Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość A1995
Girra wysłałam Ci wiadomość na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościara
Girra a faktycznie tak bardzo Cie bolalo? Bo ja juz reka ruszyc nie moge tak boli i caly czas w jednej pozycji leze. Wydaje mi sie ze boli coraz bardziej. Mam wizyte kontrolna w srode wiec lekarz oceni ale same wiecie jak to jest z tymi powiklaniami... nigdy nie wiadomo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oda do Milosci
Gosciara ja bym na Twoim miejscu skontaktowala sie z lekarzem telefonicznie, poniewaz nigdy nic nie wiadomo, a powiklania sie zdarzaja, niestety, taki urok operacji plastycznych/chirurgicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niezadowolona
Czesc dziewczyny! 2.5 miesiaca temu mialam operacje powiekszenia piersi, implanty 300 ml anatomiczne. Minelo juz sporo czasu od operacji, a piersi nie sa takie jakie powinny byc. Jedna wieksza druga mniejsza (a opuchlizna juz zeszla), sutki jeden wyzej a drugi nizej. I co najbardziej dziwne podczas lezenia sutki ida strasznie do gory wraz z implantem. To jest normalne, zeby implant sie tak przemieszczal? Wydawalo mi sie, ze sutki powinny zostawac na swoim miejsu a nie "wedrowac" w gore. Wczoraj bylam w sklepie i chcialam sobie w koncu kupic jakis fajny staniczek i... zaden nie pasuje! Wszystkie mi odstaja u gory miseczki przy ramiaczkach od zewnetrznej strony (miedzy piersia a pacha). Dlaczego tak? Czy ma to cos wspolnego z pasem, ktory zaklada sie wraz z pancerniakiem? Moze on tak splaszczyl piersi z gory, ze teraz inne staniki odstaja? Dodam tylko, ze przymierzalam ich kilkanascie w roznych sklepach i zawsze ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościara
A pytalas lekarza dlaczego tak sie dzieje z piersiami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niezadowolona
Lekarz ciagle mnie zbywa, ze to opuchlizna i wszystko bedzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość niezadowolona u kogo miałas operację? Moze jest jakis sposob żeby go "dopaść" przez klinike czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc niezadowolona co to za lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I TO SIE NAZYWA SPAPRANA OPERACJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niezadowolona
Ciesinski. Niby ma rewelacyjne opinie i tym sie kierowalam, ale... cos tu nie gra, bo na wiekszosci forach cicho sza o nim. Jedynie na Znanym lekarzu bardzo pozytywne opinie. A jak sie niedawno doczytalam to "Znany lekarz" to jedna wielka sciema. Powiedzcie mi jeszcze ile cm macie po operacji miedzy sutkami? Bo nie wiem czy u mnie piersi nie sa za daleko oddalone. 21 cm miedzy sutkami mam. Pod piersiami 69 cm, w biuscie 84 cm. Na pewno bede chciala poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Gosc niezadowokona tez mam 84 w biuscie a pod biustem 68 wiec praktycznie to samo, jutro zmierze to Ci dam znac jak to u mnie z ta idkegloscia chociaz moje piersi tez sa daleko od siebie, ale takie mialam tez naturalne wiec nie oczekiwalam cudow pod tym wzgledem. Ja tez kierowalam sie opiniami na znany lekarz ale nastepnie czytalam fora i rozne watki zakladane pod nazwiskiem mojego lekarza i to bylo dla mnie bardziej wiazace, no bo pomysl kto w tych czasach fatyguje sie napisac dobra opinie..raczej jak cos nie wyjdzie to ludzie sa sklonni wystawic opinie, tak bylo i tak bedzie, proste, wiec te negatywne opinie sa duzo bardziej wiarygodne niz te pozytywne. Gosc N rzadaj poprawk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Gosc niezadowokona tez mam 84 w biuscie a pod biustem 68 wiec praktycznie to samo, jutro zmierze to Ci dam znac jak to u mnie z ta idkegloscia chociaz moje piersi tez sa daleko od siebie, ale takie mialam tez naturalne wiec nie oczekiwalam cudow pod tym wzgledem. Ja tez kierowalam sie opiniami na znany lekarz ale nastepnie czytalam fora i rozne watki zakladane pod nazwiskiem