Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość AsiaWroclaw
zuzkaa1 moglabys wyslac zdjecia? asia.wroclaw@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaa1
Ok,wieczorkiem wyślę. Jeszcze nie robiłam zdjęć. A co do wstawania to mi polecili żebym jedną nogę miała prostą a drugą podniesioną. Należy złapać pod kolanem oburącz i się podciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bacha moj lekarz po 10 dniach mi powiedzial, ze moge skakac biegac i spac na boku i brzuchu :) Jesli chodzi o szczypanie to tez bardzo mnie szczypala jedna piers, zwlaszcza w nocy lub po nocy , budzilo mnie to strasznie i bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWroclaw
Kasia2201 wlasnie wyslalam Ci meila:) ja niestety jestem przed :) jeszcze raz dziekuje za zdjecia, piersi masz genialne!! najpierw weszlam na meila dopiero teraz na forum i myslalam, ze fotki wyslala zuzkaa1, Kasia2201 jakie to implanty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaa1
Asia.wroclaw wysłałam ci zdjęcia -dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaa1
Bacha,nie wiem od czego to zależy, że jeden lekarz mówi można skakać po 10 dniach inny po 3 miesiącach.Ja przed operacja codziennie ćwiczyłam, na chwilę obecną (zalecenie lekarza) nie mogę i mimo że się cieszę z efektów operacji to brak ruchu mnie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuzkaa1 niestety nie mam, jesli mozesz wyslij jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj lekarz mowil, ze kulturystki ktore operwoal wracaly na silownie po miesiacu :) Mysle, ze to kazda indywidualnie wyczuje :) kiedy juz nie boli i moze po trochu zaczac cwiczyc :) Lekarz mowil , ze nie ma przeciwskazan, ale tez nie na wszystkie cwiczenia. Mowil , ze pompek np robic nie mozna tak wczesnie. Ale biegac i skakac tak. Ciesze sie , ze fotki doszly :)i dziekuje za komplementy :) Implanty to 325 okragle -wysoki profil firmy Mentor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaa1
Wysłałam sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaa1
Ja mam zamiar po 8tyg wrócić na Zumbę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaa1
Czy oprócz stanika po operacji nosiła któraś z was gumę (taki pasek nad piersiami)? Jak długo to miałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula1616
Dziewczyny jestem 15dni po. Powiedzcie kiedy moglyscie swoje piersi wogole ułożyć w normalnym biustonoszu? I kiedy piersi zmiekna? I jak długo musialyscie nosić ten pooperacyjny? Ja mam zalecenie 6tygodni! :/ zarówno biustonosz jak i ten pas. I kiedy pierwszy raz wybralyscie się na basen? nie mowie tu o wyczynowym plywaniu tylko o relaksowaniu się w ciepłym jacuzzi itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula ja jestem miesiac po i nadal ciezko mi je ulozyc w biustonoszu :( Moj lekarz kazal chodzic miesiac w tym sportowym dzien i noc . po miesiacu na noc sportowy na dzien normalny ale bez fiszbin ale 11 kwietnia ide na kontrole to jeszcze zobacze co powie :) i na razie nie pozwolil smarowac niczym na blizny. Powiedzial by zaczekac do kontroli i wtedy powie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erica90
Cześć dziewczyny czytam i czytam wasze wypowiedzi wiec się dołączę . 25 kwietnia mam zabieg w Kołobrzegu u doktora Krajewskiego jestem podekscytowana , jedyny dylemat który posiadam to rozmiar wkładki . Od czasu gdy zaczęłam juz zastanawiać się nad operacja zawsze wiedziałam że chce 375 ml ale gdy ,, na przymiarce " miałam porównanie między tym a 400ml to już sama nie wiem wolałabym większe ale boję się że będzie po większych efekt piłek :/ jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erica ja miałam miesiąc temu robione piersi u Krajewskiego i mam 375 ml a jakie masz wymiary?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erica90
