekawe.......:-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinhol
ja jade 12 na operacje do Polanicy Zdrój i mało nie umre ze strachu co powinnam wziasc ze soba by spokojnie odpoczywac po operacji i by mi niczego nie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Kinhol A u kogo bedziesz robila zabieg?ja tez robilam w polanicy 15stego bedzie 3 Miesiace po.Napewno nie bierz bluz zakladanych przez glowe,raczej cos rozpinanego.bedzie latwiej ci sie ubrac,spodnie dresowe,koniecznie!ciskasz na tylek I po klopocie.postaw na komfortowa odziez,opacity sie,nie bedzie stresu z ubieraniem sie. Zycze powodzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinhol
u dr łątkowskiego Toni 76 powiedz mi czym tam jechałas ja planuje pks lub pociagiem i nic nie moge znalesc sensownego zeby nie przesiadac sie tysiac razy. i prosze powiedz mi czy po 5 dniach po operacji bede w stanie sama wrócic ( maz niestety musi zostac w domu z dziecmi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia330
Az 5dni lezec po zabiegu?Ja wyszlam w ten sam dzien.Z tym ze moj maz byl ze mna wiec nie mialam problemu z dojazdem do domu.Po 5 dniach jest juz o niebo lepiej wiec smialo wydaje mi sie ze mozesz podrozowac komunikacja miejska.Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×