mojego lekarza i to bylo dla mnie bardziej wiazace, no bo pomysl kto w tych czasach fatyguje sie napisac dobra opinie..raczej jak cos nie wyjdzie to ludzie sa sklonni wystawic opinie, tak bylo i tak bedzie, proste, wiec te negatywne opinie sa duzo bardziej wiarygodne niz te pozytywne. Gosc N rzadaj poprawk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Rzadaj poprawki, tylko nie wiem czy osobiscie dalabym sie drugi raz pokrajac temu czowiekowi, no ale to w koncu u niego zostawilas pieniadze wiec nie masz za bardzo wyjscia. A moge wiedziec ile masz wzrostu i wagi, bo tamte wymiary mamy prawie, ze identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyneczkaeauty
hej dziewczyny ponawiam swoja prosbe o fotki :) moja op jest 25 /08 i pozniej moge tez sie podzelic fotkami z przed i po moj adres -mail to : martyneczkabeauty@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara24444
hej:) czy jest tu jakas dziewczyna majac implanty 350-400 ml?:*? ktoras podnosila piersi u Marka Wegrzyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niezadowolona
Wzrost 1.70 i waga 51 kg. Nie wiem czy zrobie poprawke u tego samego lekarza czy u innego, ale zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmmm
Hej dziewczyny jak dlugo utrzymywal sie bol u Was ? Ja caly dzien mam zdretwiala reke lewa i lewa piers strasznie boli. Mialyscie tak ? Jestem tydzien po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie czekam na operacje, jupi robię ja w UK.i mam pytanie... jak sytuacja wygląda z bliznami? co stosujecie? i czy pojawiły się wam rozstępy na piersiach .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infanzia
Cześć Dziewczyny, dzieki za Wasze wypowiedzi bo rozwiały mi one wątpliwość co do rozmiaru ;) Za tydzien mam operacje i zdecydowałam sie na 385 przy wymiarach 173cm, 60kg, i ok 75 pod biustem... cały czas dręczyły mnie myśli ze za duże ale teraz widzę ze lepiej większe zreszta sam lekarz powiedział ze ok 10% z tego co widzimy na "przymiarkach" ubywa. Ja mam plastyke z powiekszeniem czy jest wsród Was "taki przypadek" ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Za duze napewno nie beda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 160 , waze 53 kg , pod biustem 70 . mam straszny problem z implantami jakie dobrac:( pomozcie ??:*doradzcie:) nie chce miec malych ,dziewczecych. ale tez niechce przesadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infanzia
...tak właśnie wywnioskowałam z Waszych wypowiedzi :) a powiedzcie jak z bliznami czy któraś z was ma pionowe i może powiedzieć jak wyglądają po roku i dalej czy są bardzo widoczne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina6521564
A1995 : jakie masz implanty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niezadowolona
Powiecie dziewczyny ile cm macie po operacji miedzy sutkami? I jakie macie wymiary? Zorientowalabym sie czy piersi mam za daleko od siebie czy nie, bo juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile sie ma cm miedzy sutkami zalezy od tego jakie piersi mialas przed operacja, duzego odstepu nie da sie naprawic operacja, wiec kazda bedzie miala inna wielkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
Paulina mam silimedy 315ml, mialam przeslac zdjecia, pamietam, tylko musze znalezc troszke czasu, ale one i tak bardzo odbiegaja od rzeczywistosci. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co z bliznami??? Co stosowalyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 1,5miesiaca po zabiegu i jeszcze nie zaczelam nic stosowac na bluzny..czy jest jeszcze sens zebym cos kupowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 86
gosc niezadowolana , ja planuje operacje wlasnie u dr ciesinskiego , alemnie troche przestraszylas , myslalam tez o dr muraszko albo dr keller skomska , mam wizyte u dr 3 wrzesnia ale po twoim poscie troche nabralam obaw ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×