Gość mam 164 wzrost waga 56 pod biustem 70 , a w klatce bez stanika 86 cm . Ładnie twoje wyszły ? Ja będę miała okrągłe mentor a niby mentora tak nie miękka jak inne , ale to nieważne bo Krajewski to jedyny u którego odwagę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazela jak u Ciebie? Paula masz jakies zdjecia ?Chcialabym zobaczyc jak po OP wyglada 300 MIDSSESION czekam na zdjecia bacha2014@wp.pl Ale powiem Wam ze jak pisalyscie ze 4 dni i bedzie z gorki myslalam ze zwariuje. Ale obawiam sie o swoje szwy..Nie widze co tam sie dzieje ze bo nie moge tego stanika zdejmowac a on 2 dni zasycha mi w gardle i strasznie...kaszle KOSZMAR czuje jak mi klatke rozwala.Mam nadzieje dziewczyny ze Wy sie dobrze czujecie.OBY nie bylo zadnych komplikacji . Juz teraz czuje ze mam mega wrazliwe sutki.NIGDY tego nie mialam.NO ale mysle ze przejdzie.JUtro poniedzialek i zmiana opatrunku ije zobacze:)BArdzo BArdzo wam dziewczyny dziekuje.Nie mowilam wielu osobom o OP wiec nie liczylam po na wsparcie i wspolczucie i naprawde dziewczyny pomogłyscie mi mega..Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bacha u mnie wszystko ok, juz przestalo mnie szczypac. Dzwonilam do lekarza ktory mnie operowal I on powiedzial ze to normalne bo nerwy sie rekonstruuja. Czasami jeszcze miesnie mnie bola, juz moge rece podnosic do gory ale tylko na chwile. ;) zaczynam spac troszke na boku. Szwy sie goja I mam nadzieje ze niedlugo nie bede potrzebowala plastrow. Na kontrol ide za 3 tygodnie. Bacha juz nie boli cie tak mocno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś miała robioną op. U Krajewskiego w Kołobrzegu bądź Gryficach ? Jak to u was wygląda szwy są zaklejone , ze szpitala wyszłyście z bandażem czy już w staniku sportowym/pooperacyjnym? Juz za tydzień moja operacja i mega się stresuje . Będę wdzięczna za udzielenie rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZObaczylam je .JAAAA NIEE CHCE MNIEJSZYCH :( Teraz sa..idealne -mogłyby być większe ciut. I tym sposobem wpadam do statystyk ,że każda dziewczyna Po mówi ,że szkoda ,że nie większe.. Teraz jakieś jeszcze krzywe się zrobiły gdy leze .Ale uspokoiła mnie spokojnie wszytsko się ładnie zejdzie..Serio nie są ogromne .Takie sobie ładne.I jak mi zejdą bardzo w dół to będzie kicha. Ja od wczoraj odstawiłam środki przeciwbólowe.Coraz to większy zakres ruchów.Wiec już mogę się ubrać ,umyć wziąć szklankę z półki.JEST OK. Najgorzej jest wstać rano.15 min nie moje :)) napinanie brzucha, prostowanie się ,znowu napinanie może teraz nie nie teraz moze teraz ooook wstaaajemy i wdech wydech wdech wydech :) a tu pęcherz mówi swoje ale będę szczęslia jak mi takie zostaną.A PEWNIE NIE ZOSTANA.A mowilyyscie mowilyscie bierz wieksze:) GAZELKA WYSLALAM ZDJECIA ILONKA WYSLALAM ZDJECIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
dziewczyny która miała 300 ml ? wyślijcie mi proszę zdjęcia na ilonakrawiec22@wp.pl dzięki :* :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula1616
Kasia2201 a jak się czujesz? Bolą jeszcze czy juz wogole nie? Zmiekly? i czy też jak większość masz wrażenie ze zmalaly po zejściu opuchlizny? A nie wiesz może jak z moczeniem się w wannie czy chodzeniem na basen? Miesiąc to już chyba dużo :) I jak z normalnymi biustonoszami? bo jak ja próbowałam cos przymierzyć to tragedia poprostu :( wiem ze za wcześnie ale jak na nie patrzę i dotykam to wogole wątpię żeby zmiekly na tyle żeby dały się ruszać i układać w biustonoszu :p :( a już bym chciała.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erica co do Krajewskiego to u niego wychodzisz w staniku po operacyjnym. Niemasz co sie martwić napewno zrobi c***iękne cycki ja jestem bardzo zadowolona Masz podobne wymiery jak ja :) i mam 375 okrągłe i nie sa wcale pliki tylko ja bylam po urodzeniu i wykarmieniu dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa10
Bacha wyslalam Ci zdjecia Ilonka jakis czas temu tez wyslalam Ci zdjecia doszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mija tydzien :) Nie uwierzycie ale z sentymentem wspominam 01.04.2014 :) kto by pomyślał,że tydzień temu plakałam wymiotowałam z bólu a dzisiaj w pracy kawę piję;)Powoli myję włosy bluzki z elastycznym dekoldem nie sa już dla mnie przeszkoda.Jedyne co to ranne wstawanie:) no i podnoszenie.TEGO NIE ROBIE I NIE ZROBIE SZYBKO. Tesknie za cwiczeniami:)No ale.. paulaaa10 piekne.Niby ta sama objetosc ale zupelnie inne.KURDE CIESZE SIE MEGA.Oby wszytsko skonczylo sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem po dwójce dzieci tak ze spoko :) dziękuję za udzielenie odpowiedzi . A powiedz mi jeszcze czy wyciąganie drenow jest takie potworne jak się o tym mówi i jak dawałaś rade w domu bo mój młodszy syn ma dwa lata i nie będzie łatwo bo będę musiała sama się nim zająć juz po 5 dniach . A dają moralne po przebudzeniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×