Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Kamila282
Dziewczyny powiedzcie jak to jest u Was ze stanikiem pooperacyjnym. chodzi mi o to czy dostałyście od lekarza taki specjalistyczny pancerz ( oglądam w intrenecie koszt około 300zł) czy zwykłe sportowe ? ja dostałam triumph triaction Energy N Ale po dwóch tygodniach zmieniłam model na inny sportowy bardziej profesjonalny, podtrzymujący i ściskający piersi to odczuwam mniejszą bolesność piersi i każdej pozycji czuję się dobrze, nie odczuwam żadnego dyskomfortu jak w dotychczasowym biustonoszu od lekarza. Chyba nie narobię sobie krzywdy skoro lepiej się w nim czuje. ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka8282
Staram się bardzo ograniczyć palenie, na razie zeszłam do 5 dziennie... A miała któraś z was zabieg u dr Potockiego? Moja mama robiła sobie u niego korektę powiek, ale ponoć w powiększeniu piersi też jest dobry.Czy po zabiegu byłyście w stanie same się ubrać, umyć itd. Za tydzień zabieg i zaczynam mieć stracha i mnóstwo myśli jak sobie poradzę. Czy ktoś wam pomagał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z myciem na początku jest dość problematycznie. Trochę mi to zajmowało czasu pod prysznicem, tym bardziej że w pierwszych dniach trzeba uważać na rany i bandaże ewentualnie plastry na piersiach żeby nie namoczyć. ale znalazłam patent na włosy, myłam je pod deszczownicą wygięta w paragraf ;-) bo raz że ręcę za wysoko nie da się podnieść a dwa nie mogłam namoczyć (w moim przypadku) plastrów które nosiłam 7 dni od operacji. później w ruch szła słuchawka prysznicowa i jakoś pomału udało mi się umyć cała, ale był to nie lada wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zabieg we wtorek u dr.Kasprzyka.Czy ktoś ma w ten sam dzień ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralka3
o widzę ze dużo nas już po operacji! Wiktoria B. - obserwuj krwiaka - jakby co się działo to śmigaj do lekarza, bo nie ma żartów! no a kąpiele po operacji - fakt łatwa sprawa to nie jest ale wszystko się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
ja mam w poniedzialek operacje rakzemozemy byc w kontakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranking preparaty przeciw bliznom czerwiec 2014 Ranking najlepsze preparaty przeciw bliznom, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. 1. Bliznasil Żel Silikonowy Na Blizny 2. Granuflex opatrunek hydrokolidowy 15 x 15 cm 3. Veraderm żel na blizny 14 g 4. Cicatrix Krem redukujący blizny - - 50 ml 5. ACTIVON Opatrunek nasaczony miodem Manuka 5 x 5 cm 6. Oceanic AA Super koncentrat silikonowy na blizny,15 g 7. HEPARINUM krem 20 g 8. Palmers Cocoa, serum na blizny, 30 ml 9. Cybele Scagel żel 50 g 10 .DERMATIX Zel d/lecz.blizn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleksandra134
Hej dziewczyny,mam pytanie,do tych,które są już po operacji.. jak wygląda pierwszy tydzień? i jak wygląda ta doba po opreacji w szpitalu? głupie pytanie ale czy byłyście w stanie zjeść kolację? albo wstać z łóżka do toalety? i kiedy można normalnie zacząć wychodzić z domu np. na zakupy albo na imprezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Gira:)) u kogo robisz piersi?? i z jakiego rozmiaru powiększasz ile ważysz ,masz wzrostu? bo ja jestem szczupła mam 163 i 49kg więc mam anatomy 315ml,a Ty jakie będziesz mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Girra a może wymienimy się mailami? :) żeby być w kontakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
