Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Do kogo było pytanie o mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pytanie bylo do gosc z 12:12 : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhm to szkoda,bo chetnie bym pomogla Ci po operacji,nawet bym mogla zamieszkac na te 3pierwsze doby gdybys chciala tylko,ze ja z Krakowa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara88
gośc 12:21 u mnie identyczna sytuacja! Dlatego nie powiedziałam nikomu, nawet bliskim znajomym. Bo na pewno by się rozeszło. Ja powiększyłam o 2 rozmiary i mam teraz pełne C, wyglądają naturalnie jak przedtem tylko... są większe :)). Nikt się nie zorientował. Gdyby ktoś zauważył to na pewno mógłby skomentować że jestem próżna, zrobiłam z siebie silikonową lalę i nie dojrzałam jeszcze. Miałam wtedy 22 lata i ciesze się że nie czekałam dłużej bo to naprawdę odmieniło moje życie! Zrobiłam to tylko i wyłącznie dla siebie, a jeśli ktoś ma mi przez zarzucać że mam niskie wartości w życiu bo poddaje operacjom plastycznym to po co mam o tym komuś mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za dobre chęci :) Dałaś mi wiarę że na świecie są jeszcze dobrzy bezinteresowni ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 12:33 teraz sb obczailam,ze z Krk do Kielc sa bezposrednio busy i 2h wynosi droga wiec nic strasznego :) ja caly sierpien jestem w domu i w sumie szalony pomysl ale jakbys chciala to nie byloby to jakims problemem pzyjechac do Cb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko musialabys mi powiedziec kiedy dokladnie masz termin ?? Ja bym sie chetnie przejechala do Kielc,zwiedzilabym sb miejscowosc,bo planow na Wakacje mie mam chocby dlatego,ze pieniadze posxly na moja operacje,a caly miesiac bede w domu wiec naprawde chetnie bym pomogla oczywiscie za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam planow na wakacje,nigdzie nie wyjezdzam,bo pieniazki poszly na piersi :) woec chetnie bym sie przejechala do Kielc,zwiedzila itd. Wiec jakbys tylko chciala to b.chetnie,oczywiscie za darmo :) a kiedy masz dokladny termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam,ze ta pierwsza wiadomosc sie nie wyslala i napisalam druga:p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile w Czechach koszyuje wymiana implantow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 sierpnia. Dziekuje za dobre chęci, pomyślę może to i dobry pomysł? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16800 czk operacja implanty okragle mentory 36 tys koron a eurosilikony okrągłe 31 tys koron. Pobyt w szpitalu 1200 CZK za dobe, stanik 1300 czk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosć 13:12 to robiłaś prawdopodobnie u Brzuchańskiego? :) Bo, wiem że on bierze drożej za op i implanty niż Furmanek, a ja robiłam u Furmanka. Ale za to zaliczka u niego jest mniejsza i jak chcesz zmienić termin to nie przepadają Ci pieniądze za poprzednią :) A za stanik i dobę tyle samo dałam co podałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Furmanka jak chcialam robić operacje i zmieniłam termin to musialam wplacic nową zaliczke. Nie wiem jak to jest ze jedna pisze ze jej nie przepadla a mnie i owszem. Nawet na forum o tym dr dziewczyny wspominaly ze przepadala. Polasil sie na 110 zł bo dziewczyna miała miec robiony brzuch. Bardzo nie ładnie z nią postapil ( rezygnowala duuuuzo wcześniej) Skoro mnie tez potraktowal nie ładnie wiec zrezygnowalam z jego uslug i poszlam do dr B. on zaznaczył w meilu ze gdybym zachorowala lub cos się dzialo zaliczka nie przepada! Bylam, zrobiłam jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 sierpnia ide na wesele wiec w sam raz bede po,ale nie wiadomo jak bedziesz znosic rekonwalescencje a b.roznie ja ziewczyny znosza,i sam fakt,ze niebezpiecznie jest tak byc samemu po opracji,bo jak zaslabniesz albo sie przewrocisz to nie bedzie Ci mial kto pomoc. Wiec gdybys chciala to na mnie mozesz liczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam pomylilam sie operacja kosztuje 16100 koron u dr Brzuchańskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13:30 to Brzuchańskiego miałam na mysli ze u niego nie przepada zaliczka! U Furmanka owszem :/ Zaliczka za piersi to 460zł, także jak bym nie była pewna na 100% terminu to pewnie też bym robiła u Brzuchańskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zwracam honor. Przepraszam źle zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 2tygodnie po i wszystko robie mormalnie,tylko nie cwicze i czy moze mi sie obrocic implant ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec jak cos to Gosc 13:10 mozemy sie np.wymienic mailami zeby byc w kontakcie,jak juz tam uwazasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wymiana implantow jest drozsza niz to pierwsze powiekszanie prawda ? Nie rozumiem tylko dlaczego..:/ ale w Czechach to chyba tez niewiele bedzie kosztowac,no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztańczonaaaa
Hej Cycolinki! Powiedzcie mi proszę po jakim czasie już swobodnie podnosiłyście ręcę etc? Jestem z zawodu tancerką i uczę w szkole tańca i zastanawiam się kiedy będę mogła wrócić do pracy? Nie chodzi mi o jakieś tam wygibasy itp ale o energiczne wymachiwanie rękami w górę w dół? Z góry dziękuję za odp :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztańczonaaaa
ps. jestem dopiero tydzień po operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy czy masz okragle czy anatomy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztańczonaaaa
mam anatomy pod mięsień, 320cc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie predko,bo moga sie obrucic,zreszta w zaleceniach,ktore dostalas od lekarza na tych kartkach wyraznie pisze - unikamy podnoszenia rak do gory,czyli zadne mycie okien,zadne g***towne ruchy nie wchodza w gre to sie tyczy tak samo okraglych ale anatomow to zwlaszacza,bo tu tez chodzi o to zeby nie rozerwac szwow,zeby rany /blizny sie szybko goily. 12Tygodni czyli 3miesiace -tyle trzeba wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztańczonaaaa
ok, dziękuję za odpowiedź! A od kiedy można nosić stanik z fiszbinami jak miałam cięcie pod piersią? Jest jakaś ogólna zasada? Jestem trochę niedoinformowana, ale to dlatego, że z wrażenia całej operacji zapomniałam dopytać lekarza o takie szczegóły jak stanik. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja może z innej beczki. Jade sama do Czech na operacje czy jest chętna dziewczyna do pomocy? Chodzi mi o to aby ze mną pojechala w dniu operacji pomogla ogarnąć szpital, spacer na badania i ewentualnie przy wypisie aby pomogła dostać się na dworzec. Bede miała walizke na kółkach a ponoć po operacji jest z nią problem :) Ktoś chętny do pomocy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc ja bym z Tobą z chęcią pojechała żeby ogarnąć szpital bo mam we wrześniu op ale niestety jestem za granicą :/ Też jadę sama i dlatego zatrzymuje sie u P.Kasi w Cieszynie, która opiekuje sie dziewczynami po op. Z tymi kółkami to moze być różnie, dlatego może zatrzymaj się gdzies przynajmniej na 3/4 dni. Rzecz jasna nie musisz u niej ale jak chcesz dam Ci na nią namia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×