Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość tippy
Magda606 to daj znać jak będziesz w stanie, jak tam po zabiegu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc Ada i Magda606 wysłałam Wam e-maile. Mam nadzieje że jakoś pomogłam. Pozdro :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
czy ja dobrze widze , ze Magda ma dzis zabieg? trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość forum
Część ! Toyska widzę ze mamy ten sam roz. 325 hp . Już jesteś po czy przed ? Jaka masz wyjscowke ? I ile masz wzrostu ? Ja mam 174 ,a wyjsciowki żadnej ;) moje oczekiwania to roz. C . Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy ja tez moge sie przylaczyc do prosby o zdjecia ja mam operacje powiekszeia piersi 25/08 takze pozniej tez moge sie podzielic fotkami przed i po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyneczka to podaj e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuzaC
Hej dziewczyny jestem mies. po zabiegu u Dr.Potockiego i jestem bardzo zadowolona z jego pracy !! Ból minął po 3 dniach ,a raczej dyskomfort w klatce piersiowej i problem ze wstawaniem i spaniem ,piersi są miękkie od operacje i nie były twarde ))) szwy nie duże i ładnie się goi < rozmiar wyszedł duże C ,wyglądają bardzo naturalnie są po prostu jędrnie !! Miałam małe B po 2 dzieci ,mam 30 lat > Mam 310ml wygląda extra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara757
DużaC to świetnie! A jak z miękkością? Tzn dużo inne od naturalnych? Ja mam op we wrześniu i też chce osiągnać duże, naturalne C. Byłabym CI bardzo wdzięczna jakbyś mogła wysłać mi zdj bo jestem ciekawa jak u Cb wyszły :) Mój e-mail to: saraa.domanska@wp.pl Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze C
Sara już poszło )) są bardzo mekk ie i nie były twarde )) implant wyczuwalny tylko pod biustem trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyneczkabeauty
martyneczkabeauty@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara757
dziękii bardzo! Są megaaa! ;D A powiedz mi czy przy takim implancie sa dużo "inne" w dotyku od naturalnych? Chodzi mi o to czy nie my, ale druga osoba po dotyku zorientuje się od razu, że sa sztuczne? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara757
dużaC dzięki wielkie! Są mega!!! :)) A co do tej miękkości to powiem mi prosze jeszcze, czy są dużo "inne" od naturalnych? Chodzi mi o to czy ktoś po dotyku zorientuje się od razu, że są sztuczne? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój partner szukał gdzie jeść implant ))) są jak u kobiety która karmi Piersą ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuzaC
mój mówi ze taki cycki tylko u młodych bab )) był bardzo na nie kiedy zapowiedziałam ze chce powiększyć biust ((teraz cały czas gada o moim cycu )))jaki jeść super ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda606
Cześć dziewczyny, wybaczcie ,że dopiero teraz się odzywam. Operacje miałam w czwartek . Jeśli chodzi o samopoczucie fizyczne to na prawdę super. Spodziewałam się o wiele większego bólu, a to był można powiedzieć dyskomfort . Mówię był bo praktycznie nic juz nie czuję , nie biorę też żadnych tabletek przeciwbólowych. Czasem przy jakimś ruchu jakby takie ciągnięcie mięśnie jedynie. Jednakże z moim samopoczuciem psychicznym o wiele gorzej. Wzięłam 320 ml anatomy Silimed. I PIERSI SĄ MALUTKIE !!! SERIO! One są mniejsze niż wcześniej miałam w pushapie. JEstem załamana , bo mam wrażenie że to wszytsko nie miało zupełnie sensu. Tyle kasy jakby w błoto wyrzucone. Miałam A teraz myślę ze jest to takie normlane B . A oczekiwałam pełnego C/małego D. JEstem drobna mam 164 cm i ważę 50 kg a mimo wszytsko wyszły mi takie maleństwa ,że na prawdę jestem zszokowana i mega rozczarowana. Lekarz mówił mi ,że dla jednym spadają z czasem, dla drugiej wybijają się spod mięśnia i są większe , ale jakoś wątpie zeby u mnie mogły się za duzo powiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda606