kurde pomyliły mi się poniedziałki, nie w ten tylko następny, ale stres mam taki jakbym szła jutro. co do maila nie ma sprawy, bardzo fajnie by było jakbyś dała znać jak te pierwsze doby po operacji znosisz :) negra@autograf.pl ja jestem praktycznie identycznej postury 160 i 47 kg. ale implanty mam prawie 400 ml tez anatomy, więc spora róznica, troche sie obawiam czy to nie za dużo :) ale jak już powiedziałam A to trzeba powiedzieć B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alleksandra134 pierwsza doba jest ciężka ale jeszcze na adrenalinie więc do przeżycia. Najgorsze jest pierwsze wstanie z łózka i najgorsza jest pierwsza noc i druga i kolejna ... później się przyzwyczaisz. Na zakupy miałam siłę po dwóch tygodniach a impreza nie prędzej jak trzy tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Girra: ) jasne,że dam znać na maila jak zniosę narkozę i jak miną pierwsze doby i ten pierwszy tydzień po operacji:) no ale faktycznie jesteśmy tej samej postury:) :) a tak z ciekawości to ile masz lat?? Powiem Ci,że faktycznie masz duże jeśli 400ml..ale zazdroszczę,bo ja mam 315ml tylko dlatego,że nie zmieszczą mi się większę,Ty widocznie masz większe naturalne i dlatego wejdą Ci 400ml,ja się obawiam,że po opreacji będą małe, ale nie mam wyjścia,skoro te są możliwie największe,to wole takie niż aktualne :) ale wiesz,co faktycznie przemyśl jeszcze ten rozmiar,bo jest to decyzja na całe życie,a 400ml to faktycznie wyjdą duże,jeśli Ci zależy na naturalnym efekcie to jeszcze to skonsultuj z kimś.Ale fajnie Ci,ze masz taką możliwość,mi niestety rozmiar został mozna powiedzieć narzucony i nie miałam takiego wyboru jak Ty :) Ja z kolei się nie stresuje wgl i wręcz nie mogę się doczekać :D to nie będzie moja pierwsza narkoza więc wiem,że ją dobrze zniosę,chociaż jeden plus:) Pozdrawiam gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny zazdroszczę wam tych tematów. Już jestem zdecydowana na zabieg. Musze umówic sie na konsultację u Sirka bo jestem z Bielska. A zabieg planuję na styczen nast roku... tak zeby na wakacje wydobrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem 17 dni po operacji, po przebudzeniu z narkozy byłam przerażona wielkością swoich piersi (94 cm), przekopałam cały internet w poszukiwaniu informacji czy piersi faktycznie z czasem zmienią wielkość i nie czekałam długo , gdyż w dniu dzisiejszym mierzą już 90 cm. Miękną już delikatnie i zaczynają nabierać naturalnego wyglądu. Jestem zachwycona i powiem Wam dziewczyny że trzeba uzbroić się w cierpliwość, choć nastawiałam się na kilka miesięcy a tu proszę, nawet nie trzy tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem do końca jak to jest z tymi implantami ale nie ma co się sugerować wielkością implantu u koleżanki , najlepiej zapytać lekarza. Na konsultacji powiedziałam jakiego efektu oczekuję, miał być rozmiar więcej z B na C i pan doktorek tego dokonał, jak widać idealnie dobrał mi wielkość implantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiktoria a czy mogłabyś powiedzieć gdzie robiłaś zabieg? i jakie masz implanty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy po zabiegu można iść na taką porządną imprezę tzn.żebym mogla swobodnie tańczyć bez obaw,ze silikony moga pęknąć lub,że blizny się rozerwą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po ztym zabiegu,np.po dwóch tygodniach czyli po czasie rekonwalescebcji zauważyłyście pogorszenie stanu waszej cery,twarzy?? czy nic się w tej kwestii nie zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Dziewczyny czy mozecie polecic mi jakis dobry stanik sportowy na nowe cycuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobra38
Podobno nic nie trwa wiecznie, więc i piersi w wkładkami silikonowymi także ulegają grawitacji, co w rezultacie powoduje , że także opadają. Nigdzie nie ma informacji na ten temat, nie znajdziemy także żadnych zdjęć itd. Mam pytanie do kobiet, które posiadają implanty już od wielu lat, czy w jakichś szczególny sposób dbacie o swoje piersi np. spanie w stanikach sportowych? jestem świeżą posiadaczką nowych cycuszków i chciałabym wiedzieć jak to będzie w przyszłości. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc ja jestem z budowy podobna do Ciebie i Girry, zabieg mialam w poniedzialek 9.06, mam podobny rozmiar implantow do Ciebie z tym, ze okragle :-) mentor z wysokim profilem 300cc i mysle, ze nie musisz obawiac sie, ze beda za male :-) u mnie efekt jest bardzo fajny, naturalny :-) w razie pytan pisz smialo :-) pozdrawiam goraco wszystkie dziewczyny przed i po :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 21.06 , 23:43 dziękuje,naprawde trochę mnie uspokoiłaś :) a mam pytanko czy po tych 2tygodniach opuchlizna się nadal trzyma? jesteśmy szczupłe i wiem,że u nas ciężko z tym naciąganiem skóry w czasie operacji,bardzo bolała pierwsza doba? wgl te pierwsze dni? i ciekawi mnie jeszcze jedno czy ten rozmiar wzięłaś bo taki wybrałaś z lekarzem czy po prostu nie mogłaś większego z tego powodu co ja? i dlaczego okrągłe,takie doradził lekarz?czy to był Twój wybór? okrągłe zawsze wydają się większe,więc moje optycznie będą trochę mniejsze niż Twoje:/ ale cieszę się,że mówisz,że nie będą za małe,bo tego się naprawdę obawiałam :) fajnie,że naturalny efekt,na tym mi właśnie zależy :) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam jeszcze jednego zapytać,w jakim wieku wykonałaś ten zabieg? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest jakaś dziewczyna, która chodzi regularnie na aerobik ok 3-5 razy w tygodniu?, pytam gdyż pewnie będzie w temacie, co Wam lekarz mówił o takiej naprawdę dużej aktywności fizycznej? po jakim czasie można wrócić do takiego porządnego aerobiku? Co do stanika sportowego fajne są w decathlonie, na stronie www też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia wroclaw
Gosc juz Ci wszystko mowie :-) spuchniete podobno nie sa (tak mowil dr). Nadal sa twarde ale z dnia na dzien coraz mniej. Co do bolu, przed zabiegiem duzo czytalam wiec bylam przekonana, ze pierwsze 3 dni bedzie dramat a tak naprawde najgorsza byla pierwsza doba, w klinice dostawalam dozylnie leki ale niestety i tak bol byl dosc mocny. Po wyjsciu do domu bralam przez pare pierwszych dni ketonal tylko rano bo po nocy byl wiekszy bol, natomiast w ciagu dnia zupelnie do przezycia. Jezeli chodzi o rozmiar to to byl max jaki dr zdecydowal sie wlozyc, czyli sytuacja taka jak u Ciebie. Zabieg robilam w dniu 25 urodzin :-) jezeli chcesz moge wywslac Ci zdjecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia Wrocław :) będę bardzo wdzięczna za zdjęcia,zwłaszcza,że mamy prawie identyczne rozmiary,więc z wielką chęcią :) to widzę,że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji,więc jest mi trochę lżej,bo już myślałam,że jestem jakimś odosobnionym przypadkiem:p :D to prezent,który sb sprawiłaś na urodziny-świetny :) ;) mój email: asiaq@interia.pl nie wiem czy faktycznie masz na imię Asia ale jeśli tak to jesteś moją imienniczką : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc wyslalam Ci zdjecia :-) dodam jeszcze, ze wczesniej bylam zupelnie plaska(doslownie), stanik ktory dostalam od dr to triumph tri action 70D ale mysle, ze docelowo zostanie rozmiar C. Dr mowil, ze nie powinny juz sie zmniejszyc. Ps: tez jestem asia wiec faktycznie jestesmy imienniczkami :-) jaki rozmiar piersi masz teraz? I ile ile madz pod biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia,ja tak samo jestem płaska-dosłownie(póki co :) ) i teoretycznie to biustonosz jest mi wgl nie potrzebny no ale wiadomo noszę push upy(sporawe) i wszyscy myślą,że mam duże piersi :) stąd po zabiegu,nikt się nie domyśli,że mam sylikony :) i naprawdę cieszę się,że wreszcie nie będę musiała nosić tego typu staników :) :) ale widzę,że nie tylko imię nas łączy,ale i przedoperacyjny rozmiar piersi :) szkoda tylko,że nie miejscowość bo pewno jesteś z Wrocławia,a ja z kolei z Krakowa więc na kawę się razem nie wybierzemy:/ Teraz zobaczyłam zdjęcia i powiem Ci,że jak na tak krótki czas po zabiegu to naprawde rewelacja....śliczne są,okrągłe Ci naprawdę pasują i to ostatnie zdjęcie,to od przodu mi sięchyba najbardziej podoba :) rozmiar C co do naszej figury jest wręcz idealny,nie są ani za duże ani za małe :) Pozdrawiaam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i przede wszystkim dziękuje za zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×