Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość A1995
Do północy się może wyrobię z tymi wiadomościami,także cierpliwości bo jeszcze sesyjkę muszę sb zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze ja jestem 2 tyg po operacji a bol nadal czuje w jednej piersi bardziej, w dzie jak sie rozruszam to jest w miare ale rano to katastrofa ledwo wstaję, lekarz mi mowi ze wszystko jest ok, nie wiem co mam myslec, moze to zalezy od rozmiaru implantu. kompletnie nie czujesz bolu po 2 tygodniach? nic a nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda606
A1995 czekamy na wiadomości ;)) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Gość z 21:2 Mi po tygodniu minął cały ból,później tylko troszkę pobolewało ale na tą chwilę kompletnie nic nie czuję,też myślę,że większy ból zależy od rozmiaru implantu np.również dziewczyny,które mają rozmiar zerowy i wkładają największy możliwy implant (czyli ja należę do tej grupy) mają b.dużo naciągniętej skóry więc teoretycznie powinny odczuwać większy ból natomiast nie chcę nikogo wprowadzić w błąd,to tylko moje przypuszczenia. Skoro lekarz mówi,że jest dobrze to myślę,że powinnaś być spokojna aczkolwiek lekarze nie chętnie przyznają się do błędu i gdybyś poszła na konsultację do innego lekarza,to ten byłby napewno szczery co do 'diagnozy'.Ale tak jak mówię każdy przechodzi to inaczej a Twój lekarz Cię zapewnia,że wszystko jest w porządku to myślę,że powinnaś mu zaufać ; ) Dziewczynki,wiadomości wraz ze zdjęciami porozsyłałam mam nadzieję,że pomogą w podjęciu decyzji dotyczącej rozmiaru implantów,jak znajdę troszkę czasu to uzupełnie te wiadomości o dokładniejszy opis przebiegu dnia operacji i czasu po operacji,powiem jak z badaniami,itd itd. . . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Koralka ? Do Cb przeciez nie wysylalam wiadomosci,nie podawalas swojego e-maila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bym chciała zrobic operacje w Czechach bo cena w Polsce jest nierealna, dlatego mam pytanie ile się mniej więcej czeka na pierwszą konsultację bo musze już w pracy uprzedzic że wtedy i wtedy bede potrzebowała urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B.roznie,wszystko zalezy do jakego lekarza,a nie lepiej podzwonic i zaklepac ten termin juz ? Jesliby Ci zalezalo na czasie to kazdy dzien zwloki to juz sie jest te kilka dni do tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolina 35 ogolnie to kontakt z lekarzem posiadarz e-mailowy. Jeśli chcesz możesz się udac na konsultacje ( z tego co się orientuję nie trzeba sie zapisywac tylko przyjechac i czekac- najlepiej zapytaj lekarza w e-mailu). Zazwyczaj jak również w moim przypadku konsultację będę miała zaraz przed zabiegiem tj w dniu operacji. Wczesniej w kontakcie "elektronicznym" będziesz musiała jedynie podac inf lekarzowi na temat swojego stanu zdrowia, podać wymiary i wysłać zdjęcia swoich piersi. Ale to jak się skontaktujesz z lekarzem to on CI wszystko powie :)) Jeśli Polki decydują sie na op w Czechach to wybierają klinikę w Trzyńcu (ok.20 km od Cieszyna.). Operuje tam dwóch specjalistów: dr Brzuchański i dr Furmanek. Ja osobiście polecam Ci dr Furmanka-sama mam u niego op we wrześniu. Zachęcam abyś zajrzała na forum o jego zabiegach, tam dziewczyny opowiadają o swoich doświadczeniach od ponad 3 lat i jak na razie są zadowolone. Ja sama bardzo wiele się dowiedziałam zanim się z kim skontaktowałam. Aaaa i jak by co to dr ma urlop do 27 lipca także dopiero najwczesniej wtedy do niego napisz. I najlepiej z własnego doświadczenia jak i innych dziewczyn pisz do południa we wt :)) On tak zazwyczaj sprawdza e-maile to odpisuje od razu. Jak byś cos jeszcze chciała wiedzieć to śmiało pytaj. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie miałas operacji a juz go polecasz? Puknij się w główkę. Niby w czym dr F jest lepszy od dr B? Uzasadnij a nie rzucasz słowa bo ci się tak podoba. Nie powazna i mało wiarygodna opinia. Takie osoby wprowadzają w błąd. Jak będziesz po operacji to możesz polecac ale teraz ... lepiej poczytaj tych co mają to za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny z poprzedniej strony która pytała o push up. Otoz osoby po powiększeniu piersi nie powinny używać push up ów poniewaz mogą zdeformowac implant. Ale oczywiście decyzja należy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) czy ,ktoras miala moze implanty okragle 370cc ? dla mnie doktorek takie zapropoowal a jestem plaska jak deska mam 160cm wzrostu czy nie beda za male ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 6:52 dzieki za odpowiedz tak muslalam wlasnie,kiedys pojawilo sie takie pytanie i dziewczynycodpisywaly,ze mozna,ze nic sie nie zdeformuje a jakos mi sie w to wierzyc nie chcialo,ok dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyneczka za male ? chyba za duze..jakim cudem Ci sie zmieszcze 370 skoro jestes plaska ? Ja mam 162 i mi nie weszly wieksze jak 300cc a lezalam z dziewczyna co miala 181 i miala 360ml wiec to bylo conajmniej ziwne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 9:12 lepiej mieć mniejsze a zgrabne niz kombinowac ze sa wieksze a potem plakac ze są znieksztalcone. Nie każdego stac na kolejna operacje aby robic eksperymenty na własnym ciele. Moj facet mowi ze jak piersi sa ladne i jedrne to rozmiar nie gra roli czy to bedzie B ,C czy D itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak,masz racje. Zwlaszcza,ze ja ta operacje jeszcze splacam,takze o drugiej nie ma mowy.