A i jeszcze zapomniałam dodać ,że musiałam lekko schudnąć przed operacją , bo miałam pod biustem 68 a nie 74 cm jak wczesniej pisałam . Także mimo jeszcze mniejszej ilości cm pod biustem wyszly takie małe.. Na prawdę odradzam mniej niż 320 firmy Silimed bo oni mają jakąś zaniżoną rozmiarówkę teraz się dowiaduję, zresztą widzę tez po sobie. Szkoda tylko ,że mój Pan doktor mi tego nie uzmysłowił skoro na nich pracuje i widział efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to wspolczuje, ze nie wyszlo tak jak chcialas. Ale u mnie podobnie, wzielam 300 ml Mentor anatomiczne i mialo byc duze C, a wyszlo srednie C. W push up'ie mialam wieksze piersi niz teraz mam. kasa wyrzucona w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda - nie martw się -napewno jeszcze twoje piersi się zmienią - może mięśień jeszcze trzyma - daj im trochę czasu - napewno sie "wybiją" do przodu - czego Ci oczywiści bardzo życzę - trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie slyszalam o czyms takim, zeby piersi mogly sie wybic spod miesnia. zazwyczaj maleja jak opuchlizna schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na forum beauty czytałam od wielu dziewczyn takie wypowiedzi - nie martw się - jeszcze pokochasz swoje nowe bumsy! na zdjęciach też widziałam jak się zmieniają - schodzą niżej i zupełnie inaczej wygladają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
ja juz zaczynam zbierac na powtorna operacje, bo ten nie jestem zadowolona z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Girra czemu? jestes niezadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Girra czemu wlasnie jestes niezadowolona? Operacje robilysmy w podobnym czasie, Ty tydzien pozniej, i obydwie jestesmy niezadowolone, przy czym nie tylko my, bo na tym drugim forum tez jest sporo dziewczyn, ktore planuja ponowne operacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gira jaki jest Twoj powod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda606
Ja również raczej poddam się kolejnej operacji ,czekałam na to tak długo ,że po prostu chcę mieć efekt jakiego oczekiwałam. Ostateczną decyzję podejmę w ciągu miesiąca . W każdym razie mój Pan doktor okazał się cudowną , bardzo wyrozumiałą i profesjonalną osobą . Także moje samopoczucie jest już dużo lepsze. Na razie staram się skupić na innych rzeczach , a po miesiącu zobaczymy jak piersi będą wyglądały i wtedy zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
jestem niezadowolona z rozmiaru, po operacji mialam ladne, teraz po ponad miesiacu z rozmiaru D zostalo mi C a nie wiem czy mi sie nie zmniejszy jeszcze, bo cycki sie ukladaja kilka miesiecy. mialam wziac wiekszy implant bo dziewczyny tu sie wypisywaly zeby brac wieksze, ale wszyscy mnie straszyli ze zle wyjda, nawet chirurg ze mi pod pachy wejdzie, ze z takimi wielkimimcyckqmi to bede miec problem z doborem garderoby. teraz widze ze byloby zupelnie inaczej. no ale w sumie znalazlam 1 plus tej sytuacji bo jeszcze dziecka nie rozdzilam wiec i tak bylyby do wymiany. daje sobie czas 3 lata i juz zaczynam zbierac na powtorke bo tego tak zostawic nie moge, ale przynajmniej teraz jestem madrzejsza o pewne doswiadczenia, wiec teraz rzaden chirurg mi juz kitu nie wcisnie. nastepne beda ok 450 ml. idealne dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Girra mi tez bardzo zmalaly gdy zszedl obrzek a on jeszcze bedzie schodzil i schodzil wiec nie brzmi to budujaco, a jaki masz teraz obwod piersi?? Moze wymienimy sie zdjeciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
wiem ze bedzie schodzil :( to jest dobijające teraz w biuscie mam 77cm katastrofa. jutro postaram sie zrobic jakies fotki i przesle ci. daj swojego maila, ja podaje swoj: negra@autograf.pl a przypomnisz mi jeszcze jaki implant ty masz? z jakiej firmy , jaki model dokladnie i czy anatomiczne :) na maila mozesz napisac :) a jak u ciebie z bliznami? smarujesz i masujesz? ja sie martwie bo mi cos nie chca blednac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościara
Witajcie ! W srode mialam zabieg powiekszenia piersi implantami anatomicznymi pod miesien. Pierwszy i drugi dzien byl ciezki do zniesienia. Trzeci dzien calkiem spoko i tak nie bolalo, natomiast wczoraj i dzisiaj odczuwam okropny bol w lewej piersi , taki przeszywajacy cala piers i nie moge za bardzo ruszac reka . Jak dotkne skore pod pacha to strasznie boli natomiast prawa piers juz mi tak nie dokucza , pozostalo tylko uczucie sciagania... czy to normalne czy mam zaczac sie martwic ? Jak to bylo u was ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
mnie lewa piers bolala przez 3 tygodnie, z prawa wogole nie bylo problemow, teraz jest ok. nie martw sie przejdzie ci, kazda goi sie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×