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz ..... czy to jest dziwne pytanie dla mnie nie bo sie nie znam na tych rozmiarach itd i dlatego zapytalam tak doktorek stwierdzil ,ze takie beda dobre poprzez obejrzeniu zdjec zrobionych z kazdego profilu aczkolwiek przed operacja na konsultacji moze to sie zmienic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi gościu z 22:48. Zanim zaczniesz komuś cos zarzucać czytaj proszę ze zrozumieniem. Ja polecałam kobitce Furmanka aby sie zorientowała o op w Czechach JEDYNIE jako kontakt e-mailowy. W tym akurat mam już doświadczenie i wiem, że dr odpisuje szybko i daje konkretne inf. I oczywiście nie doczytałaś, czytałam i miałam kontakt z wieloma osobami po operacji u niego i właśnie dlatego, że bardzo wiele się o nim dowiedziałam zdecydowałam aby to właśnie on mnie zoperował...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poczytaj na beauty jaki jest kontakt z dr F. Jakos dziewczyny skarżą się ze jest utrudniony a po operacji to juz go wiecej nie uslyszysz bo jest obojętny na krzywdę pacjentek które operowal. Nawet jak chca o cos zapytac po operacji to nie ma szans aby się cos od niego dowiedziec. Dobrze ze mają internet to tutaj szukają waznych informacji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to taki lekarz to tak średnio-że trzeba samemu sobie szukać informacji w internecie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia198282
Hej, wczoraj mialam operacje.. Strasznie boli ale jestem na srodkach przeciwbolowychmialam male A I razem z doktorem wybralismy implanty 290 wysoki profil anatomki, wszyscy mówili ze bedą za małe a są ogromne, Bogu dziękuje ze nie zdecydowałam sie na większe, także naprawdę zastanówcie sie jaki efekt chcecie osiągnąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a wysłałabyś mi fotkę? Bo zamierzam brać taki sami rozmiar (już ustalone z lekarzem) anatomy pod mięsień, też mam teraz A a obawiam się że wyjdą za małe... mój e-mail to: serek3169@wp.pl Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja też mogłabym przy okazji prosić o zdjęcie? Wprawdzie zabieg mam już 22 lipca i będę miała podobne implanty tylko o pojemności 260 ml, ale chciałabym z ciekawości zobaczyć jak wyglądają te 290 mililitrowe ;) Mój adres to: marta.jachymiak@onet.pl Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia198282
Hej dziewczyny Wyslalam Wam zdjecie to bylo ok godzine po operacji jeszcze troche opuchniete ale macie chociaz jakis obrazona jak wygladaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia198282
hej laski, w poprzednim poscie powinno byc "OBRAZ JAK" a nie "OBRAZONA" sorki, tak to jest jak sie z tel posty pisze:/ Pomozcie, please....jak Wam schodzila opuchlizna? rownomiernie? w czwartek mialam op, lewy cyc super, nie boli i robi sie powoli miekki a prawy to masakra jakas, ciagle twardy jak kamien i ciecie mnie boli.. Napiszcie jak to bylo w waszym przypadku. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNA 1990
Witam wszystkie miłośniczki większych biuścików :-) jestem już 5 dni po zabiegu, i jak narazie lepiej się czuję, choć boli klatka oraz plecy. Długo się zastanawiałam nad zabiegiem, lecz już teraz wiem że naprawdę było warto,a z każdym następnym dniem będę bardziej pewna swego wyboru:-) jestem bardzo zadowolona z rozmiaru moich piersi a kształt będę mogła ocenić nieco później jak wszystko się ślicznie zagoi, postanowiłam napisać gdyż wyczailam tę stronkę leżąc w hotelu i cierpiac z bólu, chciałam poszukać osób, które są w stanie zrozumieć moje cierpienia i ból przez pierwsze doby po zabiegu:-) i tak każdego dnia wchodziłem i sobie czytałam wpisy,naprawdę duuuuzo pomogły mi psychicznie po zabiegu jest coraz lepiej :-) pozdrawiam wszystkie kobietki przed i po ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNA 1990
Przepraszam miało być Wchodziłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny, ktòre sa juz po zabiegu albo tak jak ja przed... po 7 laach od ciazy ,wiem juz ,ze moje piersi ksztaltu swojego nie zmienia. Podje£am decyzje opercji powiekszenie a raczej wypelnienia moich pustych balonikòw. ;-) Chcia£abym podzielic sie watpliwosciami opiniami dziewczyn ,ktòre juz maja operacje za soba, badz sa tak jak ja przed zabiegiem. Dziekuje Czarna, moglabym liczyc na kilka slòw otuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNA 1990
Jasne:-) wiem, że słowa otuchy również są potrzebne przed jak i po zabiegu, sama je potrzebowałam :-) napiszę tak ból okropny,ale każdy znosi inaczej, na początku chciałam aby wyciagli ze mnie implanty bo myślałam że po ścianie będę chodzić,ale później z każdym następnym dniem było lepiej i warto było tyle wycierpiec jak patrzę na moje kochane zdobycze :-) niestety trzeba odcierpiec by być piękną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo mi bardzo ze mi odpowiedzialas, na jakie sie zdecydowalas ,ja ma wciaz dylemat: okrgle czy anatomiczne? i cenowo jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×